Νέα

Μοτοσυκλέτα,μιλάμε για.....την άλλη μας γκόμενα..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Altec73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 346K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
gaba που θα γίνει το bazaar της Μοτοδυναμικής να συναντηθούμε απευθείας εκεί
κατά τις 11:00 να δούμε και τα δοκιμαστικά.

 Αμα παμε κατα τις 11.00 που λες,εμεις που ειμαστε πιο μεγαλωσομοι
 το πολυ πολυ που θα βρουμε ειναι κανα κομπινεζον με βατες τζελ...

 Εγω θα ειμαι εκει κατα τις 10.00

 Ειναι πανω στην εθνικη Αθηνων Λαμιας στην Γιαμαχα...

 Μεσα στην αντιπροσωπεια εχει εκθεσιακο χωρο λεμε...

 Τα λεμε εκει...
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.644
Κριτικές
2
Like
1.181
Πόντοι
216
Λέω να το αλλάξω ,είναι του 2006 ,και τι να πάρο όμως ?

..........μια χαρά είναι, κράτα αυτό, μη κάνεις έξοδα,
έχεις να συντηρήσεις και ίδρυμα........λέγε με Ζανόσπιτο.......!!!!!!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 Αμα παμε κατα τις 11.00 που λες,εμεις που ειμαστε πιο μεγαλωσομοι
 το πολυ πολυ που θα βρουμε ειναι κανα κομπινεζον με βατες τζελ...

 Εγω θα ειμαι εκει κατα τις 10.00

 Ειναι πανω στην εθνικη Αθηνων Λαμιας στην Γιαμαχα...

 Μεσα στην αντιπροσωπεια εχει εκθεσιακο χωρο λεμε...

 Τα λεμε εκει...

Δίκιο έχεις, με το που θα τελειώσουν τα δοκιμαστικά παίρνω τον πάπιο μου κι έρχομαι,
το "θηρίο" το έχω για σέρβις :( :( :(


Ρε πούστη μου .Θα μου πει κανεις που πάτε ? σε καμια εκδρομούλα ? και εγώ μηχανόβιος είμαι .Το CBR1000RR repsol έχω

Νικόλαε είδες που θα είμαστε, αν θέλεις έλα.
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
..........μια χαρά είναι, κράτα αυτό, μη κάνεις έξοδα,
έχεις να συντηρήσεις και ίδρυμα........λέγε με Ζανόσπιτο.......!!!!!!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Δίκιο έχεις, με το που θα τελειώσουν τα δοκιμαστικά παίρνω τον πάπιο μου κι έρχομαι,
το "θηρίο" το έχω για σέρβις :( :( :(


Νικόλαε είδες που θα είμαστε, αν θέλεις έλα.
Μακάρι να ήταν έτσι αδερφέ ,Απλά είμαι φίλος του καταστήματος ,δεν το έχω κρύψει ποτε .Αν βρω χρόνο θα έρθω ,διαφορετικά ,άλλη φορα .Δεν χανόμαστε
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.644
Κριτικές
2
Like
1.181
Πόντοι
216
Μακάρι να ήταν έτσι αδερφέ ,Απλά είμαι φίλος του καταστήματος ,δεν το έχω κρύψει ποτε .Αν βρω χρόνο θα έρθω ,διαφορετικά ,άλλη φορα .Δεν χανόμαστε

Οκ. κι εγώ πλακίτσα κάνω αφού το ξέρεις ή μάλλον το καταλαβαίνεις (ελπίζω),
κι αφού είσαι και φίλος της μοτοσυκλέτας ή καλύτερα η μοτοσυκλέτα είναι η άλλη σου γκόμενα, τότε σίγουρα θα τα πούμε κι από κοντά, καλό βράδυ σε όλους.
 

Επισκέπτης
Οκ. κι εγώ πλακίτσα κάνω αφού το ξέρεις ή μάλλον το καταλαβαίνεις (ελπίζω),
κι αφού είσαι και φίλος της μοτοσυκλέτας ή καλύτερα η μοτοσυκλέτα είναι η άλλη σου γκόμενα, τότε σίγουρα θα τα πούμε κι από κοντά, καλό βράδυ σε όλους.
Τα λεμε αυριο G.G.  ...Καλο βραδυ!
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
Οκ. κι εγώ πλακίτσα κάνω αφού το ξέρεις ή μάλλον το καταλαβαίνεις (ελπίζω),
κι αφού είσαι και φίλος της μοτοσυκλέτας ή καλύτερα η μοτοσυκλέτα είναι η άλλη σου γκόμενα, τότε σίγουρα θα τα πούμε κι από κοντά, καλό βράδυ σε όλους.
Φυσικά .Και μου είσαι συμπαθείς .θα τα πούμε ,καλο βραδυ και σε σένα
 

Επισκέπτης
έψαχνα κάτι στο youtube και βρηκα κ αυτό το βιντεάκι, το οποίο δεν γινόταν να μην μοιραστώ μαζί σας....

αυτός ο ήχος την ώρα που σηκώνεται σούζα είναι ποίηση  :rockon:

[youtube=425,350]t6YdTTnAXtY&feature=related[/youtube]
 

mathousalas

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
λοιπον!ειμαι πολυγαμικοσ!εχω 4 γκομενεσ!v-max,suzuki1100+NOS yamaha xv 750 modessa cota 248 ολα εν λειτουργεια εκτοσ τισ κοτασ πουνε για αναπαλαιωση στον αρβανιτακη!απο ολεσ η καυλιαρα ειναιτο κτηνοσ η v-max.χρυσοUSD μπροστα ακτινικησ στυριξησ δαγκανεσ κ αλλα καλουδια!εχη κ ΝΟΣ αλα ποιοσ το παταη?εγο παντωσ οχι!να κανονισουμε καμια βολτα ολοι μαζι αν χωραη κ ο γεροσ στη παρεα!
 

mathousalas

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
v-maxxxxxx
 

Συνημμένα

  • PICTURE013_1.GIF
    PICTURE013_1.GIF
    28,3 KB · Εμφανίσεις: 21

Επισκέπτης
Καλως ορισες , φιλαρακο ! Ο Μεγας Επισημος Καλωσοριστης LALAKUKAKIS , με τ'ονομα , απ'την λεβεντογεννα μανα , εχει μια σοβαρη συσκεψη , οποτε εγω ο ταπεινος , που ουτε τα κορδονια του δεν ειμαι αξιος να λυσω , σε καλωσοριζω στο σαιτ της απολαυσης , και σου ευχομαι , εκ μερους ολων των μπουρδελομπαικερς  ΚΑΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΤΗΣ ΗΔΟΝΗΣ   :rockon: :rockon: :rockon:... ... Φρεσκα νεα και ζεστα !
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny:


Ωραιος ο biker ! 
respect-067.gif


Mια χαρα την κανεις τη δουλεια, οποτε οριζεσαι αυτοματα υπευθυνος καλωσορισματος αυτου του θρεντ  :grin:

Τα παραλες λιγο ομως για μενα  :2funny: :2funny:

Μathousalas θα χαρουμε πολυ να μοιραστεις μαζι μας τις εμπειριες σου.. :rockon:
 

Επισκέπτης
Λοιπονννννννννν ,εχουμε και γραφουμε ...Στην κορυφη του grid ο κυριος Casey  Stoner με την DUCATαρα του και ακολουθουν... PEDROSA + 0.053 , HAYDEN + 0.201 , EDWARDS + 0.710 , TOSELAND + 1.056 , DE PUNIET + 1.070 , LORENZO + 1.092 , CAPIROSSI + 1.111 , DOVIZIOSO + 1.232 , ROSSI + 1.560 , ELIAS +1.481 ...και ακολουθουν αι λοιπαι ημετεραι δυναμεις ! Ευελπιστουμε ολοι , να παρακολουθησουμε εναν ακομη συναρπαστικο αγωνα...και η DUCATI να VINCERE ! AMHN !
 

Επισκέπτης
DUCATI VINCERE ...Για αλλη μια φορα , φετος , η bella donna , χαρισε σε μας τους ταπεινος πιστους της , την χαρα μιας ξεκαθαρης νικης !Φαινοταν , αλλωστε , απο τα δοκιμαστικα , οτι η δυστροπη Ιταλιδα , θα κατατροπωνε τον ανταγωνισμο ! Δευτερος , πισω απο τον Stoner ,( που τον απειλησε στην εκκινηση ), ο αχωνευτος κοντοστουπης , Pedrosa , σε εναν αγωνα τακτικης διασφαλισης της θεσης , δεν απειλησε , δεν απειληθηκε ! Τριτος , ο συγχρονος ΘΕΟΣ της μοτοσυκλετας VALENTINO , ο οποιος εκκινωντας απο την δεκατη θεση , περναγε οποιον ευρισκε μπροστα του , μεχρι να βρεθει 3 δευτερα πισω απο τον ζουμπα και να μεινει εκει , αδυνατωντας για το κατι παραπανω , μια και οι πρωτοι δυο ειχαν ηδη κανει μια σεβαστη διαφορα , μεχρι το πεσιμο της σκακοσημαιας ! Συνοψιζοντας , τα high lights του αγωνα ελαχιστα , με μονα ενδιαφεροντα σημεια , τα περασματα του ROSSI και την μαχη προς το τελος De Puniet - Capirossi ! Και εις αλλα , με υγεια !
 

mathousalas

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
συναρωστοι γρηγορα τιμονια!τι να πω κ γω!ελλαδα γερμανια με το παλιο καλο CB 750K ταξιδι με βροχη απο λαρισα ατηινα με ενα τσοπερ b.s.a με καμενο μανιατο κ φακο στο φαναρι.τοτε πουμαστε μια χουφτα μηχανοβιοι κολυταρια κ τρεχαμε να βοηθησουμε!τοτε που στα μπλοκα επαιφτε ξυλο με τα στρουμφακια!πριν κατι μηνεσ σταματημενοσ στο φαναρι αναμεσα σε ενα γκαμπριο κ ενα ουνο με κοπελιτσεσ γυρναη η μια κ λεη στο φλουδα στο αλο αμαξι!αυτεσ ειναι μηχανεσ για αντρεσ!κοντεψα να πεσω κατω απο τα γελια με τα μουτρα ρου βλαχου!ρε μαγκεσ η μηχανη ειναι αρωστια κ οι μηχανικοι μοτοσυκλετων??ετσι λεγονται οι περισοτεροι ασχετοι μασ μαμανε τη ψυχολογια κ μασ τα περνουν κ μασ κανουν ζημια οι περισοτεροι.μιλαη η πειρα αδελφια!σου λεη ο αλοσ ,το τυρι εσκασε χιλιαδεσ γιουρο εγω παπακια φτιαχνω μαμακασ ειναι ασ πω πωσ ξερω να τον γδυσω!στο εξωτερικο υπαρχουν λεσχεσ κ οι μηχανικοι πουνε μελη αφιλοκερδοσ δινουν λυσεισ η επισκευαζουν προβληματα εν τη γενεση τουσ!ακριβωσ οπωσ κ εδω!σκασ 130 γιουρο για ανορθωτη για το β-μαχσε γνωστο ηλεκρ του πειραια κ αυτοσ σου βαζη απο χτ με 45 γιουρο κ σου καιη την ηλεκτρονικη αξιασ 950 ευρο αν υπαρχη!αυτα!γιατι τα πηρα κρανα με τα τσοφλια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom