Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
εδω ευτυχως Ελληναρες δεν υπαρχουν.σκαει μυτη τυχαια καμια φορα κανενας.αλλα φευγουν αγαμητοι.Ιταλους εχει καμια 10αρια το πολυ.Ισπανους 6-7 ατομα.Ελληνες μονιμους κατοικους εκτος απο του προξενειου δεν εχω δει.γενικα στης ντισκο ειμαι ο μονος ξενος.βεβαια μετα απο 16,5 χρονια δεν θεωρουμαι ξενος.--οσο για τους Αραβες ειναι σε αθλια κατασταση ειναι να τους λυπασαι!δουλευουνε σε κατι σουβλατζιδικα για πενταροδεκαρες.και οι γκομενες ουτε γυριζουν να τους κοιταξουν.παντος αν ειχε ξενους θα ειχε χαλασει και εδω.αν και δεν ειναι σιγουρο γιατι ειναι πολυ ακριβα οποτε οι ξενοι δεν θα ειχαν λεφτα για να βγουνε εξω.---για πες μου για να καταλαβω ποσους ξενους εχει στη ντισκο στο Κισινιοφ?αν η ντισκο εχει 300 ατομα ποσους ξενους εχει?5,10,20,50?
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
:rλόγο γεγονότων το  σάββατο στο  drive eimasran 2  στους τριακόσιους και  στο  ντάνς  planet εμείς και τρις  ιταλοί σε  κανονικούς  ritmous ένα  20  με  30%  ξένοι
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
τον τελευταίο  χρόνο ήταν παρα  πολλοί υπερβολικά πολλοί 2  3 χρονια  πιο πριν  ένα 3  m e 5  τις εκατό
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
dimitri έχει πτήση από αγια πετρούπολη σε  κισινέου δεν κατεβαίνεις  να δεις και  εσύ να τα  γράψεις  και  εσύ είσαι τσεκαρισμένα  αληθινός  σε  ότι  γραφής
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Αγαπητοί συνάδελφοι,

Θα ήθελα να διευκρινήσω τα παρακάτω:
1. Η εταιρεία CARPATHAIR είναι ιδιαίτερα αξιόπιστη και σχεδόν όλα τα αεροσκάφη που χρησιμοποιεί είναι ολοκαίνουργα ελικοφόρα και jet FOKKER. Το ατυχές συμβάν στο αεροδρόμιο ΟΤΟΡΕΝΙ της Ρουμανίας, είναι ένα σύνηθες φαινόμενο και έχει συμβεί σε αρκετές μεγάλες Δυτικές αεροπορικές εταιρείες. Το σημαντικό στην υπόθεση δεν είναι ότι δεν κατέβηκαν οι μπροστινοί τροχοί του αεροσκάφους, αλλά ότι ο πιλότος ήταν αρκετά έμπειρος και καλά εκπαιδευμένος με αποτέλεσμα να το προσγειώσει χωρίς να τραυματισθεί κανείς από τους επιβαίνοντες.

2. Ένας συνάδελφος ανέφερε το site . Δεν to γνώριζα, αλλά αν διαβάσετε νωρίτερα posts θα δείτε και 5-6 site ακόμη, σχετικά με διαμερίσματα. Σε χώρες του πρώην Συμφώνου της Βαρσοβίας, καλό είναι να μένετε σε διαμερίσματα για να αποφεύγετε τις δυσκολίες που πολλές φορές δημιουργούν τα ξενοδοχεία όταν έχεις μία επισκέπτρια.

3. Οι "τρέχουσες" τιμές στο Κίσινεφ είναι 100-150/200 Ευρώ την νύχτα (12 ώρες) με πρωινό. Για την δεσποινίδα της φωτογραφίας παρακάτω πλήρωσα 80 Ευρώ. Αρχική τιμή: 300. Ηλικία: 19, Ύψος 174cm, Βάρος 50Kg, Στήθος: 1.5-2, Σφιχτό σώμα, Αγγλικά: μέτρια (αρκετά για να κάνεις την δουλειά σου), Υπηρεσίες: ΟΛΕΣ! Η "γνωριμία" μας έγινε στο Green Hills Cafe το μεσημέρι. Ένα τσάι με μέλι, λίγη κουβεντούλα και η υπόθεση έκλεισε μέσα σε 20 λεπτά. Το ηθικό δίδαγμα (κατά την άποψή μου πάντοτε) είναι ότι δεν χρειάζεται να ξοδέψεις μία περιουσία σε club, με τραπέζια, μπουκάλια κ.ο.κ. Επίσης, μην λέτε ναι στην πρώτη τιμή που θα σας πουν. Διαπραγματευείτε!!, Μην ξεχνάτε ότι εσείς έχετε τα λεφτά. Δώστε της να καταλάβει ότι δεν είστε διατεθημένος να πιαστείτε Κώτσος. Κάποτε, φίλοι Έλληνες και Αμερικανοί στο Κίσινεφ μου έλεγαν για μια κοπελιά επιπέδου TOP MODEL, ότι πλήρωναν 500 Ευρώ την βραδυά. Μου την γνώρισαν και μετά από 1 ώρα φύγαμε αφού κάναμε συμφωνία για 150 Ευρώ. Αυτό ήταν πριν από 2 χρόνια περίπου. Σημειώστε ότι είμαι πάνω από 45 ετών (και κάτω από 50). Τα έχω δηλαδή τα χρονάκια μου. Η υπόθεση θέλει λίγο πως να το πω.. Μαγκιά. Δείξτε τους ότι το αφεντικό είστε εσείς. Πάντα όμως με καλό τρόπο και με ευγένεια.

4. Έχουν λεχθεί αρκετά για το αν οι Ρωσίδες, Μολδαβές, Ουκρανές κλπ είναι ρατσίστριες. Εμένα προσωπικά δεν με αγγίζει η υπόθεση. Εμένα, το μόνο που με ενδιαφέρει είναι να τις βάλω στο κρεβάτι ή έστω και στο τραπέζι της κουζίνας, αν είμαι ξεκούραστος. Πάντως, μετά από 20 και περισσότερα χρόνια συνεχών ταξιδιών στην Ανατολική Ευρώπη, καταθέτω ότι οι Μολδαβές και οι Ρουμάνες κάνουν το πιό kinky κρεβάτι από όλες τις υπόλοιπες μαζί. Ακολουθούν οι Ουκρανές που είναι και πανέμορφες και τέλος οι Ρωσίδες. Για Τσέχες, Σλοβάκες και Ουγκαρέζες (κατά την άποψή μου) δεν χρειάζεται να ασχολείται κανείς.

5. Ο φίλος που θέλει να πάει στην Ουκρανία με 500 Ευρώ, καλύτερα να το ξανασκεφτεί. Συμφωνώ με τα σχόλια των υπολοίπων.

6. Ρε φίλε ΥΑΝΤΙΣ. Δεν σου είπε κανείς ότι είσαι ψεύτης. Δεν σου είπε κανείς ότι δεν πήγες στην Μολδαβία. Διάβασε τι σου είπαμε για να μην επαναλαμβανόμαστε.
 

Συνημμένα

  • Photo-0181.jpg
    Photo-0181.jpg
    70,5 KB · Εμφανίσεις: 19

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
mr "σοριτας" 1 το περιστατικό με την "καρπαταιρ" έγινε  στην timisoara 2 έχω ρουμάνο φίλο που  ήταν μέσα 3  αν ήσασταν ο ίδιος  μέσα δεν θα  ξαναμπαίνατε μέσα σε αεροπλάνο 4 συγχαρητήρια  για τον τρόπο "γραφιs σας" 5  ξέρετε  τον δρόμο για yalta οδικός        ευχαριστo
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Mr. Yantis,

Έχεις δίκιο. Το ατύχημα έγινε πράγματι στην Τιμισοάρα.
Κατά τα λοιπά, σχολιάζω μόνον ότι αξίζει σχολιασμού...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
:rλόγο γεγονότων το  σάββατο στο  drive eimasran 2  στους τριακόσιους και  στο  ντάνς  planet εμείς και τρις  ιταλοί σε  κανονικούς  ritmous ένα  20  με  30%  ξένοι
να ευχεσαι να γινονται επαναστασεις για να φευγουν οι ξενοι!οι Λατινοι ειναι μεγαλοι χεστες με το παραμικρο εξαφανιζονται.20%-30% ξενοι αποκλιεται να εχεις επυτηχια και ο Αλεν Ντελον να εισαι!αλλα με 2 ξενους και 3ης ξενους για σενα που μιλας Ρουμανικα δεν εχεις κανενα προβλημα.οι ξενοι αν ειναι λιγοι δυο ή τρεις φοβουνται και ειναι ψαρωμενοι.αν ειναι πολλοι γινονται μπουλουκι και κανουν μεγαλο κακο.εισαι τυχερος πηγες την καταληλη εποχη!σου ευχομαι καλη επυτηχια που οπως βλεπω την εχεις!αν πας απο ΠΜΡ πες μας τι παιζει?
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
το τελευταίο  a "ετνικι" μωρό από md
 

Συνημμένα

  • 024.JPG
    024.JPG
    261,3 KB · Εμφανίσεις: 38

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
το μωρό  μου  στο  ντουμπάι με  το  αμάξι  του  επισημου  "σπονσορατις"  πριν  5  μήνες
 

Συνημμένα

  • 261.JPG
    261.JPG
    153,4 KB · Εμφανίσεις: 28

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
η συγκεκριμένη είναι  από  κισινέου a  "ετνικι" για  να  καταλάβετε  τι  σημαίνει  a  "ετνικι"  ανατολικό  bloc 2009 και  όχι  1997 για  αυτό  φωνάζω  για  "αραβοτουρκοιταλους"  καλημέρα  σε  όλους
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
να ευχεσαι να γινονται επαναστασεις για να φευγουν οι ξενοι!οι Λατινοι ειναι μεγαλοι χεστες με το παραμικρο εξαφανιζονται.20%-30% ξενοι αποκλιεται να εχεις επυτηχια και ο Αλεν Ντελον να εισαι!αλλα με 2 ξενους και 3ης ξενους για σενα που μιλας Ρουμανικα δεν εχεις κανενα προβλημα.οι ξενοι αν ειναι λιγοι δυο ή τρεις φοβουνται και ειναι ψαρωμενοι.αν ειναι πολλοι γινονται μπουλουκι και κανουν μεγαλο κακο.εισαι τυχερος πηγες την καταληλη εποχη!σου ευχομαι καλη επυτηχια που οπως βλεπω την εχεις!αν πας απο ΠΜΡ πες μας τι παιζει?
        είσαι απόλυτα μέσα  στο  θέμα τα μπουλούκια  ιταλών  ήταν  παντού  το  καλοκαίρι  στην  odessa
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
Τελικά φίλε yantis να το τολμήσω να ανέβω Μολδαβία τον Ιούνιο;
'Αντε γιατί μου έχει γίνει απωθημένο αυτή η χώρα, έχω τρια χρόνια να ανέβω και έχω τις καλύτερες αναμνήσεις από Κισινιέφ και Σορόκα..
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
το μωρό που πόσταρες είναι επι χρήμασι??? ή ερωτας μεγάλος???????
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Τελικά φίλε yantis να το τολμήσω να ανέβω Μολδαβία τον Ιούνιο;
'Αντε γιατί μου έχει γίνει απωθημένο αυτή η χώρα, έχω τρια χρόνια να ανέβω και έχω τις καλύτερες αναμνήσεις από Κισινιέφ και Σορόκα..

Μόνος δεν θα πάς πουθενά εσύ είσαι επικίνδυνος να ερωτευτής και να σε καβαντζώσουν.
Θα έρθω και γώ μαζί σου για να σε προστατεύω. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
Να υποθέσω οτι είναι στο διαμέρισμα που νοικίασατε ???????? ή απο κάπου αλλου η φωτό????
Πολλά ρωτάς εσύ :rockon: :rockon:..
Που θα πρωτοπάς, Βουλγαρία-Ρουμανία-Ουκρανία ή Μολδαβία;
Ή θα της πάρεις με τη σειρά;
Πέσμου τι σκοπό έχεις για να κάνω μεγάλη καβάτζα αν είναι..
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
Μόνος δεν θα πάς πουθενά εσύ είσαι επικύνδυνος να ερωτευτής και να σε καβαντζώσουν.
Θα έρθω και γώ μαζί σου για να σε προστατεύω. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Φυσικά και δεν θα πάω μόνος..
Χωρίς χαβαλέ δεν έχει αξία τέτοιο ταξίδι..
Άσε που θα έχω προετοιμάσει το έδαφος.. :dancing: :dancing:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Εγώ με το που παραδίδω το έργο μου για 6 μήνες θα κάνω σεξοτουρισμό παντού.
Σου ξέφυγε η ταιλάνδη  και Αγ Πετρούπολη.
Παρέα για χαβαλέ θέλω δεν γουστάρω να τρέχω μόνος μου σαν την καλαμιά στόν κάμπο.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Φυσικά και δεν θα πάω μόνος..
Χωρίς χαβαλέ δεν έχει αξία τέτοιο ταξίδι..
Άσε που θα έχω προετοιμάσει το έδαφος.. :dancing: :dancing:

Αντε φύγε για δουλειά να μαζέψεις τουλάχιστον εσύ χρήματα γιατι εμένα δεν με πληρώνουν
08 και 15 ώρα για δουλεια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom