Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Δημητρη δεν ειναι μυστικο, ο χρονοs μου μοιραζεται περιπου ωσ εξηs, 50% Romania, 20% Ukraine, 20% Moldova, & 10% Ελλαδα (λογω διακοπων  :- )
θα μου πεις αφου ειμαι στον παραδισο γιατι με ενδιαφερει τοσο η Ρουμανια????μικρος πηγαινα για σκι τη δεκαετια του '80 καθε Χριστουγεννα στην Πο'ι'ανα Μπρασοβ.απο το γυμνασιο ελεγα οτι οταν μεγαλωσω θα παντρευτω Ρουμανα και θα παω να ζησω στη Ρουμανια!!!οποτε μου εχει μεινει αποθημενο!!!!τη Μολδαβια την βλεπω σαν μια αλλαγη περιβαλωντος!σκεφτομαι να παω με το Μακη και να παρουμε μαζι και τον Chavallier Fidel τα Χριστουγεννα.παντος εννοειται οτι δεν θα παω στα μερη που ειναι για τους ξενους!
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
Sύντροφοι  προσεχώς στο thred  η μεγάλη μάχη  για τις κόρες  του "τhριλικου"  βασιλιά  moldova    αντίπαλοι
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
ο ανίκητος ανυποχώρητος  υπερφυσικός  και "αιδιοδιψις"  αίαντας  ντουλάπας          όπλα  "λεβιτρα"  chialis" βιάγκρα  tsinsenq  meli  σε "κεριτρα"  λαδοτύρι  σελινόσουπα      αλλα ονόματα "βαλκανοσκιλος" ο πρώτος  .μονος και τις γάμησα όλες. δυο τριπλέτες και μια μια χωριστά . ο mr 5000 km non stop         
 

Συνημμένα

  • aias.jpg
    aias.jpg
    16,5 KB · Εμφανίσεις: 18

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
εναντίον του "τριλικου" πολυμήχανου και θεϊκού οδυσσέα "πουροκαμακερο"      όπλα "λεβιτρα" "chιαλις" βιάγκρα τραχανάς liasnenos  φρέσκο gala γίδας  "καροτοζουμο" με μαντραγόρα  αλλα onomata ο πάρε 50 και κανε μου μια πίπα . εραστής τον 5 θαλασσών και τον 7 ηπείρων . ο επονομαζόμενος από έχω εμφάνιση από μέσα άνεση
 

Συνημμένα

  • statue_odysseas1.jpg
    statue_odysseas1.jpg
    77,7 KB · Εμφανίσεις: 32

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
1.AN  EIMAI TORA ΜΟΛΝΤΟΒΑ Η ΑΛΛΟΥ οποιος βαλει στοιχημα κ πληρωσει μαθαινει ΑΜΕΣΑ
2.ΤΖΙΜΜΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ,οτι εχω μια ιδεα οτι ξερω τον συντροφο γιαντις,και για το σοριτας,καπου παει το μυαλο μου απο αυτα που λεει εδω επισης,
ο συντροφος γιαντις ειναι μελος σε μια παρεα 35-40αρηδων που τους βλεπω κισιναου συχνα κ ειναι hight spenders k effetzides,,νομιζω,ΟΧΙ ΟΤΙ ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΜΙΛΑΜΕ Η ΕΧΟΥΜΕ ΓΝΩΡΙΜΙΑ,αυτα αν εχει καποια σημασια

Ας το δω κι' ας πεθάνω!
Μην κουράζεσαι, δεν γνωριζόμαστε... Προσέχω τις παρέες μου...
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
Sύντροφοι   προσεχώς στο thred  η μεγάλη μάχη   για τις κόρες  του "τhριλικου"  βασιλιά  moldova    αντίπαλοι
  βασιλιάς μολντόβας            έχει να πάει στο βασίλειο του από παιδί  οι παλλακίδες του τον περιμένουν "παραμιθiαζοντας" τους επίδοξους  μνηστήρες
 

Συνημμένα

  • king  moldovas.jpg
    king moldovas.jpg
    233,9 KB · Εμφανίσεις: 52

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
sintrofoi με μεγάλη μου έκπληξη είδα τους <<σχετικούς>>  του site να γραφουν κατά την ταπεινή μου γνώμη πολύ πιο σοβαρά :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: χάρηκα να το διαβάζω    συγχαρητήρια σε όλους καλή εβδομάδα και καλο βολή στους συντρόφους  στο κισινέου  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: τώρα όμως άρχισα την πλακα εγώ  oleeee :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Ας το δω κι' ας πεθάνω!
Μην κουράζεσαι, δεν γνωριζόμαστε... Προσέχω τις παρέες μου...
μαλλον ειασαι τσιγκουνης,ΕΚΤΟς ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕς,ειναι συνηθες το φαινομενο ΕΛΛΕ-Η-ΝΑΡΑΔΩΝ ΑΝ.ΕΥΡΩΠΗς
ΜΗΝ ΠΕΘΑΝΕΙΣ,στοιχημα βαλε, "κινεζε" η "παγωνι" η "περα βρεχει" ορεινε ,ΓΙΓΑΝΤΑ "ΣΟΡΙΤΑ" :grin:
ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ,ειπα οτι παει το μυαλο μου,οσο για παρεα ,σορρυ,αλλα δεν κανω παρεα με κανενα ελληνα,ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ 'ΜΩΡΑ" Κ ΝΑ ΜΕ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΓΙΑ "ΘΥΜΑ",ΜΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΤΟ game k το KAMAKO-PRESTIGE MOY STO KISINIOF
ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΒΑΛΕΣΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΕΣΥ
RESPECT PRESIDENTE "SORI"
σε προτεινα κ για προεδρο αν ειδες :dancing: :dancing:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
εγω δεν το ειπα προσωπικα για σενα αλλα σαν πληροφωρια.και αυτο ειναι ФАКТ οι γυναικες στο ανατολικο μπλοκ δεν πολυθελουν τους ντουλαπες.αυτο δεν το λεω προσωπικα για σενα αλλα για καποιον που εχει τετοιο στυλ για να ξερει οτι αν παει Μολδαβια θα του ειναι πολυ πιο δυσκολο να βγαλει γκομενες απο καποιον με το στυλ που γραφω οτι θελουν.οσο για της φωτο που βαζετε στο σα'ι'τ δεν μπορει κανεις να ξερει αν ειναι αληθηνες ή της εχεται κανει Save απο καποιο σα'ι'τ γνωρημιων?ΕΓΩ ΠΑΝΤΟς ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ.αυτο παντος διχνει οτι το μουνι εκει ειναι πολυ ευκολο.---Π.Χ. αυτες οι φωτο ειμαι ΕΓΩ!απο τη σελιδα που εχω για να γραφω με τον μαλακα τον Αλγερινο.θα μπορουσα ανετα να πω οτι ειναι γκομενα μου!
απο τα φωτο,ΟΛΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ 3,που αυτες μου τις δωσαν τις εχω κανει εγω με το κινητο
τωρα ποιος πιστευει κ ποιος οχι,ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ :grin: :grin: :grin:
ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕς ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΤΟΥ "ΨΗΛΟΥ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥ -γυμνασμενου,ΟΧΙ BODDY BUILDER- ΑΝΤΡΑ",ΣΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΤΗΝ ΠΡOΤΗΜΙΣΗ ΤΟΥς,οσο πιο κοντα εισαι τοσο καλυτερα,|eidika αν μιλαμε για ρωσσο-ουκρανες ΑΥΤΕς ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΟΣΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ :dancing: :dancing:,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΕς ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΣΕ ΜΟΛΝΤΟΒΑ Κ ΔΥΤ.ΟΥΚΡΑΙΝΑ
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
    το βαζω αυτουσιο να μην τα ξαναγραφω κι απο δω

Απ: Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες
« Απάντηση #5349 στις: σήμερα στις 23:18 » Παράθεση Τροποποίηση Διαγραφή 

--------------------------------------------------------------------------------

Παράθεση από: Ιωσήφ Μπλάσκος στις σήμερα στις 23:03
Ακούστε τ άλλο ειχα παει στο σουπερ μαρκετ.
Πηρα δυο χυμους 1L,
1 fanta          1L
1 Coca Cola      1L
1 γαλα          1L
1 εμφιαλωμενο υδωρ  2L
1 σαμπουαν
1 πακετο βαμβακια + μπατονετες δωρο

Πλέρωσα 46 ρουβλια = 4,40  Ε

Στην ελλάδα δεν μου φταναν 20 ευρώ υποθετω...

TZOSEF ΠΡΙΒΙΕΤ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ,παντως σε διαβαζω να ξερεις
τα supermarket ειναι παμφηνα στην ουκρανια,ενα απο τα πολλα καλα της αγαπημενης μου χωρας-δυτικης παντα-μαζι με τη φτηνο diesel 0.5ευρω/λιτρο
STOYS MALAKES ΣΤΟ ΘΡΕΝΤ ΤΗς ΜΟΛΝΤΟΒΑ ΓΡΑΦΤΑ,ΠΟΥ ΕΠΕΙΔΗ το κισιναου εχει τιμες ελλαδας-30%,ΕΙΝΑΙ ΦΤΗΝΟ ΛΕΝΕ,ημαρτον κυριε,"ερχονται καραβιες ουκρανοι να ψωνισουν στο κισιναου" ελεγε ο "σοριτας",ΕΤΣΙ ΤΟΥ ΛΕΓΑΝΕ.το πρωι 5.00 περασα απο τα συνορα ουκρανια-μολδαβια ερχονταν 2 bus απο κισιναου για ψωνια στο CERNAVCI,ΦΑΝΤΑΣΟΥ τ ααλλα που λενε τι σχεση εχουν με την αληθεια-ΤΖΙΜΜΥγια σενα αυτο
ΜΟΝΟ Η ΟΥΚΡΑΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΤΗΝΗ
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
απο τα φωτο,ΟΛΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ 3,που αυτες μου τις δωσαν τις εχω κανει εγω με το κινητο
τωρα ποιος πιστευει κ ποιος οχι,ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ :grin: :grin: :grin:
ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕς ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΤΟΥ "ΨΗΛΟΥ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥ -γυμνασμενου,ΟΧΙ BODDY BUILDER- ΑΝΤΡΑ",ΣΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΤΗΝ ΠΡOΤΗΜΙΣΗ ΤΟΥς,οσο πιο κοντα εισαι τοσο καλυτερα,|eidika αν μιλαμε για ρωσσο-ουκρανες ΑΥΤΕς ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΟΣΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ :dancing: :dancing:,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΕς ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΣΕ ΜΟΛΝΤΟΒΑ Κ ΔΥΤ.ΟΥΚΡΑΙΝΑ
ναι θελουν θα ελεγα το μεσογειακο στύλ αντρα.σιγουρα δεν θελουν τους Ρωσσους.το πρωτο που δεν θελουν ειναι να εισαι σκουροχρωμος (εσυ δεν εισαι μαυριδερος εχεις κανονικο χρωμα επιδερμηδας) διαβασε τον Ιωσηφ τι λεει.συμφωνει με αυτο που ελεγα και εγω αν εισαι σκουροχρωμος σε μαζευει η αστυνομια.το υψος ειναι σχετικο.μπορει να ειναι ενας αντρας κατω απο 1,65 και να κανει θραυση!εγω ειμαι 1,73 οποτε δεν μπορεις να με πεις κοντο.ειμαι μεσου υψους.ενα αλλο που συχαινονται ειναι το στυλ του μαγκα (εδω χανεις!)ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ SKYPE ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙς.αυτο και μια λα'ι'κοτητα που εχει η συμπεριφορα σου.αυτο απωθει της γκομενες.αλλα και μονος σου ειπες οτι για να ριξεις μια γκομενα πρεπει να χαλασεις πολλα.εγραψες οτι μια που ηρθε σε κακο διαμερισμα δεν ξαναρθε.εγω ειδες τι γκομενες εχω και της εχουν δει και ολοι.και ουτε χρειαζεται να της παω σε ακριβα μερη.σου βαζω απο το σα'ι'τ τι γραφει ενα παιδι που ηταν καποιο διαστημα Αγια Πετρουπολη.....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
foibos
Νέος

Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 12


    Απ: Αγία Πετρούπολη
« Απάντηση #215 στις: 29/01/08, 16:04 » Παράθεση 

--------------------------------------------------------------------------------
παιδια......2 μερες αγ.πετρουπολη και επαθα πλακα..ας ειναι καλα και ο δημητρακης που με ξεναγησε..και για την φιλοξενεια του..
ευχαριστω για ολα παιδια.και ειδικα εσενα δημητρακι..αρε φιλε με τις prive σου καρτες για εισοδο σε μαγαζια..θα μου μεινουν αξεχαστα τα μουνακια που σου μιλαγαν..ε...την συνεχεια δεν την λεω ¨)
φυσικα αν μου χαριζες ενα διαμερισμα να εμενα εκει μονιμα θα σε ευχαριστουσα ακομη περισσοτερο..αλλωστε το ενα σου ειναι αρκετο..τι τα θελεις τα αλλα ρε φιλε?
τα λεμε.και παλι ευχαριστω
αυτα εγραφε το παιδι που ηταν Αγια Πετρουπολη για καποιο διαστημα και ειχαμε βγει Ντισκο μερικες φορες
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
......αν ηθελα να κανω κουτσομπολιο θα τα ελεγα απο πισω.αλλα εγω στα λεω και μπροστα στα ειπα και στο Skype αν ημασταν μαζι σιγουρα θα σου ελεγα με καθε λεπτομερια τι ακριβως να διορθωσεις.βασικα αυτα τα 2 ειναι.πρεπει ομως να προσπαθισεις.η (δουλεια) μου δεν ειναι ευκολη.(για μενα αυτο ειναι η δουλεια μου).ξερεις ποσες ωρες εχω φαει στο καθρεφτη για να πετυχω το τελειο στυλ?ΑΝ ΤΑ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙς ΘΑ ΕΧΕΙς ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΗ ΕΠΥΤΗΧΙΑ ΣΤΙς ΓΚΟΜΕΝΕς!θα δεις τρομερη διαφορα!που δεν θα το πιστευεις!!!!Π.Χ.εγω ειδα διαφορα οταν εβαλα τα μαλια!ουτε ο ιδιος δεν το πιστευα!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
παιδια τωρα μολις γυρισα σπιτι απο την Ντισκο.εκανα ενα μικρο πειραμα.πηγα στην ντισκο κατα της 12-12.15 φορωντας το πουκαμισο κλειστο.οπως στη φωτο.οι γκομενες με κοιταγαν πολυ λιγο δεν εδειχναν και ιδιεταιρη σημασια.......

--------------------------------------------------------------------------------

Изображение1 197.jpg (258.61 KB, 1024x768 - εμφανίστηκε 4 φορές.)




dimitrakis29
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Συνδεδεμένος

Φύλο:
Είμαι εδώ επειδή...: Είμαι λάτρης των κόκκινων σπιτιών
Μηνύματα: 3327



     Απ: Ο άντρας μετροσέξουαλ πέθανε, του κάναμε και τα 40...Retrosexual η επιστροφη
« Απάντηση #96 στις: 20/06/09, 03:03 » Παράθεση 

--------------------------------------------------------------------------------
.....ξαναπηγα στην ιδια ντισκο (αφου εκανα τη βολτα μου σε αλλες 3ης ντισκο)κατα της 3.25-3.30 και πηγα ετσι με το πουκαμισο ανοικτο και αυτο το γυαλιστερο μπλουζακι να φενεται!ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΡΟΜΕΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ!οι περισσοτερες κοιταγανε.και με καμακωσανε 3ης γκομενες απο το Ростов θελαν να κατσω μαζι τους να χορευω (η μια ειχε γεννεθλια).αλλα εγω βαριομουνα.πρεπει να κρατησω δυναμεις και για την αυριανη εξοδο στις ντισκο.σας εβαλα της φωτο απο το μικρο πειραμα που εκανα τα συμπερασματα δικα σας.μιλαμε παντα για Ρωσσια.Ελλαδα ειπαμε οσα πιο πολλα ακινητα εχεις και ας εισαι και σαν σαυρα! 

--------------------------------------------------------------------------------

Изображение1 196.jpg (248.48 KB, 1024x768 - εμφανίστηκε 0 φορές.)

Изображение1 198.jpg (239.59 KB, 768x1024 - εμφανίστηκε 2 φορές.)

Изображение1 199.jpg (252.18 KB, 768x1024 - εμφανίστηκε 2 φορές.)




ΕΔΩ ΔΕς ΔΙΑΦΟΡΑ!κλειστο πουκαμισο απο ανοικτο πουκαμισο!μιλαμε για μια μικρη λεπτομερια στο πειραμα που εκανα!ειδα τρομερη διαφορα!που ουτε ο ιδιος την πιστευα.---αυτα δεν τα γραφω μονο για σενα που οσο να'ναι εχεις μια καποια πειρα πιο πολυ τα γραφω για αυτους που διαβαζουν το Thread για να τους κατατοπισω και να τους δωσω να καταλαβουν πως σκεφτονται και τι θελουν οι γυναικες στο ανατολικο μπλοκ.
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
......αν ηθελα να κανω κουτσομπολιο θα τα ελεγα απο πισω.αλλα εγω στα λεω και μπροστα στα ειπα και στο Skype αν ημασταν μαζι σιγουρα θα σου ελεγα με καθε λεπτομερια τι ακριβως να διορθωσεις.βασικα αυτα τα 2 ειναι.πρεπει ομως να προσπαθισεις.η (δουλεια) μου δεν ειναι ευκολη.(για μενα αυτο ειναι η δουλεια μου).ξερεις ποσες ωρες εχω φαει στο καθρεφτη για να πετυχω το τελειο στυλ?ΑΝ ΤΑ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙς ΘΑ ΕΧΕΙς ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΗ ΕΠΥΤΗΧΙΑ ΣΤΙς ΓΚΟΜΕΝΕς!θα δεις τρομερη διαφορα!που δεν θα το πιστευεις!!!!Π.Χ.εγω ειδα διαφορα οταν εβαλα τα μαλια!ουτε ο ιδιος δεν το πιστευα!
     :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:     
          τι πινής και δεν  μας δίνεις????
 

Συνημμένα

  • clouseau.jpg
    clouseau.jpg
    21,7 KB · Εμφανίσεις: 20

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6

Ο Δημητράκης προκειμένου να μαμίσει...
« Απάντηση #2173 στις: 21/03/09, 01:01 »
Όπως συμπεραίνω από το βλοσυρό και αδίστακτο βλέμμα του
Ο Δημητράκης προκειμένου να μαμίσει θα φορέσει όχι μόνο «στολή καουμπόη»
αλλά και σιδερένια στολή Ιπποτών του 14ου αιώνα…
                                    sintrofoi το τέλειο στυλ  για  ρωσία  μετά  από  ώρες  στον "κατhρεπτι"   oleeeeeee    μήτσο γερά  :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: μήτσο θυμήσου  την  καταγωγή σου  φουστανέλας  tsoliassss                          :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • index.php.png
    index.php.png
    160 KB · Εμφανίσεις: 18

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
HELLAS :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
                  σύντροφε  με  φουστανέλα  έχεις  δοκιμάσει  να  βγείς  στις  disco για καμάκι  θα ήταν καλή  εμπειρία  νομίζω
 

Συνημμένα

  • 01-tsolias.jpg
    01-tsolias.jpg
    129,3 KB · Εμφανίσεις: 54
  • tsolias.jpg
    tsolias.jpg
    55,9 KB · Εμφανίσεις: 20

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
     το βαζω αυτουσιο να μην τα ξαναγραφω κι απο δω

Απ: Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες
« Απάντηση #5349 στις: σήμερα στις 23:18 » Παράθεση Τροποποίηση Διαγραφή   

--------------------------------------------------------------------------------

Παράθεση από: Ιωσήφ Μπλάσκος στις σήμερα στις 23:03
Ακούστε τ άλλο ειχα παει στο σουπερ μαρκετ.
Πηρα δυο χυμους 1L,
1 fanta          1L
1 Coca Cola      1L
1 γαλα          1L
1 εμφιαλωμενο υδωρ  2L
1 σαμπουαν
1 πακετο βαμβακια + μπατονετες δωρο

Πλέρωσα 46 ρουβλια = 4,40   Ε

Στην ελλάδα δεν μου φταναν 20 ευρώ υποθετω...

Ξέχασες να μας πεις για τις ρέγκες...
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Ξέχασες να μας πεις για τις ρέγκες...
bunajiua προεδρε
του ΜΠΛΑΣΚΟΥ ειναι το ποστ,αν τογραφα εγω θαγραφα κ για τις ρεγγες-τη φετα ,τη ξεχασες τωρα?- :grin: :grin: :grin:
καμια "σπονσοριζατα" θα βαλεις φωτο,να δω αν πηρες κανα μαθημα τελικα,απο αυτα που γραφω :grin: :grin: :grin:
παντως ειDΑ να λες για ανω του 1,70 κατι,σημαινει οτι για να διαβαζεις RED,βελτιωνεσαι,εστω στα λογια :rockon: :rockon: :rockon:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
HELLAS :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
                   σύντροφε   με  φουστανέλα  έχεις  δοκιμάσει  να  βγείς  στις  disco για καμάκι  θα ήταν καλή  εμπειρία  νομίζω
πως δεν εβαλα.το ενα μου νουμερο οταν εκανα στριπτιζ ηταν με Φουστανελα!οταν βγηκα στις 8 μαρτιου (μερα της γυναικας)στο No Children μπροστα σε καμια 300αρια γυναικες με τη Φουστανελα τα παιξανε!θυμαμαι εκεινη τη μερα ειχα βγει απο το σπιτι με τη Φουστανελα και ειχα κατσει στ'αμαξι!μια γυναικα στο ασανσερ ηληκιας 45 (περιπου)τα παιξε :2funny:η πλακα ειναι οτι με σταματισε και η τροχια γιατι ετρεχα! :2funny:μεινανε εκπληκτοι!ειχανε μεινει αναυδοι!ακομα το θυμαμαι και γελαω :2funny:ακομα πολλες φορες με θυμουνται και με γνωριζουν σε πολλες ντισκο!
Ξέχασες να μας πεις για τις ρέγκες...
φιλε Σοριτα.οι πληροφωριες του Ιωσηφ ηταν πολυ κατατοπιστηκες.θα ελεγα μπραβο του που εγραψε μια τετοια ανταποκριση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom