Νέα

Μοτοσυκλέτα,μιλάμε για.....την άλλη μας γκόμενα..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Altec73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 346K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
Καληνεσπερα κυριοι φιλοι. Τα σεβη μου και τα χρονια πολλα μου!!!
Ο,τι καλυτερο σε σας και τους οικειους σας.
Οσο για το "σπιτι" μας πετρα να μην (ξανα)ραγισει και ο αδμιν χρονια πολλα να ζησει.

Και μιας και το ειπες ωρε altec κανονισε το επομενο πονηρο ραντεβουδακι μας με τους υπολοιπους στα γνωστα καταγωγια...
Αντε ντε!!!!! Βαλε μπρος!!!!

Και δεν θελω ου για την ουνα (απ το ουνος και οχι απ το μουνα οπως πονηρα σκεφτεσαι αγαπητε συναγωνιστη) που μας αρεσει να καβαλαμε... Ενταξ. Ο καθενας με την διαστροφη του ρε παιδι μου!!!!

Που σαι rideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
Και συ gabadooooooooooooooooooooooooooooooo
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Καληνεσπερα κυριοι φιλοι. Τα σεβη μου και τα χρονια πολλα μου!!!
Ο,τι καλυτερο σε σας και τους οικειους σας.
Οσο για το "σπιτι" μας πετρα να μην (ξανα)ραγισει και ο αδμιν χρονια πολλα να ζησει.

Και μιας και το ειπες ωρε altec κανονισε το επομενο πονηρο ραντεβουδακι μας με τους υπολοιπους στα γνωστα καταγωγια...
Αντε ντε!!!!! Βαλε μπρος!!!!

Και δεν θελω ου για την ουνα (απ το ουνος και οχι απ το μουνα οπως πονηρα σκεφτεσαι αγαπητε συναγωνιστη) που μας αρεσει να καβαλαμε... Ενταξ. Ο καθενας με την διαστροφη του ρε παιδι μου!!!!

Που σαι rideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
Και συ gabadooooooooooooooooooooooooooooooo

  Xρονια πολλα Φιλαρακι και οτι επιθυμεις..
  Πανω εισαι η κατω; χαχαχαχα

 
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
  Βαζω ενα αρθρακι προς κουβεντουλα και διαλογισμο ( :2funny: :2funny:)

  και ενα βιντεακι προς τερψιν....

  Το αρθρακι ειναι απο το περιοδικο MotoGP world και σχολιαζει τις επιδοσεις του
  μεγαλου Βαλεντινο Ροσσι,μεσα απο τις επισημες στατιστικες της Dorna...
  Δεν κερδισε η Γιαμαχα,εν τελει...αλλα το τεραστιο ταλεντο του Γιατρου...

 
  Το εχω σκαναρει εγω,και ειναι σε μορφη .pdf

  Bαζω και μια φωτο σε περιπτωση που καποιος δεν μπορει να "διαβασει" pdf (βλεπε Not so
  easy biker... :2funny: :2funny: :2funny:)

 
 

Συνημμένα

  • Valentino Rossi.JPG
    Valentino Rossi.JPG
    187,8 KB · Εμφανίσεις: 16

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Μαικ Ντουχαν και σκριμερ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

οχι μπιγκ μπαννγκ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Α ρε γκαμπα

αν ασχολιόμουν με αγωνες θα ειχα άποψη αλλα τώρα δε θα το παίξω ξερόλας και δε θα πω κουβεντα. Εγω εχω μεινει στον Kevin Schwanz που πήγαινε σουζα το Suzuki

Τον εχω ακούσει αυτόν τον Ροσσι αλλά κάποιοι φίλοι Ducatisti τον βρίζουνε και λένε οτι ειναι διαφημισμένος. Εμενα στα παπαρια μου γιατι ειμαι Guzzisti
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Α ρε γκαμπα

αν ασχολιόμουν με αγωνες θα ειχα άποψη αλλα τώρα δε θα το παίξω ξερόλας και δε θα πω κουβεντα. Εγω εχω μεινει στον Kevin Schwanz που πήγαινε σουζα το Suzuki

Τον εχω ακούσει αυτόν τον Ροσσι αλλά κάποιοι φίλοι Ducatisti τον βρίζουνε και λένε οτι ειναι διαφημισμένος. Εμενα στα παπαρια μου γιατι ειμαι Guzzisti


  Αφου εισαι Guzzisti να σου κανω μια αφιερωση,μερες γιορτινες που ειναι...

 
 

Συνημμένα

  • 180px-04-7-09-22MandelloMuseoV8-1957.JPG
    180px-04-7-09-22MandelloMuseoV8-1957.JPG
    8,5 KB · Εμφανίσεις: 17
  • 1955_Moto-Guzzi-V8.jpg
    1955_Moto-Guzzi-V8.jpg
    54,2 KB · Εμφανίσεις: 25
  • guzziv8.jpg
    guzziv8.jpg
    61,1 KB · Εμφανίσεις: 17

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
  Ερεθιστηκες Φιλαρακι;
  Εχει και ηχο .....
  Το τελευταιο που wav..γιζει!!!
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Γκάμπα πίστεψέ με, ο ήχος που βγαίνει απο το V της Guzzi μέσω Lafranconi ειναι ο καλύτερος. Ουτε ducati, ουτε BMW, ούτε τιποτα δε συγκρίνεται

ΤΟ ψήνω το καινούργιο Grizo. Αν όλα πανε καλά ... για να δουμε ρε γαμώτο
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Γκάμπα πίστεψέ με, ο ήχος που βγαίνει απο το V της Guzzi μέσω Lafranconi ειναι ο καλύτερος. Ουτε ducati, ουτε BMW, ούτε τιποτα δε συγκρίνεται

ΤΟ ψήνω το καινούργιο Grizo. Αν όλα πανε καλά ... για να δουμε ρε γαμώτο

  Για να εχουμε και μια αποψη περι τινος μιλαμε....
  Αριστοκρατια λεμε...
  Αν και για τον σωματοτυπο μου,θα προτιμουσα Stelvio...

 

   
 

Συνημμένα

  • Moto-Guzzi-Griso-8v.jpg
    Moto-Guzzi-Griso-8v.jpg
    70,5 KB · Εμφανίσεις: 39
  • motoguzzigrisowhite.jpg
    motoguzzigrisowhite.jpg
    124 KB · Εμφανίσεις: 38

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Και το Στελβιο καλό

Αλλά ψάξε βρες το νέο Grizo Special Edition 2008 (αστο κάτω ειναι δικό μου)



 

Επισκέπτης
Α ρε γκαμπα

αν ασχολιόμουν με αγωνες θα ειχα άποψη αλλα τώρα δε θα το παίξω ξερόλας και δε θα πω κουβεντα. Εγω εχω μεινει στον Kevin Schwanz που πήγαινε σουζα το Suzuki

Τον εχω ακούσει αυτόν τον Ροσσι αλλά κάποιοι φίλοι Ducatisti τον βρίζουνε και λένε οτι ειναι διαφημισμένος. Εμενα στα παπαρια μου γιατι ειμαι Guzzisti
                                       
                                         
                            D U C A T I        V I N C E R E ! ! !
 

Συνημμένα

  • d16_7.jpg
    d16_7.jpg
    173 KB · Εμφανίσεις: 42

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
121
Πόντοι
6.045
Και διαφημισμενος ειναι και απίστευτα ψυχωμένος.κατι ξερουν γιαυτο Τζιμπερνάου και Μπιάτζι,που στο δευτερο αλλαξε κατηγορία και τον πρωτο τον εστειλε αδιάβαστο κατ επανάληψη.
Ωστόσο δε μπορω παρα να συμφωνησω με την άποψη σας για την ομορφιά των Ευρωπαικών...μεγαλοκοπελούδων:)
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
O Βαλεντίνο μόνος του έχει κάνει για το σπορ όσα δεν έχουνε κανει δεκάδες οδηγοί της εκαστοτε κορυφαίας κατηγορίας μαζί. Έκανε την πλατιά μάζα να αντιληφθεί πόσο μεγαλειώδες θέμα και θέαμα είναι οι αγώνες μοτοσυκλέττας σε αυτό το επίπεδο. Το σημαντικότερο προσόν του πέραν της αναμφισβήτητης υπερεπαγγελματικής του προσέγγισης στο καθαρά οδηγικό μέρος της "δουλειάς' του είναι η σχέση που έχει αναπτύξει με τα μέσα και το κοινό. Έχοντας την εμπειρία του να' χω συνομιλήσει μαζί του εντός και εκτός αγωνιστικών υποχρεώσεων μπορώ να καταθέσω την προσωπική μου άποψη που είναι ότι ο Ρόσσι απολαμβάνει όσο κανένας αυτό που κάνει, αλλά ταυτόχρονα δεν είναι τα πάντα γι αυτόν!
Είναι σαφέστατα ο σπουδαιότερος αναβάτης στην ιστορία του σπορ και πρέπει να μαστε ευτυχείς που επί των ημερών μας απολαμβάνουμε τα έργα του.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
                                        
                                         
                             D U C A T I         V I N C E R E ! ! !

Καααααλα

Θα σκεφτόμουν ένα ντουκατι αν δε με φόβιζε το ντέσμο και η καταγωγή τους. Τουλάχιστον τα guzzi τα ξέρω και τα φτιαχνω μονος μου. Ισως αμα βρω κανα μεταχειρισμένο Ducati. Ειπα - ισως. To 900ss δεν ειναι άσχημο.

 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
O Βαλεντίνο μόνος του έχει κάνει για το σπορ όσα δεν έχουνε κανει δεκάδες οδηγοί της εκαστοτε κορυφαίας κατηγορίας μαζί. Έκανε την πλατιά μάζα να αντιληφθεί πόσο μεγαλειώδες θέμα και θέαμα είναι οι αγώνες μοτοσυκλέττας σε αυτό το επίπεδο. Το σημαντικότερο προσόν του πέραν της αναμφισβήτητης υπερεπαγγελματικής του προσέγγισης στο καθαρά οδηγικό μέρος της "δουλειάς' του είναι η σχέση που έχει αναπτύξει με τα μέσα και το κοινό. Έχοντας την εμπειρία του να' χω συνομιλήσει μαζί του εντός και εκτός αγωνιστικών υποχρεώσεων μπορώ να καταθέσω την προσωπική μου άποψη που είναι ότι ο Ρόσσι απολαμβάνει όσο κανένας αυτό που κάνει, αλλά ταυτόχρονα δεν είναι τα πάντα γι αυτόν!
Είναι σαφέστατα ο σπουδαιότερος αναβάτης στην ιστορία του σπορ και πρέπει να μαστε ευτυχείς που επί των ημερών μας απολαμβάνουμε τα έργα του.

Bon πέρα απο την πλάκα, τον Βαλεντίνο (πολύ φίλος) τον έβλεπα όταν ήταν με μικρες μηχανές (125 νομίζω) και έκανε φοβερά πραματα. Ειναι ταλέντο, δεν υπάρχει αμφιβολία.

αλλα δε με εχεις δει να στριβω το BMW
 
OP
OP
Altec73

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.438
Κριτικές
5
Like
67.037
Πόντοι
12.056
Καλημερα παληκαρια μου.. :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom