Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Αγαπητέ Allan,

Είσαι ένας από τους πολύ λίγους, μετρημένους στα δάκτυλα ανθρώπους, που έχω εκτιμήσει εδώ πέρα!
Μπορούμε να κανονίσουμε να πάμε μαζί στο Κίσινεφ κάποια φορά, αλλά, συγχώρεσέ με, κυνηγάω πάντα ΜΟΝΟΣ.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΕΙΔΟΜΕΝ................ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΑΠΟΨΗ.(το χρειάζομαι αυτό!!! μου αρέσει)
Για να πάμε μαζί λιγο απίθανο καθ'ότι εγώ είμαι λάτρης του Οδικού τουρισμού
ποιό πιθανό ειναι να συμπέσουν ημερομηνίες να βρεθούμε επάνω.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Εγώ όμως είμαι το ακριβώς αντίθετο. Εχω βαρεθεί να πηγαίνω μόνος . Με χαρά λοιπόν θα σε ξεναγήσω στη χώρα (και στις κρυφές χαρές της) αν συμπέσουν οι ημερομηνίες μας.
Τα περί οδικού τουρισμού με ενδιαφέρει και μάλιστα πολύ καθότι δεν οδηγώ και έχω βαρεθεί αφάνταστα να είμαι δέσμιος των δρομολογίων.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Σορίτα μου διέφυγε κάποια λεπτομέρεια ή έχασα επεισόδιο.
μιλάς την γλώσα τους;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Εγώ όμως είμαι το ακριβώς αντίθετο. Εχω βαρεθεί να πηγαίνω μόνος . Με χαρά λοιπόν θα σε ξεναγήσω στη χώρα (και στις κρυφές χαρές της) αν συμπέσουν οι ημερομηνίες μας.
Τα περί οδικού τουρισμού με ενδιαφέρει και μάλιστα πολύ καθότι δεν οδηγώ και έχω βαρεθεί αφάνταστα να είμαι δέσμιος των δρομολογίων.

Αντε και σύ όλο υποσχέσεις είσαι ακόμα σε περιμένω να έρθης Θεσσαλονίκη για τον ψήφο , τά έφαγα μόνος μου τα γουρουνόπουλα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πάντως χωρίς πλάκα σε έψαχνα όταν  είμουν Μολδαβία αλλά ένα πουλάκι μου είπε ότι σε είδε
στο Αεροδρόμιο περίμενες την κυρία επι των τιμών.

ΥΓ. στείλε πμ να το κανονίσουμε για το επόμενο ταξείδι.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Δεν φταίω, με εστειλαν στην Ξάνθη.
Για πμ Οκ περί τα Χριστούγεννα.
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Σορίτα μου διέφυγε κάποια λεπτομέρεια ή έχασα επεισόδιο.
μιλάς την γλώσα τους;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Ούτε επεισόδιο, ούτε λεπτομέρεια έχασες!
Δεν μιλάω τη γλώσσα. Απλά μιλάω και διαπραγματεύομαι με όσες μιλούν Αγγλικά. Με τις υπόλοιπες κάνω το παπί!!!
Οδικώς, με ενδιαφέρει κυρίως αν υπάρχει κλή παρέα για παραρολογία.
Αν συμπίπτουν οι ημερομηνίες, το κανονίζουμε.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Δεν φταίω, με εστειλαν στην Ξάνθη.
Για πμ Οκ περί τα Χριστούγεννα.

Ας είμαστε καλά και οικονομικά χαλαρά καλά... κοθότι πολλά τα έξοδα των εορτών
σόι - συγγενείς - βαφτισίμια - γυνές πρώην και νύν. ¨ολλοι κάτι περιμένουν εκτός αν την κοπανήσω νωρίτερα κατα πολύ... :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Ούτε επεισόδιο, ούτε λεπτομέρεια έχασες!
Δεν μιλάω τη γλώσσα. Απλά μιλάω και διαπραγματεύομαι με όσες μιλούν Αγγλικά. Με τις υπόλοιπες κάνω το παπί!!!
Οδικώς, με ενδιαφέρει κυρίως αν υπάρχει κλή παρέα για παραρολογία.
Αν συμπίπτουν οι ημερομηνίες, το κανονίζουμε.

ΟΚ αναχωρηση απο Θεσσαλονικη Διαθέτω ένα  touareg V10 5000cc Ταξιδεύουμε βασιλικά
όποτε θές  στην διαθεσή σου.
εγώ έως τέλος του μήνα εχω υποχρεώσεις επαγγελματικές εδώ..., μετά είμαι άνετος και ελεύθερος για μεγάλο χρονικό διάστημα πέραν των 6 έως 8 μήνες.
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Ασε τον Σορίτα εσύ και πές μας κανένα δικό σου νέο.
Ο ΦΛ ηλθε;;; όλα καλά;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
κατι νέο συνταρακτικό;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
τι κάνη η DJ η μελαχρινή;;;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: η ξανθια η δική σου;;;;;;;;Η Κομώτρια;;;;;;;
ρε συ γιατι δεν την πήρα καμιά έξοδο;;;;; δεν με τσίγκλισες λίγο.
LOVE STORY από Πορτογαλία μερια;;;;;αντε ρε παιδί μου ψοφάω για κους κους
στείλε κανενα νεο καμμια φώτο της ανακαίνησης έστω πμ αν δεν θέλεις δημοσίως.
η ανακαινηση συνεχιζεται κανονικα και ο ΦΛ ειναι εδω και βοηθαει , η ΔΖ εχει ομορφηνη και αλλο καμια φορα ρωταει για σας με την κομμωτρια εκανες μαλακια αλλα ποτε δεν ειναι αργα ,η πορτογαλεζα εφυγε και μου λειπουν οι πιπες της ,
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Αγαπητέ Allan,

Είσαι ένας από τους πολύ λίγους, μετρημένους στα δάκτυλα ανθρώπους, που έχω εκτιμήσει εδώ πέρα!
Μπορούμε να κανονίσουμε να πάμε μαζί στο Κίσινεφ κάποια φορά, αλλά, συγχώρεσέ με, κυνηγάω πάντα ΜΟΝΟΣ.
    επειδη εισαι μοναχοφαης
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
μπραβο στα παιδια για τιs φωτο :) τουλαχιστον καποιοι βαζουν αληθινεs & οχι απο σιτε Η τιποτα περαστικεs στο δρομο
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
Καλοs τον Red, μηπωs να δοθει & στον Υαντιs το ελευθερο για να παρει λιγο χρωμα το thread?  :s&m_2:
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1

Το θέμα εδώ είναι ότι ο καθένας μας, έχει το δικαίωμα να καταθέσει τις απόψεις του. Ακόμη και ο RED και οι κλώνοι του. Παρεπιπτόντως, ο RED μπορεί να λέει ό,τι θέλει, αλλά τα στοιχεία και τα ηλεκτρονικά του ίχνη δεν αφήνουν ΚΑΜΜΙΑ αμφιβολία ότι ο YANTIS και ο NEMIROF είναι κλώνοι του, εκτός εάν και οι τρεις τους, γράφουν από τον ίδιο υπολογιστή και την ίδια σύνδεση internet. Η κοροιδία έχει τα όριά της και ο κατά τα λοιπά γραφικός RED τα έχει ξεπεράσει.

Παρακαλω τουs Moderators, αν μπορουν, να ελεγξουν αν οι ηλεκτρονικεs διευθυνσειs που γραφω εγω, ο Redpeainz & ο Υαντιs ειναι ιδιεs. Για να ανακυρηχθει περαν & πασηs αμφιβολιαs πρωταθλητηs βλακειαs, & ασυναρτησιαs για το 2009 ο Σοριταs
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
Καλησπερα σας αγαπητοί συναγωνιστές απο τον Παράδεισο..
Είμαι απο χτες εδώ και νιώθω άλλος άνθρωπος.. Δεν ξέρω ακριβώς αλλά αυτή η χώρα έχει κάτι μαγικό που μπορεί να σου αλλάζει την ψυχολογία.. Από γυναίκες, αφήστε το καλύτερα.. Τα έχουμε πει.. Π-Α-Ρ-Α-Δ-Ε-Ι-Σ-Ο-Σ..
Μην περιμένετε όμως να σας βάλω φωτογραφίες ή να σας πω με πόσες συνευρέθηκα, γιατί πρώτον δεν είναι του στυλ μου και δεύτερον, είμαι εδώ αυτή τη φορά για δουλειά και ο χρόνος μου είναι πολύ περιορισμένος..
Παρόλα αυτά απολαμβάνω την κάθε στιγμή που βρίσκομαι εδώ..
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Μην περιμένετε όμως να σας βάλω φωτογραφίες ή να σας πω με πόσες συνευρέθηκα, γιατί πρώτον δεν είναι του στυλ μου και δεύτερον, [size=10pt]είμαι εδώ αυτή τη φορά για δουλειά και ο χρόνος μου είναι πολύ περιορισμένος..[/size]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Για δές απο την γωνία έρχωμαι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Παρακαλω τουs Moderators, αν μπορουν, να ελεγξουν αν οι ηλεκτρονικεs διευθυνσειs που γραφω εγω, ο Redpeainz & ο Υαντιs ειναι ιδιεs. Για να ανακυρηχθει περαν & πασηs αμφιβολιαs πρωταθλητηs βλακειαs, & ασυναρτησιαs για το 2009 ο Σοριταs

Είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα!
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Απαντώ στον ΦΛ
τον αράπη και αν τον πλένης το σαπούνι σου χαλάς...........
πές μου ότι δουλέβης και δεν είχες καμία συνεύρεση στο APPARTM.
πας κουρασμένος μετα την δουλειά και κοιμάσαι εεεεεεεεεεεεεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Και να το δώ αυτό δεν το πιστεύω. Επιτρεψέ μου να έχω την αποψή μου και πιστεύω μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom