Νέα

Μοτοσυκλέτα,μιλάμε για.....την άλλη μας γκόμενα..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Altec73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 346K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
συναρωστοι γρηγορα τιμονια!τι να πω κ γω!ελλαδα γερμανια με το παλιο καλο CB 750K ταξιδι με βροχη απο λαρισα ατηινα με ενα τσοπερ b.s.a με καμενο μανιατο κ φακο στο φαναρι.τοτε πουμαστε μια χουφτα μηχανοβιοι κολυταρια κ τρεχαμε να βοηθησουμε!τοτε που στα μπλοκα επαιφτε ξυλο με τα στρουμφακια!πριν κατι μηνεσ σταματημενοσ στο φαναρι αναμεσα σε ενα γκαμπριο κ ενα ουνο με κοπελιτσεσ γυρναη η μια κ λεη στο φλουδα στο αλο αμαξι!αυτεσ ειναι μηχανεσ για αντρεσ!κοντεψα να πεσω κατω απο τα γελια με τα μουτρα ρου βλαχου!ρε μαγκεσ η μηχανη ειναι αρωστια κ οι μηχανικοι μοτοσυκλετων??ετσι λεγονται οι περισοτεροι ασχετοι μασ μαμανε τη ψυχολογια κ μασ τα περνουν κ μασ κανουν ζημια οι περισοτεροι.μιλαη η πειρα αδελφια!σου λεη ο αλοσ ,το τυρι εσκασε χιλιαδεσ γιουρο εγω παπακια φτιαχνω μαμακασ ειναι ασ πω πωσ ξερω να τον γδυσω!στο εξωτερικο υπαρχουν λεσχεσ κ οι μηχανικοι πουνε μελη αφιλοκερδοσ δινουν λυσεισ η επισκευαζουν προβληματα εν τη γενεση τουσ!ακριβωσ οπωσ κ εδω!σκασ 130 γιουρο για ανορθωτη για το β-μαχσε γνωστο ηλεκρ του πειραια κ αυτοσ σου βαζη απο χτ με 45 γιουρο κ σου καιη την ηλεκτρονικη αξιασ 950 ευρο αν υπαρχη!αυτα!γιατι τα πηρα κρανα με τα τσοφλια!
Φίλε μου, καλώς ήρθες στην παρέα μας κι από μένα. Δίκιο έχεις. Εγώ το χω πεί εδω μέσα πολλές φορές και το χω συνειδητοποιήσει από τότε που ξεκίνησα να φτιάχνω μόνος τα μηχανάκια μου. Οι μοτοσυκλέττες δεν χαλάνε, τα "μαστόρια" τις χαλάνε.
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
  Αντε και Καλη Αρχη ξανα απο την Αρχη.....

  Εχω λεμε ενα ταψακι καζαντιπι,δυο τσουρεκακια απο Τερκενλη μερια και τριγωνα Πανοραματος

  απο του Ελενιδη λεμεεεεεεεεεεεεεεεε....

  Την αλλη Κυριακη εχουμε μαζωξη να το γιορτασουμε

  Ρε χαρα που την εχω που ξαναβρισκομαστε εδω....
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
μ'εχρι την άλλη κυριακή θα έχουν μπαγιατέψει βρε.........συντομότερα....
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
μ'εχρι την άλλη κυριακή θα έχουν μπαγιατέψει βρε.........συντομότερα....

  Κυριε Ταλε μου,δεν καταλαβατε σας παρακαλω....

  Το αλλο Σαββατο ταξιδευω απο Θεσσαλονικη για Αθηνα

  Τα γλυκα θα ειναι ετοιμα απο Παρασκευη βραδυ (παραγγελια...) και θα "φορτωθουν"

  Σαββατο πρωι.Το απογευματακι θα ειναι στην πρωτευουσα

  Κυριακη πρωι με το καφεδακι μας ολοι μαζι...τα τσακαμε χαχαχαχαχαχ

  Μα τι με περασες..μπαγιατικα γλυκα θα εφερνα στα φιλαρακια μου;

  Για ρωτα Αλτεκ-Παθος-Ενφο την προηγουμενη φορα (τον Ιουνιο...) που δεν ειχες ερθει

  τι φρεσκαδα ειχαν....χαχαχχαχα  (κανονισε να λειπεις παλι...)
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
όχι ρε..κυριακή πρωί μάλλον θα μπορώ......
 

Επισκέπτης
  Αντε και Καλη Αρχη ξανα απο την Αρχη.....

  Εχω λεμε ενα ταψακι καζαντιπι,δυο τσουρεκακια απο Τερκενλη μερια και τριγωνα Πανοραματος

  απο του Ελενιδη λεμεεεεεεεεεεεεεεεε....

  Την αλλη Κυριακη εχουμε μαζωξη να το γιορτασουμε

  Ρε χαρα που την εχω που ξαναβρισκομαστε εδω....


Kαλως τον φιλο μου !  :rockon:
Για να κανονισουμε κανα ταξιδακι οι μηχανοβιοι ..  :grin:
 

Επισκέπτης
Σωστο και αυτο ..
Ταξιδακι μεχρι το Μπουρναζι εννοω εγω που θα πιουμε και τον καφε καθ οτι χωρις ρουχα δεν παω πουθενα  :tooth:
 
OP
OP
Altec73

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.438
Κριτικές
5
Like
67.055
Πόντοι
12.056

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Σωστο και αυτο ..
Ταξιδακι μεχρι το Μπουρναζι εννοω εγω που θα πιουμε και τον καφε καθ οτι χωρις ρουχα δεν παω πουθενα   :tooth:
τι λέτε ρε...θα κάψουμε 150 ευρώ βενζίνη για ένα καφέ?.......πιό κοντά δεν γίνεται?....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Εδώ είμαστε ! ΒΡΟΧΗ-ΧΑΛΑΖΙ ( Εισαγγελείς , ειδικοί φρουροί , κουκουλοφόροι κ.λ.π. υμέτεραι δυνάμεις του κακού ) ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΕΡΜΑ ΓΚΑΖΙ !
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
μετα κανε μετα δεν καταλαβενο τιποτα
 

Επισκέπτης
ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤΙΚΑ ΜΟΥ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ! Καλό ήταν το θεματάκι με το κλείσιμο του μπου ! Φανέρωσε συναισθήματα , έχθρες , φιλίες , παρέες , την ζωή σε μικρογραφία με δυό λόγια ! Όλα τά'χει ο μπαξές του νετ ! Και στην τελική , όσα μπου και να κλείσουν , ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΡΕΕΣ ΑΠΕΔΕΙΞΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ ! Τιμή μου ... ΚΥΡΙΟΙ ! 
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤΙΚΑ ΜΟΥ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ! Καλό ήταν το θεματάκι με το κλείσιμο του μπου ! Φανέρωσε συναισθήματα , έχθρες , φιλίες , παρέες , την ζωή σε μικρογραφία με δυό λόγια ! Όλα τά'χει ο μπαξές του νετ ! Και στην τελική , όσα μπου και να κλείσουν , ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΡΕΕΣ ΑΠΕΔΕΙΞΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ ! Τιμή μου ... ΚΥΡΙΟΙ !  
εγο παντοσ ακομα βλακασ ιμε
 

Επισκέπτης
εγο παντοσ ακομα βλακασ ιμε
εγω , δις τυχων ιμε ακομα ποιον βλακος  μπαριδάκο ! Χίλια ευχαριστώ γιά την βοήθεια σου ! Τώρα μου μένει , να μάθω και πως δουλεύει το ρημάδι ! Σιγά-σιγά ... ΠΑ βου γα δι κε ζεο νι ΠΑ ! ...Σε πλάγιο δεύτερο ! 
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
εγω , δις τυχων ιμε ακομα ποιον βλακος  μπαριδάκο ! Χίλια ευχαριστώ γιά την βοήθεια σου ! Τώρα μου μένει , να μάθω και πως δουλεύει το ρημάδι ! Σιγά-σιγά ... ΠΑ βου γα δι κε ζεο νι ΠΑ ! ...Σε πλάγιο δεύτερο ! 
στο κομπαναριο απανο
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.644
Κριτικές
2
Like
1.181
Πόντοι
216
..........ώστε εδώ μαζευτήκατε όλοι οι bourdelobikers κι εγώ σας έψαχνα στο B.B.C (σημειωτέον το threαdακι μας έχει πιάσει αράχνες, θέλει ξεσκόνισμα.......!!!!!), τέλος πάντων, gaba έλα εσύ με το καλό και όλα θα γίνουν όπως τους αρμόζει.......!!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

ΥΓ. Καλά που δεν άρχισα δίαιτα.......!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
..........ώστε εδώ μαζευτήκατε όλοι οι bourdelobikers κι εγώ σας έψαχνα στο B.B.C (σημειωτέον το threαdακι μας έχει πιάσει αράχνες, θέλει ξεσκόνισμα.......!!!!!), τέλος πάντων, gaba έλα εσύ με το καλό και όλα θα γίνουν όπως τους αρμόζει.......!!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

ΥΓ. Καλά που δεν άρχισα δίαιτα.......!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Εσυ ...πού είχες χαθεί , τόσο καιρό ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom