Νέα

Μεταξουργείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Ξαναδιάβασε τι έγραψα, δεν χούφτωσα, με έβρισε και όταν όντως με χούφτωσε μια άλλη, δεν την έβρισα.
Η διαφορα ειναι οτι εσυ ησουν μεσα στο μπουρδελο η αλλη δεν ειχε πιασει καν δουλεια. Δεν σου λεω καν αμα ηταν σωστο που σου επιασε τον πουτσο η οχι.
Τοσο δυσκολο ειναι να τα διαχωρισεις;
Δηλαδη αμα εσυ εισαι γκαρσονι, και σε πετυχει κανενας πελατης στο σουπερ μαρκετ θα σε βαλει να τον εξυπηρετησεις;
Συνελθε.
 

stolenheart

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
443
Like
599
Πόντοι
81
Δεν σε βλέπω να λες τίποτα για την άλλη που μου χούφτωσε τον πούτσο και στην τελική δεν είχα σκοπό να την πηδήξω... σύνελθε SJW. Gender equality goes both ways!
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Δεν σου λεω αμα ηταν σωστο η λαθος που σου επιασε τον πουτσο, για μενα μπορει να ειναι λαθος, ο αλλος μπορει να καβλωνει. Το θεμα ειναι να διαχωριζεις ποτε καποια ειναι στην δουλεια και ποτε οχι.
Δεν θα επιανες τον κωλο της αλλης αμα την ευρισκες σε κανενα club πχ; Και μεχρι να μπει μεσα και να αλλαξει τα ρουχα της δεν ειχε καμια διαφορα απο καποια  αλλη κοπελα που θα συναντουσες στον δρομο σου.
 

stolenheart

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
443
Like
599
Πόντοι
81
Για να καταλάβεις την διαφορά ανάμεσα στις 2 περιπτώσεις:

Η μια μπορεί να χουφτώνει πούτσες από συνήθεια (δουλειά της είναι) και δεν ζήτησε την άδεια μου. Πού ξέρω αν δεν είχε πιάσει 10 πακιστανικές πούτσες πιο πριν; Η άλλη με είπε μαλάκα επειδή της έκανα ένα φιλικό χτύπημα με το εξωτερικό (όχι εσωτερικό, όχι γράπωμα/χούφτωμα <-- για όσους έχουν δυσκολία στην ανάγνωση Α' Δημοτικού) μέρος του χεριού... χωρίς να έχω πιάσει καμία άλλη πριν από αυτήν.

Λοιπόν, ή θα δεχόμαστε τα φιλικά πειράγματα αμφίδρομα (εξάλλου δεν είχα σκοπό να τις πηδήξω όλες όσες είδα) ή θα αρχίσουμε να βρίζουμε/ειρωνευόμαστε προς πάσα κατεύθυνση, ανεξαρτήτως φύλου και όποιον πάρει ο χάρος... την επόμενη φορά θα πάω με άλλο «αέρα» με αυτά που είδα/άκουσα.

Το θέμα μου είναι τα double standards και μόνον.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Φιλε, δεν θες να καταλαβεις. Πρωτα διαχωρισε την δουλεια, και οτι γινεται εξω απο την δουλεια και μετα το συζηταμε.
 
OP
OP
poppop

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Η πλάκα είναι ότι σε μια (ξανθιά μέτριου ύψους στην Λεωνιδίου, στην δεξιά σκάλα) όπως ερχόταν για δουλειά (ντυμένη) της κάνω ένα φιλικό χτύπημα στο κωλομέρι, δηλαδή όχι χούφτωμα/γράπωμα με το εσωτερικό μέρος του χεριού, αλλά με το εξωτερικό και μου λέει νευριασμένη «ΜΑΛΑΚΑ!!!».
καλα σου κανε,τι πα να πει φιλικο, η χουφτωνουμε η παίζουμε..λιγο σοβαρότητα δε βλάπτει
 

stolenheart

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
443
Like
599
Πόντοι
81
Κι εσύ διαχώρισε το ότι δεν ήθελα να κάτσω στην οποιαδήποτε απελπισμένη για ένα 10άρικο... παρ' όλ' αυτά δεν έχω πρόβλημα με τα φιλικά πειράγματα (μέχρι ενός ορίου).
 

stolenheart

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
443
Like
599
Πόντοι
81
καλα σου κανε,τι πα να πει φιλικο, η χουφτωνουμε η παίζουμε..λιγο σοβαρότητα δε βλάπτει
Άλλος ένας με reading comprehension issues...

Το χούφτωμα εξ' ορισμού γίνεται με το εσωτερικό μέρος του χεριού γραπώνοντας. Ξέρεις πόσες φορές με έχουν αγγίξει με το το εξωτερικό μέρος του χεριού; Να τους θεωρήσω εν δυνάμει βιαστές/δράκους; Φτάνει με το τρολλάρισμα...
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Κι εσύ διαχώρισε το ότι δεν ήθελα να κάτσω στην οποιαδήποτε απελπισμένη για ένα 10άρικο... παρ' όλ' αυτά δεν έχω πρόβλημα με τα φιλικά πειράγματα (μέχρι ενός ορίου).
Αντε να μπω και λιγο στην λογικη σου.
Επειδη καποια σου εκανε κατι δηλαδη, σου δινει δικαιωμα να κανεις το ιδιο σε καποια αλλη επειδη εχει το ιδιο επαγγελμα;
 

stolenheart

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
443
Like
599
Πόντοι
81
[quote author=Γιάννης Κρητικός  link=topic=86.msg7006699#msg7006699 date=1464810477]
stolenheart ---> μαλακας , πρωτηη ταξι διμοτικου
[/quote]
Μάθε ορθογραφία τύπε.

Είμαι από τα παλιότερα μέλη εδώ μέσα και πραγματικά το επίπεδο είναι ελλεεινά χαμηλό... κακώς ασχολήθηκα να γράψω.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Μάθε ορθογραφία τύπε.

Είμαι από τα παλιότερα μέλη εδώ μέσα και πραγματικά το επίπεδο είναι ελλεεινά χαμηλό... κακώς ασχολήθηκα να γράψω.
Μελη με τετοιες αποψεις, και χωρις συνεισφορα δεν μας χρειαζονται.
Πισω στην απομερη τρυπα σου.
 
OP
OP
poppop

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Άλλος ένας με writing issues...
Κι εσύ διαχώρισε το ότι δεν ήθελα να κάτσω στην οποιαδήποτε απελπισμένη για ένα 10άρικο
τύπε να συμβιβαστεις,οι καιροί ειναι δύσκολοι,αλλοι κάθονται και με λιγότερα απο 10€,η πουτάνα εχει πάντα δίκιο
 

stolenheart

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
443
Like
599
Πόντοι
81
Αντε να μπω και λιγο στην λογικη σου.
Επειδη καποια σου εκανε κατι δηλαδη, σου δινει δικαιωμα να κανεις το ιδιο σε καποια αλλη επειδη εχει το ιδιο επαγγελμα;
Ναι, όταν πάω σε ένα νέο μέρος και βλέπω τις ιερόδουλες να «παίζουν» γενικώς, τότε θα «παίξω» κι εγώ. When in Rome be like a Roman. Δεν σημαίνει ότι ντε και καλά θέλω να τις γαμήσω... αυτές μπορούν να πάρουν 50 πελάτες σε μια μέρα. Εγώ ένα 10άρικο είχα σκοπό να δώσω μόνο.

ΥΓ: Στην Φυλής δεν έχω δει κάτι τέτοιο. Ούτε ειρωνείες «καληνύχτα» μέρα-μεσημέρι.
 

stolenheart

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
443
Like
599
Πόντοι
81
Κανένας κλώνος απολύτως. Σε αντίθεση με πολλούς άλλους εδώ μέσα, δεν διατηρώ διπλούς/τριπλούς λογαριασμούς. Η IP μου είναι πάντα στην διάθεση των mods. Δεν έχω να κρύψω κάτι.

Εν πάσει περιπτώσει, ελπίζω να σε κάλυψα για την «Ρώμη»... αυτά είδα εκεί που πήγα, αυτά κατέθεσα.
 

stolenheart

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
443
Like
599
Πόντοι
81
Δεν μπήκα με διάθεση ούτε να διαπληκτιστώ, ούτε τίποτα... ούτε καν σε ξέρω Μάριε. Την εμπειρία μου κατέθεσα απλά.

Για την βρώμα που συνάντησα δεν έγραψα τίποτα, γιατί το έχω διαβάσει άπειρες φορές εδώ μέσα. Δεν ήταν κάποια έκπληξη. Έκπληξη ήταν η συμπεριφορά των ιερόδουλων σε αυτή την περιοχή.

Αν πάντως σας πειράζει αυτό που είπα, τότε μάλλον χάνουμε το δάσος. Από ότι είδα η κάθε μια εκεί μέσα παίρνει τουλάχιστον 20 Πάκια την μέρα. Από εκεί έχει να φοβάται περισσότερα, συν ότι διαβάζω διάφορα για κονδυλώματα. Εγώ ούτε καν είχα σκοπό να την πηδήξω. Είδα ότι παίζουν διάφορες ιερόδουλες, είπα να παίξω κι εγώ. Φάνηκε να το σηκώνει το κλίμα της περιοχής. Δεν ξέρω πόσο πιο απλά να το πω. Είναι σαν να πηγαίνεις σε ένα σπίτι που όλοι βάζουν τα πόδια στο τραπέζι. Ε θα τα βάλεις κι εσύ (αρκεί να μην βρωμάνε). When in Rome be like a Roman.

ΥΓ: Πραγματική άκυρη η σύγκριση με απλές κοπέλες σε clubs, στον δρόμο κλπ... ούτε για €100 δεν θα πήγαιναν με Πάκια, πόσο μάλλον 20-30 τεμάχια την μέρα. Δουλεύεις σε αυτό τον χώρο, ξέρεις τα ρίσκα σου.
 

stolenheart

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
443
Like
599
Πόντοι
81
Άκυρο παράδειγμα. Αν τον δεις μέσα στον φούρνο, τότε ναι, αλλιώς όχι.

Εγώ σε μπουρδέλο ήμουν, όχι εκεί που πίνει καφέ και μάντεψε, δεν ήθελα να παραγγείλω φρατζόλα... ακόμα και να ήθελα δηλαδή, σίγουρα θα με ξενέρωνε και θα έριχνα άκυρο. Τόσες και τόσες παρακαλάνε για ένα 10άρικο στην τελική.

Επίσης είδα και μερικές να βγαίνουν έξω με κατεβασμένα τα μούτρα, λες και κάνουν καταναγκαστική εργασία. Αν είναι αυτό που υποψιάζομαι (trafficking), τότε αυτό είναι πολύ σοβαρό θέμα για τις κοπέλες εκεί. Αφήστε το φτηνό τρολλάρισμα, οι δράκοι είναι αυτοί που τις νοικιάζουν δια της βίας για 1000 ευρώ και μετά τις εκμεταλλεύονται σε ανήλιαγους χώρους. Ευτυχώς που δεν τρώνε και ξύλο, γιατί οι μελανιές θα έκαναν μπαμ στο σαλονάρισμα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom