Νέα

Μεταξουργείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

abarth

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
11
Like
8
Πόντοι
0
Το εξωτηκο Μεταξουργείο όντος εχει πέσει τρομερά αλλα η Αντριάνα (15€) εχει ανεβεί τρομερά , δυνατή πίπα , δυνατό γαμηση όμορφο σώμα και μικρό βυζι . Επιλεκτική στους πελάτες της .
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.388
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606

stelianoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
με τ ζορι εχω κανει 2 η 3 καταθεσις αυτό τ χοιμονα εκει δεν παει άλλο τ θεμα εχει τελειωσει 

ως νεος εδω καταθετω και εγω εκει,εχει καλα κομματια αλλα εχει βρωμια ρε παιδια :S
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Παρέα με συναγωνιστή εξωθεσμικό

Ιάσωνος 44 - Η νέα Κάρλα ή Κλάρα πως σκατά την λένε ... αν και δεν ομιλεί Ελληνικά παρά μόνο Ρουμάνικα, και παρά τον λίγο καιρό που έχει στο τσαρδί ... Είναι χωρίς λόγο ΑΓΕΝΕΣΤΑΤΗ με ροπή σε χειρονομίες τέτοιου είδους ( :jerking:), επίσης λαλεί '' 10 ευρώ 10 λεπτά'', δείχνοντας έτσι την ΜΑΛΑΚΙΑ που θα φας εντός!!  

Ωδή στο Μεταξένιο απατηλό 15αρι

Κολωνού ''only Greek'', ή μάλλον ''όσοι μιλάνε Greek'', μια Αλβανιάρα που ζητάει 15 ευρώ  :jerking:

Κολωνού κ Λεωνίδου γωνία, η Τζέσικα με το καυλιάρικο στυλ, με προέτρεψε να περάσω και καπάκι πήγε σε δωμάτιο.

Κολωνού 11 κάτω, η ΦΟΛΑ Μάγδα και η καλοστεκούμενη Λόλα, με λίγο ξινό ύφος ... στα 15 αμφότερες  :jerking: :jerking:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Εγώ τσαρκάρω καμιά φορά γιατί τα οικονομικά μου είναι σφικτά! Έχω φύγει πολλές φορές χωρίς να μπω πουθενά. Έχω κάνα-δυο στανταράκια κι αν τις πετύχω, έχει καλώς. Αν όχι, βολτάρω λίγο κι αν δεν βρω καμιά άλλη να με "εμπνεύσει", την κάνω άπραγος!

Πριν λίγους μήνες ο κώλος έπαιζε full. Τώρα το έχουν κόψει, ελάχιστες δίνουν κώλο. Ακάποτα παίζουν, αλλά ακάποτο εγώ προσωπικά στο Μετάξι δεν δίνω. Το επίπεδο είναι μέτριο, όμως βρίσκεις και κάτι διαμαντάκια που και που... όπως και μπάζα τρελά!

Το πιο cult νομίζω είναι αυτό το υπόγειο στην Ιάσωνος (εκεί γύρω στο 30κάτι, δεν θυμάμαι ακριβώς νούμερο). Αυτό βρομάει τόσο πολύ ποδαρίλα που την τελευταία φορά που πήγα (πριν 3 μήνες) μύριζε τόσο που δεν μπορούσα καν να περιμένω να βγει η πουτάνα από το δωμάτιο να την δω. Έφυγα αηδιασμένος! Που να γαμήσεις εκεί μέσα, και μουνάρα να ήταν!

Οι τιμές παίζουν από 10 μέχρι 15 ευρώ, αυτά εκεί στον όροφο επί της Κολωνού. Δεν έχω καταλάβει γιατί αυτά τα δύο μπουρδέλα το έχουν 15άρι... δεν βάζουν καθόλου ξένους, μου είπαν. Τέλος πάντων, 15άρι στο Μετάξι επίσης δεν δίνω, προτιμώ να βάλω άλλα 5 και να πάω Φυλής.

Αυτά τα νέα, έκανα ένα "φρεσκάρισμα" στο thread μιας που περνάω από εκεί πότε-πότε.

Καλά γαμήσια μάγκες.

 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
[size=20pt]ΚΑΛΤΙΛΑ ΣΤΗ ΜΕΤΑΞΟΥΠΟΛΗ[/size]

[size=11pt]Σήμερα, στις εκκλησίες ψάλλεται το τροπάριο της Κασσιανής "Κύριε, η εν πολλαίς αμαρτίαις περιπεσούσα γυνή,...''.  :priest:

Με αφορμή τη σημερινή εορτή των πορνών, εμπνεύστηκα και κατέβηκα στην πιάτσα προς άγρα φθηνού πρωκτού.  :rockon:

Κατευθύνθηκα στο Κολοκυνθούς 63 με σκοπό να πορθήσω τον πισινό της ιέριας Κρυσταλλίας / Ιωάννας Επιτροπάκη.

Μετά την ανακοίνωση του προγράμματος κατευθύνθηκε προς το μέρος μου για να μου λύσει τις απορίες που διέκρινε απ' το βλέμμα μου.

Τη ρωτάω για το φουλ που ανακοίνωσε την περασμένη εβδομάδα και αρχίζει ο εξής διάλογος:

- Πόσο τον έχεις?

- Μέτριος είναι...

- Να κι ένας άντρας που το παραδέχεται  :rockon: Για να δω... (βάζει χέρι μέσα στο βρακί μου)

- Δεν έχω καυλώσει τέρμα.

- Περνάς το τεστ! Οι μεγάλοι κόβονται...

- Είσαι σίγουρη γι αυτό? Δε θέλω να κάνω κάτι που δε σου αρέσει γιατί θα ξενερώσω κι εγώ

- Θα δοκιμάσουμε κι ό,τι γίνει. Πάντως, μόνο φιλιά δε δίνω. Γλύφω τόσες πούτσες καθημερινά, αλλά τα φιλιά τα δίνω στο παιδί μου.

- Χαχα  :tooth:

- Φιλιά θα δώσω μόνο σε όποιον μου φέρει τον Τσίπρα να τον πηδήξω με την πλαστική πούτσα  :rockon:

- Καλά θα κάνεις! Το πολύ κουμουνιλίκι κάνει το μυαλό φυρίκι  :uglystupid:

Κάπου εκεί τελειώνει ο διάλογος και αποχαιρετιόμαστε καθώς ήθελα να αποφύγω τυχόν ατύχημα με μερέντα, αφού σίγουρα δεν ήταν προετοιμασμένη για πρωκτικό.  :shit:

Συνεχίζοντας τη βόλτα μου δε βρήκα κάτι αξιόλογο για πρωκτικό κι έφυγα.

Φυσικά, έριξα και μια πηχτή στην τουαλέτα του Κρύσταλ στην πλατεία αδειάζοντας τις μπάλες μου και μένοντας με γεμάτη τσέπη για ακόμα μια κατάθεση στον κώλο της Γκάμπυ από Αλκιβιάδου....  :zfuck:

:hi:[/size]
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Χριστίνα  κολωνου 53Μεταξουργείο.όποιος φοβάται  μην ερωτευτεί ας μην πάει. Οι άλλοι ας πανε αφοβα :erection:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Μας ζάλισες τα @@ πια!!! Ούτε ο νταβάς της να ήσουνα.
εσυ να κοιτάς την δουλειά  σου.δεν είμαι καμιάς νταβατζής .απλά μου αρέσει  να μιλάω για όμορφα πλασματα.τόσοι και τόσοι εδώ μεσα μοιράζονται  τον ερωτα τους.Γιατί να μην το κάνω και εγώ?Χριστίνα ψυχή μου είσαι όλη η ζωη μου :wanker:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Ναι, εσύ και ο κορινόπληκτος Πίκερ.  :headbang:
 

liakouridis777

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2016
Μηνύματα
122
Κριτικές
2
Like
25
Πόντοι
1
ξερει κανεις αν παιζει τπτ δυνατο τετοια ωρα???
 

stolenheart

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
443
Like
599
Πόντοι
81
Πρώτη φορά πήγα σήμερα Μετάξι (κυρίως Φυλής πήγαινα αραιά και που) και είδα αρκετές desperate ιερόδουλες... μια πήγε και καλά να μου κλείσει την πόρτα να μην φύγω, άλλη με το που μπήκα ήρθε κατά πρόσωπο και με χάιδευε, αλλά το πιο τραγικό είναι μια που κυριολεκτικά μου χούφτωσε τον πούτσο! Άλλη μου έλεγε θα μου πάρει μόνο €8 επειδή της άρεσα (εμένα δεν μου άρεσε όμως, λολ).

Η πλάκα είναι ότι σε μια (ξανθιά μέτριου ύψους στην Λεωνιδίου, στην δεξιά σκάλα) όπως ερχόταν για δουλειά (ντυμένη) της κάνω ένα φιλικό χτύπημα στο κωλομέρι, δηλαδή όχι χούφτωμα/γράπωμα με το εσωτερικό μέρος του χεριού, αλλά με το εξωτερικό και μου λέει νευριασμένη «ΜΑΛΑΚΑ!!!». Έτσι περιμένει να πιάσει πελάτη; Δηλαδή εγώ τι έπρεπε να πω στην άλλη που μου γράπωσε τον πούτσο; Σόρρυ, αλλά με αυτά που είδα στο Μετάξι πήρα θάρρος, αλλά ξαναλέω, δεν χούφτωσα... υπάρχει κι ένα όριο.

Α λα καρτ ισότητα με λίγα λόγια... θα ήθελα να ακούσω απόψεις από φεμινίστριες, SJWs και ιερόδουλες.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Πρώτη φορά πήγα σήμερα Μετάξι (κυρίως Φυλής πήγαινα αραιά και που) και είδα αρκετές desperate ιερόδουλες... μια πήγε και καλά να μου κλείσει την πόρτα να μην φύγω, άλλη με το που μπήκα ήρθε κατά πρόσωπο και με χάιδευε, αλλά το πιο τραγικό είναι μια που κυριολεκτικά μου χούφτωσε τον πούτσο! Άλλη μου έλεγε θα μου πάρει μόνο €8 επειδή της άρεσα (εμένα δεν μου άρεσε όμως, λολ).

Η πλάκα είναι ότι σε μια (ξανθιά μέτριου ύψους στην Λεωνιδίου, στην δεξιά σκάλα) όπως ερχόταν για δουλειά (ντυμένη) της κάνω ένα φιλικό χτύπημα στο κωλομέρι, δηλαδή όχι χούφτωμα/γράπωμα με το εσωτερικό μέρος του χεριού, αλλά με το εξωτερικό και μου λέει νευριασμένη «ΜΑΛΑΚΑ!!!». Έτσι περιμένει να πιάσει πελάτη; Δηλαδή εγώ τι έπρεπε να πω στην άλλη που μου γράπωσε τον πούτσο; Σόρρυ, αλλά με αυτά που είδα στο Μετάξι πήρα θάρρος, αλλά ξαναλέω, δεν χούφτωσα... υπάρχει κι ένα όριο.

Α λα καρτ ισότητα με λίγα λόγια... θα ήθελα να ακούσω απόψεις από φεμινίστριες, SJWs και ιερόδουλες.

Και λιγα σου ειπε. Απο που κι ως που επιτρέπεται να χουφτωνεις την οποιαδήποτε στο ακυρο; Το οτι η τυπισσα δουλεύει ως ιερόδουλος δεν εχει σημασία, αυτο έλειπε να τις χουφτώνει ο καθε απροσάρμοστος εκτός δουλειάς...
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Πρώτη φορά πήγα σήμερα Μετάξι (κυρίως Φυλής πήγαινα αραιά και που) και είδα αρκετές desperate ιερόδουλες... μια πήγε και καλά να μου κλείσει την πόρτα να μην φύγω, άλλη με το που μπήκα ήρθε κατά πρόσωπο και με χάιδευε, αλλά το πιο τραγικό είναι μια που κυριολεκτικά μου χούφτωσε τον πούτσο! Άλλη μου έλεγε θα μου πάρει μόνο €8 επειδή της άρεσα (εμένα δεν μου άρεσε όμως, λολ).

Η πλάκα είναι ότι σε μια (ξανθιά μέτριου ύψους στην Λεωνιδίου, στην δεξιά σκάλα) όπως ερχόταν για δουλειά (ντυμένη) της κάνω ένα φιλικό χτύπημα στο κωλομέρι, δηλαδή όχι χούφτωμα/γράπωμα με το εσωτερικό μέρος του χεριού, αλλά με το εξωτερικό και μου λέει νευριασμένη «ΜΑΛΑΚΑ!!!». Έτσι περιμένει να πιάσει πελάτη; Δηλαδή εγώ τι έπρεπε να πω στην άλλη που μου γράπωσε τον πούτσο; Σόρρυ, αλλά με αυτά που είδα στο Μετάξι πήρα θάρρος, αλλά ξαναλέω, δεν χούφτωσα... υπάρχει κι ένα όριο.

Α λα καρτ ισότητα με λίγα λόγια... θα ήθελα να ακούσω απόψεις από φεμινίστριες, SJWs και ιερόδουλες.

Το χεις για δρακος.

URL]]
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Τυπε μεχρι να μπει στο μαγαζι, και να αλλαξει ρουχα, ειναι μια ακομα κοπελα.
Καλο ειναι να τα διαχωριζουμε αυτα. Αλλιως μετα δεν απεχεις και πολυ απο τον "δρακο".  :grin:
 

stolenheart

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
443
Like
599
Πόντοι
81
Ξαναδιάβασε τι έγραψα, δεν χούφτωσα, με έβρισε και όταν όντως με χούφτωσε μια άλλη, δεν την έβρισα.

Double standards much? Να αρχίσω να βρίζω κι εγώ ή θα με λένε σεξιστή/φαλλοκράτη; Ή έχουμε ισότητα (σε ΟΛΑ) ή δεν έχουμε...
 

stolenheart

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
443
Like
599
Πόντοι
81
Α να αναφέρω και το άλλο το ωραίο, που όταν φεύγαμε μερικοί μετά το σαλονάρισμα να συνεχίσουμε την τσάρκα μας, μερικές μας απαντούσαν ειρωνικά «καληνύχτα» (μέρα μεσημέρι).

Δέχομαι ότι και οι πουτάνες είναι άνθρωποι και γι' αυτό δεν προσβάλλω/ειρωνεύομαι καμία (ενώ μπορώ κάλλιστα να το κάνω), αυτές όμως γιατί δεν σέβονται τους πελάτες; Κινούμενα πορτοφόλια είναι και δεν αξίζουν μια στοιχειώδη ευγένεια;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom