Νέα

Μόλυνση / τερμυνθος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kapsonis19891989
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
Καλημεριζω ολη την παρεα. Δυστυχως εγινε ενα συμβαν το οποιο πιστευω πρεπει να αναφερθει. Στα τελη μαρτιου ειχα παει στον δερματολογο οπου μου ειχε βρει μολυσματικη τερμυνθο...μου εκαψε τα σπυρακια και μου πε να ξαναπαω σε 2 βδομαδες οπου δεν ειχε μεινει και κανενα....να πω οτι ολο αυτο το σκηνικο εγινε στον ευαγγελισμο και τζαμπα (καλος μαλακας ειμαι αντι να παω σε ιδιωτικο νοσοκομειο καλα να παθω) ....οποτε θεωρωντας οτι ειμαι μια χαρα μεσα σε αυτους τους 2 μηνες απο απριλιο μεχρι και ιουνιο σχεδον 2 μηνες εχω παρει καμια 50αρια call-girls και city-tours....γνωστες και μη....απο τις γνωστες σχεδον τις περισσοτερες....
το θεμα ειναι οτι χθες το βραδυ ξαναειδα σπυρακια να εμφανιζονται και τα αναγνωρισα αμεσως οτι προκειται για μολυσματικη τερμυνθο παλι !!!
Η ερωτηση ειναι ξανακολλησα απο την αρχη ? ή ειχε απομεινει καποιο σπυρακι απο τον απριλη και μεταδοθηκε παλι το γαμημενο στην γυρω περιοχη ? ευχομαι να ειναι το πρωτο γιατι αν ισχυει το δευτερο τοτε υπαρχει θεμα.
Απλα ηθελα να το ανακοινωσω ! Παω αυριο παλι δερματολογο....γαμω την τρελα μου....κουραστηκα !!
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
αυτό με τον ευαγγελισμό δεν το έπιασα;
επειδή είναι τσάμπα έχουν κτηνιάτρους αντί για κανονικούς γιατρούς;
 
OP
OP
K

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
αυτό με τον ευαγγελισμό δεν το έπιασα;
επειδή είναι τσάμπα έχουν κτηνιάτρους αντί για κανονικούς γιατρούς;

ελα μαν...απλα τα εχουνε γραμμενα στα αρχιδια τους ολα....δεν σε προσεχουνε καθολου...ο αλλος ο μαλακας ο γιατρος που μου το κοιταζε εκανε αγγαρεια...ποτε θα φυγει αυτος να ερθει ο επομενος...

πας σε ιδιωτικο ιατρειο και σε εχουνε στα ωπα ωπα...εκλεισα στο ιασω general και ειμαι κομπλε τωρα....δεν ξαναπαταω σε δημοσιο νοσοκομειο....να πανε να γαμηθουνε απλα
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
ελα μαν...απλα τα εχουνε γραμμενα στα αρχιδια τους ολα....δεν σε προσεχουνε καθολου...ο αλλος ο μαλακας ο γιατρος που μου το κοιταζε εκανε αγγαρεια...ποτε θα φυγει αυτος να ερθει ο επομενος...

πας σε ιδιωτικο ιατρειο και σε εχουνε στα ωπα ωπα...εκλεισα στο ιασω general και ειμαι κομπλε τωρα....δεν ξαναπαταω σε δημοσιο νοσοκομειο....να πανε να γαμηθουνε απλα
επειδή καταλαβαίνεις ότι η κουβέντα είναι ατέρμονη σε τέτοια θέματα θα σου πω το εξής,
για αφροδίσια, δερματολογικά και λοιπά, αν δεν κάνω λάθος το Συγγρός είναι το καλύτερο
και τέλος το ιδιωτικό νοσοκομείο παίρνει τους γιατρούς του από το δημόσιο με ό,τι αυτό συνεπάγεται.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Αν ειχε μεινη καποιο τυπε δεν θα το εβλεπες??? Εγω πιστευω οτι υποτροπιασε...και ξαναβγαλες...Ειναι καθαρα θεμα αμυνας του οργανησμου..Επισης καλο ειναι μετα απο τετοιες θεραπειες...Τερμιθος κονδυλοματα κτλ...να απαιχουμε απο το σεχ...η να πηγαινουμε με συγκεκριμενη κοπελα...καθαρη...ητε σε σχεση ητε σε στουντιο ητε σε οικο...ωσυε η αμυνα του δερματος να επανελθη...
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
  οποτε οι υπολοιποι ριχτε μια ματια με ποιες εχει παει ο Καψωνης και αν τις εχει δοκιμασει και αλλος μετα,ας ψαχτει...η μεταδοση γινεται παντως με απλη επαφη και δεν εχει σχεση με την χρηση προφυλακτικου ή οχι...εγω που ειχα κολλησει πριν μερικα χρονια,προτιμησα να το αφησω να περασει μονο του-αλλα με εξαμηνη αποχη απο  :knockinb:
 

mikroula*

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
Ε σε εφαγαν οι πουτανες πια!!! :S
 

EnglandRules

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2013
Μηνύματα
2.376
Like
1
Πόντοι
16
Καλημεριζω ολη την παρεα. Δυστυχως εγινε ενα συμβαν το οποιο πιστευω πρεπει να αναφερθει. Στα τελη μαρτιου ειχα παει στον δερματολογο οπου μου ειχε βρει μολυσματικη τερμυνθο...μου εκαψε τα σπυρακια και μου πε να ξαναπαω σε 2 βδομαδες οπου δεν ειχε μεινει και κανενα....να πω οτι ολο αυτο το σκηνικο εγινε στον ευαγγελισν μο και τζαμπα (καλος μαλακας ειμαι αντι να παω σε ιδιωτικο νοσοκομειο καλα να παθω) ....οποτε θεωρωντας οτι ειμαι μια χαρα μεσα σε αυτους τους 2 μηνες απο απριλιο μεχρι και ιουνιο σχεδον 2 μηνες εχω παρει καμια 50αρια call-girls και city-tours....γνωστες και μη....απο τις γνωστες σχεδον τις περισσοτερες....
το θεμα ειναι οτι χθες το βραδυ ξαναειδα σπυρακια να εμφανιζονται και τα αναγνωρισα αμεσως οτι προκειται για μολυσματικη τερμυνθο παλι !!!
Η ερωτηση ειναι ξανακολλησα απο την αρχη ? ή ειχε απομεινει καποιο σπυρακι απο τον απριλη και μεταδοθηκε παλι το γαμημενο στην γυρω περιοχη ? ευχομαι να ειναι το πρωτο γιατι αν ισχυει το δευτερο τοτε υπαρχει θεμα.
Απλα ηθελα να το ανακοινωσω ! Παω αυριο παλι δερματολογο....γαμω την τρελα μου....κουραστηκα !!

Είναι σαν να έσπασες το χέρι σου επειδη έπεσες απο τον 1ο όροφο και μετά να έχεις την απαίτηση να μην το ξανασπάσεις όταν έκανες το ίδιο!
 

matzas

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
709
Κριτικές
35
Like
81
Πόντοι
16
Καλημεριζω ολη την παρεα. Δυστυχως εγινε ενα συμβαν το οποιο πιστευω πρεπει να αναφερθει. Στα τελη μαρτιου ειχα παει στον δερματολογο οπου μου ειχε βρει μολυσματικη τερμυνθο...μου εκαψε τα σπυρακια και μου πε να ξαναπαω σε 2 βδομαδες οπου δεν ειχε μεινει και κανενα....να πω οτι ολο αυτο το σκηνικο εγινε στον ευαγγελισμο και τζαμπα (καλος μαλακας ειμαι αντι να παω σε ιδιωτικο νοσοκομειο καλα να παθω) ....οποτε θεωρωντας οτι ειμαι μια χαρα μεσα σε αυτους τους 2 μηνες απο απριλιο μεχρι και ιουνιο σχεδον 2 μηνες εχω παρει καμια 50αρια call-girls και city-tours....γνωστες και μη....απο τις γνωστες σχεδον τις περισσοτερες....
το θεμα ειναι οτι χθες το βραδυ ξαναειδα σπυρακια να εμφανιζονται και τα αναγνωρισα αμεσως οτι προκειται για μολυσματικη τερμυνθο παλι !!!
Η ερωτηση ειναι ξανακολλησα απο την αρχη ? ή ειχε απομεινει καποιο σπυρακι απο τον απριλη και μεταδοθηκε παλι το γαμημενο στην γυρω περιοχη ? ευχομαι να ειναι το πρωτο γιατι αν ισχυει το δευτερο τοτε υπαρχει θεμα.
Απλα ηθελα να το ανακοινωσω ! Παω αυριο παλι δερματολογο....γαμω την τρελα μου....κουραστηκα !!
Φιλε μου η μονη παραλειψη του γιατρου ηταν που δε σου εξηγησε αναλυτικα οτι ενδεχωμενως τις επομενες εβδομαδες ισως δεις κανα δυο σπυρακια ακομη,αυτα που δεν προλαβαν ακομα να αναπτυχθουν ωστε να φαινονται με το ματι και να στα αφαιρεσει...
Οπου και να πηγαινες αυτο δεν μπορουσε να αποφευχθει....
Ειναι ουσιαστικα η πρωτη μολυνση που ακομα εξελισεται...(κολησες απο καπου και αυτα μεταδωθηκαν σε αλλα σημεια με διαφορετικο χρονο)
Πιθανα ακομα και με τη δευτερη αφαιρεση να μεινουν κανα δυο που θα τα δεις κανα μηνα αργοτερα και εκει θα τελειωσει οριστικα το θεμα, μη φρικαρεις....
Απλα τετοια τυχη να ξανακολησεις απο αλλο ατομο σπανιοτατο,εκτος αν συνευρισκεσαι ακομα με το ατομο που στο μεταδωσε και δεν πηγε στο γιατρο αυτο....
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Αν ειχε μεινη καποιο τυπε δεν θα το εβλεπες??? Εγω πιστευω οτι υποτροπιασε...και ξαναβγαλες...Ειναι καθαρα θεμα αμυνας του οργανησμου..Επισης καλο ειναι μετα απο τετοιες θεραπειες...Τερμιθος κονδυλοματα κτλ...να απαιχουμε απο το σεχ...η να πηγαινουμε με συγκεκριμενη κοπελα...καθαρη...ητε σε σχεση ητε σε στουντιο ητε σε οικο...ωσυε η αμυνα του δερματος να επανελθη...

FORMET

Ιούνιος 2015
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Καλημεριζω ολη την παρεα. Δυστυχως εγινε ενα συμβαν το οποιο πιστευω πρεπει να αναφερθει. Στα τελη μαρτιου ειχα παει στον δερματολογο οπου μου ειχε βρει μολυσματικη τερμυνθο...μου εκαψε τα σπυρακια και μου πε να ξαναπαω σε 2 βδομαδες οπου δεν ειχε μεινει και κανενα....να πω οτι ολο αυτο το σκηνικο εγινε στον ευαγγελισμο και τζαμπα (καλος μαλακας ειμαι αντι να παω σε ιδιωτικο νοσοκομειο καλα να παθω) ....οποτε θεωρωντας οτι ειμαι μια χαρα μεσα σε αυτους τους 2 μηνες απο απριλιο μεχρι και ιουνιο σχεδον 2 μηνες εχω παρει καμια 50αρια call-girls και city-tours....γνωστες και μη....απο τις γνωστες σχεδον τις περισσοτερες....
το θεμα ειναι οτι χθες το βραδυ ξαναειδα σπυρακια να εμφανιζονται και τα αναγνωρισα αμεσως οτι προκειται για μολυσματικη τερμυνθο παλι !!!
Η ερωτηση ειναι ξανακολλησα απο την αρχη ? ή ειχε απομεινει καποιο σπυρακι απο τον απριλη και μεταδοθηκε παλι το γαμημενο στην γυρω περιοχη ? ευχομαι να ειναι το πρωτο γιατι αν ισχυει το δευτερο τοτε υπαρχει θεμα.
Απλα ηθελα να το ανακοινωσω ! Παω αυριο παλι δερματολογο....γαμω την τρελα μου....κουραστηκα !!
όφειλες να απέχεις, τόσο για την δική σου υγεία όσο κ των άλλων, ένα δίμηνο έπρεπε να μείνεις φρόνιμος κ να ακολουθείς την θεραπεία αλλά το μουνί σε ζάλισε τόσο και δεν το σκέφτηκες...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
ελα μαν...απλα τα εχουνε γραμμενα στα αρχιδια τους ολα....δεν σε προσεχουνε καθολου...ο αλλος ο μαλακας ο γιατρος που μου το κοιταζε εκανε αγγαρεια...ποτε θα φυγει αυτος να ερθει ο επομενος...

πας σε ιδιωτικο ιατρειο και σε εχουνε στα ωπα ωπα...εκλεισα στο ιασω general και ειμαι κομπλε τωρα....δεν ξαναπαταω σε δημοσιο νοσοκομειο....να πανε να γαμηθουνε απλα
με laser έκανες θεραπεία? με κρυοπηξία?
Δεν σου είπε ο γιατρός ότι μέχρι να επουλωθούν τα πάντα, ή δεν το είδες (?), - πρέπει να απέχεις από το σπορ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom