Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Eνα πουλάκι κελάιδεσε οτι εγινες ωραιο τεκνο με την νεα σου οδοντοστοιχεία.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μου λειψατε ολοι σας ισως  μπορεσω Σεπτεμβριο να ερθω να σας δω,
οχι ρε ευσωμε μην ερχεσαι ...χαλια η μολδαβια...ο τασος που θα ερθει σε λιγο θα στα πει ...δε γαμαμε πλεον καθε μερα ....χαλια μαυρα σου λεω
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
η μια δουλευει κ μενει κατω πατησια κι η αλλη εχει ερθει επισκεψη κ να βρει δουλεια,λεει,εγω νομιζω σπονσορα-θυμα
φιλε γυναικα μολδαβεζα που θα μπει σε αεροπλανο εχει χαλασει ηδη...αν δεν ερθεις δε θα μαθεις πως ειναι εδω...
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
οχι ρε ευσωμε μην ερχεσαι ...χαλια η μολδαβια...ο τασος που θα ερθει σε λιγο θα στα πει ...δε γαμαμε πλεον καθε μερα ....χαλια μαυρα σου λεω

Ουτε εγω καθε μερα ειναι βλεπεις και η γαμημενη η ηλικια.....
αλλα θα ερθω για σας ρε για τα φιλαρακια μου με τις ωραιες ξανθες ντεβούσκες,
μου λειψατε λέμε....................
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.632
Like
11.526
Πόντοι
2.406
φιλε γυναικα μολδαβεζα που θα μπει σε αεροπλανο εχει χαλασει ηδη...αν δεν ερθεις δε θα μαθεις πως ειναι εδω...
περα απο την εμπειρια του συναγωνιστη που ηταν προδιμηνου εκει,ταγραψα πιο πριν,μετρια κ κατω η κατασταση για τον ξενο με λιγα ρωσσικα,χωρις ρωσσικα καθολου, απλα απογοητευτικη,
δεν χριαζετε ναρθω για να καταλαβω
,,,για σενα κ καποιους αλλους που ειστε εκει συνεχεια καλα καλουτσικα  μπορει ναναι,για εμας ομως για 6,7,10μερες με αυτα που ακουσα σε τιμες κ βασικα σε νοοτροπια,αλλα κι απο πρωσοπικη αποψη,οι πιο μαλακισμενες γκομενες που "ντιβαρουν" καλοκαΙΡΙ ΟΝΤΕΣΑ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΨΩΝΙΑ ΤΗς ΠΛΑΚΑς ΑΠΟ ΜΟΛΝΤΟΒΑ..
αν ηταν φτηνα κι ευκολα θαχε γινει γνωστο,σε ολα τα φορουμ ομως μιλανε για κομπλεξικες γκολντφινγερς κλπ γκομενες,,κι οσοι ηρθαν κι εγραψαν εδω στο φορουμ δεν ειναι ενθουσιασμενοι,οπως κ σε ξενα αντιστοιχα φορουμ,τα ιδια γραφουν,μπαντ πλαυ-γραουντ κι ακριβεια,ανευ ποιοτητας... :(
εκτος απο κανα δυο,ατομα εδω,που νομιζω η  εχουν βαλει τοσο χαμηλα τον πηχυ που χεροντε με το τιποτα...η ειναι πιο τυχεροι,παντα καποιος εινε πιο τυχερος απο τους αλλους,αλλα εμας ενδιαφερει η μεση κατασταση κι οχι οι εξαιρεσεις
αυτη ειναι η γνωμη μου,να περνας καλα εκει,για εσενα πουσαι μονιμος ειμε σιγουρος ειναι οκ,για εμας υπαρχει η οντεσα καλοκαιρι ευκολα και γρηγορα-φτηνα οχι-αλλα πολυ καλα σχεδον ΑΑΑ κατηγορια προσβασιμη σε ολους εως 40-45ετων,προστο ετο!! ;)
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
περα απο την εμπειρια του συναγωνιστη που ηταν προδιμηνου εκει,ταγραψα πιο πριν,μετρια κ κατω η κατασταση για τον ξενο με λιγα ρωσσικα,χωρις ρωσσικα καθολου, απλα απογοητευτικη,
δεν χριαζετε ναρθω για να καταλαβω
,,,για σενα κ καποιους αλλους που ειστε εκει συνεχεια καλα καλουτσικα  μπορει ναναι,για εμας ομως για 6,7,10μερες με αυτα που ακουσα σε τιμες κ βασικα σε νοοτροπια,αλλα κι απο πρωσοπικη αποψη,οι πιο μαλακισμενες γκομενες που "ντιβαρουν" καλοκαΙΡΙ ΟΝΤΕΣΑ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΨΩΝΙΑ ΤΗς ΠΛΑΚΑς ΑΠΟ ΜΟΛΝΤΟΒΑ..
αν ηταν φτηνα κι ευκολα θαχε γινει γνωστο,σε ολα τα φορουμ ομως μιλανε για κομπλεξικες γκολντφινγερς κλπ γκομενες,,κι οσοι ηρθαν κι εγραψαν εδω στο φορουμ δεν ειναι ενθουσιασμενοι,οπως κ σε ξενα αντιστοιχα φορουμ,τα ιδια γραφουν,μπαντ πλαυ-γραουντ κι ακριβεια,ανευ ποιοτητας... :(
εκτος απο κανα δυο,ατομα εδω,που νομιζω η  εχουν βαλει τοσο χαμηλα τον πηχυ που χεροντε με το τιποτα...η ειναι πιο τυχεροι,παντα καποιος εινε πιο τυχερος απο τους αλλους,αλλα εμας ενδιαφερει η μεση κατασταση κι οχι οι εξαιρεσεις
αυτη ειναι η γνωμη μου,να περνας καλα εκει,για εσενα πουσαι μονιμος ειμε σιγουρος ειναι οκ,για εμας υπαρχει η οντεσα καλοκαιρι ευκολα και γρηγορα-φτηνα οχι-αλλα πολυ καλα σχεδον ΑΑΑ κατηγορια προσβασιμη σε ολους εως 40-45ετων,προστο ετο!! ;)


Εχεις απολυτο δικιο αδερφε ετσι ακριβως οπως τα περιεγραψες  αλλα ωφειλω να σε ενημερώσω
οτι εκτος απο την πολυ καλη εμφανιση τους,
κανουν αψογο κρεβατι - κατεχουν το αθλημα σωστα ήτε επι χρημασι ήτε επι συναισθηματικου δεσμου.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.632
Like
11.526
Πόντοι
2.406
Εχεις απολυτο δικιο αδερφε ετσι ακριβως οπως τα περιεγραψες  αλλα ωφειλω να σε ενημερώσω
οτι εκτος απο την πολυ καλη εμφανιση τους,
κανουν αψογο κρεβατι - κατεχουν το αθλημα σωστα ήτε επι χρημασι ήτε επι συναισθηματικου δεσμου.
:think: :think: :think: :think: :think:
αγαπητε
η ετσι οπως τα λεω ειναι η αυτο που λες εσυ μετα,,
ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩς ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΓΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓραΦΕΙς ΕΣΥ..
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
:think: :think: :think: :think: :think:
αγαπητε
η ετσι οπως τα λεω ειναι η αυτο που λες εσυ μετα,,
ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩς ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΓΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓραΦΕΙς ΕΣΥ..

Φιλε μου εχεις απολυτο δικιο σε αυτα που γραφεις αυτο δεν συμαινει οτι εχω αποψη και σε ολα
αντε να σου επισημανω τουλαχιστον που συμφωνώ μαζι σου.

,,,για σενα κ καποιους αλλους που ειστε εκει συνεχεια καλα καλουτσικα  μπορει ναναι,για εμας ομως για 6,7,10μερες με αυτα που ακουσα σε τιμες κ βασικα σε νοοτροπια

αν ηταν φτηνα κι ευκολα θαχε γινει γνωστο,σε ολα τα φορουμ ομως μιλανε για κομπλεξικες γκολντφινγερς κλπ γκομενες,,κι οσοι ηρθαν κι εγραψαν εδω στο φορουμ δεν ειναι ενθουσιασμενοι,οπως κ σε ξενα αντιστοιχα φορουμ,τα ιδια γραφουν,μπαντ πλαυ-γραουντ κι ακριβεια,ανευ ποιοτητας... Sad
εκτος απο κανα δυο,ατομα εδω,που νομιζω η  εχουν βαλει τοσο χαμηλα τον πηχυ που χεροντε με το τιποτα...η ειναι πιο τυχεροι,παντα καποιος εινε πιο τυχερος απο τους αλλους,αλλα εμας ενδιαφερει η μεση κατασταση κι οχι οι εξαιρεσεις
αυτη ειναι η γνωμη μου,να περνας καλα εκει,για εσενα πουσαι μονιμος ειμε σιγουρος ειναι οκ



 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
ημουν 3 βδομαδες μολδαβια οποιος ενδιαφερεται μπορει να με ρωτησει ,αλλα με αγοραιο ερωτα δεν ασχολουμαι να ξερετε
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ημουν 3 βδομαδες μολδαβια οποιος ενδιαφερεται μπορει να με ρωτησει ,αλλα με αγοραιο ερωτα δεν ασχολουμαι να ξερετε

ΦΙΛΕ ΣΤΟ BOURDELA SITE EISAI αν δεν ασχοληθηκες με τις γκομενες εκει τοτε πες μας εσυ τι εκανες;;;;;
για ποιο λογο εισουν επανω;;;;;;;;;;;
καψουρα;;; καψουρα;;;;;;;;;;............
πες μας ν την αποψη σου επι του θεματος αν εισουν για επαγγελματικους λογους τουλαχιστον προς εμε αδιάφορον.
αναμενουμε νεα σου.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Πηγα να δω πως ειναι οι γυναικες εκει,και η ζωη γενικως,οι γυναικες στην ελλαδα στην πλειοπσηφια δεν μου αρεσουν οποτε η8ελα να δω πως ειναι η ζωη σε μια αλλη χωρα με ωραιες γυναικες
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Οπως τα λεει η πλειοπσηφια ειναι αν δεν γνωριζεις ρωσσικα η ρουμανικα κατσε σπιτι σου κα8ως λογω φτωχιας η πλειοπσηφια δεν γνωριζει αγγλικα,και σου πετανε το κλασσικο σο-σο και τελικα δεν γνωριζουν την τυφλα τους,κατα τα αλλα καμια σχεση με τισ ελληνιδες,ολες μουναρες,η να το πω αλλις ολες αδυνατες για παραπανω λεπτομερειες οποιος ενδιαφερεται μπορει να με ρωτησει καθως τι να προτοπω
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
πηγα και στο ντεζαβου τελευταια μερα,με πηγε 1 ελληνας που γνωρισα στον μολδο,μου 8υμισε μπουρδελο που πας και διαλεγεις ποια 8ελεις και την παιρνεις μαζι σου,πηγα τριτη ειχε πολυ λιγο κοσμο,και ηταν πολυ μικρο,ηξερα τι παιζοταν εκει και παρολο που με επαιζε μια δεν εδωσα πολλη σημασια γιατι ηξερα οτι πελατη επσαχνε,τελικα πηγε σε εναν ασχημουλη μονη της σε ενα τραπεζι,και την εκλασε και εφυγε τελικα μονη της χωρις πελατη :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
πηγα και στο ντεζαβου τελευταια μερα,με πηγε 1 ελληνας που γνωρισα στον μολδο,μου 8υμισε μπουρδελο που πας και διαλεγεις ποια 8ελεις και την παιρνεις μαζι σου,πηγα τριτη ειχε πολυ λιγο κοσμο,και ηταν πολυ μικρο,ηξερα τι παιζοταν εκει και παρολο που με επαιζε μια δεν εδωσα πολλη σημασια γιατι ηξερα οτι πελατη επσαχνε,τελικα πηγε σε εναν ασχημουλη μονη της σε ενα τραπεζι,και την εκλασε και εφυγε τελικα μονη της χωρις πελατη :2funny: :2funny: :2funny:
Εκει κανεις το εξης συστημα (ετσι ηταν εδω της αρχες της δεκαετιας του '90)της μιλας λιγακι μεσα στη ντισκο.Περιμενεις να βγει στο δρομο μετο το κλεισιμο της ντισκο εκει την παιρνεις με το 1/3 της τιμης που ζηταγε στην ντισκο.Απ'το να παει σπιτι της χωρις χαρτζηλικι θα παει και με λιγοτερα.Το συστημα που δουλευουν ειναι το εξης.Οι πουτανες (της ξερουνε στις ντισκο) πληρωνουνε σαν εισοδο 20-50 Ευρω εξαρταται απο τη ντισκο και προσπαθουν να ψαρεψουν πελατες.Συνηθως πηγαινουν για δουλεια παρασκευη και σαββατο βραδυ.
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
πηγα και στο ντεζαβου τελευταια μερα,με πηγε 1 ελληνας που γνωρισα στον μολδο,μου 8υμισε μπουρδελο που πας και διαλεγεις ποια 8ελεις και την παιρνεις μαζι σου,πηγα τριτη ειχε πολυ λιγο κοσμο,και ηταν πολυ μικρο,ηξερα τι παιζοταν εκει και παρολο που με επαιζε μια δεν εδωσα πολλη σημασια γιατι ηξερα οτι πελατη επσαχνε,τελικα πηγε σε εναν ασχημουλη μονη της σε ενα τραπεζι,και την εκλασε και εφυγε τελικα μονη της χωρις πελατη :2funny: :2funny: :2funny:
ελα ρε στελαρα εσυ εισαι ???? ρε φιλε εισαι ειδικη περιπτωση...καλο παλικαρι αλλλα εχεις ενα μικρο ελλατωμα δε κερνας ....βεβαια σεβομαι την αποψη σου αλλα εδω εχει φτωχεια και αυτες περιμενουν το κατι τις απο μας ...εστω ενα κερασμα στο μπαρ η στο ρεστωραν ...δε λεμε να πληρωνεις τις τανες απλα ενα κερασματακι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom