Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 262K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

silver_bullet

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
485
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Πηγα χτες μουσες και πετυχα ενα μωρο που με αφησε χαζο.Ρε ποια ειναι αυτη η Αννα-Μαρια?Δεν εχω ξανασυναντησει πιο γλυκεια κοπελα και πιο προσχαρη υπαρξη!Με πλησιασε τελειως αντιεπαγγελματικα (το αναφερω με την καλη εννοια), χωρις να με σουρνει να παρουμε χουρο,με κοιταξε με τα πονηρα ματακια της και μου ειπε "Υπαρχει η πιθανοτητα να ψαχνεις παρεουλα?Αν θα ηθελες χορο εγω εδω θα ειμαι..."Σκαλωσα, δεν εχω μαθει τοσο τακτ και ευγενεια απο χορευτρια...Εννοειται οτι πηρα με συνοπτικες διαδικασιες,(εχει και τελειο κορμι η ατιμη)χωρις καν να ρωτησω το ονομα της!
Για δωστε λοιπα στοιχεια!Ποσο καιρο δουλευει το εν λογω κορασιο εκει?Απο που ειναι?Μα την Παναγια δε ρωτησα τιποτα!
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
kαλησπερα .πρωτη μερα στην παρεα,φιλε το μωρο που λεs [αννα μαρια]ειναι καταπληκτικο εχω κατσει πολλεσ φορεσ μαζιτηs .ειναι απο μολδαβια και δουλευει εκει χρονια.απιστευτη.μηπωσ ξερει κανεισ που ειναι η καρλα?
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
οχι αρχηγε εχει σταματησει
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εχω αγχωθει γιατι πιστευω πωs ειναι απο τα κορυφαια ονοματα του χωρου και ηταν νωριs για να κρεμασει τα παπουτσια

ποια παπουτσια?την φραπεδοχειρα θες να πεις... :2funny:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
ναι ναι παιδια να τη βρουμε την Καρλα / δεν ειχε γραφτει στο σαϊτ οτι δουλευει στο Βaby Gold ????
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
ναι ναι παιδια να τη βρουμε την Καρλα / δεν ειχε γραφτει στο σαϊτ οτι δουλευει στο Βaby Gold ????

βρε βρε καλως τα αρχιδια μας τα 2.
τι αλλο θελω απο την ζωη μου να βρεχει εξω σαββατο βραδυ και να κουβεντιαζω με υπουργο στο bourdela!
με το που θα ακουσω οτι δουλευει καπου εχω φυγει για πριβε, πιστευω θα εχουν σφαχτει πολλα καταστηματα πιο θα την εχει..αντε να δουμε ασπρη μερα γιατι αρκετα αγαπουλιαριστικα με γνωστο αβυζο μουσοειδες. θελω καρλααα!
παντως και χθες δεν ηταν κ ασχημα υπουργε.. :boobies: πω πω τι μωρο ηταν αυτο..αχ
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
δεν το διαβασα,εισαι σιγουροs?.θα παω σημερα αν και εκει γινεται χαμοs

και δεν πας ...... / αν ειναι προτου μπεις ρωτα τους πορτιερηδες αν δουλευει η Καρλα σημερα - αν οχι πηγαινε πουθενα αλλου / που θα παει θα τη βρουμε .....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
βρε βρε καλως τα αρχιδια μας τα 2.
τι αλλο θελω απο την ζωη μου να βρεχει εξω σαββατο βραδυ και να κουβεντιαζω με υπουργο στο bourdela!
με το που θα ακουσω οτι δουλευει καπου εχω φυγει για πριβε, πιστευω θα εχουν σφαχτει πολλα καταστηματα πιο θα την εχει..αντε να δουμε ασπρη μερα γιατι αρκετα αγαπουλιαριστικα με γνωστο αβυζο μουσοειδες. θελω καρλααα!
παντως και χθες δεν ηταν κ ασχημα υπουργε.. :boobies: πω πω τι μωρο ηταν αυτο..αχ

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
και δεν πας ...... / αν ειναι προτου μπεις ρωτα τους πορτιερηδες αν δουλευει η Καρλα σημερα - αν οχι πηγαινε πουθενα αλλου / που θα παει θα τη βρουμε .....
Σωστοs ετσι κι αλλιωs παντα υπαρχουν οι μουσσεs[αννα μαρια]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom