Νέα

Μεταξουργείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Spiste

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Εγώ είχα κόψει τις πουτάνες για μερικά χρόνια... Αλλά προσφατα ξανάρχισα, γιατί είχα την ανάγκη αυτή... Τεσπα, έκανα ένα σύντομο πέρασμα από το Μετάξι, και είπα να καταθέσω εδώ μερικές εμπειρίες μου (αλλά βασικά μία ηταν πιο ενδιαφέρουσα και την αναλύω)... Συγκεκριμένα στην Ιάσωνος μόνο μπήκα σε μερικά σπίτια να δω από κοντά τί παίζει τη σήμερον ημέρα, αλλά στο μυαλό μου είχα να καταλήξω στο studio στην Ευνείδων (Γκάζι), όπως και έγινε τελικά και πέρασα μια χαρά με 20Ε...

Καταρχήν να πω ότι συνάντησα αρκετούς Έλληνες, και το λέω αυτό γιατί διάβασα σε προηγούμενα ποστς ότι σπανίζουν εκεί... Λοιπόν, η κατάσταση ήταν και παραμένει πολύ παρακμιακή, αλλά στην αρχή είχε πλάκα, γιατί έπιασα κουβέντα με μια χαμογελαστή τσιγγανοπουτάνα που ήταν στην πόρτα του μπου και είχε πολλά κέφια. Έσκασε όμως πελάτης και μπήκαν μέσα, οπότε μπήκα κι εγώ σε μερικά άλλα μπου... Είδα μια-δυο πολύ χάλια για τα γούστα μου, είδα μια συμπαθητική ξανθιά νταρντάνα (αλλά too much for me) κι ένα πουτανάκι δροσερό και πολύ κεφάτο, αλλά δε γούσταρα τα παχάκια της... Σ΄ένα μπου δεν περίμενα να δω την πουτάνα γιάτι η τσα2 ήταν αγενέστατη και σηκώθηκα κι έφυγα. Επίσης, ακόμα θυμάμαι την έντονη μυρωδια από κατσαριδοκτόνο σ' ένα σπίτι  :vomit:

Έκανα λοιπόν τη βλακεία να περάσω μ' ένα κοριτσάκι νεαρό που μου γυάλισε κάπως στο μάτι, αν και ήταν νέα στη δουλειά, όπως είπε η τσα2... Λέω "Δε γαμιέται, 10Ε μόνο" (γιατί είχα σκάσει 70Ε σε στούντιο τις προάλλες) Μπήκε στο δωμάτιο με κάτι μούτρα μέχρι το πάτωμα, και κάθισε στο κρεβάτι κοιτώντας το εν λόγω πάτωμα και κρατώντας στα χέρια ένα κομμάτι χαρτί κι ένα προφυλακτικό ανοιγμένο... Σκέφτηκα "Ωχ, την κάναμε λαχείο...  :P " Άρχισα να της μιλάω και να τη χαϊδεύω, αλλά ένιωθα λες και είχα πληρώσει για να βιάσω... Αυτό ίσως φτιάχνει ορισμένους, αλλά εγώ δε μπορώ να λειτουργήσω έτσι... Προσπάθησα να της εξηγήσω, και μου λέει "Εγώ δεν κάνω τίποτα!" Ξαπλωμένη, μ΄άφησε να της χαϊδέψω το μουνί μόνο πάνω απ' την κυλότα και άρχισε να μου σηκώνεται λίγο, αλλά ως εκεί... Αφού δυσανασχετούσε, δε μπορούσα να προχωρήσω. Μου λέει "Έχω πολλά στο κεφάλι μου" Για να μην τα πολυλογώ, ούτε φόρεσα προφυλ ούτε αυτή έβγαλε την κυλότα, ούτε με άγγιξε αυτή καθόλου... είχαν περάσει 5-6 λεπτά κι άρχισε να τη φωνάζει η τσα2 και σηκώθηκε να φύγει. Κάτι της είπα και με ρωτάει "Και τί να κάνω?" και της λέω "Μάλλον άλλη δουλειά πρέπει να βρεις"  :P "Όχι μου λέει, αυτή τη δουλειά θέλω να κάνω, αυτό μ' αρέσει!"... "Καλά, σ΄αρέσει αυτό που κάναμε?!?" της λέω  :cheesy:  :cheesy: Τεσπα, φευγει, και πάω στην τσα2 και της λέω το-και-το, και ότι κανονικά πρέπει να μου δώσει πίσω τα λεφτά μου, αλλά άντε, λέω, θες να το σπάσουμε στη μέση το 10άρικο? Δεν το περίμενα να πάρω πίσω λεφτά, αλλά μου έδωσε τα 5Ε! (είπε ότι είναι από το δικό της μερίδιο) Δικαιολογούσε τη μικρή επειδή είναι νέα, αλλά κι εγώ τι φταίω που δεν έκανα τη "δουλειά" μου... Μου λέει "Σας άφησα 10 λέπτά" (που δεν το νομίζω) και της απαντάω "Μα και 1 ώρα να μες άφηνες, δεν το βλέπω να γινόταν κάτι..."  :rolleyes:

Όταν είπα σ' έναν φίλο το σκηνικό, μου λέει "Α, δεν έκανες καλά... Αφού η μικρή ήταν άβγαλτη... Δεν έπρεπε να ζητήσεις πίσω τα λεφτά, σιγά τα 10Ε... Έπρεπε να της δώσεις κι άλλα 10Ε !!"   :huh:  :rolleyes: :huh: Άντε, κατάφερε κι αυτός να με συγχίσει πάλι...

Εσείς τι λέτε γι' αυτά?
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
2 ενδεχομενα παιζουν : 1)Ειτε να το επαιξε ετσι πολυ πονηρα για να μην κανει τιποτα κ να τσεπωνει πολυ ευκολα εστω κ 5ευρα.
2)Ειτε εργαζεται εκει με εξαναγκασμο απο τριτα ατομα οποτε εκει θα επρεπε να ειδοποιησεις την αρμοδια δημοσια υπηρεσια για αυτες τις περιπτωσεις.

Εγω πιστευω περισσοτερο οτι παιζει το 1 σεναριο.
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Πολύ γενικά φιλέ όπως τα περιγραφείς χωρίς κάποια επιπλέον στοιχεία όπως μαγαζί κοπέλα μένουμε σε γενικά συμπεράσματα ότι στο μετάξι είσαι μην περιμένεις θαύματα υπάρχουν όμως και τίμια 10€α αν θες πες μας που έγινε το σκηνικό για να ξέρουμε
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
297
Κριτικές
6
Like
523
Πόντοι
301
δευτερα σημερα κατεβαινω να  :pipa1: πιτσιρικι υπαιθρια μιλαμε και γαμω τις πιπες κεντρο ξανθο καυλακι
 

Spiste

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
2 ενδεχομενα παιζουν : 1)Ειτε να το επαιξε ετσι πολυ πονηρα για να μην κανει τιποτα κ να τσεπωνει πολυ ευκολα εστω κ 5ευρα.
2)Ειτε εργαζεται εκει με εξαναγκασμο απο τριτα ατομα οποτε εκει θα επρεπε να ειδοποιησεις την αρμοδια δημοσια υπηρεσια για αυτες τις περιπτωσεις.

Εγω πιστευω περισσοτερο οτι παιζει το 1 σεναριο.
1 - Εγώ δεν είδα κάτι πονηρό σ' αυτό... μεγάλη απειρία και έλλειψη επαγγελματισμού είδα

2 - Αυτό μου πέρασε απ' το μυαλό... αλλά μετά μου είπε (και το ανέφερα) ότι αυτή τη δουλειά θέλει να κάνει... βέβαια ίσως δε μπορούσε να μου πει την αλήθεια... αλλά σα να με έπεισε έτσι που μου το 'πε
Η αρμόδια υπηρεσία ποιά είναι ακριβώς?



Πολύ γενικά φιλέ όπως τα περιγραφείς χωρίς κάποια επιπλέον στοιχεία όπως μαγαζί κοπέλα μένουμε σε γενικά συμπεράσματα ότι στο μετάξι είσαι μην περιμένεις θαύματα υπάρχουν όμως και τίμια 10€α αν θες πες μας που έγινε το σκηνικό για να ξέρουμε
Δεν καταλαβαίνω τι παραπάνω συμπεράσματα θα μπορούσες να βγάλεις αν είχα δώσει πιο ακριβή διεύθυνση μαγαζιού και περιγραφή κοπέλας... Δε συγκράτησα ούτε ακριβή διεύθυνση, ούτε το όνομα της κοπελιάς.
Αλλά για να δω τι παραπάνω στοιχεία μπορώ να δώσω... Ήταν απόγευμα, το μπου ήταν Ιάσωνος, κατεβαίνοντας από Αχιλλέως δεξιά (δεν είμαι σίγουρος, μάλλον σε όροφο), κάπου ανάμεσα σε Αχιλλέως και Λεωνίδου, η τσα2 γερασμένη αδύνατη ξανθιά βαμμένα μαλλιά, η κοπέλα μικρωκαμωμένη, ανοιχτό δέρμα, μαύρα μακριά μαλλιά (ίσως Ρουμάνα?) και η τσατσα είπε ότι κάνει εδώ και λίγες μέρες μόνο αυτή τη δουλειά
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Τώρα λάιβ  :tits2:

Κ.15 δεξιά Άννα στυλιαρι
Αριστερά Μαρία με το πεταχτό κωλί

Τηνεγάμησα πολύ ωραία με υπεραπλό πρόγραμμα

Κ.32 κατω Μελίσα & Αλεξάνδρα

Τηνεγάμησε ο εξωθεσμικός με 10€ :grin:
Έκανε λάθος η υπηρεσία στα ρέστα  :2funny:

Κολωνού 11 ισόγειο Ζωή στυλιαρι


Ιάσωνος 30 πάνω φόλα Βανεσσα σε ξανθιά εκδοχή και Μαρία με την κωλάρα... :2on1:

Ιάσωνος 20 αριστερά Ανδριάνα 15€

Ιάσωνος 19 πάνω Νατάσα

Το σαλόνι τιΝγκα στα ορκ... :orchestra: :vomit:
 

camelakias1

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2015
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
1
Ρομαντισμός παραπλεύρως της κολωνού 15... :grin:
 

Συνημμένα

  • IMG_20150906_194219751_HDR.jpg
    IMG_20150906_194219751_HDR.jpg
    109,6 KB · Εμφανίσεις: 35

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
παιζει κανενα καλο granny στο 5ευρω για ξεσκισμα κωλοτρυπιδας ?
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Την Κυριακη το βραδυ πηγα και εριξα εναν σε μια ξυνουλα στο μαγευτικο Μεταξι. Δευτερη φορα που παω γενικοτερα. Λογω χρηματων δεν με παιρνει για φυλης ασε που ειναι πιο απροσιτη απο αποψη συγκοινωνιας για μενα και δεν γουσταρω να πηγαινω πριν δυσει ο ηλιος.

Για πειτε ρε παιδια. Ποιες μερες ειναι καλυτερες απο αποψη να μην εχει κοσμο πολυ. Την πρωτη φορα ειχα παει μια Παρασκευη απογευμα και γινοτανε της ακολλασιας και ξενερωσα τον πατο μου μεχρι που ηρθε το μωρο και ολα ξεχαστηκαν. Την Κυριακη πηγα γυρω στις 11 το βραδυ και ηταν σχετικα ηρεμα. Αν και δεν εκανα μεγαλη γυρα μονο σε ενα ηταν η πουτανα επι το εργω.

Επισης απο αποψη επικυνδηνοτητας υπαρχει καποιος δρομος που να σε οδηγει στα ρδελα (απο μετρο) που να ειναι λιγοτερο επικυνδηνος. Οι περιεργοι τις περιοχης σε πειραζουν? Εχει τυχει δλδ κανα σκηνικο που ειναι αξιολογο για να προσεχουμε. Τα ματια ηταν 44 αλλα νταξει καμια φορα ειναι η κακια στιγμη

Καθημερινες, πρωι η νυχτερινη εχει λιγοτερο κοσμο
 

Ironhead

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2015
Μηνύματα
270
Like
0
Πόντοι
1
kalispera exei parei kaneis thn niki stin iasonos 10 ston pano orofo. kanei kalo gamisi h einai fola?
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • untitled.jpg
    untitled.jpg
    372,6 KB · Εμφανίσεις: 33

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
εγώ πάντως δε βλέπω ενημερώσεις από Ν.Σμύρνη    :think:

Έγραψα τον πρώτο που μου ήρθε στο μυαλό.
Δε θέλω να υποτιμήσω κάνεναν.

Το σημειωματάριο έχει αξία, όχι ο ρεπόρτερ σε αυτή τη φωτο.
Και η φωτό ΕΙΝΑΙ από την εκδήλωση.
Μπες στο λινκ σου και δες τες όλες.
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Έγραψα τον πρώτο που μου ήρθε στο μυαλό.
Δε θέλω να υποτιμήσω κάνεναν.

Το σημειωματάριο έχει αξία, όχι ο ρεπόρτερ σε αυτή τη φωτο.
Και η φωτό ΕΙΝΑΙ από την εκδήλωση.
Μπες στο λινκ σου και δες τες όλες.

ναι ρε τύπε ξέρω ότι η φώτο είναι από το λινκ μου...
άλλο είπα πριν ότι ο Ν.Σμύρνη δεν κάνει ενημερώσεις...
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
άλλο είπα πριν ότι ο Ν.Σμύρνη δεν κάνει ενημερώσεις...
Μπορεί να έχεις δίκιο, δεν ξέρω.
Να σου πω την αμαρτία μου, εγώ πάτησα μια παλιά σελίδα στην τύχη (για να βρω ένα καλό κείμενο ενημέρωσης), και έπεσα σε μια δικιά του.
Θέλεις να αλλάξω το όνομα?
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Έχει "πέσει" πολύ το Μεταξουργείο. Αλλά επειδή έχουν πέσει κι οι τσέπες μας, βλέπω ότι αρκετοί εδώ το τιμούν... κι εγώ το ίδιο! Γι' αυτό και ξέρω το χάλι που επικρατεί εκεί. Ουσιαστικά, το μόνο σπιτάκι που λέει είναι αυτό που έχει την Ελένη και εναλάξ Χριστίνα/Βανέσα. Κάνουν και παρτούζα με 20 ευρουλάκια, μια φορά έκανα δεν τα έκλαψα τα φράγκα, ίσα-ίσα. Οπότε κι εγώ, αν είναι να δώσο μπλε εισιτίριο προτιμώ να έχω δύο. Αλλιώς δίνω κόκκινο! Επίσης, κάποιες φορές παίζει ένα όμορφο πιπινάκι (για μινιόν-lovers) στο Ιάσωνος 25. Τα άλλα είναι δράμα. Τις προάλλες μπήκα σε αυτό που είναι υπόγειο, δίπλα στο Ιάσωνος 33, και δεν μπόρεσα να κάτσω πάνω από 2 λεπτά από την ποδαρίλα. Ρε μαλάκες, πως αντέχει η πουτάνα εκεί 10-12 ώρες που είναι κλεισμένη εκεί μέσα??? Επίσης, άκουσα ότι την περιοχή την "ελέγχουν" Αλβανοί...
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Όλα έχουν πέσει ...
Το Μεταξουργείο όμως είναι άθλιο και φθηνό
για αυτό το λόγο όμως το έχουμε πελώρια ανάγκη!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom