Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
ο φλ ειναι ελλαδα ερχεται τελος του μηνα α ρε σοριτα αθανατε μου λειπεις
ΜΗ ΛΕΣ ΓΙΑ ΘΑΝΑΤΟΥς,ΑΘΑΝΑΤΟΥς κλπ,γιατι τελευταια ο "σοριτας"ασχολειται με τις ταφοπλακες!!!! :helpplea: :helpplea: :helpplea:του "γιαντις" κ φοβαμαι κ τη δικη μου μετα απο αυτο :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:-κλωνος γαρ ο "γιαντις" :grin: :grin: :grin: :grin:
χειρομβοβιδες παντως εγω σε ειχα δει παλια που ειχες μεσα παντελονι,για να σου "δειχνει" πιο μεγαλος :think: :think: :think:,ρε μπας κ απο σενα επεσε κι εσκασε η χειρομβοβιδα κ στο arc de triumf??? :grin: :grin: :grin: :grin:
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
παντως ο md-lagnos ΖΕΙ!!!! :headbang: :headbang: :headbang:
τον ειδα σημερα,με κερασε κι ενα καφε-φραπε ,πολυ καλο ομολογουμενως,αλλα πηγα για κατουρημα 2 λεπτα, κ πηγε να  :fuck1: :fuck1: :fuck1: το μωρο :tits2: :tits2: :tits2: πουχα μαζι μου!!!!
ευτυχως τον εχει μικρο :- :-,κ τοχα πει στο μωρο απο πριν μπω μεσα στο "αλεπο",οποτε κ τη γλυτωσα? :think: :think: :think: για σημερα,τουλαχιστον :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:javascript:void(0);

θα σου έλεγα καλά στέφανα, αλλά έμαθα πως τα τίναξες...
 

Συνημμένα

  • tombstone.jpg
    tombstone.jpg
    31,9 KB · Εμφανίσεις: 22

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
ο φλ ειναι ελλαδα ερχεται τελος του μηνα α ρε σοριτα αθανατε μου λειπεις

MOLDO, μίλησα με τον FL τις προάλλες και μου υποσχέθηκε ότι όταν θα έρθω, θα μου φτιάξει ένα ταψί μουσακά!
 

fonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές θέλει προσοχή στο κισινευ μέχρι να ξεκαθαρίσει η πολιτική κατάσταση .Σύντροφε red πολύ ωραίας στης  φωτογραφίες ,αλλά ο δημιτρακις29 είναι ομορφότερος!!
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
δεν θελω να γλειψω το ρεντ απλα λεω την αληθεια χτες ηρθε με αλλο μωρο 20 ετων και κολασιτες ηταν θεα επαθα πλακα ηταν πραγματικα θ ΘΕΑ τετοια ματια τετοιο σωμα απλα θεα 1,76 γυρω στα 50 κιλα ολοι στο μαγαζι παθαμε πλακα αλλα οταν αρχισαμε τη συζητηση περι μολδαβιας αρχισε τα δικα του παρολο που διπλα του ειχε τη θεα και παρολο που για 4 ποτα ενα ρεντ μπουλ και μια κοκα κολα πληρωσε 115 λει(8 ευρω) φλ μας γαμανε τα καλυτερα μωρα και μιλανε κιολας .Αλαν ταπαιξα χτες τετοιο μωρο !!!!!! ειμαι εδω τοσα χρονια και καθε φορα ειναι σα ναρθα χτες  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: ρομπα ρεντ ελπιζω σημερα να με λυπηθεις ,φιλε σοριτα οσο για το μουσακα μη τον εμπιστευεσαι ολο υποσχεσεις ειναι οταν ερχεται εδω και βλεπει τα μωρα ξεχναει μονο  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
ρομπα εγω ρε ???ξεκουμπωτη μηπως?? :grin: :grin: :grin:
η φαση ειναι οτι το μωρο ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ οτι εισαι ΟΡΓΙΟ ΚΑΙ ΑΡΧΙΠΑΠΑΡΑΣ :2funny: :2funny: :2funny:,"ωραιος κ ευγενεστατος" ο "πατρον μου ειπε μετα,"κριμα που τον εχει μικρο" της ειπα ΠΑΛΙ ΕΓΩ βεβαια,για ναχω κ το κεφαλι μου ησυχο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εγω πραγματικα δεν τον εχω και γαιδαρου παροτι απο τα τρικκαλα ομως αν πεσει στα χερια του φλ τοτε θα λεει οχι πορτκαλι αλλα πορτοκααααααααλι η λεμοοοοοονι
 

πρασινος

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
εγω πραγματικα δεν τον εχω και γαιδαρου παροτι απο τα τρικκαλα ομως αν πεσει στα χερια του φλ τοτε θα λεει οχι πορτκαλι αλλα πορτοκααααααααλι η λεμοοοοοονι
Μηπος βοηδοπουτσα? ΤΡΙ-ΚΑΛΕ!!!!!
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
σωστος ο νεος  :s&m_2: αλλα στα τρικαλα δεν ευδοκιμουν τα συκα
 

fonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
που εινε ο τσιμογιαννης σημερα? το καθαρτικο μαλον θα εινε που του ριξες εχτες στο φραπε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • redicolo.jpg
    redicolo.jpg
    14,7 KB · Εμφανίσεις: 26

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
η απαντηση ειναι απλη  :knockinb: :knockinb: :knockinb: αυτο που θα εκανε πιστευω ενας ανδρας οχι ομως απο τα τρικαλα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ΝΑΤΟς Ο ΤΣΙΜΟΓΑΝΝΗς!!!! :2funny: :2funny: :2funny:         [youtube=425,350]sSE1CaLcUVc[/youtube]    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
παντως ο md-lagnos ΖΕΙ!!!! :headbang: :headbang: :headbang:
τον ειδα σημερα,με κερασε κι ενα καφε-φραπε ,πολυ καλο ομολογουμενως,αλλα πηγα για κατουρημα 2 λεπτα, κ πηγε να  :fuck1: :fuck1: :fuck1: το μωρο :tits2: :tits2: :tits2: πουχα μαζι μου!!!!
ευτυχως τον εχει μικρο :- :-,κ τοχα πει στο μωρο απο πριν μπω μεσα στο "αλεπο",οποτε κ τη γλυτωσα? :think: :think: :think: για σημερα,τουλαχιστον :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:javascript:void(0);
να τι σου γραφει και δεν το διαψειδης :2funny:
η απαντηση ειναι απλη  :knockinb: :knockinb: :knockinb: αυτο που θα εκανε πιστευω ενας ανδρας οχι ομως απο τα τρικαλα
Δεν ξερω γιατι τον καλοπιανεις?μηπως ειπε οτι θα βαλει καμια βρωμια για σενα στο σα'ι'τ?ή πας θελεις να σταματισει να γραφει οτι η Μολδαβια ειναι επικκηνδινη.για να μην φοβιζει τον κοσμο και να ερχονται Ελληνες και να εχεις πελατεια στο μαγαζι?---Τι να πω εκτος αν ειναι αληθεια οτι την εχεις μικρη οπως λεει :2funny:!!!!αυτο δεν ειναι κακο.(για μενα κατι τετοιο δεν μπορουνε να ποlink=topic=579.msg1391290#msg1391290 date=1255860337]
η απαντηση ειναι απλη  :knockinb: :knockinb: :knockinb: αυτο που θα εκανε πιστευω ενας ανδρας οχι ομως απο τα τρικαλα
[/quote]Δεν ξερω γιατι τον καλοπιανεις?μηπως ειπε οτι θα βαλει καμια βρωμια για σενα στο σα'ι'τ?ή πας θελεις να σταματισει να γραφει οτι η Μολδαβια ειναι επικκηνδινη.για να μην φοβιζει τον κοσμο και να ερχονται Ελληνες και να εχεις πελατεια στο μαγαζι?---Τι να πω εκτος αν ειναι αληθεια οτι την εχεις μικρη οπως λεει :2funny:!!!!αυτο δεν ειναι κακο.(για μενα κατι τετοιο δεν μπορουνε να πουνε αφου κατι ειχαν πει και ειχα στιλει μια γυμνη μου φωτο σε καμια 30αρια ατομα!οποτε εχω μαρτηρες που θα βγουνε και θα το διαψευσουν :2funny:)αν την εχεις μικρη και εχεις λεφτα πας και κανεις μια επεμβαση και στην μεγαλωνουν 4-5 ποντους!οποτε και 12 εκατοστα να την εχεις μετα την εγχητιση γινεται 16-17!!!!.......υνε αφου κατι ειχαν πει και ειχα στιλει μια γυμνη μου φωτο σε καμια 30αρια ατομα!οποτε εχω μαρτηρες που θα βγουνε και θα το διαψευσουν :2funny:)αν την εχεις μικρη και εχεις λεφτα πας και κανεις μια επεμβαση και στην μεγαλωνουν 4-5 ποντους!οποτε και 12 εκατοστα να την εχεις μετα την εγχητιση γινεται 16-17!!!!.......
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
......αλλο ειναι το μεγαλο ρεζηλι!!!!αν οπως λεει του την επεσες στην γκομενα του.που δεν το αποκλυω!αυτο ειναι η μεγαλη ξεφτηλα!!!!!!
 

πρασινος

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
να τι σου γραφει και δεν το διαψειδης :2funny:Δεν ξερω γιατι τον καλοπιανεις?μηπως ειπε οτι θα βαλει καμια βρωμια για σενα στο σα'ι'τ?ή πας θελεις να σταματισει να γραφει οτι η Μολδαβια ειναι επικκηνδινη.για να μην φοβιζει τον κοσμο και να ερχονται Ελληνες και να εχεις πελατεια στο μαγαζι?---Τι να πω εκτος αν ειναι αληθεια οτι την εχεις μικρη οπως λεει :2funny:!!!!αυτο δεν ειναι κακο.(για μενα κατι τετοιο δεν μπορουνε να ποlink=topic=579.msg1391290#msg1391290 date=1255860337]
η απαντηση ειναι απλη  :knockinb: :knockinb: :knockinb: αυτο που θα εκανε πιστευω ενας ανδρας οχι ομως απο τα τρικαλα
Δεν ξερω γιατι τον καλοπιανεις?μηπως ειπε οτι θα βαλει καμια βρωμια για σενα στο σα'ι'τ?ή πας θελεις να σταματισει να γραφει οτι η Μολδαβια ειναι επικκηνδινη.για να μην φοβιζει τον κοσμο και να ερχονται Ελληνες και να εχεις πελατεια στο μαγαζι?---Τι να πω εκτος αν ειναι αληθεια οτι την εχεις μικρη οπως λεει :2funny:!!!!αυτο δεν ειναι κακο.(για μενα κατι τετοιο δεν μπορουνε να πουνε αφου κατι ειχαν πει και ειχα στιλει μια γυμνη μου φωτο σε καμια 30αρια ατομα!οποτε εχω μαρτηρες που θα βγουνε και θα το διαψευσουν :2funny:)αν την εχεις μικρη και εχεις λεφτα πας και κανεις μια επεμβαση και στην μεγαλωνουν 4-5 ποντους!οποτε και 12 εκατοστα να την εχεις μετα την εγχητιση γινεται 16-17!!!!.......υνε αφου κατι ειχαν πει και ειχα στιλει μια γυμνη μου φωτο σε καμια 30αρια ατομα!οποτε εχω μαρτηρες που θα βγουνε και θα το διαψευσουν :2funny:)αν την εχεις μικρη και εχεις λεφτα πας και κανεις μια επεμβαση και στην μεγαλωνουν 4-5 ποντους!οποτε και 12 εκατοστα να την εχεις μετα την εγχητιση γινεται 16-17!!!!.......
ολο ψεματα εισαι βαλε τις φοτογραφιες να πειστουμε οτι την εχεις μεγαλη!!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ολο ψεματα εισαι βαλε τις φοτογραφιες να πειστουμε οτι την εχεις μεγαλη!!!!
εγω την εχω 17 εκατοστα (περιπου).μεσαιου μεγεθους!ειχε γινει θεμα πριν κανα χρονο και ειχα στιλει μια φωτο με e-mail σε καμια 30αρια ατομα! :2funny:.και 'γω που νομιζα οτι εισαι κλωνος του Ρεντ?αν αρχισε και ο Μολδολαγνος να κανει κλωνους τι να πω χαλασε ο κοσμος :2funny:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
......αλλο ειναι το μεγαλο ρεζηλι!!!!αν οπως λεει του την επεσες στην γκομενα του.που δεν το αποκλυω!αυτο ειναι η μεγαλη ξεφτηλα!!!!!!
den to καλοπιανω ρε μητσο για πελατη αλλα γιατι εχει ωραιες γκομενες μπας και μου δωσει κανα κοκκαλακι ,οπως και τον σοριτα αλλα αυτος ειναι μοναχοφαης ,ελπιζω λοιπον πως ο ρεντ δεν ειναι και κατι θα γινει .Οσο για τη γκομενα ναι το ομολογω της την επεσα αλλα εφαγα πορτα γιατι μου βειπε οτι ο ρεντ ειναι αντρακλας και τον νγουσταρει αλλα εγω οχι ,αστα ρε φιλε ξεφτιλα δε λες τιποτα .Οσο για το τσουτσουνι μου ειναι σαν τυρογαριδακι και δεν θελω να το αλλαξω ,να το μεγαλωσω γιατι αρεσει στις γκομενες και αν τυχον θελουν κατι σε μεγαλο υπαρχουν για αυτες ενναλακτικες λυσεις σοριτας,φλ,αλαν κλπ
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
εγω την εχω 17 εκατοστα (περιπου).μεσαιου μεγεθους!ειχε γινει θεμα πριν κανα χρονο και ειχα στιλει μια φωτο με e-mail σε καμια 30αρια ατομα! :2funny:.και 'γω που νομιζα οτι εισαι κλωνος του Ρεντ?αν αρχισε και ο Μολδολαγνος να κανει κλωνους τι να πω χαλασε ο κοσμος :2funny:
αν εκανα κλωνο δεν θα τον ονομαζα πρασινο αλλα κοκκινο γιατι απλα ειμαι θρυλος και κομουνι
 

πρασινος

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
αστα τα ψοφια δημιτρακι αμα εισαι αντρας βγαλτηνα να τιν δουμε!
 

fonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
den to καλοπιανω ρε μητσο για πελατη αλλα γιατι εχει ωραιες γκομενες μπας και μου δωσει κανα κοκκαλακι ,οπως και τον σοριτα αλλα αυτος ειναι μοναχοφαης ,ελπιζω λοιπον πως ο ρεντ δεν ειναι και κατι θα γινει .Οσο για τη γκομενα ναι το ομολογω της την επεσα αλλα εφαγα πορτα γιατι μου βειπε οτι ο ρεντ ειναι αντρακλας και τον νγουσταρει αλλα εγω οχι ,αστα ρε φιλε ξεφτιλα δε λες τιποτα .Οσο για το τσουτσουνι μου ειναι σαν τυρογαριδακι και δεν θελω να το αλλαξω ,να το μεγαλωσω γιατι αρεσει στις γκομενες και αν τυχον θελουν κατι σε μεγαλο υπαρχουν για αυτες ενναλακτικες λυσεις σοριτας,φλ,αλαν κλπ
ΜΗΠΩΣ ΣΕ κανονισε και σενα o ΑΝΤΡΑΚΛΑΣ !!!?????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom