Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
και χτες που μιλησαμε στο τηλ ειταν στο μπελτσι 150 χιλιομετρακια
Τα 150 χλμ Κίσινεφ-Μπέλτσι αντιστοιχούν με 600 χλμ Ελληνικού δρόμου, και για να πας ασφαλώς χρειάζεσαι Μ113 ή ΒΜΡ. Είναι δηλαδή σαν να πήγε στη Κομοτηνή για να γαμήσει...

ελπιζω να ερθει με καμια θεα εστω και χωριατοπουλα
Εξάλλου το μουνί δεν έχει ταυτότητα και προέλευση. Ή είναι μουνάρα ή δεν είναι. Καλά στέφανα RED! Αν δεν έχεις κουμπάρο, μην μου ζητήσεις, Ο MOLDO είναι καλύτερος.

 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
τοτε δεν εισαι εσυ αυτος που του την εκανε!εγω ημουνα ραντεβου και δεν ειμαι και ιδιεταιρα τσακωμενος μαζι του!και τον εκραξα χωρις κλωνους.ασε που δεν εχουμε να χωρισουμε και τιποτα!αυτο που μου κανει εντυποση ειναι πως τα βρηκανε ο Ρεντ με τον Μολδολαγνο?τα συμφεροντα τους συγκρουονται!ο ενας θελει να εχει δουλεια το μαγαζι του.ο αλλος θελει να διωξει τους ξενους απο τη Μολδαβια για να μην εχει αντιπαλους!....
τα βρηκαμε ??? το μαγαζι εχει δουλεια απλα το ρεντ το γλειφω,στο ξαναειπα ,για τις θεες που φερνει μπας και με λυπηθει και μου αφησει κανα κοκκαλακι :kissass:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Τα 150 χλμ Κίσινεφ-Μπέλτσι αντιστοιχούν με 600 χλμ Ελληνικού δρόμου, και για να πας ασφαλώς χρειάζεσαι Μ113 ή ΒΜΡ. Είναι δηλαδή σαν να πήγε στη Κομοτηνή για να γαμήσει...
Εξάλλου το μουνί δεν έχει ταυτότητα και προέλευση. Ή είναι μουνάρα ή δεν είναι. Καλά στέφανα RED! Αν δεν έχεις κουμπάρο, μην μου ζητήσεις, Ο MOLDO είναι καλύτερος.
καλοοοο που τα βρισκεις ρε ψαγμενε???
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
μονο που το βιντεο ειναι για γκομενα αμα το δει ο μητσος που ξερει ρωσικα τη βαψαμε
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
συνεταιρακι μη ξεχασεις τα τσιγαρα μου αν ερθεις με αεροπλανο
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
συνεταιρακι μη ξεχασεις τα τσιγαρα μου αν ερθεις με αεροπλανο
Μητσάρα μου χρόνια σου πολλά.. Σου εύχομαι ολόψυχα, κάθε μερα της ζωής σου να είναι γιορτινή όπως είναι η σημερινή.. Και ότι όνειρα έχεις για το El Greco να πραγματοποιηθούν..
Έχω περιέργεια όμως πιά κορασίδα θα σου πει το happy birthday to you, prive?? :rockon:
Ή μάλλον πια θα πρωτοπρολάβει γιατί βλέπω να γίνεται σύρραξη σήμερα :dancing: :dancing:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Μητσάρα μου χρόνια σου πολλά.. Σου εύχομαι ολόψυχα, κάθε μερα της ζωής σου να είναι γιορτινή όπως είναι η σημερινή.. Και ότι όνειρα έχεις για το El Greco να πραγματοποιηθούν..
Έχω περιέργεια όμως πιά κορασίδα θα σου πει το happy birthday to you, prive?? :rockon:
Ή μάλλον πια θα πρωτοπρολάβει γιατί βλέπω να γίνεται σύρραξη σήμερα :dancing: :dancing:
ευχαριστω φιλαρακο και ναι ειναι πραγματικοτητα σημερα γινεται χαμος ομως το βραδυ τη παρασταση θα τη κλεψει ο ρεντ που ειναι προσκαλεσμενος στο τραπεζι που κανω το ρομπα γαμωτο θα μου φαει κανα μωρο αντι να μου φερει τη βλεπω τη δουλεια ,σου εχω γραψει πμ
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ρε καλως τους !!!!! τι εγινε ρε κολασιτες απο την αγαμια τα παιξατε τελειως ??? ΕΔΩ ΠΟΥ ειμαστε στο σιτε μονο για ενα λογο ειμαστε οποιος το βρει κερδιζει φραπε.Φιλε σοριτα οταν ειμαστε μαζι μου ελεγες πως ξεκινησε το φορουμ και τι περασατε ,μετα λοιπον απο ολα αυτα θα μπορουσες να φυγεις? νομιζω πως οχι .Ελειπα απο το θρεντ γιατι αρρωστησα και μονο σημερα διαβασα τι συνεβηκε.Απλα σε απειλω και σε προειδοποιω μην τολμησεις να το κανεις γιατι θα με βρεις μπροστα σου γκεκε???Οσο για το βατσιοι του φιλου μου , επισης , ρεντ ειναι 23 χιλιομετρακια και οχι 7 η 10 και χτες που μιλησαμε στο τηλ ειταν στο μπελτσι 150 χιλιομετρακια και ρομπα κοψε τα ψεμματα σε κερασα και μαρτινι οπως επισης επειδη γουσταρω τις μαλακιες του σημερα τον καλεσα στα γενεθλια μου και ελπιζω να ερθει με καμια θεα εστω και χωριατοπουλα .Μπορω να ειμαι φιλος με ολο τον κοσμο χωρις να δινω αναφορα σε κανενα και πρεπει να γουσταρουμε τους φιλους παρα τα ελλατωματα τους γιατι κανενας δεν ειναι τελειος[size=10pt] (αλαν).[/size]


:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Nu am înţeles
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16

Χ Ρ Ο Ν Ι Α   Π Ο Λ Λ Α    ΜΗΤΣΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το δώρο και το κερασμα απο κοντά.

MITSARAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA MULŢI ANI!
 

Επισκέπτης
χρονια πολλααααα χιστιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να τα εκατοστισεισ!!!πολεσ μολδαβεσ στι καραπουτσακλαρα σου καυλεα μου!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom