Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
στην odessa  πέρσι τα  lexus και  τα  μερσεντές cls ήταν παντού  τραπέζι  mmpoukala red  χυμούς  φρουτοσαλάτα  στο club ithaka 100 euro
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
allantalon εσυ απο θεσσαλονικη δεν εισαι?
ψηφησες στα μπουρδελο-βραβεια?
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
κάτσαμε 10 μέρες 2  άτομα full 2000 euro
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
στην odessa  είναι παντού το  ελληνικό στοιχειο άμα  πάτε  στο  club  ithaka  κάθε βραδυ 2500 άτομα χορός  non stop  το μαγζί  είναι  απίστευτα  ελληνικό είναι  όπως  η  ακρόπολη μονο  που είναι στην οδησσό  "ψαχτετο" στο google  club itaca ιτάκα      και δεν  θα το πιστεύετε διπλα ακριβώς  στην παραλια  arcadia είναι  το club ibiza  άλλος  χαμός κάθε  βραδυ αλλα  πολλοί "αραβοτουρκοι"
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
ο κεντρικός  δρόμος "εκατερινσκαυα" είναι  λες  και  είσαι πάρο πάνω  κάτω  συνεχεια χιλιάδες κόσμος  αυτά  για odessa  ότι θέλετε rotate
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
καλα εκανες και τους εβαλες φωτο το διαβατηριο γιατι εδω το σα'ι'τ ειναι γεματο παραδοπιστους!---οπως καταλαβα καλα κανω και δεν παω σε αυτα τα μερη.αφου ειναι γεματο Αραβοτουρκους.εδω οι γκομενες τους κοιταζουν με λυπιση!αν βρουνε βρισκουνε καμια 35αρα χωρισμενη μπορει και 40αρα!και ειναι και ευτυχισμενοι που δε φυγαν αγαμιτοι.παντος οταν ειχα παει Ουκρανια και τους εδειξα Ρωσσικο διαβατηριο και οτι μενω Αγια Πετρουπολη ξετραιλαθηκαν!
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
αξιόπιστες πληροφορίες και μονο κατά  την γνώμη μου πρέπει  να  γράφουμε  στο site  σύντροφοι
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
αξιόπιστες πληροφορίες και μονο κατά  την γνώμη μου πρέπει  να  γράφουμε  στο site  σύντροφοι
δυστηχως ομως το 90% ειναι πληροφωριες απο ασχετους που δεν ξερουν τιποτα γυρω απο το αντηκειμενο ή στην καλητερη περιπτωση εχουν παει Ουκρανια,Μολδαβια ή Ρουμανια πριν απο 10-15 χρονια και νομιζουν οτι ολα ειναι οπως τοτε!---φωτο το διαβατηριο και το διαβατηριο εσωτερικης χρησης ή ταυτοτητα....
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
δημητράκης  καλημέρα  απλά να κάνουμε  τίποτα  σωστό εδώ μέσα  για  το  καλο όλων καλός  ο χαβαλές αλλα  και  λίγο  ουσία  ρε  παιδιά
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
.....και το ντοκουμεντο μου του Ρωσσικου στρατου (δελτιο στρατευσιμου).δεν πηγα στρατο λογω ηληκιας!επερνα αναβολες και οταν εγινα 27 βγηκα στην εφεδρια.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
δημητράκης  καλημέρα  απλά να κάνουμε  τίποτα  σωστό εδώ μέσα  για  το  καλο όλων καλός  ο χαβαλές αλλα  και  λίγο  ουσία  ρε  παιδιά
εχεις δικιο!η γνωμη μου ειναι και οτι οι Ρουμανες και οι Μολδαβες ειναι πιο καυλιαρες απο της Ρωσσιδες που ειναι πολυ κρυες.ποια ειναι η γνωμη σου?
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
ουκρανία κατά την γνώμη μου είναι o σωστός  προορισμός  για  εμάς  τους  έλληνες 1 ποιότητα 2  χαμηλές τιμές 3 πολλές πόλις για πάρτι  4  "σχεtικα"  κοντά  στην  ελλάδα 5 μειονέκτημα  γλώσσα  6 σοβαρός κίνδυνος  να μπλέξεις  με  ουσίες  και  αρρώστιες
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
οι ρουμάνες  είναι οι καλύτερες γυναίκες  για διασκέδαση  στα βαλκάνια  αλλα μια  που τις ερωτεύτηκες δυο σε  κατέστρεψαν  ολοσχερώς έχουν δει  τα  ματια  μου από το 95 στην  ρουμανια  το ίδιο σκηνικό  σε  όλους  ξένους  ντόπιους περνάς "aκινδινα"  όσο  τις  κοπανάς  και  έχεις  άλλες 3 τότε  μονο σε  σέβονται δυστυχώς
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
οι ρουμάνες  είναι οι καλύτερες γυναίκες  για διασκέδαση  στα βαλκάνια  αλλα μια  που τις ερωτεύτηκες δυο σε  κατέστρεψαν  ολοσχερώς έχουν δει  τα  ματια  μου από το 95 στην  ρουμανια  το ίδιο σκηνικό  σε  όλους  ξένους  ντόπιους περνάς "aκινδινα"  όσο  τις  κοπανάς  και  έχεις  άλλες 3 τότε  μονο σε  σέβονται δυστυχώς
αν ξερεις τη γλωσσα και μετρας και ζεις εκει χρονια δηλαδη εισαι σαν ντοπιος αλλα δεν εχεις τα μειονεκτηματα των Ρουμανων.τοτε πρεπει να  σκιζεις!
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
ρουμάνα είναι  ο  ορισμός τις  λέξης πουτάνα ο ορισμός :headbang: :headbang: :headbang: σε  αυτό  είμαι  απόλυτος  μονο  για διασκέδαση  και  μέχρι  εκεί
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
αν ξερεις τη γλωσσα και μετρας και ζεις εκει χρονια δηλαδη εισαι σαν ντοπιος αλλα δεν εχεις τα μειονεκτηματα των Ρουμανων.τοτε πρεπει να  σκιζεις!
  το να έχεις ρουμάνες  a "ετνικι" θέλεις  5000  το  μηνα για  αυτήν  και  σίγουρα θα  γαμιέται  και  με  άλλον  βεβαια a  "ετνικι"  ρουμάνα  σημαίνει  χάνεις το  μυαλό σου  το  κορμί σου  και ξεχνάς  πως  σε  λένε αλλα  το  κόστος  και  υλικό και  "σινεστιματικο" ποιος  το  αντέχει???
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
η ρουμανια είναι "τσιγανοχορα" οι ρουμάνες  προκειμενου  να  σε κολλήσουν  με  το  κορμί πρώτα μετά  με  το  μυαλό  μαζί με  μαγείες  βασκανίες  και  πράγματα  που ο  έλληνας δεν  τα  παίρνει  χαμπάρι αν  δεν  έχει  μείνει  εδώ μεταχειρίζονται τα πάντα έχω δει  να  καταστρέφονται για  πλακα ελληναράδες  ιταλοί aravoiszrailinoi
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
εχω ακουσει γυρω στα 20 ευρω ανα μερα ειναι τα ξενοδοχεια
  Ξέχνα το !
 Στη Μολδαβία (και στην ΠΜΡ) τα ξενοδοχεία είναι πανάκριβα σε σχέση με τις υπηρεσίες που προσφέρουν. Βρώμικα, χωρίς ροομ σερβις, με αθλιά πρωινά (αν προσφέρουν), και πολλές φορές χωρίς ζεστό νερό ή καλοριφερ (αν και αυτό είναι θέμα ενεργειακής πολιτικής (- πότε θα λειτουργεί το γκάζι) και όλα αυτά αντί τουλάχιστον 60 δολλαρίων/ημέρα. Φυσικά τα 4αστερα και πάνω προσφέρουν εξαιρετικές υπηρεσίες.
  Καλύτερα να προτιμήσεις ενοικιαζόμενα δωμάτια (κόστος από 15-40 δολλάρια τη μέρα) που δεν θάχεις πρόβλημα να φέρεις κοπέλα (στη ρεσέψιον των ξενοδοχείων όλο και κάποιο πουρμπουάρ θα απαιτήσουν).
  Το πρόβλημα είναι να τα βρείς. Σε όλες τις αφημερίδες αγγελιών υπάρχουν σχετικές αγγελίες για ενοικιαζόμενα διαμερίσματα. Το πρόβλημα είναι ότι γράφονται στα ρουμάνικα ή στα ρώσσικα. Ελάχιστες είναι και στα αγγλικά. Προσωπικά παίρνω την ρωσσόφωνη Makler.
  Λίγο ως πολύ τα ίδια ισχύουν και για Ουκρανία, αλλά για αυτή υπάρχει σχετικό θρεντ.  
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom