Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Άργησες να πεις τη μαλακία σου και εσύ, δεν άντεξες...

Αντε γιατί σας βαρέθηκε η ψυχή μου.
φαινεται ποσο βαρεθηκε η ψυχουλα σου........απο τα ποστ σου...........
δεν αντεχω με τις μαλακιες που βλεπω να λενε ανθρωποι υποτιθεται μιας ηλικιας κανοντας κλωνους και λιωνοντας στο πσ να λενε μαλακιες με αλλους και με τους κλωνους του! (δεν το λεω για σενα αλλα και για αλλους ξερουν αυτοι)
αν καποιος (που δεν γινεται) διαβασει ολλες αυτες τις σελιδες θα καταλαβει ποιος ειπε 5 ουσιωδη πραγματακια και ποιος τις μαλακιες!
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
φαινεται ποσο βαρεθηκε η ψυχουλα σου........απο τα ποστ σου...........
δεν αντεχω με τις μαλακιες που βλεπω να λενε ανθρωποι υποτιθεται μιας ηλικιας κανοντας κλωνους και λιωνοντας στο πσ να λενε μαλακιες με αλλους και με τους κλωνους του! (δεν το λεω για σενα αλλα και για αλλους ξερουν αυτοι)
αν καποιος (που δεν γινεται) διαβασει ολλες αυτες τις σελιδες θα καταλαβει ποιος ειπε 5 ουσιωδη πραγματακια και ποιος τις μαλακιες!


Αγαπητέ Θάνο,
Να με συγχωρείς για την απρόκλητη επίθεση.
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Κύριοι,

Προς ανακούφιση των YANTIS, NEMIROF, RED και όλων των υπολοίπων τυχάρπαστων, αμόρφωτων ηλιθίων, αιωνίων φοιτητών της Ρουμανίας, γόνους ατυχών ιατρών, ασχέτων, ψιλικατζήδων, πλασιέ της συμφοράς, κλπ, ανακοινώνω την απόφασή μου να αποχωρήσω από το site.

Ευχαριστώ τους MODS για την βοήθεια που μου προσέφεραν, καθώς και για την γενικότερη συνεργασία.

MOLDO, FL, ALLAN, δεν χρειάζομαι το site για να είμαι σε επαφή μαζί σας.

Μήτσο, είμαι υπόχρεος.

Γειά σας!


 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1

Κύριοι,

Προς ανακούφιση των YANTIS, NEMIROF, RED και όλων των υπολοίπων τυχάρπαστων, αμόρφωτων ηλιθίων, αιωνίων φοιτητών της Ρουμανίας, γόνους ατυχών ιατρών, ασχέτων, ψιλικατζήδων, πλασιέ της συμφοράς, κλπ, ανακοινώνω την απόφασή μου να αποχωρήσω από το site.

Ευχαριστώ τους MODS για την βοήθεια που μου προσέφεραν, καθώς και για την γενικότερη συνεργασία.

MOLDO, FL, ALLAN, δεν χρειάζομαι το site για να είμαι σε επαφή μαζί σας.

Μήτσο, είμαι υπόχρεος.

Γειά σας!
Τι ηθελα και μιλησα για ηρεμια ρε γαμωτο.. Το καντεμιασα :headbang: :headbang:
Φιλε και συναγωνιστη sorita δεν νομιζω πως υπαρχει κανενας λογος για αποχωρηση και μην το κανεις.. Οπως και κανενας αλλος συναγωνιστης που αρθρογραφει στο συγκεκριμενο θεμα.. Οι κοντριτσες και οι εντασεις υπηρχαν, υπαρχουν και θα υπαρχουν αλλα ας μην ξεχναμε αυτο που μας ενωνει που δεν ειναι αλλο απο τον Παραδεισο μας και νομιζω ειναι πολυ ανωτερο απο οποιαδηποτε αντιπαραθεση ή διαφορετικη αντιληψη που μπορει να υπαρχει.. Και σιγα σιγα γινομαστε μια μεγαλη παρεα και μας δινετε η ευκαιρια να γνωριστουμε και απο κοντα, κατι που απο οτι βλεπω γινετε τελευταια.. Βλεπε moldo - red, moldo - soritas, moldo - allan, moldo - pitsi - pirforos -f.l. - von, κλπ..
Γι αυτο αγαπητε sorita σε παρακαλω ξανασκεψου το, ας χαμηλωσουμε λιγακι τους τονους και ας επικεντρωθουμε στην πληροφοριση των συναγωνιστων μας για τον Παραδεισο, με τον αναλογο χαβαλε και με την οποια διαφορετικοτητα στις αποψεις μας..
Εξαλου απευθυνομαστε σε μεγαλα παιδια και ο καθενας μπορει να κρινει τα σχολια και τις πληροφοριες μας και να αποφασισει αν αξιζει να επισκεφτει τη Μολδαβια ή οχι..
Φιλικα
f.l.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Κάποια στιγμή κουράζουν τα ιδια και τα ιδια εεεεεε;;;;;;;;;;;;;;;

Πάμε για κατι άλλο δημητράκης29 ζήτησες καποιε πληροφορίες λοιπόν επισκεψή στην μολδαβία εδώ δείτε για διαμερίσματα:


και εδώ


και για ναιτ λαίφ εδώ


και εδώ


Τις νεανίδες να τις βρήτε μόνοι σας.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
sorita καλα σου λεει ο φλ!αλοστε ολοι αυτοι οι αλοπροσαλοι χιστεσ,ρεντ και σια , και παλινδρομιστεσ αυνανεσ ειναι για να γελαμε!!!!!χεχε!!!
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Κύριοι,

Προς ανακούφιση των YANTIS, NEMIROF, RED και όλων των υπολοίπων τυχάρπαστων, αμόρφωτων ηλιθίων, αιωνίων φοιτητών της Ρουμανίας, γόνους ατυχών ιατρών, ασχέτων, ψιλικατζήδων, πλασιέ της συμφοράς, κλπ, ανακοινώνω την απόφασή μου να αποχωρήσω από το site.

Ευχαριστώ τους MODS για την βοήθεια που μου προσέφεραν, καθώς και για την γενικότερη συνεργασία.

MOLDO, FL, ALLAN, δεν χρειάζομαι το site για να είμαι σε επαφή μαζί σας.

Μήτσο, είμαι υπόχρεος.

Γειά σας!
"ΟΡΕΙΝΕ" ΚΟΩΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕς
απαγορευεται να αποχωρησεις
ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙς,αποχωρω κι εγω,οποτε παι το θρεντ ψοφησε,θα το γραφει μονο ο μιτσος29 απο πετρουπολη,οπως παλια...
οποτε οπως σου εκανα παλια τη χαρη κι επεστρεψα,το ιδιο κανε κι εσυ
ΣΟΥ ΧΑΡΙΖΩ Κ ΤΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ!!!!!
DONT GO!!!! ηταν κ σουξε στις ντισκο της εποχης σου!!!!!
λοιπον ασ τις μαλακιες κ go on
εξαλλου μουχες γραψει καποτε,"ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΗΘΟΝΤΑΙ ,ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΙΣΩ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ Κ ΠΙΟ ΠΟΛΥ"
σκεψου κ το αλλο....θα σε βγαλει "οφφ" ο "γιαντις"???????????τι "ορεινος" εισαι...
βλεπειες ειναι πολλοι οι λογοι να μηνεις κ κανενας να φυγεις
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΟΛΑΛΗΣΑΝΤΕΣ  ΣΟΡΙΤΑ ΜΕΙΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Κύριοι,
Προς ανακούφιση των YANTIS, NEMIROF, RED και όλων των υπολοίπων τυχάρπαστων, αμόρφωτων ηλιθίων, αιωνίων φοιτητών της Ρουμανίας, γόνους ατυχών ιατρών, ασχέτων, ψιλικατζήδων, πλασιέ της συμφοράς, κλπ, ανακοινώνω την απόφασή μου να αποχωρήσω από το site.
Ευχαριστώ τους MODS για την βοήθεια που μου προσέφεραν, καθώς και για την γενικότερη συνεργασία.
MOLDO, FL, ALLAN, δεν χρειάζομαι το site για να είμαι σε επαφή μαζί σας.
Μήτσο, είμαι υπόχρεος.
Γειά σας!

Ο βασικός λόγος για την αποχώρησή μου είναι γιατί ο MOLDO αρνήθηκε να βάλλει στο ΚΑΡΑΟΚΕ του Aleppo το παρακάτω κομμάτι.
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Ο βασικός λόγος για την αποχώρησή μου είναι γιατί ο MOLDO αρνήθηκε να βάλλει στο ΚΑΡΑΟΚΕ του Aleppo το παρακάτω κομμάτι.
καλα ο μολντο δεν βαζει ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗ,που ειμαι "φτυστος",τοπε κι ο μιτσος29,αυτο περιμενες να βαλει......
βασικα ακουει το τραγουδι απο την ταινια με τον "ΡΙΤΣΑΡΝΤ ΓΚΗΡ",που κανει τον ζιγκολο,ΤΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥ σαν ζιγκολο,στα τρικαλα ,και νομιζω εχει κανει κ λιγο τον  "πλευμποι" στα ΓΙΑΝΙΤΣΑ στο τελος....πριν ανεβει μολντοβα
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Ο βασικός λόγος για την αποχώρησή μου είναι γιατί ο MOLDO αρνήθηκε να βάλλει στο ΚΑΡΑΟΚΕ του Aleppo το παρακάτω κομμάτι.

Σοβαρά τώρα,

Ο βασικός λόγος που αποφασισα να αποχωρήσω είναι ότι αισθάνομαι ότι παίζω σε ένα γήπεδο μόνος μου. Ο RED δεν είναι πλέον "ισχυρός" αντίπαλος, ο YANTIS βγήκε από τη στροφή με τις πάντες και "κάηκε" μόνος του (χαρακτηριστικό γνώρισμα όλων των ηλιθίων) και ο NEMIROFF είναι κακέκτυπο του RED (αυτό υποδηλώνει ότι δεν κλωνοποιήθηκε κατευθείαν από το πρωτότυπο, αλλά πιθανότατα από το ελαττωματικό - defective - αντίγραφο του YANTIS). Τώρα που είπα "YANTIS" θυμήθηκα ότι μου έστειλε ένα PM σήμερα, το περιεχόμενο του οποίου, αποδεικνύει ότι έκανα λάθος στην αρχική μου εκτίμηση. Το πνευματικό του επίπεδο ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΗΔΕΝΙΚΟ. ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ!!!

Όπως βλέπεις αγαπητέ μου RED (Θεέ μου που φτάσαμε! Να σε αποκαλώ "αγαπητέ μου") ο λόγος που αποφάσισα να αποχωρήσω δεν είναι οι διάφοροι CENSORED, αλλά η παντελής έλλειψη ενδιαφέροντος. Πιστεύω ότι με τις ακριβείς και αξιόπιστες πληροφορίες που έδωσα, ανέπτυξα και απέδειξα, συνέβαλλα στην συνολική προσπάθεια των υπολοίπων συντρόφων για την ανάδειξη της Μολδαβίας σαν ασφαλή και φθηνό "τουριστικό" προορισμό και βοήθησα αρκετούς να βρούν το δρόμο προς τον παράδεισο. Στη πορεία έκανα φίλους όπως ο VONMAKOULIS, o FL, o ALLAN, και o THANOS (αν και τον αποπήρα χωρίς να φταίει). Τον MOLDO δεν τον αναφέρω γιατί τον γνώριζα από πριν. Βέβαια έκανα και μερικούς εχθρούς, αλλά αυτοί είναι σαν τον Στρατό. θυμόμαστε μόνο αυτά που μας έκαναν εντύπωση. Τα υπόλοιπα απλά δεν μπαίνουν καν στο σκληρό δίσκο.

Θα ήταν άδικο να μην σταθώ στον RED. Το αντίπαλον δέος σ'αυτή την υπόθεση.
Πίστευα και πιστεύω ότι είναι ΟΥΦΟ. Δεν είμαι απόλυτα βέβαιος για το αν έβαλε κλώνους (ο νόμος των πιθανοτήτων και τα στοιχεία που διαθέτω δεν αφήνουν πολλά περιθώρια), αλλά οφείλω να ομολογήσω ότι μου έχει δώσει την εντύπωση ότι είναι τουλάχιστον άντρας, ενώ ο YANTIS είναι γυναικούλα και ο άλλος άοσμος και άχρωμος. Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση ίσως και να γινόμασταν και φίλοι (μην τρελλαθείς τώρα, έτσι το είπα)!

Νάστε καλά όλοι!

soritaS

Υ.Γ.1. Από καιρό σε καιρό μπορεί να σας επισκέπτομαι και να αναρτώ και καμμιά φωτογραφία. Ετοιμάζω κάτι για τον φίλο μου τον ALLAN...
Υ.Γ.2. Μέσα σε όλα αυτά, "καθάρισα" και ένα ταψί μουσακά!
 

πρασινος

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Σοβαρά τώρα,

Ο βασικός λόγος που αποφασισα να αποχωρήσω είναι ότι αισθάνομαι ότι παίζω σε ένα γήπεδο μόνος μου. Ο RED δεν είναι πλέον "ισχυρός" αντίπαλος, ο YANTIS βγήκε από τη στροφή με τις πάντες και "κάηκε" μόνος του (χαρακτηριστικό γνώρισμα όλων των ηλιθίων) και ο NEMIROFF είναι κακέκτυπο του RED (αυτό υποδηλώνει ότι δεν κλωνοποιήθηκε κατευθείαν από το πρωτότυπο, αλλά πιθανότατα από το ελαττωματικό - defective - αντίγραφο του YANTIS). Τώρα που είπα "YANTIS" θυμήθηκα ότι μου έστειλε ένα PM σήμερα, το περιεχόμενο του οποίου, αποδεικνύει ότι έκανα λάθος στην αρχική μου εκτίμηση. Το πνευματικό του επίπεδο ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΗΔΕΝΙΚΟ. ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ!!!

Όπως βλέπεις αγαπητέ μου RED (Θεέ μου που φτάσαμε! Να σε αποκαλώ "αγαπητέ μου") ο λόγος που αποφάσισα να αποχωρήσω δεν είναι οι διάφοροι CENSORED, αλλά η παντελής έλλειψη ενδιαφέροντος. Πιστεύω ότι με τις ακριβείς και αξιόπιστες πληροφορίες που έδωσα, ανέπτυξα και απέδειξα, συνέβαλλα στην συνολική προσπάθεια των υπολοίπων συντρόφων για την ανάδειξη της Μολδαβίας σαν ασφαλή και φθηνό "τουριστικό" προορισμό και βοήθησα αρκετούς να βρούν το δρόμο προς τον παράδεισο. Στη πορεία έκανα φίλους όπως ο VONMAKOULIS, o FL, o ALLAN, και o THANOS (αν και τον αποπήρα χωρίς να φταίει). Τον MOLDO δεν τον αναφέρω γιατί τον γνώριζα από πριν. Βέβαια έκανα και μερικούς εχθρούς, αλλά αυτοί είναι σαν τον Στρατό. θυμόμαστε μόνο αυτά που μας έκαναν εντύπωση. Τα υπόλοιπα απλά δεν μπαίνουν καν στο σκληρό δίσκο.

Θα ήταν άδικο να μην σταθώ στον RED. Το αντίπαλον δέος σ'αυτή την υπόθεση.
Πίστευα και πιστεύω ότι είναι ΟΥΦΟ. Δεν είμαι απόλυτα βέβαιος για το αν έβαλε κλώνους (ο νόμος των πιθανοτήτων και τα στοιχεία που διαθέτω δεν αφήνουν πολλά περιθώρια), αλλά οφείλω να ομολογήσω ότι μου έχει δώσει την εντύπωση ότι είναι τουλάχιστον άντρας, ενώ ο YANTIS είναι γυναικούλα και ο άλλος άοσμος και άχρωμος. Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση ίσως και να γινόμασταν και φίλοι (μην τρελλαθείς τώρα, έτσι το είπα)!

Νάστε καλά όλοι!

soritaS

Υ.Γ.1. Από καιρό σε καιρό μπορεί να σας επισκέπτομαι και να αναρτώ και καμμιά φωτογραφία. Ετοιμάζω κάτι για τον φίλο μου τον ALLAN...
Υ.Γ.2. Μέσα σε όλα αυτά, "καθάρισα" και ένα ταψί μουσακά!
Αρχιβλακα Ελλάδας και Μολδαβίας και πάσης Μαλαχίας, πάλι καλά που καταλάβαμε από το Google τι φίδι κολοβό είσαι τι υποκριτής και παλιοχαρακτηρας .τώρα που αποκαλύφθηκες φεύγεις γλύφοντας όσους  σε ξερόυν .και βρίζοντας όσους δεν συμφωνούν με την αστεία σου αναφορά ολοφάνερα .με τους ιδιοτελείς σκοπούς και συμφεροντολογικούς σου στόχους  στην Μολδαβία .κόψε επιτελούς την βραδινή Μαλαχία μεγάλωσες  πια !!!! πήγαινε και σε Κανά κ.α.π.ι  για Κανά τάβλι  και καμιά πρέφα μπας και ξεσκολίσει το κολιμενο σου μυαλό .άντε μας τα πρίζες !!με την Μαλαχία που σε βαράει 40 τραυματίες  για πλάκα στο κισηνεου από την βόμβα !!!! ασφαλής χώρα μάς λες!!! Αναίσθητο τομάρι!!!!!!! τραβά κοιτάξου στον καθρέφτη κουκουλοφορε !!!!και μην μας τα πρήζεις με τον κολιτο σου τον ρεντ και καλά !!!!  τσσου ρε λακη σε πηραμε χαμπαρη ορεινε !! Υ.Γ καθαρισε και την μαλαχια σου !!! :2funny: :2funny:
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Αρχιβλακα Ελλάδας και Μολδαβίας και πάσης Μαλαχίας, πάλι καλά που καταλάβαμε από το Google τι φίδι κολοβό είσαι τι υποκριτής και παλιοχαρακτηρας .τώρα που αποκαλύφθηκες φεύγεις γλύφοντας όσους  σε ξερόυν .και βρίζοντας όσους δεν συμφωνούν με την αστεία σου αναφορά ολοφάνερα .με τους ιδιοτελείς σκοπούς και συμφεροντολογικούς σου στόχους  στην Μολδαβία .κόψε επιτελούς την βραδινή Μαλαχία μεγάλωσες  πια !!!! πήγαινε και σε Κανά κ.α.π.ι  για Κανά τάβλι  και καμιά πρέφα μπας και ξεσκολίσει το κολιμενο σου μυαλό .άντε μας τα πρίζες !!με την Μαλαχία που σε βαράει 40 τραυματίες  για πλάκα στο κισηνεου από την βόμβα !!!! ασφαλής χώρα μάς λες!!! Αναίσθητο τομάρι!!!!!!! τραβά κοιτάξου στον καθρέφτη κουκουλοφορε !!!!και μην μας τα πρήζεις με τον κολιτο σου τον ρεντ και καλά !!!!  τσσου ρε λακη σε πηραμε χαμπαρη ορεινε !! Υ.Γ καθαρισε και την μαλαχια σου !!! :2funny: :2funny:

Με θίγεις...
Κατά τα άλλα μου κάνει ιδιαίτερη εντύπωση ο τρόπος που γράφεις. Μήπως είσαι κνήτης σύντροφε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom