Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Απαντώ στον ΦΛ
τον αράπη και αν τον πλένης το σαπούνι σου χαλάς...........
πές μου ότι δουλέβης και δεν είχες καμία συνεύρεση στο APPARTM.
πας κουρασμένος μετα την δουλειά και κοιμάσαι εεεεεεεεεεεεεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Και να το δώ αυτό δεν το πιστεύω. Επιτρεψέ μου να έχω την αποψή μου και πιστεύω μου.

Δεδομένου, ότι κατά τη διάρκεια της πρόσφατης επίσκεψής μου στο Κίσινεφ, μεταξύ των άλλων, είχαμε και μία διεξοδικότατη συζήτηση με τον MOLDO, περί FL, έχω να σημειώσω, ότι παρά το γεγονός πως ο FL δεν μοιάζει με αράπη και είναι μανιώδης χρήστης σαπουνιών και άλλων μέσων καθαρισμού, τείνω να συμφωνήσω με την άποψη και πιστεύω του Allan.

Δηλαδή αγαπητέ ισχυρίζεσαι ότι έχεις το δάκτυλο στο μέλι και δεν το έχεις γλύψει? Εννοώ φυσικά το μέλι!
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
Αρχικά να ζητήσω συγνώμη που έγραψα ως Μολδολάγνος αλλά γράφουμε από τον ίδιο υπολογιστή και ξεχνάω να κάνω την αλλαγή..
Το ορκίζομαι δεν είμαι κλώνος κανενός.. Όσο για εσένα Άλλαν, ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΩ να με λες αράπη..:booty: :booty: Μελαχροινό ναι..Δεν ειπα πως δεν συνευρίσκομαι καθόλου απλά δεν είναι προτεραιότητα μου αυτή τη στιγμή.. 'Οσο για σένα αγαπητέ Σορίτα σε ευχαριστώ για την υποστήριξη αλλά διευκρινίζω πως δεν μου αρέσει το μέλι γιατί μου φέρνει λιγούρα..
Μου αρέσει να γλείφω κάτι άλλο και μάλιστα με βουλιμία :dancing:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Αρχικά να ζητήσω συγνώμη που έγραψα ως Μολδολάγνος αλλά γράφουμε από τον ίδιο υπολογιστή και ξεχνάω να κάνω την αλλαγή..
Το ορκίζομαι δεν είμαι κλώνος κανενός.. Όσο για εσένα Άλλαν, ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΩ να με λες αράπη..:booty: :booty: Μελαχροινό ναι..Δεν ειπα πως δεν συνευρίσκομαι καθόλου απλά δεν είναι προτεραιότητα μου αυτή τη στιγμή.. 'Οσο για σένα αγαπητέ Σορίτα σε ευχαριστώ για την υποστήριξη αλλά διευκρινίζω πως δεν μου αρέσει το μέλι γιατί μου φέρνει λιγούρα..
Μου αρέσει να γλείφω κάτι άλλο και μάλιστα με βουλιμία :dancing:
oxi παντως το πεοσ μου
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Αρχικά να ζητήσω συγνώμη που έγραψα ως Μολδολάγνος αλλά γράφουμε από τον ίδιο υπολογιστή και ξεχνάω να κάνω την αλλαγή..
Το ορκίζομαι δεν είμαι κλώνος κανενός.. Όσο για εσένα Άλλαν, ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΩ να με λες αράπη..:booty: :booty: Μελαχροινό ναι..Δεν ειπα πως δεν συνευρίσκομαι καθόλου απλά δεν είναι προτεραιότητα μου αυτή τη στιγμή.. 'Οσο για σένα αγαπητέ Σορίτα σε ευχαριστώ για την υποστήριξη αλλά διευκρινίζω πως δεν μου αρέσει το μέλι γιατί μου φέρνει λιγούρα..
Μου αρέσει να γλείφω κάτι άλλο και μάλιστα με βουλιμία :dancing:

Δέν αναφέρθηκα σε σένα ως αράπη αλλά ως προς την παροιμία
κατα τα άλλα να είχαμε να λέγαμε .
Σε ζηλεύω προς το παρόν πολύυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
πως μπορουσες να σκεφτεις οτι ημουν εγω ??? :idiot: :idiot: :idiot: πιςτευεις οτι θα σου απαντουσα τοσο κουλτουριαρικα??? :tickedoff:

Ναι αλλά τελικά στον ΦΛ απάντησα αντιλήφθηκα οτι δέν είσουν εσύ ο κουλτουριάρης.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Ναι αλλά τελικά στον ΦΛ απάντησα αντιλήφθηκα οτι δέν είσουν εσύ ο κουλτουριάρης.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εμαθα οτι πας πορνοεκδρομη βουλγαρια με καποιους αλλους ,παλι χαλας τσαμπα τα λεφτα σου  :bigdick:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
εμαθα οτι πας πορνοεκδρομη βουλγαρια με καποιους αλλους ,παλι χαλας τσαμπα τα λεφτα σου  :bigdick:

Δέν πειράζει χρειάζονται και αυτά . -
Είναι κάτι σαν προπόνηση για να μήν ξεχνάω το άθλημα.
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Πολύ κατατοπιστικές οι φωτό.Οι Μολδαυές μου φαίνονται μιξάζ ρουμάνων και σλαύων μάλλον πιο πολύ προς ρουμάνες μου φέρνουν.Είδα καθαρά μεσογειακούς κώλους.Πάντως συγχαρητήρια.Υπόσχομαι να ανεβάσω αντίστοιχο φωτορεπορτάζ με ουκρανική ή πολωνική πανδαισία για να έχουμε κάποια σύγκριση.
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
Αν και το φωτορεπορταζ των συναγωνιστών pirforos και pitsilistis ειναι αναλυτικο για το Κισινιόφ, λειπει ενσ σημαντικό κομμάτι για να ειναι πληρες.. Πιστεύω πως οι ανωτέρω συναγωνιστές καταλαβαίνουν τι εννοώ.. Σε αυτό το μέρος περνάγατε αρκετες ωρες καθε μερα πρωι-μεσμερι-βραδυ και ζησατε μοναδικες στιγμες εκει αλλα μαλλον δεν αξιζε της φωτοπροσοχης σας.. Και ομως κανατε λαθος.. Σκεφτειτε το λιγο.. :idiot: :idiot:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
καλό αυτό το βούταγα σε nutella Και το έγλυφα κανένα δίωρο μιλάμε

index.php
 

Επισκέπτης
καλό αυτό το βούταγα σε nutella Και το έγλυφα κανένα δίωρο μιλάμε

[URL unfurl="true"]http://www.bourdela.tv/smf/index.php?action=dlattach;topic=72071.0;attach=215374;image[/img[/URL]] [img height=300][URL unfurl="true"]http://www.bourdela.tv/smf/index.php?action=dlattach;topic=72071.0;attach=215378;image[/img[/URL]]
[/quote]

το στυλιστικό πάντως δεν είναι το δυνατό της σημείο...:D ;D
 

AQ7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
292
Like
0
Πόντοι
1
το στυλιστικό πάντως δεν είναι το δυνατό της σημείο...:cheesy: :grin:

Oποιος διαθετει κυβικα, δεν χρειαζεται λουσα. Πολυ αξιοπρεπης και απλη εμφανιση για καθε μερα. Και δεν βλεπω καμμια χρωματικη παραφωνια, ενταξει το τακουνι κινειται στα ορια. Αλλα δεν παυει να ειναι σεξυ. Παρεπιπτοντως ειμαι κ στο χωρο της μοδας.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
το στυλιστικό πάντως δεν είναι το δυνατό της σημείο...:cheesy: :grin:
θα την πάω εγώ στην φίλη μου στην βουκουρεστίου που είναι εκπαιδευμένη στα make overs, ξέρεις εσύ...

:2funny:

και ο φίλος ο audakias έχει δίκιο, πρόσεξες πίσω κίνηση?

κόλασσσσσση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom