Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
πρωκτολογε εκει εχω ενα μωρο να γλειφεις τα δαχτυλα σου...θα τα πουμε αυριο
αμα δεν δω φοτογραφιεσ απο τιρασπολ και του μορου αρχιδια αρχισεσ τα μουσια παλι!!!!!!  ο μοικανος απο εδο το εσκασε!!!! βλεπε φοτο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    15 KB · Εμφανίσεις: 31

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ευσωμε βλεπεις τι γραφει ο μοικανος???με τη μια φιλη ...μετα με την αλλη φιλη και ουτε κουβεντα ...να ρε ποιος ειναι μουναχοφαης :lheel: :lheel: :lheel:


:thefinge: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Προτιμώ να μασησω μαστιχα παρα να μιλήσω  επι του θεματος.

Δεν εχεις αδικο παντος αυτος σε ξεπέρασε.εχω ιδια πείρα ειναι και καλο μου φιλαρακι φαντασου και να μην ηταν...............Αθηναίος τι περιμενεις;;;;;;;;;;;;;;
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
  moikane εδω παντος εχει τα παντα για μεταβαση στο κισηινεου!!!! ακριβηναν και τα τρενα !!! αμα λεω εγω !!! :headbang: :headbang: σε απτεστα αγκλικα !!!!!!!! ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ!!!!!!!!!!
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
αναχωρηση για βορεια ποτε εχεις??
στειλε κανα πμ,μην τα βλεπει κι ο σουσις και ζηλευει :grin: :grin: :grin: :grin:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
αναχωρηση για βορεια ποτε εχεις??
στειλε κανα πμ,μην τα βλεπει κι ο σουσις και ζηλευει :grin: :grin: :grin: :grin:

Εχεις πμ.

Τον σουσι παρτον μαζί σου τα χει παίξη τελειως εχουν λασκαρη ολλα  λολ
δεν την βγάζη καθαρη.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Εχεις πμ.

Τον σουσι παρτον μαζί σου τα χει παίξη τελειως εχουν λασκαρη ολλα  λολ
δεν την βγάζη καθαρη.
πού είσαι ... παλικάρι... στείλε μου κι εμένα να ξέυρω πότε θα ανηφορίσεις
εγώ ξέρεις σ/κ δεν πάω, αλλά παίζει να είμαι τη δεύτερη εβδομάδα του Φλεβάρη, θα εξαρτηθεί από τη δουλειά που θα έχω να κάνω
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
πού είσαι ... παλικάρι... στείλε μου κι εμένα να ξέυρω πότε θα ανηφορίσεις
εγώ ξέρεις σ/κ δεν πάω, αλλά παίζει να είμαι τη δεύτερη εβδομάδα του Φλεβάρη, θα εξαρτηθεί από τη δουλειά που θα έχω να κάνω

ρε εισαι αδικαιολόγητος εσυ ειδικά εχεις τα πάντα  να με βρης,
τηλ - μαιλ- πμ - Σκάιπ οτι θελης απο μενα τα εχεις και Βιζιτες.......... εγω τι εχω απο σένα;;;;;;;;;

Σοφια ειμαι παρε οποτε θελης να συνενοηθούμε
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • 1OliverNorvellHardy.jpg
    1OliverNorvellHardy.jpg
    19,3 KB · Εμφανίσεις: 22

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
ειναι και πανεξυπνος !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙ!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 289913-102028-rantanplan_super.jpg
    289913-102028-rantanplan_super.jpg
    13,7 KB · Εμφανίσεις: 24

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
ΜΟΛΝΤΟ ase τον ερυθροδερμο να λεει !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!συγουρα σε ζυλευη!!!!!!! περιμενο φωτο απο τιρασπολ και αναληση για το γκομενακι y.g απο οτι βλεπο ακριβειναν ολα τα εισιτιρια !!!!!!!!!!!!!!!!!!! απο βουκουρεστι για κισηινεου 55 εωσ 70 ευρο τα τρενα εδω εχει τα παντα για οπιον θελη σε αγκλικα !!!  marisha.net/crossroads.htm
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ρε εισαι αδικαιολόγητος εσυ ειδικά εχεις τα πάντα  να με βρης,
τηλ - μαιλ- πμ - Σκάιπ οτι θελης απο μενα τα εχεις και Βιζιτες.......... εγω τι εχω απο σένα;;;;;;;;;

Σοφια ειμαι παρε οποτε θελης να συνενοηθούμε
εχεις τηλ, μειλ, σκυπε, διαμονη στο κισιναου - βίζιτες όχι είναι η αλήθεια (αφού η μία που έλεγα πως θα σου δώσω στη Σόφια την είχες ήδη ...χαχαχα)

τι να σου κάνω ... δεν παίζεσαι στη Βουλγαρία ρε παπάρα
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
παντος ο χαιβαν-αλλαν εκτος απο ομορφαντρας  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:!!!!!!!!!!!!!!!!

ασε ρε βαρεμενε να μιληση και κανενας άλλος .
ειδαμε και τα χαλια τα δικά σου με το σουσι.....εχεις παθει ελεφαντιαση και τολμάς να μιλάς;;;;..

ΠΟΥΡΟΤΗΝΕΙΤΖΕΡ>

Πλακα πλακα το εργαλείο σου το βλέπεις ή με καθρεφτάκι;;;;;;;;;
εεεεεε  δεν εχουμε και τα χαλια τα δικά σου εγω ειμαι ευσωμος εσυ εισαι  ΧΟΝΤΡΟΣ το καταλαβες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

 

Συνημμένα

  • davarits sousi.jpg
    davarits sousi.jpg
    29,3 KB · Εμφανίσεις: 26

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: reeeeeeeee με τουσ καραβλαχοχαιβανους εδω μεσααααα   ρεεεεεεεε  ραν τα πλαν τησ ανατολικησ ευρωπης  !!!!!!!!!!!!  ΤΟ ΣΟΥΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟΝ ΜΟΝΤΕΛΟΝ !!!!!!! ΠΡΟΤΟΝ ΔΕΝ ΠΑΧΕΝΗ ΚΑΘΟΛΟΥ 2 ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΗ ΓΕΥΣΗ 3 ΕΧΕΙ ΠΟΛΗ ΚΑΛΗ ΕΜΦΑΝΗΣΗ!!!!!!!!!!  ΚΑΡΑΒΛΑΧΕ ΧΑΙΒΑΝΕ ΑΛΛΑΝΙΑΡΗ βγες και με καμια αλφα εθνικη μοντελα να στα μαθη  :2funny: :2funny: :2funny:  ραν ταν πλαν σου βαζω βιντεο για να μαθεις πωσ τρωνε σουσι !!!!!! καραβλαχε !!! ολο διπιτα και σαορμες μου εισεεεε   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 ρεεεεεεεε με τουσ καραβλαχουσ εδω μεσα!!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:     
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
εχεις τηλ, μειλ, σκυπε, διαμονη στο κισιναου - βίζιτες όχι είναι η αλήθεια (α[size=10pt]φού η μία που έλεγα πως θα σου δώσω στη Σόφια την είχες ήδη ...χαχαχα)[/size]

τι να σου κάνω ... δεν παίζεσαι στη Βουλγαρία ρε παπάρα

Αυτη μου εκανε ποδαρικο την Πρωτοχρονια το βραδυ στο σπιτι και δεν μπορουσα να την στειλω,
αρμενικη βιζιτα..
xaxaxaxaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

1.Παχυνε κριμα 21ετων μωρό.
2.Φευγη για μονιμη εγκατασταση Ολλανδια.
3.Στο πηδημα ομως καλήηηηηηηηηηηηηηηηη πολύ καλήηηηηηηηηηη.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: reeeeeeeee με τουσ καραβλαχοχαιβανους εδω μεσααααα  ρεεεεεεεε  ραν τα πλαν τησ ανατολικησ ευρωπης  !!!!!!!!!!!!  ΤΟ ΣΟΥΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟΝ ΜΟΝΤΕΛΟΝ !!!!!!! ΠΡΟΤΟΝ ΔΕΝ ΠΑΧΕΝΗ ΚΑΘΟΛΟΥ 2 ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΗ ΓΕΥΣΗ 3 ΕΧΕΙ ΠΟΛΗ ΚΑΛΗ ΕΜΦΑΝΗΣΗ!!!!!!!!!!  ΚΑΡΑΒΛΑΧΕ ΧΑΙΒΑΝΕ ΑΛΛΑΝΙΑΡΗ βγες και με καμια αλφα εθνικη μοντελα να στα μαθη  :2funny: :2funny: :2funny:  ραν ταν πλαν σου βαζω βιντεο για να μαθεις πωσ τρωνε σουσι !!!!!! καραβλαχε !!! ολο διπιτα και σαορμες μου εισεεεε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  ρεεεεεεεε με τουσ καραβλαχουσ εδω μεσα!!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:     

Τα κιλά σου αγορι μου (τρομαρα σου για αγόρι)τα πηρες οταν ξοδευες τα 300.000 ευρω με τις τανες παριστανωντας τον μεγαλοσπόνσορα τωρα και σε αυτη την ηλικια οσο σουσι και να φας δεν προκειτε να τα χάσης γιατι Μοντελο ουτε εισουν ουτε προκειτε να γινης.
 

Συνημμένα

  • davarits - sponsor.jpg
    davarits - sponsor.jpg
    15,4 KB · Εμφανίσεις: 81
  • davarits doctor.jpg
    davarits doctor.jpg
    24,1 KB · Εμφανίσεις: 99

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
ραν ταν πλαν  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αντε δεσ το βιντεο ΜΙΝ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΡΕΖΙΛΗ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΜΟΛΔΑΒΕΖΑ !!!! το καλητερο σουσαδικο στο ικισηινεου εναι στο μαλλντοβα τελευτεα φορα που πιγα 2 ατομα 80 ευρα με μπουκαλι κρασι αντεε χαιβανε διαβασε τι γινετε με τα σουσια !!! το επομενο μαθημα ειναι πωσ γαμας με την τσαπου και οχι με την γλωσσα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  ενα ενα ολα θα τα μαθεισ!!!!!!εδω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:   :think: :think: :think: :think: δεν πιστευω ναα σου εβαλα δισκολα παλι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  και ΠΡΟΕΧΕ ΕΕΕΕ ΜΙΝ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ Ο ΑΒΕΡΕΛ!!!!!<ΟΡΕΙΝΟς>> :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΤΙΚΑ!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ραν ταν πλαν  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αντε δεσ το βιντεο ΜΙΝ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΡΕΖΙΛΗ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΜΟΛΔΑΒΕΖΑ !!!! το καλητερο σουσαδικο στο ικισηινεου εναι στο μαλλντοβα τελευτεα φορα που πιγα 2 ατομα 80 ευρα με μπουκαλι κρασι αντεε χαιβανε διαβασε τι γινετε με τα σουσια !!! το επομενο μαθημα ειναι πωσ γαμας με την τσαπου και οχι με την γλωσσα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  ενα ενα ολα θα τα μαθεισ!!!!!!εδω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :think: :think: :think: :think: δεν πιστευω ναα σου εβαλα δισκολα παλι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  και ΠΡΟΕΧΕ ΕΕΕΕ ΜΙΝ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ Ο ΑΒΕΡΕΛ!!!!!<ΟΡΕΙΝΟς>> :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΤΙΚΑ!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


80 ευρα:::::::::;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

εγω ειμαι φτωχός και απενταρος ρεεεεεεεεεε να γιατι δεν τρωω σουσι δεν μου αρεσει ασε που με 80 ευρά μενω 24 ωρο Τιρασπολη διαμονη και ντεβουσκα πακετο την οποια προτιμώ να τρωω ολο το βράδι...εστω και με την γλώσσα.

Οταν γινω Πλουσιος Εφοπλιστης σαν και σενα με καραβια τοτε ισως τα ακουμπήσω...χοντρα  χαιβάνι χοντρεεεεεεεεεεεε.
 

Συνημμένα

  • davarits-varkada.jpg
    davarits-varkada.jpg
    38,4 KB · Εμφανίσεις: 25

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
80 ευρα:::::::::;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

εγω ειμαι φτωχός και απενταρος ρεεεεεεεεεε να γιατι δεν τρωω σουσι δεν μου αρεσει ασε που με 80 ευρά μενω 24 ωρο Τιρασπολη διαμονη και ντεβουσκα πακετο την οποια προτιμώ να τρωω ολο το βράδι...εστω και με την γλώσσα.

Οταν γινω Πλουσιος Εφοπλιστης σαν και σενα με καραβια τοτε ισως τα ακουμπήσω...χοντρα  χαιβάνι χοντρεεεεεεεεεεεε.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: καλα που ειναι ο καραβλαχαν αλλαν και γελαωωω εδωωωωωωωω περαααααααααααα!!!!!!!!!!  και φοτο ομος ο χοντρος τεζαααααααααααα γελια  μιλαμεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom