Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
τελικα
1.ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΜΟΥ ΕΡΩΤΗΜΑ¨¨
ειναι ο παραδεισος της βιζιτας το κισιναου?" διμετρα αλογα πασαρελα αναμενουν τον καβαλαρη δυτικο τουριστα,κι η τιμη ?τζαπα 10 γιουρο το κεφαλι"???ειναι αρκετα κοντα ο συγραφευς του αρθρου?
2.στις "ντισκο" οποιος "τυχερος" πηγε μονος,χορευαν του γελουσαν κ  γενικα τον προκαλουσαν τα "αλογα" κ μη να τους μιλησει κ να τις παει μετα για "χοτντογκ"??η ακομα κ τα αλογα "πονυ",οχι οι πουτανες-ψοφιμια των 50ευρω/ωρα,οι υπολοιπες ρωταω!!
3.οι μολδαβοι "δεν ενδιαφερονται γαι γκομενες,αλλα για ποτο"? η "κανουν σαν τρελλοι για το μουνι"?(κ τα δυο ποστ,ο ιδιος εκτιμητεος κατα τ αλλα συντροφος ταχει γραψει,τωρα πως αυτα συνδιαζονται,αλλη ιστορια),τελικα τι ισχυει??
4.με 20-25ευρω τη μερα(δηλ τα 700ε/μηνα),ολα μεσα,βολτα,κερασματα, μετακινησεις,φαγητα κλπ-εκτος απο σπιτι- περνας "βασιλιας",στο κισιναου?
5.οι "ελευθερες" γκομενιτσες,κυνηγουν τον ξενο τουριστα των 35+,η κ μικροτερο λιγο,η μεγαλυτερο,κ ειναι αθωες κορασιδες που κατακτωνται με το "δυτ. πνευμα κ πολιτισμο",ανεξαρτητα απο την εμφανιση κι ηλικια του "επιδοξου" εραστου?Η κοιτανε να τον "ψηρισουν" η κ "ξυρισουν" ακομα αν μπορουν?ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΟΥΡΙΣΤΑ,ΟΧΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΟΝΙΜΟ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗ
περιμενω να μαθω κι εγω
θα ποσταριζα κ μια-δυο ακομα αθωες κορασιδες,οπως αυτες που αφειδως κ ευκολοτατα παραδιδονται "ωυχη τε κ σωματι" κ κυριως με κανα κερασμα καφε στα παγκακια......ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΡΙΞΩ Κ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ ΣΑΙΤ

ΥΓ.τον λογο του mute
AKOMA DEN TON KATALABA,EKTOS APO TO OTI O ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ, EINAI KOLHTOS ΤΟΥ ΜΙΤΣΟΥ-ΡΙΖΟΥ29,ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ???
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
το οτι ο φιλος πιτσι ειναι κολητος του δημητρακι ειναι γνωστο οπως και με μενα αλλα και με πολλους αλλους ,δεν σημαινει ομως οτι στο εκανε γι αυτο ,αν και καλο παιδι εισαι λιγο αθυροστομος .Ο πιτσι λιγο καμακι εκανε και γαμησε τσαμπα μετα ομως ,επειδη του αρεσει ο αγοραιος ερωτας ,κυνηγου σε οτι πληρωνοταν. :s&m_3:Σε εκτιμαω και το ξερεις αλλα ρε ρομπιτσα ποτε πληρωσες αδρα το μουνι και δεν το ξερω??? :blahblah1: :blahblah1:Αφου ξερω οτι ολα τα ωραια μωρα ,εκτος τη ναταλια , τα γαμουσες τσαμπα :fuck2:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Συνέλθετε !!!
Φυσικά και μπορείς να φας μς 3 και 4  € στην Μολδαβία. Το θέμα είναι τι τρώς.
Θυμαμαι με φρίκη το πρώτο μου φαγητό στπ Κισινίεφ (αγνωστο παντελώς τότε) και το απαίσιο κατόπουλο που είχα φαει έναντι ευτελούς ποσού.
Και ναι στην Μολδαβία παρακολουθούνται οι αλλοδαποί επιχειρηματίες. Δεν ξέρω σε τι έκταση, αλλά καλύτερα είναι να φυλάς τα ρούχα σου.
Και φυσικά μπορείς να βρείς πουτάνες με 300 και 400 λέει. Αλλά όπως καταλαβαίνεις για τον απλό τουρίστα είναι απλά αδύνατον.
  φον μακις πεστα γιατι μιλανε εξω απο το χορο εσυ και γω τα ξερουμε απο πρωτο χερι γιατι ζουμε εδω
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
καλος  τον !!!!!!!  κοκινε    ασε  τις  μαλακιες  παλι  και  πες  τα  οπως  πραγματικα  ειναι  ευγε    στους  μοντερατορ  !!!!!!!    προς  ολους  ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ  οπιος  γραφη  ψεματα  το  ειδατε  ΑΠΟΚΑΛΗΠΤΕΤΑΙ!!!!!!!!!!!!!!  οποτε  θερμη  παρακληση  την  αληθεια  και  μονο!!!!!!!!!!!!kind  regards  yantis
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
τελικα
1.ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΜΟΥ ΕΡΩΤΗΜΑ¨¨
ειναι ο παραδεισος της βιζιτας το κισιναου?" διμετρα αλογα πασαρελα αναμενουν τον καβαλαρη δυτικο τουριστα,κι η τιμη ?τζαπα 10 γιουρο το κεφαλι"???ειναι αρκετα κοντα ο συγραφευς του αρθρου?
2.στις "ντισκο" οποιος "τυχερος" πηγε μονος,χορευαν του γελουσαν κ  γενικα τον προκαλουσαν τα "αλογα" κ μη να τους μιλησει κ να τις παει μετα για "χοτντογκ"??η ακομα κ τα αλογα "πονυ",οχι οι πουτανες-ψοφιμια των 50ευρω/ωρα,οι υπολοιπες ρωταω!!
3.οι μολδαβοι "δεν ενδιαφερονται γαι γκομενες,αλλα για ποτο"? η "κανουν σαν τρελλοι για το μουνι"?(κ τα δυο ποστ,ο ιδιος εκτιμητεος κατα τ αλλα συντροφος ταχει γραψει,τωρα πως αυτα συνδιαζονται,αλλη ιστορια),τελικα τι ισχυει??
4.με 20-25ευρω τη μερα(δηλ τα 700ε/μηνα),ολα μεσα,βολτα,κερασματα, μετακινησεις,φαγητα κλπ-εκτος απο σπιτι- περνας "βασιλιας",στο κισιναου?
5.οι "ελευθερες" γκομενιτσες,κυνηγουν τον ξενο τουριστα των 35+,η κ μικροτερο λιγο,η μεγαλυτερο,κ ειναι αθωες κορασιδες που κατακτωνται με το "δυτ. πνευμα κ πολιτισμο",ανεξαρτητα απο την εμφανιση κι ηλικια του "επιδοξου" εραστου?Η κοιτανε να τον "ψηρισουν" η κ "ξυρισουν" ακομα αν μπορουν?ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΟΥΡΙΣΤΑ,ΟΧΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΟΝΙΜΟ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗ
περιμενω να μαθω κι εγω
θα ποσταριζα κ μια-δυο ακομα αθωες κορασιδες,οπως αυτες που αφειδως κ ευκολοτατα παραδιδονται "ωυχη τε κ σωματι" κ κυριως με κανα κερασμα καφε στα παγκακια......ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΡΙΞΩ Κ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ ΣΑΙΤ

ΥΓ.τον λογο του mute
AKOMA DEN TON KATALABA,EKTOS APO TO OTI O ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ, EINAI KOLHTOS ΤΟΥ ΜΙΤΣΟΥ-ΡΙΖΟΥ29,ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ???


Από ότι άκουσα, πάνω κάτω όπως τα λες είναι.
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
το οτι ο φιλος πιτσι ειναι κολητος του δημητρακι ειναι γνωστο οπως και με μενα αλλα και με πολλους αλλους ,δεν σημαινει ομως οτι στο εκανε γι αυτο ,αν και καλο παιδι εισαι λιγο αθυροστομος .Ο πιτσι λιγο καμακι εκανε και γαμησε τσαμπα μετα ομως ,επειδη του αρεσει ο αγοραιος ερωτας ,κυνηγου σε οτι πληρωνοταν. :s&m_3:Σε εκτιμαω και το ξερεις αλλα ρε ρομπιτσα ποτε πληρωσες αδρα το μουνι και δεν το ξερω??? :blahblah1: :blahblah1:Αφου ξερω οτι ολα τα ωραια μωρα ,εκτος τη ναταλια , τα γαμουσες τσαμπα :fuck2:
1.μονο αυτος ο λογος ειναι προφανης
2.ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΩ ΑΚΡΙΒΑ για να γαμησω,ειπα Η "ΓΥΡΑ",ΓΙΑ ΤΟ "ΨΗΣΙΜΟ" κοστιζει πολλα,ΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ,τοτε για τον αλλον την ειχα,εναν κοντο-σωμα,αν θυμασαιπου ηταν απο την εταιρεια,ουτε κ την εχω εγω γαμησει καμμια φορα
3."σουσι" εχει το "αλλεπο"???ετσι για ναρθει κι ο "γιαντις" :grin: :grin: :grin: :grin:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Από ότι άκουσα, πάνω κάτω όπως τα λες είναι.
εδω ρωταω,δεν λεω κατι,δεν υπαρχει συμφωνω η διαφωνω.......
ειμαι ΣΤΑ ΑΛΗΘΕΙΑ περιεργος,ποια εικονα εχουν ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ,οι σεξοτουριστες,παροτι η αντικειμενηκοτητα τους ειναι για μενα,πολυ πολυ συζητησημη κ σε επιπεδο,αν λενε την αληθεια,στο τι ακριβως εγινε,αλλα κ στο αν μπορουν να "αποδικωποιησουν"τι βλεπαν γυρω τους,ειδικα σε επιπεδο "καμακι",στο πληρωμενο ειναι πιο ξεκαθαρα τα πραγματα,ειπε κι ο αλανταλον καποια ηδη
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
εδω ρωταω,δεν λεω κατι,δεν υπαρχει συμφωνω η διαφωνω.......
ειμαι ΣΤΑ ΑΛΗΘΕΙΑ περιεργος,ποια εικονα εχουν ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ,οι σεξοτουριστες,παροτι η αντικειμενηκοτητα τους ειναι για μενα,πολυ πολυ συζητησημη κ σε επιπεδο,αν λενε την αληθεια,στο τι ακριβως εγινε,αλλα κ στο αν μπορουν να "αποδικωποιησουν"τι βλεπαν γυρω τους,ειδικα σε επιπεδο "καμακι",στο πληρωμενο ειναι πιο ξεκαθαρα τα πραγματα,ειπε κι ο αλανταλον καποια ηδη

Ας αφήσουμε πρώτα να γράψουν οι ίδιοι. Μετά θα γράψω την άποψή μου για το πως κατάλαβα αυτά που μου διηγήθηκαν.
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
καλος  τον !!!!!!!  κοκινε    ασε   τις   μαλακιες   παλι  και  πες   τα  οπως   πραγματικα  ειναι  ευγε     στους   μοντερατορ 
το "ευγε" που κολλαει??
εδω καναν muted και το νεμιροφ!!!ενω βλεπαν απο τις i.p.adress,οτι ειναι τελειως διαφορετικο προσωπο,απλα γιατι,παθων κι αυτος σε πολλα,απλα συμφωνει,εν μερη,σε μερικα -πολλα απο αυτα που λεω,κοντρα στις "ευφανταστες" δοξασιες
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
το "ευγε" που κολλαει??
εδω καναν muted και το νεμιροφ!!!ενω βλεπαν απο τις i.p.adress,οτι ειναι τελειως διαφορετικο προσωπο,απλα γιατι,παθων κι αυτος σε πολλα,απλα συμφωνει,εν μερη,σε μερικα -πολλα απο αυτα που λεω,κοντρα στις "ευφανταστες" δοξασιες
ΜΟΛΔΑΒΟΜΑΧΕ    τα  παιδια  καταλαβαν  το  λαθος  και σε  επαναφεραν  στην  ζωη  εσυ  τωρα  τι  τρωγεσαι    με  τα  ρουχα  σου ????/?????  ςεχασες    τα  κολιτιλικια  σου  και  τα  πμ με  τον  ασπονδο  κατα τα  αλλα!!!!!  στο  θρεντ  <<εχθρο>>  σου  ασε  λοιπον  τα  κουτοπονηρα    και  γραπσε  την  παντα  σεβαστη    γνωμη  σου
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
εδω ρωταω,δεν λεω κατι,δεν υπαρχει συμφωνω η διαφωνω.......
ειμαι ΣΤΑ ΑΛΗΘΕΙΑ περιεργος,ποια εικονα εχουν ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ,οι σεξοτουριστες,παροτι η αντικειμενηκοτητα τους ειναι για μενα,πολυ πολυ συζητησημη κ σε επιπεδο,αν λενε την αληθεια,στο τι ακριβως εγινε,αλλα κ στο αν μπορουν να "αποδικωποιησουν"τι βλεπαν γυρω τους,ειδικα σε επιπεδο "καμακι",στο πληρωμενο ειναι πιο ξεκαθαρα τα πραγματα,ειπε κι ο αλανταλον καποια ηδη
Ο Σεξοτουρισας που πηγε και διεπρεψε.εγραψε την αποψη του οτι ολα ειναι καπου στη μεση απο αυτα που λες εσυ και ο Μολδολαγνος.οσο για της Μολδαβες μου ειπε οτι της λυπηθικε!θεοφτωχες.και γενικα το μερος πολυ υποβαθμισμενο.απο οσα μου ειπε μου θυμισε μια μικρη επαρχιακη πολη της Ρωσσιας.οσο για τους Ελληνες εκει παρα πολυ χαμηλου επιπεδου.μου μιλησε για εναν Ελληνα απο την Αρτα :2funny:τελειως βλαχο.που πηγαινε να καμακωσει και ελεγε Τζεβουσκα Μπιουτιφουλ Καφε και εδιχνε την καφετερια :2funny:!!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
το οτι δεν μπορουσα να του βρω πουτανες ,και σου εξηγησα το γιατι,δεν σημαινει οτι του φερθηκα ασχημα.Το οτι υπαρχουν εστιατορια φθηνοτερα βεβαιως το παραδεχομαι και οχι ενα οπως γραφεις αλλα πολα .Βεβαια δεν θα επετρεπα ποτε στον εαυτο μου να φαει σε τετοια γιατι τις προαλες απο ενα τετοιο επαθαν δηλητιριαση 40 ατομα απο τα οποια το ενα πεθανε.Οσο για τους φιλους σου τους ρωσους καλα τα ειπανε αλλα εγω δεν ειμαι μολδαβος και ποτε δεν υποχρεωσα καποιον να φαει με το ζορι.Αλλα οχι και να μας τη λετε ρε παιδια με ειρωνειες
Τα παιδια εχουν ενα παραπονο απο σενα.οτι δεν τους βοηθισες σε τιποτα.εμενα οταν ηρθαν Αγια Πετρουπολη τους πηγα παντου. :knockinb: πολυ φτηνα και μουναρες για τα δεδομενα της πολης και στις περισσοτερες ντισκο τους εβαζα τσαμπα.ενω εσυ τιποτα.ο Πιτσι μεχρι και γκομενα σου βρηκε!----το λαθος σου ειναι οτι επρεπε στη συναντιση στην Αθηνα να τους πεις ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΣΑς ΒΟΗΘΑΩ!ναι ελατε Κισινιοφ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
.....εγω παντα ετσι κανω.στον Ρεντπε'ι'νζ το ειπα στα ισια ΕΙΣΑΙ ΛΑ'Ι'ΚΟς (προσπαθισα να του το πω ευγενικα.αλλα τσαντιστηκε και εβαλε τους κλωνους και με εβριζε) και δεν εχεις καμια ελπιδα να βγαλεις υψηλου επιπεδου γκομενα σε μια μεγαλη πολη.γι'αυτο και καθεται Κισινιοφ.----φιλε Μολδολαγνε δεν ειναι ντροπη να πεις ξερεις ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑς ΔΕΙΞΩ ΤΙΠΟΤΑ!δικαιωμα σου ειναι δεν χρωστας τιποτα σε κανεναν.οπως και εγω ειπα στον Πιτσι αν παμε καπου Π.Χ. Πρινεστροβιε θα παμε αυτοι και αυτον αυτον και αυτον δεν θα τους παρουμε γιατι κακο θα μας κανουν.επρεπε μα τους πεις απο πριν ΕΓΩ ΠΟΥΤΑΝΕς ΔΕΝ ΣΑς ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ.Καπως ετσι ειχα πει κα στον Πιτσι οτι αν μου ΦΕΡΕΙς ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΥΤΟΝ,ΑΥΤΟΝ ή ΑΥΤΟΝ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΩ ΟΥΤΕ ΣΕ ΣΑΛΟΝ ΟΥΤΕ ΣΕ ΝΤΙΣΚΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΟΝΟΜΑ!ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΥΤΗΛΙΣΤΩ!ναι θα σας συναντισω θα πιουμε ενα καφε και τιποτα παραπανω---για καφε Ελλαδα παω με ολους.αλλα στη ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ!
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
τελικα
1.ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΜΟΥ ΕΡΩΤΗΜΑ¨¨
ειναι ο παραδεισος της βιζιτας το κισιναου?" διμετρα αλογα πασαρελα αναμενουν τον καβαλαρη δυτικο τουριστα,κι η τιμη ?τζαπα 10 γιουρο το κεφαλι"???ειναι αρκετα κοντα ο συγραφευς του αρθρου?
2.στις "ντισκο" οποιος "τυχερος" πηγε μονος,χορευαν του γελουσαν κ  γενικα τον προκαλουσαν τα "αλογα" κ μη να τους μιλησει κ να τις παει μετα για "χοτντογκ"??η ακομα κ τα αλογα "πονυ",οχι οι πουτανες-ψοφιμια των 50ευρω/ωρα,οι υπολοιπες ρωταω!!
3.οι μολδαβοι "δεν ενδιαφερονται γαι γκομενες,αλλα για ποτο"? η "κανουν σαν τρελλοι για το μουνι"?(κ τα δυο ποστ,ο ιδιος εκτιμητεος κατα τ αλλα συντροφος ταχει γραψει,τωρα πως αυτα συνδιαζονται,αλλη ιστορια),τελικα τι ισχυει??
4.με 20-25ευρω τη μερα(δηλ τα 700ε/μηνα),ολα μεσα,βολτα,κερασματα, μετακινησεις,φαγητα κλπ-εκτος απο σπιτι- περνας "βασιλιας",στο κισιναου?
5.οι "ελευθερες" γκομενιτσες,κυνηγουν τον ξενο τουριστα των 35+,η κ μικροτερο λιγο,η μεγαλυτερο,κ ειναι αθωες κορασιδες που κατακτωνται με το "δυτ. πνευμα κ πολιτισμο",ανεξαρτητα απο την εμφανιση κι ηλικια του "επιδοξου" εραστου?Η κοιτανε να τον "ψηρισουν" η κ "ξυρισουν" ακομα αν μπορουν?ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΟΥΡΙΣΤΑ,ΟΧΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΟΝΙΜΟ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗ
περιμενω να μαθω κι εγω
θα ποσταριζα κ μια-δυο ακομα αθωες κορασιδες,οπως αυτες που αφειδως κ ευκολοτατα παραδιδονται "ωυχη τε κ σωματι" κ κυριως με κανα κερασμα καφε στα παγκακια......ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΡΙΞΩ Κ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ ΣΑΙΤ

ΥΓ.τον λογο του mute
AKOMA DEN TON KATALABA,EKTOS APO TO OTI O ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ, EINAI KOLHTOS ΤΟΥ ΜΙΤΣΟΥ-ΡΙΖΟΥ29,ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ???

Απαντώ σε ό,τι με αφορά:
1. Δεν είμαι μόνιμος κάτοικος του Κίσινεφ και ως εκ τούτου δεν είμαι σε θέση να απαντήσω. Έπειτα, εμένα δεν με ενδιέφερε ποτέ το RV μιάς ώρας. Για ολόκληρη τη νύχτα η τιμή που εγώ έχω πληρώσει είναι 100-150 Ευρώ. Είναι για 12 ώρες και περιλαμβάνει πρωινό! Το επίπεδο αυτών που εγώ "παίρνω" φαίνεται σε παλαιότερα posts. Συμπερασματικά θα έλεγα ότι αφού έρχονται με 100-150 Ευρώ για μιά ολόκληρη νύχτα, δεν θα με εξέπλητε αν τα 10 Ευρώ την ώρα είναι ένα εφικτό νούμερο. Και πάλι όμως δεν ξέρω! Θεωρώ επίσης ότι η τιμή των 50 Ευρώ την ώρα, είναι εξωπραγματικό νούμερο για την Μολδαβία. Εξηγούμαι ότι είναι ένα ποσό που πιθανόν κάποιοι να πληρώνουν. Εγώ δεν θα το πλήρωνα ΠΟΤΕ , αφού με τα διπλάσια μπορώ να κλείσω μία ολόκληρη νύχτα.

2. Για disco, club, κλπ, όπως έχω ξαναπεί δεν γνωρίζω.

3. 700 Ευρώ τον μήνα. Θα έλεγα ότι η ερώτησή σου είναι πολύ γενική και για το λόγο αυτό θα απαντήσω με βάση τη δική μου εμπειρία και συνήθειες. Πληρώνω 600 Ευρώ το μήνα για 2 κορίτσια. Η μία είναι επιπέδου 8-9 και η άλλη 7+ (με άριστα το 10). Στα χρήματα αυτά τις έχω on demand (σε πρώτη ζήτηση) σχεδόν όποτε θέλω. Με 2 κατοστάρικα ακόμη κάνω και ένα-δύο διπλά με φίλες τους. Το φαγητό είναι μία καθαρά υποκειμενική υπόθεση. Εγώ για παράδειγμα θα προτιμούσα να τρώω στο ΜΥΚΟΝΟΣ που είναι συγκριτικά με άλλα μαγαζιά, ακριβότερο, παρά κάπου αλλού. Στο ΑΛΕΠΟ δεν έχω πάει (ακόμη) και έτσι δεν μπορώ να εκφέρω άποψη. Βέβαια αν θα ζούσα εκεί, θα προτιμούσα να προσλάβω μία κυρία με 100 Ευρώ τον μήνα, να μου μαγειρεύει παρά να τρέχω στα εστιατόρια.

4. Ο τουρίστας, ανεξαρτήτως προορισμού, κατά την άποψή μου αποτελεί στόχο για ξύρισμα και μάλιστα κόντρα. Πολλές δε φορές με παλιό ξυράφι. Κατά την άποψή μου όμως το θέμα δεν είναι εκεί! Η όλη υπόθεση εξαρτάται από την εμπειρία που έχει ο τουρίστας στην συγκεκριμένη υπόθεση και πως θα κινηθεί. Το έχω ξαναγραψει ότι ο "τουρισμός" στην Ανατολική Ευρώπη είναι μία μακροπρόθεσμη επένδυση.

5. Εμένα δεν με απασχολεί η παράδοση της ψυχής τους. Ποτέ δεν με απασχόλησε. Αυτό που με απασχολεί είναι η παράδοση των κορμιών τους. Επίσης δεν με ενδιαφέρει ο έρωτας! Εκτιμώ δε ότι όταν ένα κοριτσάκι των 18-25 λέει σε ένα 35άρη - 45άρη ότι είναι ερωτευμένη μαζί του, στην πραγματικότητα είναι ερωτευμένη με το πορτοφόλι του και με την προοπτική να τον "τυλίξει" ώστε να δραπετεύσει από την ανέχεια.

6. Άντε και για να "ρίξουμε" και την ποιότητα, σας ποστάρω και μία μικρή των 100 Ευρώ τη νύχτα.

 

Συνημμένα

  • IMGP32021.JPG
    IMGP32021.JPG
    88,6 KB · Εμφανίσεις: 50

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Τα παιδια εχουν ενα παραπονο απο σενα.οτι δεν τους βοηθισες σε τιποτα.εμενα οταν ηρθαν Αγια Πετρουπολη τους πηγα παντου. :knockinb: πολυ φτηνα και μουναρες για τα δεδομενα της πολης και στις περισσοτερες ντισκο τους εβαζα τσαμπα.ενω εσυ τιποτα.ο Πιτσι μεχρι και γκομενα σου βρηκε!----το λαθος σου ειναι οτι επρεπε στη συναντιση στην Αθηνα να τους πεις ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΣΑς ΒΟΗΘΑΩ!ναι ελατε Κισινιοφ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.....
στη συναντηση στην αθηνα αυτο ειπα και μαρτυρας ο φον.Δεν ξερω αν εσυ εκει δουλευεις εγω εδω δουλευω και τα παιδια εδειχναν να με καταλαβαινουν.Τους εξηγησα οτι μονο σπιτι μπορω να τους βρω και με το αυτοκινητο μου αν χρειαστουν κατι.Ομως δεν καταλαβαινω γιατι επιμενεις αυτοι μαλλον περασαν καλα ,ετσι τουλαχιστον μου ειπαν,εκτος και αν εχεις αλλες πληροφοριες??? οσο για τη φκομενα που μου βρηκε του εδειξα τον σεβασμο μου
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
πιρφορε ,πιτσι,σεβαλιε,φον,ολισατεμπε θυμαστε που σας το ανεφερα??
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
στη συναντηση στην αθηνα αυτο ειπα και μαρτυρας ο φον.Δεν ξερω αν εσυ εκει δουλευεις εγω εδω δουλευω και τα παιδια εδειχναν να με καταλαβαινουν.Τους εξηγησα οτι μονο σπιτι μπορω να τους βρω και με το αυτοκινητο μου αν χρειαστουν κατι.Ομως δεν καταλαβαινω γιατι επιμενεις αυτοι μαλλον περασαν καλα ,ετσι τουλαχιστον μου ειπαν,εκτος και αν εχεις αλλες πληροφοριες??? οσο για τη φκομενα που μου βρηκε του εδειξα τον σεβασμο μου

είσαι μόνιμος κάτοικος εκεί και ήρθε ο τουρίστας πίτσι να σου βρει γκόμενα? θλιβερό...
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Απαντώ σε ό,τι με αφορά:
1. Δεν είμαι μόνιμος κάτοικος του Κίσινεφ και ως εκ τούτου δεν είμαι σε θέση να απαντήσω. Έπειτα, εμένα δεν με ενδιέφερε ποτέ το RV μιάς ώρας. Για ολόκληρη τη νύχτα η τιμή που εγώ έχω πληρώσει είναι 100-150 Ευρώ. Είναι για 12 ώρες και περιλαμβάνει πρωινό! Το επίπεδο αυτών που εγώ "παίρνω" φαίνεται σε παλαιότερα posts. Συμπερασματικά θα έλεγα ότι αφού έρχονται με 100-150 Ευρώ για μιά ολόκληρη νύχτα, δεν θα με εξέπλητε αν τα 10 Ευρώ την ώρα είναι ένα εφικτό νούμερο. Και πάλι όμως δεν ξέρω! Θεωρώ επίσης ότι η τιμή των 50 Ευρώ την ώρα, είναι εξωπραγματικό νούμερο για την Μολδαβία. Εξηγούμαι ότι είναι ένα ποσό που πιθανόν κάποιοι να πληρώνουν. Εγώ δεν θα το πλήρωνα ΠΟΤΕ , αφού με τα διπλάσια μπορώ να κλείσω μία ολόκληρη νύχτα.

2. Για disco, club, κλπ, όπως έχω ξαναπεί δεν γνωρίζω.

3. 700 Ευρώ τον μήνα. Θα έλεγα ότι η ερώτησή σου είναι πολύ γενική και για το λόγο αυτό θα απαντήσω με βάση τη δική μου εμπειρία και συνήθειες. Πληρώνω 600 Ευρώ το μήνα για 2 κορίτσια. Η μία είναι επιπέδου 8-9 και η άλλη 7+ (με άριστα το 10). Στα χρήματα αυτά τις έχω on demand (σε πρώτη ζήτηση) σχεδόν όποτε θέλω. Με 2 κατοστάρικα ακόμη κάνω και ένα-δύο διπλά με φίλες τους. Το φαγητό είναι μία καθαρά υποκειμενική υπόθεση. Εγώ για παράδειγμα θα προτιμούσα να τρώω στο ΜΥΚΟΝΟΣ που είναι συγκριτικά με άλλα μαγαζιά, ακριβότερο, παρά κάπου αλλού. Στο ΑΛΕΠΟ δεν έχω πάει (ακόμη) και έτσι δεν μπορώ να εκφέρω άποψη. Βέβαια αν θα ζούσα εκεί, θα προτιμούσα να προσλάβω μία κυρία με 100 Ευρώ τον μήνα, να μου μαγειρεύει παρά να τρέχω στα εστιατόρια.

4. Ο τουρίστας, ανεξαρτήτως προορισμού, κατά την άποψή μου αποτελεί στόχο για ξύρισμα και μάλιστα κόντρα. Πολλές δε φορές με παλιό ξυράφι. Κατά την άποψή μου όμως το θέμα δεν είναι εκεί! Η όλη υπόθεση εξαρτάται από την εμπειρία που έχει ο τουρίστας στην συγκεκριμένη υπόθεση και πως θα κινηθεί. Το έχω ξαναγραψει ότι ο "τουρισμός" στην Ανατολική Ευρώπη είναι μία μακροπρόθεσμη επένδυση.

5. Εμένα δεν με απασχολεί η παράδοση της ψυχής τους. Ποτέ δεν με απασχόλησε. Αυτό που με απασχολεί είναι η παράδοση των κορμιών τους. Επίσης δεν με ενδιαφέρει ο έρωτας! Εκτιμώ δε ότι όταν ένα κοριτσάκι των 18-25 λέει σε ένα 35άρη - 45άρη ότι είναι ερωτευμένη μαζί του, στην πραγματικότητα είναι ερωτευμένη με το πορτοφόλι του και με την προοπτική να τον "τυλίξει" ώστε να δραπετεύσει από την ανέχεια.

6. Άντε και για να "ρίξουμε" και την ποιότητα, σας ποστάρω και μία μικρή των 100 Ευρώ τη νύχτα.
σε γουσταρω τα λες πολυ καλα ομως θα διαφωνισω σε κατι ειναι σιγουρο οτι στην ηλικια μας μονο για τα λεφτα ερχονται και οι ηλικιες τους το λενε αυτο παρολα αυτα τη βρισκουν μαζι μας και στο γαμιση αλλα και στη παρεα
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
σε γουσταρω τα λες πολυ καλα ομως θα διαφωνισω σε κατι ειναι σιγουρο οτι στην ηλικια μας μονο για τα λεφτα ερχονται και οι ηλικιες τους το λενε αυτο παρολα αυτα τη βρισκουν μαζι μας και στο γαμιση αλλα και στη παρεα

Μεγάλε!
Συμφωνώ, αλλά δεν ψωνίζομαι κιόλας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom