Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Πολλά ρωτάς εσύ :rockon: :rockon:..
Που θα πρωτοπάς, Βουλγαρία-Ρουμανία-Ουκρανία ή Μολδαβία;
Ή θα της πάρεις με τη σειρά;
Πέσμου τι σκοπό έχεις για να κάνω μεγάλη καβάτζα αν είναι..
Δεν ειναι κακή ιδέα στον δρόμο μου επάνω είναι ετσι και αλοιώς οδικώς παω πάντα.
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
θα σας εξηγήσω λόγο 15 χρόνον εμπειρίας σε ανατολικό μπλόκ τι  σημαίνει  a "ετνικι" 1 πανέξυπνες γυναίκες  το  πολύ  μέχρι 25 χρόνον 2 σωματομετρικά fashion tv 3 τουλάχιστον τρις γλώσσες 4 κοσμογυρισμένες σε  όλον  τον  πλανήτη 5 επίπεδο γνώσεων από κούντερα μέχρι σοπενχάουερ καλά στην ουκρανία συνάντησα ένα call girl  που ήξερε την πολιτεία  του  πλάτωνα καλύτερα  από εμενα αυτές  λοιπόν  οι  γυναίκες θέλουν  και  το αντίστοιχο  επίπεδο σε άντρα αλλιώς  αυτόματα  περνάς  στην  κατηγορια σπόνσορα
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
είναι μαζί σου  για να  πληρώνεις τις  πάγιες  λειτουργικές τους  ανάγκες taxidia  hotel  ρούχα  κτλ δεν σε χαλάνε  καθόλου  αλλα  σαν  ελληνάρας  δεν  νιώθεις  καλά εννοείτε  βεβαια  ότι  στο κρεβάτι είναι εξπέρ και  επίσης γελάς  και  περνάς  πολύ ωραία μαζί τους έχουν  απίστευτες  γνωριμίες  σε  όλον  τον  πλανήτη  από μια ρουμάνα a  "ετνικι" γνώρισα  σε  φίλο ισραηλινό  τραπεζίτη και  πουλήθηκε οικόπεδο πριν την κρίση 2 εκατομμύρια  euro
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
τώρα αν θέλεις στο  ανατολικό μπλόκ να είσαι με  ζώα  με καλά κορμιά έχει άπειρα "εκθιδομενες" στρίπερ "χαζοπιτσιρικοφοιτιτριες" κτλ ευχάριστο αλλα μετά από 15 χρονια εδώ πάνω ούτε καν ασχολούμαι
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
κατά την γνώμη μου στην moldavia αν δεν ξεκαθαρίσει η πολιτική κατάσταση στην moldavia αν είσαι άσχετος  από ανατολικό μπλόκ υπάρχει  σοβαρός  κίνδυνος για οτιδήποτε  θα  πρότεινα μέχρι τις 20 ιούνη ουκρανία μετά βλέπουμε          kind regards  yantis
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
τώρα για τις μολδαβό ουκρανές γενικά σας  συστήνω να τους  λέτε ακριβώς τι θέλετε  από αυτές στα ίσια και σταράτα  η κοινωνία τους είναι πολύ σκληρή και αυτόματα δεν χαμπαριάζουν από τίποτα κανεις καλή συνεννόηση από  την αρχή και είσαι βασιλιάς
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
για όσους δεν έχουν λεφτά υπάρχουν παρα πολλές oukranoroumanomoldaves στην ελλάδα δεν μιλάω για εκδιδόμενες
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
για όσους δεν έχουν λεφτά υπάρχουν παρα πολλές oukranoroumanomoldaves στην ελλάδα δεν μιλάω για εκδιδόμενες
σαν εμπειρος πορνοεκδρομεας ή πορνομεταναστης οπως ειμαι εγω θα εχεις δει οτι οι ΜολδαβοΟυκρανες στην Ελλαδα δεν εχουν καμια σχεση με της εκει.Ελλαδα ερχεται Γ και Δ εθνικη.
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
καλημέρα dimitri από ολότελα καλή  και η παναγιώταινα μπορείς  όμως να γνωριστείς να τις  κανεις φίλες  και να  σε  βάλουν  στο κλίμα όπως και να  σε  "εχιπερετισουν" στις χώρες τους για  οτιδήποτε
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
για όσους δεν έχουν λεφτά υπάρχουν παρα πολλές oukranoroumanomoldaves στην ελλάδα δεν μιλάω για εκδιδόμενες
οι οποιες ειναι κατι χοντρες που δουλευεουν στις κουζινες στις ταβερνες-καφετεριες και καθαριστριες στις πολυκατικοιες...
εχουμε μια  απο Καυακασο και αλλη μια απο αρμενια!
δεν μας χαιζεις ρε νταλαρα................δηλ αν δεν παιζουν λεφτα δεν μπορεις να βρεις μια κανονικη κοπελα....ειδικα στην ελλαδα!!πρεπει να παω με αυτες!?
σαν εμπειρος πορνοεκδρομεας ή πορνομεταναστης οπως ειμαι εγω θα εχεις δει οτι οι ΜολδαβοΟυκρανες στην Ελλαδα δεν εχουν καμια σχεση με της εκει.Ελλαδα ερχεται Γ και Δ εθνικη.
ακριβως!
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
θα ήθελα να παρακαλέσω όλους τους γράφοντες για πολλοστή φορα να κρατάμε ένα  επίπεδο και όχι να αναφερόμαστε επί προσωπικού. στην ελλάδα θα ξέρετε οι σχετικοί ότι τα καλά στριπτιζάδικα mazaz κτλ είναι φουλ με roumanomoldaves όπως επίσης ότι υπάρχουν club που συχνάζουν πολύ όμορφες normal ρουμάνες και ρωσίδες οποιος θέλει να βρει βρίσκει και επί πληρωμή και normal  ευχάριστο
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
yantis εγω στην ελλαδα οτι εχω δει απο Μολδαβορουμανοειδες ειναι οι περισσοτερες για τον πεο! και μ αρεσει που πολλοι τις βλεπουνε και κανουνε οοοοοο Ρουμαναααα ποοοο τι μουνι!!! μ ενα καγκουρικο στυλ!! οι περισσοτερες (οχι ολλες) που εχω δει εγω ειναι αυτο που λεει ο dimitrakis29 οτι ειναι Γ-Δ κατηγορια!!!!
αποψη μου!
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
όσον αφορά τα αεροπλάνα προσοχή μεγάλη σε κακοκαρία αποφεύγετε τα ταξίδια ua md όλο περίεργα πράγματα συμβαίνουν επίσης στην odessa στο κεντρικό mall το οποιο είναι κατασκευασμένο από μεγάλη ελληνική τεχνική εταιρία στην κεντρική είσοδο υπάρχει μνημείο στα ελληνικά  με τα ονόματα τον ελλήνων επιβαινόντων μηχανικών και εργατών στο αεροπλάνο που έπεσε κατά την κατασκευή του mall όταν το eida  με έπιασε δέος
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
ένα επίσης πολύ ωραίο μέρος για να πάτε στο κισινέου είναι στην κρίκοβα στην πολύ του κρασιού είναι λίγο έχω από το κισινέου απόλυτα ασφαλές μέρος όπου κάτω από την γι έχουν ότι κρασί τραβάει η "καρδιασου" σε μεγάλη έκταση
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
όσον αφορά τα πολιτικά η κατάσταση είναι εν εξέλιξη ο βορόνιν σίγουρα ελέnxει την κατάσταση αλλα ποιος παίζει το κεφάλι του κορόνα γράμματα μέχρι 20 ιούνη επαναλαμβάνω προσοχή μεγάλη εγώ είμαι σχετικός και πήγα και είχα για οτιδήποτε τηλέφωνο από ασφάλεια prezveias μεγάλης υπερδύναμης στο κισινέου για κάθε ενδεχόμενο
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
md
 

Συνημμένα

  • DSC00219.JPG
    DSC00219.JPG
    286,6 KB · Εμφανίσεις: 37

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
md
 

Συνημμένα

  • DSC00220.JPG
    DSC00220.JPG
    277,7 KB · Εμφανίσεις: 25

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
αυτά είναι και μερικά χαρτονομίσματα τα οποια μαζί με τον 100 και τον 200 είναι σχεδόν ίδια και τα έχω μπερδέψει πολλές φορες ειδικά  του 1 ενός με  τον  εκατό είναι ίδια
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
επίσης για τους ελληναράδες αν κανένας είναι πάνω από 190 με ωραία χαρακτηριστικά μέχρι 35 και ανεβεί  με μοδάτο ντύσιμο md και  uα και πάρουν χαμπάρι  ότι  είναι  έλληνας δεν  χρειάζεται  τίποτα  ούτε  χρήμα ούτε ψάξιμο θα  τις  παίρνει  "κατευτιαν"  και  θα  του  κάνουν  ότι  τους  ζητήσει χωρίς  πολλά  πολλά μιλάμε πάντοτε  με  model style
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
το  βίωσα με  έναν  από τους  δυο <γιούς μου>  που  έχει αυτά  τα  χαρακτηριστικά και  τους  περνώ  μαζί
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom