Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
......τωρα οι καιροι εχουν αλλαξει.εγω πολλες φορες ντυνομαι καουμπο'ι'κα (ειχα βαλει φωτο στο Russia Sex&Vodka (νομιζω στη σελιδα 145 περιπου).ή φοραω γυαλιστερα ρουχα και το χειμωνα πολλες φορες γουνα.τωρα οι γκομενες θελουν τον γλυκο αντρα με τα γυαλιστερα ρουχα.στο στυλ του Ρουβα.θα εχεται προσεξει πως οι γκομενιτσες τρελαινονται μολις βγαινει ο Ρουβας.στην Ρωσσια θελουν τον Дима БИЛАН ο Ρωσσικος Ρουβας θα ελεγα!(και αυτος αδερφη ειναι).επισης φοραω πολυ φυδι(μποτες ζωνη)αν θελω να παω καπου μερα.γιατι με τα πολυ γυαλιστερα τη μερα δεν ταιριαζει ειναι βραδυνο ντυσιμο.σημερα που θα βγω μερα στο κεντρο το απογευμα θα βαλω αυτα τα ρουχα.αυτο το πουκαμισο,ασπρες μποτες απο φυδι και αυτη τη ζωνη απο φυδι με μαυρο παντελονι. ---σε ολο το ανατολικο μπλοκ το στυλ που εχω τωρα εχει περαση.στο Ανατολικο μπλοκ οι γυναικες ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟΥς ΓΕΡΟΔΕΜΕΝΟΥς ΣΩΜΑΤΑΡΑΔΕς και γενικα τους βαρυμαγκες.διοτι οι Ρωσσοι φερονται ετσι.ειναι γεροδεμενοι αγενεις και κακογουστα ντυμενοι.οποτε θελουν αυτο που δεν εχουν!τον γλυκο μοδατο περιποιημενο ρομαντικο αντρα!εγω δινω τρομερη σημασια στην εμφανιση.η εμφανιση στο ανατολικο μπλοκ ειναι το παν.ειναι το πρωτο που κοιτανε οι γυναικες.και σε κοιτανε απο κατω προς τα πανω.ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΤΟ ΤΙ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ (ή Μποτες)ΦΟΡΑς!---για μετα απο 10 χρονια δεν μπορω να κανω προβλεψεις αλλα σιγουρα οι γυναικες θα θελουν κατι αλλο.ενα εντελως αλλο στυλ αντρα!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
......τωρα οι καιροι εχουν αλλαξει.εγω πολλες φορες ντυνομαι καουμπο'ι'κα (ειχα βαλει φωτο στο Russia Sex&Vodka (νομιζω στη σελιδα 145 περιπου).ή φοραω γυαλιστερα ρουχα και το χειμωνα πολλες φορες γουνα.τωρα οι γκομενες θελουν τον γλυκο αντρα με τα γυαλιστερα ρουχα.στο στυλ του Ρουβα.θα εχεται προσεξει πως οι γκομενιτσες τρελαινονται μολις βγαινει ο Ρουβας.στην Ρωσσια θελουν τον Дима БИЛАН ο Ρωσσικος Ρουβας θα ελεγα!(και αυτος αδερφη ειναι).επισης φοραω πολυ φυδι(μποτες ζωνη)αν θελω να παω καπου μερα.γιατι με τα πολυ γυαλιστερα τη μερα δεν ταιριαζει ειναι βραδυνο ντυσιμο.σημερα που θα βγω μερα στο κεντρο το απογευμα θα βαλω αυτα τα ρουχα.αυτο το πουκαμισο,ασπρες μποτες απο φυδι και αυτη τη ζωνη απο φυδι με μαυρο παντελονι. ---σε ολο το ανατολικο μπλοκ το στυλ που εχω τωρα εχει περαση.στο Ανατολικο μπλοκ οι γυναικες ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟΥς ΓΕΡΟΔΕΜΕΝΟΥς ΣΩΜΑΤΑΡΑΔΕς και γενικα τους βαρυμαγκες.διοτι οι Ρωσσοι φερονται ετσι.ειναι γεροδεμενοι αγενεις και κακογουστα ντυμενοι.οποτε θελουν αυτο που δεν εχουν!τον γλυκο μοδατο περιποιημενο ρομαντικο αντρα!εγω δινω τρομερη σημασια στην εμφανιση.η εμφανιση στο ανατολικο μπλοκ ειναι το παν.ειναι το πρωτο που κοιτανε οι γυναικες.και σε κοιτανε απο κατω προς τα πανω.ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΤΟ ΤΙ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ (ή Μποτες)ΦΟΡΑς!---για μετα απο 10 χρονια δεν μπορω να κανω προβλεψεις αλλα σιγουρα οι γυναικες θα θελουν κατι αλλο.ενα εντελως αλλο στυλ αντρα!

απλά δεν έχω λόγια...
ΠΡΟΣΚΥΝΩ ΤΑΠΕΙΝΑ!

ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟ ΡΕΣΠΕΚΤ :rockon:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
5000 €, οι περισσότεροι Μολδαβοί δεν τολμούν καν να τα ονειρευτούν.
Και εγώ υποστηρίζω ότι οι σεξουαλικές αναζητήσεις είναι εξαιρετικά υψηλές γιατί είναι περιορισμένες, αλλλά μέχρι εκεί.
Αλλοίμονο αν πρέπει να δίνουμε 50€ για φαι την μέρα στην Μολδαβία . Υπάρχουν ωραιότατα κλαμπακια που μπορείς να περάσεις ευχάριστα (και να καμακώσεις) με κόστος όχι παραπάνω από 10€.
Αν διαλέγεις μόνο τα χαϊκλασσάτα μέρη τότε όχι στην Μολδαβία, αλλά και στην Ουγκάντα θα χαλάς τόσοα λεφτα.
Ο Yorgos έχει δίκαιο.
ρε μακη παλι μπλεκουμε σε ατερμονες συζητησεις
ο yantis,| εχοντας πιασει λαθος το θεμα κατα τη γνωμη μου αναφερεται να πηγαινεις σουσι-μπαρ 1001 νυχτες κλπ στο κισιναου κ με 2 ατομα,τα "σκυλια τα μαυρα" που λεω κι εγω,εσυ αναφερεσαι ποσο κανει το 1 ΑΤΟΜΟ,κ ισως κ τρανσνιστρια η σε πολυ πολυ λαικα μαγαζια κισιναου
η αντιδικια ειναι ασκοπη
γι αλλο λεει ο ενας γι αλλο ο αλλος,κι οι δυο εχετε δικιο
εγω πχ βγηκα με μια φοιτητρια αστερι 175 κ με πηγε στο BUICANI ANDYS PIZZA,κοστος 2 ατομα 300mdl,ο ιδιος βγηκα με ενα 'κοπροσκυλο" 180,με ελβετιες ιταλιες κ λοιπαι προυπηρεσια κ πηγαμε για καφε στο 1001νυχτες,κοστος, Ο ΚΑΦΕΣ, 350MDL -ΗΘΕΛΕ ΝΑΡΓΙΛΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΔΑ Κ ΧΑΙ Eδω,κ πηγε 150 ο ναργιλες συν τα αλλα,λοιπον ο "καφες" βγηκε 35 ευρω,βεβαια το σκυλι αυτο,σαν βιζιτα δεν υπαρχει,η αν κανει σιγουρα δεν παιρνει 50ε/ωρα
τωρα γιατι αφου κι η φοιτητρια ειναι κουκλα ,θα μπουν κ φοτο αμεσα,γιατι παω κ με το σκυλι βολτα,ε γιατι γουσταρω κ καψουρογαμησι αλλα κ πουτανοξεσκισμα,αλλη χαρη εχει το καθενα
παντως οι τιμες του yantis ειναι πολυ πιο κοντα στα νουμερα που θα κοστισει ενα σεξοταξιδι στο κισιναου,με 2 3 γκολ με ημιεπαγκελματιες η πουτανες,κανονικες λογω αγνοιας γλωσσας δεν εχει για τον ξενο,παρα με τα νουμερα του μακη που ειναι για καποιον μονιμο με γλωσσα κ με ΧΑΜΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΓΚΟΜΕΝΕς γενικα ,αν παντα μιλαμε για πολλες,οχι για μια η δυο στο 6μηνο
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
......τωρα οι καιροι εχουν αλλαξει.εγω πολλες φορες ντυνομαι καουμπο'ι'κα (ειχα βαλει φωτο στο Russia Sex&Vodka (νομιζω στη σελιδα 145 περιπου).ή φοραω γυαλιστερα ρουχα και το χειμωνα πολλες φορες γουνα.τωρα οι γκομενες θελουν τον γλυκο αντρα με τα γυαλιστερα ρουχα.στο στυλ του Ρουβα.θα εχεται προσεξει πως οι γκομενιτσες τρελαινονται μολις βγαινει ο Ρουβας.στην Ρωσσια θελουν τον Дима БИЛАН ο Ρωσσικος Ρουβας θα ελεγα!(και αυτος αδερφη ειναι).επισης φοραω πολυ φυδι(μποτες ζωνη)αν θελω να παω καπου μερα.γιατι με τα πολυ γυαλιστερα τη μερα δεν ταιριαζει ειναι βραδυνο ντυσιμο.σημερα που θα βγω μερα στο κεντρο το απογευμα θα βαλω αυτα τα ρουχα.αυτο το πουκαμισο,ασπρες μποτες απο φυδι και αυτη τη ζωνη απο φυδι με μαυρο παντελονι. ---σε ολο το ανατολικο μπλοκ το στυλ που εχω τωρα εχει περαση.στο Ανατολικο μπλοκ οι γυναικες ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟΥς ΓΕΡΟΔΕΜΕΝΟΥς ΣΩΜΑΤΑΡΑΔΕς και γενικα τους βαρυμαγκες.διοτι οι Ρωσσοι φερονται ετσι.ειναι γεροδεμενοι αγενεις και κακογουστα ντυμενοι.οποτε θελουν αυτο που δεν εχουν!τον γλυκο μοδατο περιποιημενο ρομαντικο αντρα!εγω δινω τρομερη σημασια στην εμφανιση.η εμφανιση στο ανατολικο μπλοκ ειναι το παν.ειναι το πρωτο που κοιτανε οι γυναικες.και σε κοιτανε απο κατω προς τα πανω.ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΤΟ ΤΙ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ (ή Μποτες)ΦΟΡΑς!---για μετα απο 10 χρονια δεν μπορω να κανω προβλεψεις αλλα σιγουρα οι γυναικες θα θελουν κατι αλλο.ενα εντελως αλλο στυλ αντρα!
ο τζιμμυς σας μετεφερε την κατασταση που ισχυει παντου,οσον αφορα το ντυσιμο κλπ
για τους ανω των 34,που ειναι ο τζιμμυς,και μεχρι εκει ισχυουν απολυτα αυτα που λεει,αλλα εχω να πω οτι σαν γενικη ιδεα οσο πιο κοντα οι ανω των 40 σ ενα λουκ "τζειμς-μποντ" επιχηρηματια κυριλε αλλα κ αλανι,με πολυ καλα παπουτσια κ ρολοι κ γυαλια ηλιου,τα αξεσουαρ δηλ που χτυπανε στο ματι,τοσο καλυτερα ειναι ειδικα για ημιεπαγκελματιες η για οσους προτιμουν οπως εγω,κανονικες
οι boddy-builders με κολλητες μπλουζες κλπ,δεν εχουν τυχη,βεβαια εδω να διευκρηνησω οτι ενα στυλ σωμα αθλητικο καπως μυωδες ειναι προτιμητεο κατα κορον απο ενα απλα αδυνατο αντρα
θελει ομως,εστω κ εισαι 'ματσο" λουκ,ευγενικο στυλ κ με αρκετο χιουμορ η προσεγγιση,εκει μπαινει κι η δυσκολια με τις γλωσσες για ξενους κ χανουν το παιχνιδι
παντως οσοι νεοι ακολουθειστε αυτα που λεει ο δημητργς οσοι ειστε μαχιμα πουρα,πηγαινετε σε ενα sharp dress λουκ για μεγαλυτερο efficienty
οσοι ερθουν οπουδηποτε με εμφανιση "μπαροβιου" η φοιτητη,μαλλον θα απογοητευτουν απο την πληρη ελλειψη "προσοχης" απο τις καθε ηλικιας γυναικες κοπελλες
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ο τζιμμυς σας μετεφερε την κατασταση που ισχυει παντου,οσον αφορα το ντυσιμο κλπ
για τους ανω των 34,που ειναι ο τζιμμυς,και μεχρι εκει ισχυουν απολυτα αυτα που λεει,αλλα εχω να πω οτι σαν γενικη ιδεα οσο πιο κοντα οι ανω των 40 σ ενα λουκ "τζειμς-μποντ" επιχηρηματια κυριλε αλλα κ αλανι,με πολυ καλα παπουτσια κ ρολοι κ γυαλια ηλιου,τα αξεσουαρ δηλ που χτυπανε στο ματι,τοσο καλυτερα ειναι ειδικα για ημιεπαγκελματιες η για οσους προτιμουν οπως εγω,κανονικες
οι boddy-builders με κολλητες μπλουζες κλπ,δεν εχουν τυχη,βεβαια εδω να διευκρηνησω οτι ενα στυλ σωμα αθλητικο καπως μυωδες ειναι προτιμητεο κατα κορον απο ενα απλα αδυνατο αντρα
θελει ομως,εστω κ εισαι 'ματσο" λουκ,ευγενικο στυλ κ με αρκετο χιουμορ η προσεγγιση,εκει μπαινει κι η δυσκολια με τις γλωσσες για ξενους κ χανουν το παιχνιδι
παντως οσοι νεοι ακολουθειστε αυτα που λεει ο δημητργς οσοι ειστε μαχιμα πουρα,πηγαινετε σε ενα sharp dress λουκ για μεγαλυτερο efficienty
οσοι ερθουν οπουδηποτε με εμφανιση "μπαροβιου" η φοιτητη,μαλλον θα απογοητευτουν απο την πληρη ελλειψη "προσοχης" απο τις καθε ηλικιας γυναικες κοπελλες
εγω δεν ειμαι ακομα στην κατηγορια των ανω των 34.αν και ειμαι πια 35 χτες με κανανε 28 ας ειναι καλα οι κρεμες :2funny:.οι boddy-builders ειχαν μεγαλη περαση τη δεκαετια του '80.τωρα δυστηχως ή ευτυχως εχει περασει ο Ρουβας :2funny:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
ναι ρε τζιμμυ κι εγω 34 λεω κι ο παυλος 38 :grin: :grin: :grin: ;κι ο ρουβας να μην εισαι αμα "καμουφλαρεσαι " σωστα ,"κοβεις" κ καμια 5 ετια καλο ειναι κ βοηθαει,αλλα για ολους που διαβαζουν το προβλημα με τη γλωσσα ειναι μεγαλο κ ακομα κ μ αυτα δεν καλυπτεται
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ρε μακη παλι μπλεκουμε σε ατερμονες συζητησεις
ο yantis,| εχοντας πιασει λαθος το θεμα κατα τη γνωμη μου αναφερεται να πηγαινεις σουσι-μπαρ 1001 νυχτες κλπ στο κισιναου κ με 2 ατομα,τα "σκυλια τα μαυρα" που λεω κι εγω,εσυ αναφερεσαι ποσο κανει το 1 ΑΤΟΜΟ,κ ισως κ τρανσνιστρια η σε πολυ πολυ λαικα μαγαζια κισιναου
η αντιδικια ειναι ασκοπη
γι αλλο λεει ο ενας γι αλλο ο αλλος,κι οι δυο εχετε δικιο
εγω πχ βγηκα με μια φοιτητρια αστερι 175 κ με πηγε στο BUICANI ANDYS PIZZA,κοστος 2 ατομα 300mdl,ο ιδιος βγηκα με ενα 'κοπροσκυλο" 180,με ελβετιες ιταλιες κ λοιπαι προυπηρεσια κ πηγαμε για καφε στο 1001νυχτες,κοστος, Ο ΚΑΦΕΣ, 350MDL -ΗΘΕΛΕ ΝΑΡΓΙΛΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΔΑ Κ ΧΑΙ Eδω,κ πηγε 150 ο ναργιλες συν τα αλλα,λοιπον ο "καφες" βγηκε 35 ευρω,βεβαια το σκυλι αυτο,σαν βιζιτα δεν υπαρχει,η αν κανει σιγουρα δεν παιρνει 50ε/ωρα
τωρα γιατι αφου κι η φοιτητρια ειναι κουκλα ,θα μπουν κ φοτο αμεσα,γιατι παω κ με το σκυλι βολτα,ε γιατι γουσταρω κ καψουρογαμησι αλλα κ πουτανοξεσκισμα,αλλη χαρη εχει το καθενα
παντως οι τιμες του yantis ειναι πολυ πιο κοντα στα νουμερα που θα κοστισει ενα σεξοταξιδι στο κισιναου,με 2 3 γκολ με ημιεπαγκελματιες η πουτανες,κανονικες λογω αγνοιας γλωσσας δεν εχει για τον ξενο,παρα με τα νουμερα του μακη που ειναι για καποιον μονιμο με γλωσσα κ με ΧΑΜΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΓΚΟΜΕΝΕς γενικα ,αν παντα μιλαμε για πολλες,οχι για μια η δυο στο 6μηνο
και εδω αν εισαι ξενος θα πληρωσεις πολυ περισσοτερα!χτες ημασταν με το Βασιλη στο κεντρο ειχε πολλα μουνια με την πειρα που εχω αμεσως καταλαβα ποιες ειναι οι γκομενες που θα ζητησουν τετοια πραγματα.και δεν της καμακωσα.ο ξενος ομως θα παει μονο με αυτες.οι αλλες γκομενες μισουν τους ξενους.επισης η συμπεριφαρα μιας γκομενας ειναι διαφορετικη με εναν ξενο και με εναν ντοπιο.απ'τον ντοπιο δεν θα τα ζητησει αυτα γιατι θα θελησει να μενει μαζι του οποτε σου λεει θα τον εχω για παντα ενω τον ξενο σου λεει οσα του φαω τωρα.απο της γκομενες του Μακη που ειδα στης φωτο η μια μου αρεσε αρκετα θα ελεγα.της δικες μου της ειδες δε νομιζω οτι μπορεις να πεις οτι ειναι χαμηλου επιπεδου.της παω που και που σε κανενα εστιατοριο.προτιμαω τα Κινεζικα που εχουν και Σουσι εκει 2 ατομα χαλαμε μεχρι 30 Ευρω.αν παμε 2 ατομα σε ενα εμπορικο κεντρο στα φαγαδικα.εχει Πιτσα СБАРО ,ΠΙΤΣΑ ΧΑΤ ,SUB WAY ,μακντοναλντς , KFC κλπ. εκει θελεις 15 ευρω περιπου (μιλαμε για Αγια Πετρουπολη).αν τωρα παει ενας ξενος με λιγο ωραια γκομενα θα του ζητησει τρελα πραγματα :rockon:.παλια πηγαιναν αρκετες με ξενους.τωρα πια δεν τους θελουν γιατι οπως ειχα γραψει και παραπανω ειχε γεμισει ξενους πολυ χαμηλου επιπεδου και τους συχαθηκανε.η Μολδαβιοα εχει και το αλλο καλο οτι υπαρχει φτωχια και ανεργια και οι περισσοτερες θελουν να φυγουν οποτε για εναν απο Αγια Πετρουπολη ή Μοσχα μπορει να της ψησει οτι θα της παρει εκει.
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
το "σκυλι"-35ε καφες,ναργιλες κλπ,178, 23ετων επαγγελμα,δαγκωνει 3  4  μαλακες ξενους την εχουν "σχεση" κ οι 4!!!!!!!!!!!1φυσικα δεν το ξερουν αυτο :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • mixt 002.jpg
    mixt 002.jpg
    100,2 KB · Εμφανίσεις: 25
  • mixt 002.jpg
    mixt 002.jpg
    100,2 KB · Εμφανίσεις: 24

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
επισης "κοπροσκυλο",αυτη δεν εκατσε,μια φορα ,ειχα νοικιασει ενα σπιτι "κλασικο",δηλ χαλια,μπηκε μεσα βραδυ ζαλισμενη,εφαγε ενα γρηγορο,μολις ξυπνησε την κοπανησε ουτε που την ακουσα, :grin: :grin: :grin:,οταν ειδε σπιτι,δεν μου ξαναπαντησε στα τηλεφωνα :think: :think: :think:
 

Συνημμένα

  • mixt 003.jpg
    mixt 003.jpg
    61,9 KB · Εμφανίσεις: 32

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
φαση,προχτες, τωρα, γκομενας κανονικης ,με λογιστικο γραφειο,28 μουπε, αντε ναναι 30-31χρ,170 ,αυτη γνωριμια 3 το πρωι σε κλαμπ,στην τριχα ντυμενη,χρημα φουλ,βρακια τακουνια τσαντες ολα πανακριβα,ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ ΜΟΝΟ ΤΟ ΑΓΡΙΟ Κ ΣΚΛΗΡΟ ΓΑΜΗΣΙ ΑΠΟ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥ ΤΥΠΟΥ ΑΝΤΡΑ,που κ ελαβε κ θα λαμβανει οταν βρισκει χρονο,ειναι παντρεμενη δηλ,ΑΛΛΑ μιλαει μονο μολδαβικα ρωσσικα,οποτε ολη η φαση της γνωριμιας καμακι κ μετα συναντηση εξω απο το κλαμπ αμεσα σις 4.30πμ,που ηταν με φιλες,εγινε σε 5 λεπτα που ηταν προθαλαμο wc,κ πηγα κι εγω εσκεμενα κ πηγαμε σπιτι μου :knockinb:,στο "καλο" βεβαια,αλλιως κι αυτη θαφευγε :grin: :grin: :grin:,,
αλλα με αγγλικα ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΥΡΙΟΙ :think: :think: :think:
 

Συνημμένα

  • mixt 016.jpg
    mixt 016.jpg
    98,1 KB · Εμφανίσεις: 20

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
ΕΠΙΣΗς ΜΙΑ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ Κ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ,ΑΣΤΕΡΙ ΣΩΜΑ ΛΑΜΠΑΔΑ 175 ΚΑΙ ,ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΥΡΩΠΑΙΟ,ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΥΡΙΛΕ-ΑΛΑΝΙ ΣΤΥΛ,ΟΧΙ ΜΠΑΡΟΒΙΟ Η  ΣΤΥΛ-ΦΟΙΤΗΤΗ-ΤΗΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ Κ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΑΥΤΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ,μην αρχισει κανας κ λεει πηγα κ την εβγαλα φωτο στο καφε που καθοταν :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • mixt 015.jpg
    mixt 015.jpg
    129,7 KB · Εμφανίσεις: 30

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
κ κανα 2 απο πιο παλια καμακια,καλο γαμησι κ μονο ποτο,ΔΗΛΑΔΗ ΟΥΚΡΑΝΙΑ :2funny:
ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΟΔΕΕΣΤΕΡΕς ΑΠΟ ΤΙς ΑΛΛΕς ΑΛΛΑ ΨΗΛΕς Κ ΜΕ ΚΟΛΑΡΑ ΔΥΝΑΤΗ 173 Κ 175 ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ,26 Κ 21 ΕΤΩΝ
 

Συνημμένα

  • mixt 013.jpg
    mixt 013.jpg
    69,9 KB · Εμφανίσεις: 32
  • mixt 019.jpg
    mixt 019.jpg
    187,2 KB · Εμφανίσεις: 39

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
το μωρο-αστερι με πιτσα κλπ,δεν μπορω να το βαλω,δεν μπαινει η φοτο στο συστημα εδω του σαιτ,παροτι ειναι με κινητο 2MPXILE ΑΠΛΟ :think:
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
ωραιος ο φιλος! η ποιοτητα των ποστ σου, εξακολουθει να μου φερνει δακρυα συγκινησης στα ματια!συνεχισε ετσι!
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
ΔΗΛΑΔΗ ΠΩς ρε τζιμμυ?
θαχα μοσκοβιτς,θαμενα σε τρωγλη κ θα κοιταγα ποια απλυτη χωριατισσα θλιβερη θελει καταφυγιο για να τη γαμησω?
κ τι να κερδισω απο αυτο?
αν ειναι να γαμαω μπαζα κ ταλαιπωρες εχει στην πλατεια βαθης,βικτωρια κ καλιθεα οσες ταλαιπωρες θες :S :S :S
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΜΕΝΩ Κ ΠΟΣΟ ΕΚΕΙ,επειδη δεν μ αρεσε ο τροπος που το γραφεις, :huh: :huh: :huh:μπορεις να το ΕΛΕΓΞΕΙΣ ΕΥΚΟΛΟΤΑΤΑ,αλλα επειδη "υποψιαζεσαι" κλπ,ΑΦΟΥ,τοπα κ στο σοριτα αυτο παλιοτερα κ εκανε τον "κινεζο" :s&m_1:ΑΛΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑΚΙ,οχι για να στα παρω η να μου τα παρεις,ετσι κι αλλιως μου εισαι ιδιαιτερα συμπαθης απο το λιγο που σε ειδα,ΑΛΛΑ ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ φιλε τζιμμυ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΟΝΟΝΤΑΙεστω κ λιγο,ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΚΟΒΟΝΤΑΙ Κ ΔΙΟΡΘΟΝΟΜΑΣΤΕ :grin: :grin: :grin:
η νοοτροπια μου δεν ειναι ναμαι ΘΥΜΑ,κ γι αυτο αυτα που γραφω,τα γραφω προειδοποιωντας τους "νεοκοπους" στο ρουμανικο η μολδαβικο εδαφος,ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ,οσο γατα κ ναμαι γκαρσονιερα η δυαρι που ναναι ΒΙΩΣΙΜΟ και ευχαριστο για ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΗ ΤΡΙΤΟΚΟΣΜΙΚΟ :helpplea:,κ οχι "καλημερα θλιψη"  :helpplea:με 100-150usd,DEN EXEI STO KISINIOF ΤΗς ΜΟΛΔΑΒΙΑΣ :rockon: :think: :think: :think:
ελπιζω να μην παρεις τιποτα στραβα απο τα παραπανω,και επισης ελπιζω να κατεβεις καποια στιγμη να πηγαιναμε για επιτοπου ερευνα ;) ;) ;)

Ομολογώ ότι με έχεις μπερδέψει...
Η δουλειά σου είναι κτηματομεσίτης ή στοιχηματζής?
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
γιατί να πας στο Leogrand; Οι μολδαβές δεν θέλουνε να έρχονται εκεί, επειδή είναι τούρκικο. Και στο μπαρ του Leogrand δεν έχω δει ΠΟΤΕ κοπέλα να περιμένει να την ψαρέψεις. Για να μην πω σε κανένα ξενοδοχείο, γιατί δεν ξέρω για τα υπόλοιπα.

Σε κάποια ξενοδοχεία παλιότερα υπήρχε η υπηρεσία "sex massage". Σου χτυπούσανε την πόρτα κάθε εικοσάλεπτο και σου το προσφέρανε χωρίς να το έχεις ζητήσει. Υπάρχει άραγε ακόμα αυτό και σε ποια;

Διευκρινήσεις
1. Το Leogrand είναι αναμφίβολα Τουρκικών συμφερόντων.
2. Το Malldova είναι επίσης Τουρκικών συμφερόντων, αλλά είναι γεμάτο γυναίκες...
3. Το Leogrand έχει Μολδαβές που πάνε για ψάρεμα. Πάνε μετά τις 22:00 και βέβαια οι τιμές είναι ανάλογες (υψηλές) αφού πληρώνουν αναγκαστικά μίζα στην reception και στους security και γενικώς επειδή έτσι γίνεται στα ξενοδοχεία σε όλο το κόσμο.
4. Κατά γενική ομολογία οι Μολδαβές πάνε σχεδόν σε όλα τα ξενοδοχεία.
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
ναι ρε τζιμμυ κι εγω 34 λεω κι ο παυλος 38 :grin: :grin: :grin: ;κι ο ρουβας να μην εισαι αμα "καμουφλαρεσαι " σωστα ,"κοβεις" κ καμια 5 ετια καλο ειναι κ βοηθαει,αλλα για ολους που διαβαζουν το προβλημα με τη γλωσσα ειναι μεγαλο κ ακομα κ μ αυτα δεν καλυπτεται

Ως συνήθως κάνεις λάθος...
Η γλώσσα είναι αναμφίβολα σημαντική.
Απλά οι επιλογές μειώνονται σε αυτές που μιλάνε έστω και λίγα Αγγλικά.
Κατά την προσωπική μου εκτίμηση δεν είναι και τόσο άσχημα.
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
πουθενά δεν έγραψα εδώ ότι πλήρωσα χιλιάρικα για να συνουσιαστώ  αλλα με τις trxouses τιμές του κισινέου για 20 μέρες χωρίς πολλά πολλά και χωρίς να δόσεις αμοιβή στο call girl θέλεις 5000 χιλιάρικα

Ομολογώ πως δεν κατάλαβα...
Για ποιό πράγμα θέλεις 5000 για 20 ημέρες στη Μολδαβία?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ομολογώ πως δεν κατάλαβα...
Για ποιό πράγμα θέλεις 5000 για 20 ημέρες στη Μολδαβία?
Ουτε και 'γω το καταλαβα???θελει πολυ προσπαθεια για να χαλασει κανεις τοσα λεφτα σε 20 μερες :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Διευκρινήσεις
1. Το Leogrand είναι αναμφίβολα Τουρκικών συμφερόντων.
2. Το Malldova είναι επίσης Τουρκικών συμφερόντων, αλλά είναι γεμάτο γυναίκες...
3. Το Leogrand έχει Μολδαβές που πάνε για ψάρεμα. Πάνε μετά τις 22:00 και βέβαια οι τιμές είναι ανάλογες (υψηλές) αφού πληρώνουν αναγκαστικά μίζα στην reception και στους security και γενικώς επειδή έτσι γίνεται στα ξενοδοχεία σε όλο το κόσμο.
4. Κατά γενική ομολογία οι Μολδαβές πάνε σχεδόν σε όλα τα ξενοδοχεία.
αν πηγαινεις να  :knockinb: γκομενες απο ξενοδοχεια και Disco που πανε ξενοι εισαι χαμενος απο χερι!!!θα πληρωσεις της ιδιες γκομενες 5-6 περισσοτερο.η μεγαλητερη πλακα ειναι οτι τη μερα οι περισσοτερες δουλευουν σε Агенство που ο Μακης παιρνει τηλεφωνο και  :knockinb: με 15-20$!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom