Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης
και αφου θα εχουμε ιδατανθρακοθει με σινθετουσ ιδατανθρακεσ ειμαστε ετοιμοι για αγρια και προκλιτικα ξεσκισματα αλοδαπον αιδιον!
 

Επισκέπτης
αργείς πολύ άντε κανε κάτι σε ενα μήνα να τελειώνουμε.
θα σου βγαλο διατροφι ,θα αρχισεισ και γυμναστιριο  και μετα θα εκτελισ με το τσουτσουνι σου κατευθιαν τισ ανιθικε σπορνεσ!
σα πιροβολο θα εινια !!!!!σαν σναιπερ!απο χιλιομετρα μακρια θα τισ πιτσιλασ κατευθιαν με τοσι γκαυυλα που θα εχισ ψολαρα μου!
δε θα μπορισ να κρατισεισ τι γκαυλα σου!
θα θεσ να χινισ και να ξαναχινισ και να ξεροχινισ!και θα λερονισ σινεχοσ το σλιπακι σου!!!!!!γκαυλαααααααααααααααααααααααααααααααααααα
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
Ουτε εμένα με πρήξανε οι υποχρεώσεις και δεν με πληρώνη κανείς....
δεν έχουν ουτε να φάνε μου λένε λές και εγώ έχω.
Γι αυτό σου λέω, πάμε πάνω..
Άλλωστε πιο λιγα θα χαλάμε εκει παρά εδώ.. Άσε που θα περνάμε πολύ καλύτερα..
Και που είσαι, βάζω τις βενζίνες για να πάμε..
 

Επισκέπτης
Γι αυτό σου λέω, πάμε πάνω..
Άλλωστε πιο λιγα θα χαλάμε εκει παρά εδώ.. Άσε που θα περνάμε πολύ καλύτερα..
Και που είσαι, βάζω τις βενζίνες για να πάμε..
εμενα δεν θα με παρετε να χισο λιγουλακι? :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
 

Επισκέπτης
θελο να τον χοσο σε ιγρα μουνακακιααααααααα....... :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
και αφου θα εχουμε ιδατανθρακοθει με σινθετουσ ιδατανθρακεσ ειμαστε ετοιμοι για αγρια και προκλιτικα ξεσκισματα αλοδαπον αιδιον!

Μετά τον μουσακά, για κανένα υπνάκο δεν θα έλεγα όχι..
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
εμενα δεν θα με παρετε να χισο λιγουλακι? :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Έλα πιτσι μου μου..
Αλλαγή σχεδίων, φεύγω 1 Νοεμβρίου για 5 μέρες και μετά γυρίζω και τα μαζεύω..
Τώρα μίλησα με Μολδολάγνο και πήρα εντολές..
Δεν είπα πως είναι σπαστικούλης; :tickedoff:
 

Επισκέπτης
Έλα πιτσι μου μου..
Αλλαγή σχεδίων, φεύγω 1 Νοεμβρίου για 5 μέρες και μετά γυρίζω και τα μαζεύω..
Τώρα μίλησα με Μολδολάγνο και πήρα εντολές..
Δεν είπα πως είναι σπαστικούλης; :tickedoff:
παρτε κ εμενααααααα......δεν αντεχο αλο στι φιλισσσσσσσσ!!!!!!!!χαχαχααχχαχαχα!!!
 

Επισκέπτης
μεγαλε δεν πιανεσαι με τπτ! εισαι ολα τα λεφτα! εχω πεθανει στα γελια... :2funny: :2funny: :2funny:
ε μα ειναι ι αλιθεια.το καυλι μασ θεοριτε πλεον παλεμαχο στα μαρμαρανια αλονια τισ πουταναμανασ φιλισ. πλεον εχι γραψει πολα χιλιομετρα στι φιλισ!!θελουμε πορνοανανεοσι αδερφιαααααααααα!!!!
ναι στιν πορνοεκδρομεσ!!!
ζιτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!
χινοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
ρε καλως τους !!!!! τι εγινε ρε κολασιτες απο την αγαμια τα παιξατε τελειως ??? ΕΔΩ ΠΟΥ ειμαστε στο σιτε μονο για ενα λογο ειμαστε οποιος το βρει κερδιζει φραπε.Φιλε σοριτα οταν ειμαστε μαζι μου ελεγες πως ξεκινησε το φορουμ και τι περασατε ,μετα λοιπον απο ολα αυτα θα μπορουσες να φυγεις? νομιζω πως οχι .Ελειπα απο το θρεντ γιατι αρρωστησα και μονο σημερα διαβασα τι συνεβηκε.Απλα σε απειλω και σε προειδοποιω μην τολμησεις να το κανεις γιατι θα με βρεις μπροστα σου γκεκε???Οσο για το βατσιοι του φιλου μου , επισης , ρεντ ειναι 23 χιλιομετρακια και οχι 7 η 10 και χτες που μιλησαμε στο τηλ ειταν στο μπελτσι 150 χιλιομετρακια και ρομπα κοψε τα ψεμματα σε κερασα και μαρτινι οπως επισης επειδη γουσταρω τις μαλακιες του σημερα τον καλεσα στα γενεθλια μου και ελπιζω να ερθει με καμια θεα εστω και χωριατοπουλα .Μπορω να ειμαι φιλος με ολο τον κοσμο χωρις να δινω αναφορα σε κανενα και πρεπει να γουσταρουμε τους φιλους παρα τα ελλατωματα τους γιατι κανενας δεν ειναι τελειος (αλαν).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom