Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Oποιος διαθετει κυβικα, δεν χρειαζεται λουσα. Πολυ αξιοπρεπης και απλη εμφανιση για καθε μερα. Και δεν βλεπω καμμια χρωματικη παραφωνια, ενταξει το τακουνι κινειται στα ορια. Αλλα δεν παυει να ειναι σεξυ. Παρεπιπτοντως ειμαι κ στο χωρο της μοδας.

Δεν ξέρω τι λέει η μόδα..το μάτι μου όμως πονάει όταν βλέπει πισωκίνητο καλύτερο απο τα πρώτα 911...να φοράει τέτοιο πατούμενο...

 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Δεν ξέρω τι λέει η μόδα..το μάτι μου όμως πονάει όταν βλέπει πισωκίνητο καλύτερο απο τα πρώτα 911...να φοράει τέτοιο πατούμενο...

εμένα πονάει κάτι άλλο όταν βλέπω τέτοια πίσω κίνηση. full stop
 

Επισκέπτης
Αυτό το μαναράκι πως σας φαίνεται στυλίστες μου.... :lheel: με το ροζ στριγκάκι να έχει πεταχτεί έξω.. :-*
 

Συνημμένα

  • DSCN4247.jpg
    DSCN4247.jpg
    119,5 KB · Εμφανίσεις: 26

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
ΤΟ ΝΑ ΓΑΜΑΣ 1 2 καλα μωρα σε χρονικο διαστημα μεγαλο,ειναι ΤΙΠΟΤΑ,αν εισαι "παιχτης' σε ανατ.χωρα
εγω ουκρανια με 5 λεξεις ρωσικα,παιρνω 2-3 το 2μηνο περιπου,υπολογισε οτι στο 2μηνο παω 3χ5 μερες ετσι?
αν εκει ηξερα γλωσσα θαπαιρνα 3 την ημερα,ΑΑΑ κλαση,παντρεμενες,φοιτητριες κλπ,ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ
φυσικα κ το κειμενο κ οσα ειναι του ιδιου κωδικου, και ο κωδικος αυτος, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ.αλλα καποιων που ΔΕΝ ΑΡΕΣΟΥΝ αυτα που γραφω,και κανουν μια ΚΑΚΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ "ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ-ΠΑΡΑΠΟΙΗΣΗ",με σκοπο την δημιουργια συγχισης κ "ακυρωσης" των προηγουμενων ποστ, βεβαια εδω οι μοντς δεν "αντιλαμβανονται"....
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
τελευταιο δυσαρεστο κι "επικυνδυνο" ανακοινωθεν απο μολδαβια...

36 ατομα απο τα οποια 12 πιο σοβαρα τραυματιστηκαν χτες  βραδυ ,απο εκρηξη χειρομομβιδας που τοποθετηθηκε στην γιορτη της πολης στο κεντρικο παρκο,διπλα στην αψιδα του θριαμβου,την ωρα που ηταν γεματο απο κοσμο που ειχε παει να γιορτασει την ημερα της πολης του κισιναου...........
 

Επισκέπτης
φιλτατε σιναγονιστι red...τι θα γινι τελικα με σενα?με ποσα ψευδονιμα θα γραφεισ στο σαιτ?δεν γινετε να γραφεισ με διο ψευδονιμα.απλα απαντισε μου ρε αγορινα να ξερο τι να κανο.το ενα πρεπει να κλιδοθι!δε γινετε να γραφουμε με 54643 ψευδονιμα !ετσι μπερδευοντε και τα αλλα μελοι που σε παρακολουθουν.διαλεξε!
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Σύντροφε, κάποιος κάνει χρήση των ονομάτων και των αβατάρ μας γράφοντας ως fonmakoulis, dimitrakis 39, Redpainz και εγώ δεν ξέρω με πόσα άλλα και αντιγράφει το στύλ και τις απόψεις μας. Για ψάξτο αν μπορείς και μην τα ρίχνεις απαραίτητα στον ρεντ.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Σύντροφε, κάποιος κάνει χρήση των ονομάτων και των αβατάρ μας γράφοντας ως fonmakoulis, dimitrakis 39, Redpainz και εγώ δεν ξέρω με πόσα άλλα και αντιγράφει το στύλ και τις απόψεις μας. Για ψάξτο αν μπορείς και μην τα ρίχνεις απαραίτητα στον ρεντ.

Eπιβεβαιώνω κ εγώ ότι ο Redpeainz δεν είναι ο redpeainz . Ο λογαριασμός και τα ποστ σβήστηκαν!!! Απαράδεκτα και κακοήθη πράγματα!!!  :o
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
μπραβο στους αξιους μοντ!
πολυ καλη δουλεια!!!
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

πρασινος

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Πανικός εχτές στο κισινεου βόμβα στο κέντρο με 40 τραυματίες η αστυνομία μιλάει για πιθανή τρομοκρατική ενεργεία. στο μικροσκόπιο όλοι οι ξένοι και ιδιαίτερα οι μουσουλμάνοι ..κατά τα αλλά μας πείσατε για την απόλυτα ασφαλή χώρα εδώ μέσα θεός φύλαξει!!!!
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Γάμησέ τα.Θα δεις από την Τρανσδνιστερία το κάνανε ή οι Ρώσοι ή κάτι ετοιμάζουν αυτοί εκεί,μπορεί να είναι προβοκάτορες.
Η περιοχή αυτή γενικά μου φαίνεται ο κώλος του κώλου.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366

απογοήτευση σκέτη. Η συντριπτική πλειοψηφία ντιβανογάμπες, κάναδυο φωτο ψιλοαξίζαν αλλά τα βρίσκεις και στο hondos αυτά.

Τι να πω...περίμενα καλύτερα.

ααααααα ρε Μπρατισλάβα παραμένεις TOP πάντα  :rockon:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
απογοήτευση σκέτη. Η συντριπτική πλειοψηφία ντιβανογάμπες, κάναδυο φωτο ψιλοαξίζαν αλλά τα βρίσκεις και στο hondos αυτά.

Τι να πω...περίμενα καλύτερα.

ααααααα ρε [size=10pt]Μπρατισλάβα [/size]παραμένεις TOP πάντα  :rockon:

Πού ;;;; τι ξέρεις εσύ για Σλοβακια και απο πού για ενημέρωσε στο σχετικό Θέμα.
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
απογοήτευση σκέτη. Η συντριπτική πλειοψηφία ντιβανογάμπες, κάναδυο φωτο ψιλοαξίζαν αλλά τα βρίσκεις και στο hondos αυτά.

Τι να πω...περίμενα καλύτερα.

ααααααα ρε Μπρατισλάβα παραμένεις TOP πάντα  :rockon:
gia bratislava συμφωνω κι επαυξανω
με διαφορα οι καλυτερες γκομενες σε ολη την περιοχη,μετα απο τις "ρουμανες-κοπροσκυλα" ,βεβαια-η αλαθεια,κι ας ειναι πικρη,να λεγεται.....
το καλο με την bratislava ειναι επισης οτι δεν ειναι "φατε ματια ψαρια"(ρουμανια π.χ.,μην γραψω κισιναου παλι :grin:)αλλλα μπαινουν κ καλα κ φτηνα γκολ-φαντασου να ξεραμε κι εκει τη γλωσσα. τι θα γινοταν......
επισης η ζωη ειναι παμθηνη,δε σχεση κ με το κισιναου,για βουκουρεστι ουτε συγκριση ,ειναι 3 φορες ακριβοτερο,κ "ασφαιρο"-το βασικοτερο- :headbang:
οποτε μεγαλε ΜΠΡΑΒΟ,κ νασαι καλα,μου θυμισες 2 πολλυ καλες αναμνησεις προ 2ετιας,κ ημουν και απλως /"τρανζιτ",βεβαια τοπαιξα μονιμος-πραγματα αδιανοητα για "δωθε" της τιμισοαρα,που πρρεπει να ταζουμε γαμους κλπ, :2funny:που λεει κι ο "ορεινος" σοριτας!!!
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Πανικός εχτές στο κισινεου βόμβα στο κέντρο με 40 τραυματίες η αστυνομία μιλάει για πιθανή τρομοκρατική ενεργεία. στο μικροσκόπιο όλοι οι ξένοι και ιδιαίτερα οι μουσουλμάνοι ..κατά τα αλλά μας πείσατε για την απόλυτα ασφαλή χώρα εδώ μέσα θεός φύλαξει!!!!

Αυτό που έχεις γράψει, είναι πέρα για πέρα λάθος.
Το σωστό θα ήταν "...ο Θεός να φυλάξει" ή "...Θεός φυλάξοι".
Κατά τα λοιπά, η Μολδαβία συνεχίζει και είναι ένας απόλυτα ασφαλής προορισμός. Η Ελλάδα έχει πολύ περισσότερες τρομοκρατικές ενέγργειες στο ενεργητικό της. Παρά ταύτα, συνεχίζει καιι είναι ένας ασφαλής προορισμός.

Εσύ βέβαια δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα. Απλά συνέχισε να πληκτολογείς στο google maps την λέξη "Rome".
 

πρασινος

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Μεγάλη ανευθυνότητα από μετρικούς Έλληνες εδώ μέσα όπου άμα πατήσεις στο Google to ψευδονιμο τους καταλαβαίνεις ότι πρόκειται για αποβράσματα και κατακάθια της ελληνικής κοινωνίας όπου λόγω επιχειρηματικών συμφερόντων κατευθύνουν σαν πρόβατα επί σφαγή τους ελληναρες .η μεγαλύτερη ρωσική εφημερίδα γράφει σήμερα ότι στην Μολδαβία είναι πολύ πιθανό να ξεσπάσει εμφύλια σύρραξη τους προσεχείς μήνες .και συνιστά μεγάλη προσοχή στους Ρώσους υπηκόους τις περιοχής.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Μεγάλη ανευθυνότητα από μετρικούς Έλληνες εδώ μέσα όπου άμα πατήσεις στο Google to ψευδονιμο τους καταλαβαίνεις ότι πρόκειται για αποβράσματα και κατακάθια της ελληνικής κοινωνίας όπου λόγω επιχειρηματικών συμφερόντων κατευθύνουν σαν πρόβατα επί σφαγή τους ελληναρες .η μεγαλύτερη ρωσική εφημερίδα γράφει σήμερα ότι στην Μολδαβία είναι πολύ πιθανό να ξεσπάσει εμφύλια σύρραξη τους προσεχείς μήνες .και συνιστά μεγάλη προσοχή στους Ρώσους υπηκόους τις περιοχής.

Mπορείς φιλαράκι να δώσεις μια πηγή για την τελευταία είδηση?
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Μεγάλη ανευθυνότητα από μετρικούς Έλληνες εδώ μέσα όπου άμα πατήσεις στο Google to ψευδονιμο τους καταλαβαίνεις ότι πρόκειται για αποβράσματα και κατακάθια της ελληνικής κοινωνίας όπου λόγω επιχειρηματικών συμφερόντων κατευθύνουν σαν πρόβατα επί σφαγή τους ελληναρες .η μεγαλύτερη ρωσική εφημερίδα γράφει σήμερα ότι στην Μολδαβία είναι πολύ πιθανό να ξεσπάσει εμφύλια σύρραξη τους προσεχείς μήνες .και συνιστά μεγάλη προσοχή στους Ρώσους υπηκόους τις περιοχής.

Πολύ ενδιαφέρον αυτό...
Το δοκίμασα και εγώ και ιδού τα αποτελέσματα:

Πράσινος
= Yantis
= RED
= Nemiroff
= Κόκκινος
= Ριγέ
= Καρώ
= Πτι καρώ
= Εκβιαστής
= Εγκληματίας
= Γύφτος
= Αιώνιος φοιτητής
= Γιατρός (στον ύπνο του) ο Θεός να τον κάνει.
= Βλαξ
= Κλώνος

Η μεγαλύτερη σε κυκλοφορία εφημερίδια της Ρωσίας, PRAVDA (), δεν αναφέρει πουθενά τη χαζομάρα που μας αράδιασες. Επίσης, η μοναδική αναφορά του google για εμφύλιο στη Μολδαβία είναι για το 1991 (18 χρόνια ενωρίτερα) με τη γνωστή υπόθεση της Υπερδνειστερίας. Απότι φαίνεται το google maps σου προκαλεί Jetlag! Αφού σε πειράζει, γιατί ταξιδεύεις?
 

πρασινος

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
16.10.2009
Кишинев. Руководители силовых структур и министерства здравоохранения представили в четверг вечером в парламенте информацию относительно взрыва, который прозвучал в среду вечером в Кишиневе, и его последствиях. инициативой заслушать такую информацию выступили депутаты от оппозиционной Партии коммунистов.

Министр внутренних дел Виктор Катан заявил, что «есть все предпосылки для того, чтобы прозвучавший накануне взрыв в Кишиневе был квалифицирован как «теракт».

«Создана следственная группа, которая проводит расследование. Собранные доказательства свидетельствуют о том, что была преднамеренно брошена граната, с целью осуществления теракта. До этого в адрес премьер-министра прозвучали телефонные угрозы. Исходя из собранных материалов,  принято решение возбудить уголовное дело по статье «попытка осуществления теракта с целью запугивания населения», - сказал Катан.

Отвечая на вопросы депутатов, министр сообщил, что «безопасность праздничных мероприятий в центре Кишинева обеспечивали сотрудники комиссариата полиции Кишинева, которые были на площади в форме полицейских и в гражданской одежде».

Он отверг обвинения депутатов от оппозиционной Партии коммунистов, которые заявили, что «безопасность не была обеспечена надлежащим образом и глава министерства должен подать в отставку».

В свою очередь, председатель парламента Михай Гимпу призвал депутатов «не политизировать это трагическое событие».

Генеральный прокурор Валериу Зубко заявил, что «прокуратура проводит следственные мероприятия по факту взрыва в Кишиневе».

«После изучения всех материалов  принято решение возбудить уголовное дело по статье «теракт». Ведутся следственные действия. В интересах  следствия, я пока не могу представить другую информацию», - заявил Зубко.

В свою очередь, директор Службы информации и безопасности Георгий Михай заявил, что «были приняты все меры безопасности», но, несмотря на это, «впервые в Молдовы имело место подобное происшествие».

Он напомнил, что в конце прошлой неделе в Кишиневе состоялся саммит глав государств СНГ.

«Перед саммитом были проведены профилактические мероприятия. У нас состоялся обширный обмен информацией со спецслужбами других стран. Никакой информации о готовящемся теракте не было. Пока преждевременно делать выводы относительно совершенного преступления», - сказал Михай. 

Представитель министерства здравоохранения сообщил депутатам, что, после взрыва в больницу скорой помощи Кишинева за медицинской помощью обратились 39 человек,  12 из которых госпитализированы и остаются в больнице».

«Одному пострадавшему понадобилось хирургическое вмешательство. Все пострадавшие получили ранения средней и легкой степени, в ближайшие два-три дня они будут переведены на амбулаторное лечение», - сказал министр Владимир Хотиняну.

По его словам, еще трое пострадавших обратились в другие больницы, в том числе двое несовершеннолетних – в детскую больницу.

«Все получили необходимую помощь, их жизни вне всякой опасности», - подчеркнул министр.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom