Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 262K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Είχαμε περάσει με τη παρεά στις αρχές του μήνα Νταιαμοντ ντολς και νομίζω έχει πολύ ωραία κορίτσια. Ελβίρα, Ντάρια, Τζέσικα, Ζέτα
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Σωστοs ετσι κι αλλιωs παντα υπαρχουν οι μουσσεs[αννα μαρια]

ναι φιλε μου / η Αννα Μαρια ειναι απο τις ντιβες του μαγαζιου αλλα πολυ καλη κοπελα / απο χορο δεν ειναι τιποτα τρομερο αλλα γενικα σε φτιαχνει / παντως θα εχεις παρατηρησει οτι θελει λεπτους τροπους και οχι καφριλικια για να σε συμπαθησει / πριβε κανει ????

ποιος μαγκας επιχειρηματιας θα φτιαξει ενα κωλομπαρο με τις καλυτερες..φανταστειτε ενα χωρο με καρλα, τζεσικες, μονα λιζα, παολες, μαλενες κτλ κτλ

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

εμεις οι δυο στα 50 μας / περιμενε και θα δεις !!!!!!
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
ποιος μαγκας επιχειρηματιας θα φτιαξει ενα κωλομπαρο με τις καλυτερες..φανταστειτε ενα χωρο με καρλα, τζεσικες, μονα λιζα, παολες, μαλενες κτλ κτλ

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
αντζι,εβελινα,αννα,ολγα,μπελλα!!!
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
ναι φιλε μου / η Αννα Μαρια ειναι απο τις ντιβες του μαγαζιου αλλα πολυ καλη κοπελα / απο χορο δεν ειναι τιποτα τρομερο αλλα γενικα σε φτιαχνει / παντως θα εχεις παρατηρησει οτι θελει λεπτους τροπους και οχι καφριλικια για να σε συμπαθησει / πριβε κανει ????εμενα μου αρεσει πολυ ο χοροστηs . φυσικα κανει πριβε,και καλο!!

εμεις οι δυο στα 50 μας / περιμενε και θα δεις !!!!!!
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
η ντονα,η εβελινα ειναι ακομη στο μαγαζι?οι χειμερινες μεταγραφες του γκολντ ειναι ακομη εκει?(λιντα,αναστασια).Η λενα και η κατερινα(μογγολορωσιδες) ειναι επισης εκει?η σονια η ουγγαρεζα,η σιμον ο μουναρος?οι 2 ιρινες,η καβλαουρα?η ολγα επεστρεψε απο πατριντα?η αντζυ το κουκλακι?τί μου κανεις paloma μαιμουδιτσα? :grin:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
η ντονα,η εβελινα ειναι ακομη στο μαγαζι?οι χειμερινες μεταγραφες του γκολντ ειναι ακομη εκει?(λιντα,αναστασια).Η λενα και η κατερινα(μογγολορωσιδες) ειναι επισης εκει?η σονια η ουγγαρεζα,η σιμον ο μουναρος?οι 2 ιρινες,η καβλαουρα?η ολγα επεστρεψε απο πατριντα?η αντζυ το κουκλακι?τί μου κανεις paloma μαιμουδιτσα? :grin:
η εβελινα εχει σταματησει πολυ καιρο.λεω για τη κοντη ξανθουλα με το fitness κορμι
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
η ντονα,η εβελινα ειναι ακομη στο μαγαζι?οι χειμερινες μεταγραφες του γκολντ ειναι ακομη εκει?(λιντα,αναστασια).Η λενα και η κατερινα(μογγολορωσιδες) ειναι επισης εκει?η σονια η ουγγαρεζα,η σιμον ο μουναρος?οι 2 ιρινες,η καβλαουρα?η ολγα επεστρεψε απο πατριντα?η αντζυ το κουκλακι?τί μου κανεις paloma μαιμουδιτσα? :grin:

λενα και κατερινα τις ειδα στο Baby O Πειραιως / η Σονια ειναι εκει / αααα vaso αφου πας Ρασπουτιν πες ενα γεια στη θειτσα απο μενα και παρε Μισελ ....
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
λουμιδης....εφτασεεεεεε!!!!

κοιτα οπως ξερεις εγω ειμαι ενα αφραπο αγορι αλλα η εν λογω δεσποινιδα μου εκανε ωραιο χορο την τελευταια φορα και τη συμπαθησα πολυ - οποτε στην παραδιδω στην αγκαλια σου και .... no mercy
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965
Και για την Κάρλα ρίξτε μια ματιά στο Diamond Dolls. Σα να την πήρε εκεί το μάτι μου. Νομίζω πως αυτή ήταν. Δεν είμαι όμως σίγουρος. Ήμουν αρκετά μακριά και πιωμένος για να καταλάβω. Άσε που είχα και δουλειά …
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
οτι γυρισα απο μοθσες. είπα τον πόνο μου στο ν ταρίφα τον λέω και εδ΄ψ, το πολύ πολύ να συχωνευθεί με άλλο θρεντ θέλω κάπου να τα πω
πήγα μουσες με την κολητή μου, 17 χρόνια φιλίας χρόνια την γουστάρω αλλά σήμερα την ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα. τι σκατά να κάνω δεν ξέρω, να της την οπέσω και να διαλύσω την σχέση που ετσι και λαλιώς για εκελι πάει η να μην το ρισκαρω. ρε τι πάθαμε στα γεραματα
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
οτι γυρισα απο μοθσες. είπα τον πόνο μου στο ν ταρίφα τον λέω και εδ΄ψ, το πολύ πολύ να συχωνευθεί με άλλο θρεντ θέλω κάπου να τα πω
πήγα μουσες με την κολητή μου, 17 χρόνια φιλίας χρόνια την γουστάρω αλλά σήμερα την ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα. τι σκατά να κάνω δεν ξέρω, να της την οπέσω και να διαλύσω την σχέση που ετσι και λαλιώς για εκελι πάει η να μην το ρισκαρω. ρε τι πάθαμε στα γεραματα

κιφινα μου μαλλον πρεπει να περασες πολυ καλα στις Μουσες εχτες γιατι βλεπω οτι οταν εγραφες το ποστ πρεπει να μην εβλεπες την τυφλα σου απο το ποτο και τους χορους  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: / για κανε ενα rewind να καταλαβουμε και πες μας τις εντυπωσεις σου απο τις Μουσες ......
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
είχα απορία πίνωντας καφέ, πόσταρα χτες ή  το είδα στον ύπνο μου.
καλός μαλάκας! ένα ποτό ακόμα και μέχρι κωδικό Pin θα έγραφα.
παιδιά σορρυ για το άσχετο ποστ, δεν έγινε κάτι άξιο αναφοράς
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
είχα απορία πίνωντας καφέ, πόσταρα χτες ή  το είδα στον ύπνο μου.
καλός μαλάκας! ένα ποτό ακόμα και μέχρι κωδικό Pin θα έγραφα.
παιδιά σορρυ για το άσχετο ποστ, δεν έγινε κάτι άξιο αναφοράς

Kάνε κάτι με την κολλητή σου για να γίνει άξιο αναφοράς :grin:
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.246
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
βρε βρε καλως τα αρχιδια μας τα 2.
τι αλλο θελω απο την ζωη μου να βρεχει εξω σαββατο βραδυ και να κουβεντιαζω με υπουργο στο bourdela!
με το που θα ακουσω οτι δουλευει καπου εχω φυγει για πριβε, πιστευω θα εχουν σφαχτει πολλα καταστηματα πιο θα την εχει..αντε να δουμε ασπρη μερα γιατι αρκετα αγαπουλιαριστικα με γνωστο αβυζο μουσοειδες. θελω καρλααα!
παντως και χθες δεν ηταν κ ασχημα υπουργε.. :boobies: πω πω τι μωρο ηταν αυτο..αχ

:idiot: :idiot: :idiot:
 

ZIX

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2008
Μηνύματα
18
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
:headbang: θα μας πει τελικα καποιος τι γινετε!!!!! :2funny: :tickedoff: :hammer: :hammer: :hammer:javascript:void(0);
Violence wit :knockinb: :knockinb: :knockinb: :argue: :piss: :ak: :hammer: :uzi: :sperm: :fart-in-bed: :think:h a Hammer
 

spygl

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
43
Like
6
Πόντοι
0
παιδια η λαουρα και μια ασιατικης προελευσης με ξανθο μαλλι ειναι ακομα στις μουσσες?
 

manosmanws

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
ανταποκριση απο τισ μουσσες...για 2 βδομαδες οι πριβε χωροι τελος!!!
το γιατι και τα λοιπα αγνωστα...παρεπιπτωντος μια μελαχρινη απο τισ μουσσες με πραγματικα μεγαλα  :boobies:  ξερετε αν δουλευει ακομη εκει? με ωραιο σωμα και προσωπακι αλλα τεραστια :boobies:  οπου οταν την ειχα πετυχει προ μηνων τα καλυπτε με ενα nike μπλουζακι(εαν αυτο βοηθαει) 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom