Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
αλλο ενα "διαβατηριο" ασφραγιστο προς το παρον :grin: :grin:
χανει λιγο στη φατσα,αλλα 176 20 ετων κ Η ΦΟΒΕΡΗ ΣΩΜΑΤΑΡΑ,ΒΟΛΕΥΜΠΟΛΙΣΤΡΙΑ,οι εμπειροι το "πιανουν" το θεμα
 

Συνημμένα

  • ego rex 055.jpg
    ego rex 055.jpg
    39,2 KB · Εμφανίσεις: 16

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
σύντροφε red  τι γίνετε στο ksneu αφού είσαι εκεί τιμές? club ?    γυναίκες?  κτλ ευχάριστο
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
Red, εισαι ο μονοs εδω μεσα που ποσταρει τετοια μωρα, μενω αφωνοs  :new_shocked: :thumbsup: :cool2:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
ΑΠΟ ΤΟΥς "ΕΠΑΙΟΝΤΕΣ" ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΝΕΟ :grin: :grin:
ΓΥΝΑΙΚΕς ΠΟΛΛΕς Κ ΚΑΛΕς,ΓΙΑ ΤΟΥς "ΡΟΥΜΑΝΟΛΑΛΟΥΝΤΕς" Κ ΡΩΣΣΟΦΩΝΟΥς,εδω θα συμφωνησω καθετα με τζιμμυ29,τιμες διπλες απο ουκρανια,ΙΔΙΕΣ ΜΕ ΑΘΗΝΑ αν τον "παιζεις" μονος σου ΔΙΠΛΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ,ΑΝ ΣΥΝΟΔΕΥΕΙΣ,γιατι ΠΑΝΤΑ κ ΟΛΑ ΕΣΥ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ :think: :think: :think:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Red, εισαι ο μονοs εδω μεσα που ποσταρει τετοια μωρα, μενω αφωνοs  :new_shocked: :thumbsup: :cool2:
ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΑ τοπ-5,γιατι φαινομαι κι εγω στα φοτο,μολις τους κανω νεες foto,μονες τους,ΤΟΤΕ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙς,ΟΠΩς ΕΜΕΙΝΑ ΚΙ ΕΓΩ,οντως αφωνος :grin: :grin: :grin:
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
οποτε συναγωνιστή τα αλλα meli καλά λένε ότι δεν δίνεις πληροφορίες σε έχω ρωτήσει 5 φορες και πληροφορίες μηδέν. αλλα σε δέκα μέρες θα είμαι ο ίδιος εκεί οποτε θα γράψω τα πάντα εγώ που έχει γυναίκες επί πληρωμή???  που κανονικές  ????   τα club Κτλ  αναμμένο και go όπως και οι υπόλοιποι
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ΕΓΩ ΘΑ ΖΗΤΑΩ ΦΟΤΟ ΜΕ ΜΩΡΑ ΠΛΕΟΝ :think: :think: :think: ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑΝΑΙ  "ΑΞΙΟΠΙΣΤΟς" :grin: :grin: :grin:
οχι απο SITES H YOUTUBE βεβαια
π.χ.
αυτη ειναι η νεα μου "καψουρα" 174 υψος,20  1/2 ετων,σπουδαζει κ κανει προμοσιον σε προιοντα,τσιγαρα κλπ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΤΖΙΜΜΥ29 :grin: :grin:
εγω δεν το ειπα προσωπικα για σενα αλλα σαν πληροφωρια.και αυτο ειναι ФАКТ οι γυναικες στο ανατολικο μπλοκ δεν πολυθελουν τους ντουλαπες.αυτο δεν το λεω προσωπικα για σενα αλλα για καποιον που εχει τετοιο στυλ για να ξερει οτι αν παει Μολδαβια θα του ειναι πολυ πιο δυσκολο να βγαλει γκομενες απο καποιον με το στυλ που γραφω οτι θελουν.οσο για της φωτο που βαζετε στο σα'ι'τ δεν μπορει κανεις να ξερει αν ειναι αληθηνες ή της εχεται κανει Save απο καποιο σα'ι'τ γνωρημιων?ΕΓΩ ΠΑΝΤΟς ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ.αυτο παντος διχνει οτι το μουνι εκει ειναι πολυ ευκολο.---Π.Χ. αυτες οι φωτο ειμαι ΕΓΩ!απο τη σελιδα που εχω για να γραφω με τον μαλακα τον Αλγερινο.θα μπορουσα ανετα να πω οτι ειναι γκομενα μου!
 

Συνημμένα

  • lena iv1.jpg
    lena iv1.jpg
    25,3 KB · Εμφανίσεις: 18
  • lena iv2.jpg
    lena iv2.jpg
    27,6 KB · Εμφανίσεις: 15
  • lena iv3.jpg
    lena iv3.jpg
    28,1 KB · Εμφανίσεις: 16
  • lena iv4.jpg
    lena iv4.jpg
    11,5 KB · Εμφανίσεις: 18

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
οποτε συναγωνιστή τα αλλα meli καλά λένε ότι δεν δίνεις πληροφορίες σε έχω ρωτήσει 5 φορες και πληροφορίες μηδέν. αλλα σε δέκα μέρες θα είμαι ο ίδιος εκεί οποτε θα γράψω τα πάντα εγώ που έχει γυναίκες επί πληρωμή???  που κανονικές  ????   τα club Κτλ  αναμμένο και go όπως και οι υπόλοιποι
το dub δεν ξερω τι ειναι
πληροφοριες τις ειπα 100 φορες,οποιος ξερει καποια  ΤΟΠΙΚΗ γλωσσα κ ειναι ανω του μετριου κ 180 θα βρει γκομενα,αν κανει καμακι,αν περιμενει να μιλησει ελληνικα κ να του τη πεσουν.... :grin: :grin: :grin:
ΟΙ ΑΓΓΛΟΜΑΘΕΙς ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΝ "ΣΟΡΙΤΑ" Κ ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΟΤΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΚΙ ΕΣΑΣ ΑΛΛΑ ,με ΑΝΟΙΧΤΕς ΠΑΛΑΜΕς-ΑΥΤΕς-και με κλειστα μπουτια ΣΥΝΗΘΩς,ΠΟΥΤΑΝΕς ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΑΚΡΙΒΑ Κ ΠΑΝΤΑ ΜΕΤΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΥΡΙΣΤΑ
παω για καμακι,GOOD LUCK
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
τι εννοειs 3 ατυχηματα η Carpatair? Σαs ειπα δεν ξερω αν ειναι καλη η Air Moldova, ειναι πολυ μικρη ομωs για λαβειs υποψιν αν ειναι ασφαληs, εχει μονο 3 αεροσκαφη, η Carpatair 17, & η Tarom 26. εχειs ψαξει ποτε να δειs ποσεs βλαβεs-ατυχηματα εχει η ΟΑ? Και επειδη ειμαι & λιγο ειδικοs στο θεμα (βλ Υαντιs) ξερει κανειs πιο ειναι το πιο πετυxημενο αεροσκαφοσ στο θεμα ασφαλειαs?
η Lufhansa εχει 100αδες αεροπλανα και δεν εχω ακουσει να εχει πεσει κανενα τα τελευταια 2 χρονια (μπορει και να εγινε τιποτα και να μην το ακουσα).αν εχει 3 αεροπλανα φυσικο ειναι με τα ποσοστα να μην εχουνε πεσει ακομα!εγω παιδια ζω στον παραδισο!πολλες φορες ειδεικα οταν πηγαινω στο Νοβγκοροντ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΑΙΘΑΝΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΙΣΟ!εχω τα παντα!και ειμαι τρισευτυχισμενος!καλητερα να περιμενω 2-3 ωρες στη Βιεννη παρα να παιθανω με την Dracula Air.Μ'αρεσει που λετε οτι η Καρπαθ Αιρ ειχε μονο 3 ατυχηματα φετος!δηλαδη ποσα πρεπει να'χε?!?Μακη ειπες το πιο σωστο μια φορα το αεροπλανο θα πεσει!---ΣΚΕΦΤΕΙΤΑΙ ΤΙ ΦΤΩΧΗ ΧΩΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΛΔΑΒΙΑ?ΟΤΑΝ Ο ΕΘΝΙΚΟς ΑΕΡΟΜΕΤΑΦΟΡΕΑς ΤΗς ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ 3 ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ!!(α γυγγνωμη 4.ξεχασα το εληκοφωρο!που ανεφερε ο Μακης)!
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
δεν ηταν 3 αλλα 2, του Υαντιs ειναι επαναλαψη του Ιασιου. Το να επιστρεψει αεροσκαφοs στο αεροδρομιο μετα απο απογειωση εν θεωρειται ατυχημα, αν ηταν ετσι η ΟΑ θα ηταν μετα περισσοτερα στον κοσμο. Το αεροσκαφοs μετα τα λιγοτερα ατυχηματα στον κοσμο ειναι το Τοuπολεφ. Συμφωνω οτι αν ειναι να συμβει, κουφια η ωρα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
δεν ηταν 3 αλλα 2, του Υαντιs ειναι επαναλαψη του Ιασιου. Το να επιστρεψει αεροσκαφοs στο αεροδρομιο μετα απο απογειωση εν θεωρειται ατυχημα, αν ηταν ετσι η ΟΑ θα ηταν μετα περισσοτερα στον κοσμο. Το αεροσκαφοs μετα τα λιγοτερα ατυχηματα στον κοσμο ειναι το Τοuπολεφ. Συμφωνω οτι αν ειναι να συμβει, κουφια η ωρα.
το ту-154 ειναι απο τα πιο ασφαλη αεροπλανα ισως βοηθαει το οτι εχει 3ης κινητηρες.το μονο αρνητικο του ειναι οτι καιει τι διπλη κεροζινη απο ενα συγχρονο αεροπλανο.το κακο με αυτα τα αεροπλανα ειναι οτι ειναι πια πολυ παλια (το πιο καινουργιο ειναι ετος κατασκευης 1991) και αν βαλεις και την ελειπη συντηριση και τα πολλες φορες πολυ κακης ποιοτητας ανταλλακτικα καταλαβαινεις οτι δεν ειναι πια ασφαλεις!μιλαμε οτι τα περισσοτερα Ту-134 που πετανε ειναι της δεκαετιας του '70!!!!αν σκεφτεις οτι η Air Estonia και η Turkmenistan Air εχει ακομα Caravelle κατασκευασμενες τα τελη της δεκαετιας του '50.μιλαμε για αρχαιοκαπηλους :2funny: :2funny: :2funny:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
αγαπητέ von mac η air moldova ήταν για την ρωσικη ας πούμε IATA αξιόπιστη μέχρι που ο βορόνιν πούλησε τα αεροπλάνα σε ιδιώτες και από τότε ακόμα και οι μολδαβοί την αποφεύγουν όταν είπα σε κάποιον πολύ σοβαρό μολδαβό διαπλεκόμενο ότι θα παο με airmoldova μου μου απάντησε <esti nebun???>. δηλαδή είσαι τρελός??
Πολύ πιθανό. Εγώ απλά ενημερώνω. Δεν είμαι ειδικός. Τώρα ο καθένας ας κάνει τις επιλογές του.
Μου φαίνεται οτι έχει και ενα Τουπόλεφ. Δεν είμαι σίγουρος.
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
Πολύ πιθανό. Εγώ απλά ενημερώνω. Δεν είμαι ειδικός. Τώρα ο καθένας ας κάνει τις επιλογές του.
Μου φαίνεται οτι έχει και ενα Τουπόλεφ. Δεν είμαι σίγουρος.
πραγματικά άψογος σύντροφε μπροστάρη συγχαρητήρια και πάλι :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
το dub δεν ξερω τι ειναι
πληροφοριες τις ειπα 100 φορες,οποιος ξερει καποια  ΤΟΠΙΚΗ γλωσσα κ ειναι ανω του μετριου κ 180 θα βρει γκομενα,αν κανει καμακι,αν περιμενει να μιλησει ελληνικα κ να του τη πεσουν.... :grin: :grin: :grin:
ΟΙ ΑΓΓΛΟΜΑΘΕΙς ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΝ "ΣΟΡΙΤΑ" Κ ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΟΤΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΚΙ ΕΣΑΣ ΑΛΛΑ ,με ΑΝΟΙΧΤΕς ΠΑΛΑΜΕς-ΑΥΤΕς-και με κλειστα μπουτια ΣΥΝΗΘΩς,ΠΟΥΤΑΝΕς ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΑΚΡΙΒΑ Κ ΠΑΝΤΑ ΜΕΤΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΥΡΙΣΤΑ
παω για καμακι,GOOD LUCK
καταρχην το υψος δεν παιζει κανενα ρολο πολλες φορες ισως και της περισσοτερες μαλιστα μπορει να ειναι αρνητικο.ειμαι σιγουρος οτι ο Pitsilistis που θα ερθει Αγια Πετρουπολη 10 Ιουλιου που το υψος του δεν ειναι πανω απο 1,65 αν ντυθει καταληλα για τη Ρωσσια θα εχει τρομερη επυτηχια.θα τον γλυκοκοιτανε στο δρομο και θα στην ντισκο μπορει να τον καμακωσουνε και μονες τους για αυτο ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑ!βεβαια θα ερθει μονο για 4 μερες και το οτι δεν ειναι γνωστης της γλωσσας θα του σταθει το μεγαλητερο εμποδιο.βεβαια αν τυχει τιποτα καλο θα κανω το μεταφραστη (πολλες φορες ειχαμε επυτηχια ετσι.αλλα πρεπει να ειναι 2 και η μια να μου αρεσει.οποτε παιρνει ο ενας τη μια και ο αλλος την αλλη).αν εισαι ψηλος λεπτος και στο στυλ του Τσαλικη ή του Ρουβα εχεις επυτηχια αν ομως εισαι ψηλος και ντουλαπα.πρεπει να κυνηγισεις πολυ και να χαλασεις πολλα λεφτα για να πετυχεις κατι.αυτο δεν το λεω προσωπικα για σενα αλλα γενικα για τους συναγωνιστες που ετοιμαζονται να πανε Μολδαβια και γενικα Ανατολικο Μπλοκ.να ξερουνε τι αντρες θελουνε και (περιπου) τι ρουχα πρεπει να φωρανε αν θελουνε να εχουν καποια επυτηχια στο Πορνοταξηδι τους.
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
1τελευταία νέα  μίλησα με  αρχή callgirll που ξέρει  πολλά  και  ακούστε  να  γελάσετε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  ο ντουλάπας  ψάχνει  όλα τα  cafe για τον "πουροκαμακερο"  και  ο "πουροκαμακερο"  τον ντουλάπα  σημείωση  ο "πουροκαμακερο"  έχει  απόκρυψη από το site  ότι είναι κισινέου 2 δημητράκη οι moldavezes θέλουν σώμα και ύφος  όπως  ακριβώς στα μουσικά videoclip αυτό είναι 100 τις 100 σίγουρο  3 όλοι σήμερα  το βραδυ  πάνε  "οdeeσα"  στο club ibiza 4 "αρχισαν" να εμφανίζονται πάλι "αραβοτουρκοι" στο κισινέου
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
1τελευταία νέα   μίλησα με  αρχή callgirll που ξέρει  πολλά  και  ακούστε  να  γελάσετε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  ο ντουλάπας  ψάχνει  όλα τα  cafe για τον "πουροκαμακερο"  και  ο "πουροκαμακερο"  τον ντουλάπα  σημείωση  ο "πουροκαμακερο"  έχει  απόκρυψη από το site  ότι είναι κισινέου 2 δημητράκη οι moldavezes θέλουν σώμα και ύφος  όπως  ακριβώς στα μουσικά videoclip αυτό είναι 100 τις 100 σίγουρο  3 όλοι σήμερα  το βραδυ  πάνε  "οdeeσα"  στο club ibiza 4 "αρχισαν" να εμφανίζονται πάλι "αραβοτουρκοι" στο κισινέου

συντροφε, εχειs πει πολλεs ασυνναρτισιεs, οπωs αυτο με τον ντουλαπα, αλλα ειπεs & ενα πολυ σωστο. Οι Μολδαβεs, και οχι μονο αλλα ΟΛΕΣ οι γυναικεs, θελουν αντρεs γυμνασμενουs, & ψυλουs, (τουλαχιστον οχι κοντουs) . Δημητρη αυτα που λεs, αντικατοπτριζουν αποψειs παροχημενου καμακερου αν. ευρωπηs του 90, τοτε που οι ανθρωποι εκει δεν ειχαν ουτε μια φετα ψωμι να φανε, και με μια κοκα κολα πηδουσαν & το καμαρωναν. Oμωs αυτα δεν εχουν καμια σχεση με τιν σημερινη πραγματικοτιτα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
συντροφε, εχειs πει πολλεs ασυνναρτισιεs, οπωs αυτο με τον ντουλαπα, αλλα ειπεs & ενα πολυ σωστο. Οι Μολδαβεs, και οχι μονο αλλα ΟΛΕΣ οι γυναικεs, θελουν αντρεs γυμνασμενουs, & ψυλουs, (τουλαχιστον οχι κοντουs) . Δημητρη αυτα που λεs, αντικατοπτριζουν αποψειs παροχημενου καμακερου αν. ευρωπηs του 90, τοτε που οι ανθρωποι εκει δεν ειχαν ουτε μια φετα ψωμι να φανε, και με μια κοκα κολα πηδουσαν & το καμαρωναν. Oμωs αυτα δεν εχουν καμια σχεση με τιν σημερινη πραγματικοτιτα.
μιλαω για τη Ρωσσια του 2009.εννοειται οτι δεν πρεπει να εισαι ΧΟΝΤΡΟς ΚΑΙ ΚΑΡΑΦΛΟς!τωρα το γυμνασμενος ειναι σχετικο.εγω δεν θα ελεγα οτι ειμαι αγυμναστος πλατες εχω αλλα δεν ειμαι και Rambo.παντος ισως εχεις δικιο μπορει να θελουν τους ψηλους γιατι οι Μολδαβοι (οσοι εχω δει)δεν ειναι ψηλοι.ενω οι Ρωσσοι στην πλειοψηφια τους ειναι αρκετα ψηλοι θα ελεγα.οποτε εχει μια λογικη αν εχουν κοντους αντρες να θελουν τους ψηλους γιατι αυτο τους λειπει.για Ρωσσια και Ουκρανια παντος πρεπει να εισαι στυλατος.ντουλαπες,καραφλες,χοντροι,βαρυμαγκες (στυλ Бандит) οχι οτι δεν θα  :knockinb: αλλα θα χρειαστει να χαλασουν πολυ χρημα και πολυ κυνηγι.και μιλαμε για Ουκρανια που υπαρχει φτωχια στης μεγαλες πολεις θελουν τον αντρα που ειναι ντυμενος στην τρυχα!και φερεται ευγενικα και χαμογελαει.Π.Χ.ενας με το στυλ μου την ιδια γκομενα θα την παει στο Mac Donalds ενω εναν που δεν τηρει της προυποθεσεις αν δεχτει να βγει μαζι του θα του ζητησει τρελα πραγματα.στο Μακ Ντοναλντς την πηγα τη Βολε'ι'μπολιστρια που ειχα βαλει της φωτο και ευτυχησμενη ηταν και μαζι μου θελει να μεινει!το τι κουζινα προτιμαν οι Ρωσσιδες θα το γραψω στο Thread για τη Ρωσσια.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
πες μας φιλε Nemiroff που μενεις μονιμα στο εξωτερικο αν δεν ειναι μυστηκο?
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
πες μας φιλε Nemiroff που μενεις μονιμα στο εξωτερικο αν δεν ειναι μυστηκο?


Δημητρη δεν ειναι μυστικο, ο χρονοs μου μοιραζεται περιπου ωσ εξηs, 50% Romania, 20% Ukraine, 20% Moldova, & 10% Ελλαδα (λογω διακοπων  :- )
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom