Νέα

Μοτοσυκλέτα,μιλάμε για.....την άλλη μας γκόμενα..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Altec73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 346K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Altec73

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.438
Κριτικές
5
Like
67.055
Πόντοι
12.056




Japan  :piss: Italy

Για να μην ξεχνιωμαστε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Ελλεηνίδη; Τι άνοιξε και μαγαζί; Η σπεσιαλιτέ είναι ελλεηνίδες στα κάρβουνα να υποθέσω;;; :2funny: :2funny: :2funny:

 Ο πατηρ και ιδρυτης Ελενιδης εχει αποδημησει εις Κυριον..
 Το μαγαζι το "δουλευει" η κορη του
 Η Ελλεινηδα..... :2funny: :2funny: :2funny:

 
 

Επισκέπτης
Japan  :piss: Italy

Για να μην ξεχνιωμαστε  :2funny: :2funny: :2funny:


Σηκωσε την σημαια του πολεμου το  alteci...  :grin:
gunfight21.gif
gunfight6.gif
sabre.gif
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.644
Κριτικές
2
Like
1.181
Πόντοι
216
  Ελπιζω οχι με το παπι....(σου κοβει αλυσιδες..)

  χαχαχαχαχαχ

Μωρέ διαλύεται το μπουρδέλο, γαμώ τα κινέζικα, SHINERAY λέμε, αλλά τέλος πάντων το μάζεψα πάλι και τό'χω βγάλει ξανά στο μεροκάματο, πάντος για να μην είμαι και αχάρηστος,
τό'χω κάνει εκτελούνται μεταφορές ο "Μήτσος" μιλάμε όχι μόνο πήγαινε έλα αλλά και πολύ φόρτωμα, τά'χει βγάλει το καημένο τα λεφτά του και με το παραπάνω και τι, με μόνο 6-7δρχ(0.020€)
το χιλιόμετρο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Μωρέ διαλύεται το μπουρδέλο, γαμώ τα κινέζικα, SHINERAY λέμε, αλλά τέλος πάντων το μάζεψα πάλι και τό'χω βγάλει ξανά στο μεροκάματο, πάντος για να μην είμαι και αχάρηστος,
τό'χω κάνει εκτελούνται μεταφορές ο "Μήτσος" μιλάμε όχι μόνο πήγαινε έλα αλλά και πολύ φόρτωμα, τά'χει βγάλει το καημένο τα λεφτά του και με το παραπάνω και τι, με μόνο 6-7δρχ(0.020€)
το χιλιόμετρο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Σωστός !
Το παπί μου , ένα astrea supra καταναλώνει με τσίτες 2l/100 km ! Αν το αλλάξεις , το συνιστώ αναπιφύλακτα !
 

Επισκέπτης
Σωστός !
Το παπί μου , ένα astrea supra καταναλώνει με τσίτες 2l/100 km ! Αν το αλλάξεις , το συνιστώ αναπιφύλακτα !


δεν εχω ξανακουσει τοσο χαμηλη καταναλωση σε παπι ειδικα σε τσιτες....μονο μετεχειρο παιζει αυτο μπαικερ με οτι κ αν σημαινει αυτο
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.644
Κριτικές
2
Like
1.181
Πόντοι
216
Σωστός !
Το παπί μου , ένα astrea supra καταναλώνει με τσίτες 2l/100 km ! Αν το αλλάξεις , το συνιστώ αναπιφύλακτα !

2λίτρα στα 100!!!!!!!!!!!!!! :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: πολύ καλύτερα από το κινέζο, πάντος όπως και νά'χει το επόμενο θα είναι JAPAN.

Έλα www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,1951.new#new]εδώ[/url] να συννενοηθούμε για την Κυριακή.
 

Επισκέπτης
δεν εχω ξανακουσει τοσο χαμηλη καταναλωση σε παπι ειδικα σε τσιτες....μονο μετεχειρο παιζει αυτο μπαικερ με οτι κ αν σημαινει αυτο
Οντως ! Με έχει καταπλήξει !
Εχει κάνει 67.000 km , είναι σαν καινούριο , κάνει κάθε 2.500 km service , απαραίτητα , και έχω αλλάξει ένα πιστόνι ΧΩΡΙΣ ΡΕΚΤΙΦΙΕ ( απ'την ακινησία , είχε διάβρωση στην κορώνα ) και έχει καινούριο καρμπυρατέρ ( 53 ευρώ γνήσιο ) !
Θα βρεθούμε , όπως και νά'χει σε κάποια συνάντηση μπουρδελομπάϊκερς και θα το δεις ! Δεν το πιστεύω ούτε εγώ , ό,τι καίει τόσο λίγο !
Πάντα έχει άψογες ρυθμίσεις , σωστό αέρα στα λάστιχα , ρυθμισμένη και λαδωμένη αλυσίδα συντηρημένα και γρασσαρισμένα ρουλεμάν και φυσικά εμένα πάνω του , ο οποίος είμαι 69 kg , όλα κι'όλα !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom