Νέα

Μιλένα Σλοβένα στο Φυλής 71Α!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 376
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπερα αγαπημενοι φιλοι μου!Σαν σκαουτερ αλαβαστρινων κοριτσιων εφτασε η στιγμη να αποκαλυψουμε ενα νεο διαμαντακι που θα σαρωσει σε λιγο καιρο στην Φυλης!Το μαγαζι βρισκεται στο 71α (το μαγαζι που ανεβαινεις κατευθειαν τις σκαλες) και κατα καιρους φερνει καλα κομματια αλλα που συνηθως συμπεριφερονται σαν κομοδινα!Ετσι αποφασισε να αλλαξει προφιλ και να φερει την ΜΑΓΙΚΗ Μιλενα την Σλοβενα!Μιλαμε για οτι καλυτερο εχει να αναδειξει η Φυλης !ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ!Ξανθο μωρο με ανταυγειες μετα μαλλια συνηθως δεμενα κοτσο.Το σωμα της ειναι πολυ καλυτερο απο την γλαστρα Αντελα με κορυφαιο σημειο το κωλαρακι της !Απιστευτο!Ετων 26!Βυζακι αψογο στητο  μικρο σχετικα αλλα απιστευτα στητο με πρησμενη ρωγα!Κουκλιστικο προσωπακι !
Στο σαλονι λαικο προσκυνημα φιλοι μου!Δουλευει απογευματινη βαρδια  και υπηρχαν τουλαχιστον 20 ατομα στο σαλονι!Βγαινει το μωρο και θολωνω!Δινω το 20αρικο στην τσατσα και παιρνω σειρα πεμπτος!Μετα απο αρκετη ωρα αναμονης μπαινω γδυνομαι και νασου το μωρακι!
Παιδια το κοριτσι με τρελανε!Μπαινει μεσα με ενα απιστευτο χαμογελο και μια καταπληκτικη απιστευτη GFE διαθεση!!!!!!Μιλωντας αγγλικα και την υπεροχη γλυκητατη φωνη της καναμε τις συστασεις !ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ ΚΑΙ ΓΛΥΨΙΜΟ ΑΡΧΙΔΙΟΥ!Γλυφει ολοκληρη την περιοχη αγκαλιαζοντας τις μπαλες με ολοκληρη την γλωσσα της  και οχι κανωντας γλυψιμο με την τεχνικη <<σβουρακι>> και την ακρουλα της γλωσσσας που κανουν ολες οι υπολοιπες!Δεν υπαρχει καλυτερη στην Φυλης και σε στουντιο απο αυτην στο γλυψιμο  φιλοι μου!Εκεινη την στιγμη καταλαβα γιατι ολη αυτη η διαδηλωση στο μαγαζι!Αφου σε γλειψει ξεκιναει ενα μαγικο πεοθηλασμο με απιστευτο deepthroat και μαεστρια !Αφηνει δαχτυλα παντου !Στο λαχταριστο μουνακι της και στην υπεροχη ροζ σφικτη κωλοτρυπιδα της!Κανει ΟΛΕΣ τις στασεις και δειχνει οτι το γουσταρει τρελα!Θελω οπως μου ειπε να δειξω ποσο  καλη ειμαι σε καθε πελατη και να φυγει ευχαριστημενος!Στα συν οι απιστευτα ρεαλιστικες κραυγουλες της ενω την επαιρνα στα τεσσερα!Δεν βιαζεται καθολου ενω οι ουρες μπορει να ειναι ατελειωτες στο σαλονι!Δεν θελω να γραψω περισσοτερα γιατι περιμενω και τις δικες σας κριτικες που θα μαγευτειτε απο την κοπελα αυτη!Προσοχη !Δεν προκειται για την αλλη γνωστη Μιλενα την Ρωσιδα απο την Φυλης 134!Ειναι 100 φορες καλυτερη!Το κοριτσι θα μαζεψει ολα τα λεφτα !
Η τσατσα ειναι εξαιρετικη !!!!Στα μειον αυτα που εμαθα απο φιλαρακια οτι κλεβει την σειρα απο τους πελατες στην αναμονη και βαζει με προτεραιοτητα στην ζουλα <<καλους>> πελατες!Και εγω <<καλος >> πελατης ειμαι αλλα θα περιμενω την σειρα μου!
Περιμενω τις κριτικες σας!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085
Γράψε την κριτική σου και στον κατάλογο φίλε arxidoulis.  ;)
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Θα επανελθω πολυ συντομα και με νεοτερες πληροφοριες!
 

sminios

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Πράγματι, η κοπέλα δεν παίζεται.

Ειδικά στα τέσσερα, αν της κρατάς και την αλογοουρά...

είναι ένα άπαιχτο μαμήσι...
 

dragon fly

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Πράγματι εξωτερικά πολύ καλή παρουσία και γεμάτη "υποσχέσεις".
Πήγα και εγώ σήμερα το βραδάκι αλλά γινόταν χαμός και δεν μπήκα.
Μου την έσπασε και λίγο η τσατσά επειδή είδε ότι η γκόμενα έχει ήδη "φτιάξει" φαν κλάμπ και χτύπησε την πόρτα δυνατά και άρχισε να φωνάζει "άντε τελείωνε" επειδή άργησε να βγεί η κοπέλα και της την είπε στα αγγλικά να μήν αργεί.
Η τσατσά γενικά είχε σπαστεί επειδή η κοπέλα δούλευε με "αργούς" ρυθμούς και δεν έκανε ξεπέτες του 3λεπτου για να μαζέψει λεφτά.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ψηλη ειναι, δεν κανει.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
ψηλη ειναι, δεν κανει.

1.70 καθαρο...μια δοκιμη ομως την αξιζει Κωστα.ακουσε με



Να προσθεσω οτι κανει ο,τι σταση της ζητησεις.
πεμπτη μεσημερι ημουν εκει και ξεκινησαμε με εκεινη απο πανω μετα την πηρα στα ορθια στον τοιχο με τα ποδια της γυρω μου...επειτα εγω απο πανω με τα ποδια στους ωμους και στο τελος πισωκολλητο στα ορθια.

Η χοντρη τσατσα με την περουκα που ειναι τα πρωινα ειναι ευγενεστατη και δεν πιεζει καθολου στο θεμα χρονου
 

Επισκέπτης
Μήπως ξέρει κανείς αύριο τί βάρδια θα είναι;
Ο arxidoulis λέει απογευματινή, άλλοι μιλούν όμως για πρωινή.
Ευχαριστώ.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Μήπως ξέρει κανείς αύριο τί βάρδια θα είναι;
Ο arxidoulis λέει απογευματινή, άλλοι μιλούν όμως για πρωινή.
Ευχαριστώ.

την προηγουμενη εβδομαδα την πετυχα 2 φορες πρωινη βαρδια.

θα πας στις 4 το απογευμα και αν ειναι πρωινη μπαινεις...αλλιως πιες ενα καφε και πηγαινε μετα τις 5 που αρχιζει η απογευματινη βαρδια
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Πράγματι,παιδιά η κοπέλα δεν παίζεται!Ειδικά στο τσιμπούκι και σε ό,τι στάση ζητήσεις.Στο καρεκλάτο είναι απίστευτη με τα δάκτυλά της στο στόμα!!Πολύ καλό κομμάτι.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.154
Κριτικές
150
Like
2.896
Πόντοι
6.925
Μου την έσπασε και λίγο η τσατσά επειδή είδε ότι η γκόμενα έχει ήδη "φτιάξει" φαν κλάμπ και χτύπησε την πόρτα δυνατά και άρχισε να φωνάζει "άντε τελείωνε" επειδή άργησε να βγεί η κοπέλα και της την είπε στα αγγλικά να μήν αργεί.

Κιόλας ?!?

Είναι άπαιχτη πραγματικά σε όλες τις στάσεις, ειδικά στα 4 όπου προσαρμόζει την κλίση της λεκάνης της ανά πάσα στιγμή στην θέση σου.
Αν τις νγωρίζει την βάρδια της εβδομάδας ας το σημειώσει.
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
273
Κριτικές
117
Like
2.061
Πόντοι
8.360
Την συγκεκριμένη την πέτυχα πριν από 2 εβδομάδες,πολύ φιλική και πρόθυμη,πολύ καλό μπλόου με γλώσσα στα μπαλάκια ωραίο στήσιμο στις στάσεις γενικά ένα απ τα καλύτερα value por rinero!!
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
το κοριτσι πραγματικα σαρωνει!Χρησιμοποιει το στομα της αψογα και παντου!ο ξαδερφος μου την πηρε χτες Κυριακη και το μωρο με 15 ευρω εξτρα του ξηγηθηκε ακαπωτο εκπληκτικο <<βεντουζατο>> οπως μου ειπε χαρακτηριστικα!το κοριτσι ηρθε για να γραψει την δικη του ιστορια στα μπουρδελα της Αθηνας!
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
τα πηρε και στο στομα?
 

Επισκέπτης
το κοριτσι πραγματικα σαρωνει!Χρησιμοποιει το στομα της αψογα και παντου!ο ξαδερφος μου την πηρε χτες Κυριακη και το μωρο με 15 ευρω εξτρα του ξηγηθηκε ακαπωτο εκπληκτικο <<βεντουζατο>> οπως μου ειπε χαρακτηριστικα!το κοριτσι ηρθε για να γραψει την δικη του ιστορια στα μπουρδελα της Αθηνας!
Δεν χρειαζεται να το καταστρεφουμαι το κοριτσι.
Τα μεσα στο δωματιο τα κανονιζουμαι ολοι μονοι μας δεν τα κανουμαι βουκινο ποτε.
 

paulnet

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2007
Μηνύματα
37
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
10
Βγήκαμε χθες με το μπατζανάκη μου μπου..τσάρκα και καταλήξαμε εκεί. Δε σας λέω τίποτα.
Με τα προκαταρκτικά σε φτάνει στα όριά σου. Αφού με πήγε στα "ύψη" ανέβηκε πάνω μου και στην κυριολεξία δε με άφησε να πάρω ανάσα (όχι ότι ήθελα!). Μου δίνει ρώγα στο στόμα και με το λιλί μέσα της αρχίζει ένα ανεβοκατέβασμα που δεν ήθελα να τελείωσει. Πραγματικά η γυναίκα κάνει σαν να έχει να γαμηθεί μήνες (τα ίδια μου είπε και ο μπατζανάκης μου που μπήκε μετά από μένα). Η ουσία είναι ότι στην κυριολεξία ... γαμιόταν με τέτοιο πάθος που δεν τόλμησα να αλλάξω στάση μέχρι που τελείωσα με τόση καύλα σα να είχα να πηδήξω χρόνια (και να σκεφτεί κανείς ότι το προηγούμενο βράδυ βγάζαμε τα μάτια μας με τη γυναίκα μου δυό ώρες...). Τρέξτε να προλάβετε γιατί σε λίγο καιρό μάλλον θα post-άρουμε ψάχνοντας την...

:sperm:
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Ετσι οπως εξελισεται το πραγμα, σε λιγο θα μιλαμε για την νεα Ντενιζ/πρωην Φυλης 109 κατω και τωρα Ρεμουνδου 21 κατω, η οποια αφου γνωρισε την "αποθεωση" τωρα εχει περασει στην ληθη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom