Νέα

Μεταξουργείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Πριν λίγο...υπό καταρρακτώδη βροχή...στο Μεταξουργείο....
Τέρμα ρομαντική φάση,μόνο για πορνο/κομάντος.... :wanker:



h8JCrpF.jpg



Κολωνού 23Β - Έλενα (η μελαχρινή,με το καλό σχετικά σώμα)

Κολωνού 30Β - Ανδριάνα (το στυλιάρι καύλα,με τα γυαλιά - απλό πρόγραμμα)  :pipa1: έφευγε και την άλλαζε η μπαζο-μίλφ Άννα   :shit:

Κολωνού 15 δεξιά - Μέγκι (το γνωστό στυλιάρι...ζητούσε 15€ ,με απλό πρόγραμμα  :headbang:)

Κολωνού 11Α κάτω - Άννα (το μαϊμουδάκι...επέστρεψε ξανθό,απλό πρόγραμμα)


Τιμήθηκε από εμένα με σούπερ,εντυπώσεις - έστω και χωρίς 69 -  :grin:....θα ακολουθήσει κριτική! :wanker:

Ο ψευτοκλιματισμός που ζέστανε τον χώρο... :grin:

D0cbi3t.jpg



Ιάσωνος 20Γ - Τζανίνα (η ξανθιά φόλα με το καλό σώμα,γνωστή και από Φυλής 67 κτλ.)

Ιάσωνος 30Β - Τζούλια (η μαυρούλα με απλό πρόγραμμα + 69)

Ιάσωνος 33 - Μαρία (ξωτικό,με τούμπανο βυζάρες  :tits2:)


Την τίμησε ο εξωθεσμικός μου φίλος  :zfuck: ,σεληνιάστηκε και είπε ότι θα ξαναπάει αύριο  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


OPuFSf8.jpg


Αυτά τα λίγα κύριοι,διότι η βροχή ήταν δυνατή και αποχωρήσαμε... :hi:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Στοχευμένα και ρομαντικά,πριν λίγο Μεταξουργείο...με τον εξωθεσμικό μου φίλο... :hi:


nEJj8Fu.jpg



Πήγα όσο πιο κοντά,μπορούσα και έβγαλα φωτό τα "ζάκια".... :kneel:


cNzsmuM.jpg






Ιάσωνος 30Α - Τζέσικα

Τιμήθηκε από τον εξωθεσμικό,με καλές εντυπώσεις...
Να πω ότι παίρνω πίσω την κίτρινη κάρτα... ;)
Όταν πήγαμε στο σαλόνι....μου είπε:

-"Κουρεύτηκες μωρό μου";  :grin: "Ποιο ωραίος είσαι,έτσι"... :-* :-* :-*

Αφού πρόσεξε το νέο,πορνώδες look....άκυρη η κάρτα... :tooth:
Την επόμενη φορά θα την "τιμωρήσω",στο δωμάτιο!  :pipa1:



Κολωνού 11Α - Άννα (το γνωστό στυλιάρι/γυρολόγος Αλβανίδα)

Την τίμησα,διότι είπε ότι θα κάνει ελεύθερο στοματικό...
Όταν μπήκα δωμάτιο και ήρθε...μου καθάρισε το πέος με μωρομάντηλο και είπε το εξής:

-"Δεν κάνω σε όλους πίπα χωρίς προφυλακτικό....μόνο σε Έλληνες και Αλβανούς  :tooth: ... Οι Πακιστανοί,βρωμάνε"...

Δεν σας κρύβω,ότι μου έφυγε ένα βάρος... :grin: :grin: :grin:
Στα του αγώνα,μια χαρά πέρασα...11 λεπτάκια μαζί της...
Ο τσα2 ο γέρος,μάλλον έχει πάθει εγκεφαλικό και δεν το ξέρει...
Δεν καταλάβαινε τίποτα,ήταν στα χαμένα... :2funny:


Το πορνικό παντζούρι του δωματίου!  :hi:

fLUHR2T.jpg




Να δούμε..πότε θα φτιάξουν το γ@μω/σκαλί του οίκου... :grin:


7utraD3.jpg



Καλό απόγευμα/βράδυ...  :hi:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
βόλτα πριν από λίγο υπό συννεφιά σε μερικά σπιτάκια στην 1η τρέχουσα βάρδια στο Μεταξουργείο

Καλλέργη 33
CAM00242_1.jpg

Ιωάννα ξανθιά κοπέλα , σώμα με πιασιματάκια 2.5άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Λεωνίδου 6
CAM00243.jpg

ξανθιά παχουλή κοπέλα , μαλλί μέχρι τους ώμους 2άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Κεραμικού 13 , Κεραμικού 13α και Κεραμικού 13γ
CAM00249_1.jpg

Ανέτα μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο πίσω , κανονικό σώμα 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Χριστίνα ξανθιά κανονικο σώμα 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Καστανή μίλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους , κανονικο σώμα μικρό βυζί , με ακα στα 10 ευρώ.

Κεραμικού 15α και Κεραμικού 15β
CAM00248_1.jpg

Καστανόξανθη χοντρή με 3άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Σιμόνα , κοκκινομάλλα κατσαρομάλλα , σώμα με ελέχιστα πιασιματάκια 2.5άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Κολωνού 23 και Κολωνού 23α
CAM00245_1.jpg

Αντζελίνα ξανθιά με κανονικό σώμα ωραίο κωλαράκι 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Ναταλί ξανθιά γκίλφ με μακρύ μαλλί , σώμα με πιασιματάκια 2άρι βυζί , με ακα τελειωτικό στα 10 ευρώ.

Κολωνού 27β
CAM00246_1.jpg

Αλεξάνδρα μελαχρινή κοντή χοντρή με καρέ μαλλί 2άρι βυζί , απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Κολωνού 27α
CAM00247_1.jpg

Λάουρα μελαχρινή λεπτή με μακρύ μαλλί  2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ και Μαριάννα ξανθιά με κανονικο σώμα
2άρι τριγωνικό βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Κολωνού 47
CAM00250_1.jpg

Γκάλα /Γκαλίνα ξανθοκάστανη κοντούλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά κανονικό σώμα μικρό βυζί , με ακα τελειωτικό στο σώμα
στα 10 ευρώ.

Κολωνού 48
CAM00251.jpg

Άντζελα καστανόξανθη μίλφ με κοντό μαλλάκι φράντζα , κανονικό σώμα  μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Κολωνού 53
CAM00252_1.jpg

Χριστίνα μελαχρινή ψηλή με μακρύ μαλλί , κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ και Βερόνικα απο Μεγάλου Αλεξάνδρου 28
χοντρή με καστανό σκούρο μαλλί 3.5άρια βυζιά , με ακα στα 10 ευρώ.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 15
image.jpg

Πάολα(απο Μ.Α 28)καστανή χοντρούλα με 2.5άρια βυζιά , με ακα στα 10 ευρώ , τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 17
CAM00253_1.jpg

Μαρία μελαχρινή γκίλφ ασχημόφατσα με μαλλί μέχρι τους ώμους , παχουλή με 2άρι βυζί , με ακα και κώλο στα 10 ευρώ

καλό μεσημέρι


 
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Μalia exeis gamisei foithtria?
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Πριν λίγο με τον εξωθεσμικό μου φίλο...
Μεταξουργείο....μόνο Πάκια...ούτε 1 Έλληνας!  :headbang:
Καλά τα λέει ο Δημητράκης/πορνομετανά..... :kneel: :kneel: :kneel:




Κολωνού 32Β - 3 κοπέλες / Μαρία (το στυλιάρι...με το πεταχτό κωλάκι  :kissass2:,ξανθιά Αλβανίδα με εντελώς απλό...χωρίς 69  :headbang:) - Μόνικα (άλλο στυλιάρι,από το Κ.15 αριστερά...με απλό) Την 3η κοπέλα δεν την είδαμε γιατί η τρελο/τσα2...μας είχε ζαλίσει στα @@ και έλεγε σε έναν θείο...αν θέλει να παντρευτούν.... :tooth: :tooth: :tooth:


Κολωνού 11Α κάτω - Άννα (ξανθό μαϊμουδάκι  :fuck2: ,με απλό πρόγραμμα)

Τιμήθηκε και πάλι,με καλές εντυπώσεις από εμένα.... :zfuck:


Ιάσωνος 20Α - Σάρα (όμορφο τσουρκο-πιπίνι,με απλό)

Ο εξωθεσμικός την τίμησε και έφαγε τρελή φόλα....
Δεν ήξερε ούτε πίπα να πάρει και την έδιωξε από το δωμάτιο!
Πήρε τα χρήματα πίσω... :hi:



Ιάσωνος 30Α - Τζέσικα (συνέχισε 2η βάρδια....πολύ καύλα το μωρό,με απλό πρόγραμμα) :pipa1:

Ιάσωνος 33 - Χριστίνα (εντελώς στυλιάρι,καύλα με απαξιωμένη μούρη....θα πέρναγα...αλλά δεν κάνει 69  :birdman:)

Ιάσωνος 19Α κάτω - Ντιάνα (το κοντό πιπίνι με τα ωραία βυζάκια,απλό πρόγραμμα) :tits2:


Αυτά τα λίγα,γιατί ο εξωθεσμικός ξενέρωσε και δεν ήθελε να συνεχίσουμε την τσάρκα...να γαμήσει καμιά άλλη... :headbang: :headbang:
Όπως φεύγαμε είδαμε τον @Karampinas...με το νέο εργαλείο... :kneel: :kneel: :kneel:
Καλό βράδυ!
 

Συνημμένα

  • mp3roof.jpg
    mp3roof.jpg
    37,5 KB · Εμφανίσεις: 36

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
πριν απο λιγο στην τρεχουσα 1η βαρδια

Λεωνιδου 28 κατω Λιλη η ξανθια γυρολογος(Κολωνου 30α , Χωματιανου 11β κλπ) μιλφ , σωμα με πιασιματα
2αρι βυζι , τατου στο αριστερο στηθος μια καρδια , απλο προγραμμα στα 10 ευρω.

Λεωνιδου 28 οροφος μελαχρινο μαυριδερο στιλιαρι με μικρο βυζι , με κωλο στα 10 ευρω.

Κολωνου 32γ Αννα κοκκινομαλλικο κατσαρομαλλικο στιλιαρι με μικρο βυζι , πιρσινγκ στον αφαλο
στα χειλη και τατου χαμηλα στην μεση ,απλο προγραμμα στα 10 ευρω.

Κολωνου 30β Αντριαννα καστανο σκουρο μαλλι γυαλακια με μαυρο σκελετο , λεπτη με ωραιο 2αρι+ βυζι
απλο προγραμμα στα 10 ευρω.

Κολωνου 30α Νταρια ξανθια με κανονικο σωμα ωραια 2.5αρια βυζια πισιματακια στην περιοχη του
κωλου ,απλο προγραμμα στα 10 ευρω.

Κολωνου 27α Λαουρα μελαχρινη λεπτή με μακρυ μαλλι  2αρι βυζι ,απλο προγραμμα στα 10 ευρω.

Κολωνου 23α Ναταλι ξανθια γκιλφ  , σωμα με πιασιματακια 2αρι βυζι , με ακα τελειωτικο στα 10 ευρω.

Κολωνου 23 Αντελινα ξανθια με κανονικο σωμα ωρααο κωλαρακι 1.5αρι βυζι ,απλο προγραμμα στα 10 ευρω.

Κεραμικου 15β Σιμονα κοκκινομαλλα σωμα με λιγα πιασιματακια 2.5αρια βυζια ,απλο προγραμμα στα 10 ευρω.

Κεραμικου 15α Αννα καστανοξανθη κοντη χοντρη με 3αρια βυζια ,απλο προγραμμα στα 10 ευρω.

Κεραμικου 13α Χριστινα ξανθια κανονικο σωμα 2αρι βυζι ,απλο προγραμμα στα 10 ευρω.

Κεραμικου 13 Ανετα μελαχρινη κανονικο σωμα 2αρι βυζι ,απλο προγραμμα στα 10 ευρω.

Ιασωνος 2α Κατερινα ξανθια χοντρη μιλφογκλιφ  με καρε μαλλι τεραστιο κωλο 2αρι βυζι , με ακα
τελειωτικο στα 10 ευρω.

Ιασωνος 1α Μαρινα μελαχρινη κοκκαλιαρα γκλιλφ με μικρο βυζι , με ακα και κωλο στα 10 ευρω.

Ιασωνος 1β αριστερα μελαχρινη νταρτνανα με 2αρι βυζι ,απλο προγραμμα στα 10 ευρω.

Ιασωνος 19α Ντιαννα μελαχρινη κανονικο σωμα 2αρι βυζι ,απλο προγραμμα στα 10 ευρω.

Ιασωνος 19β Ινα ξανθια ουκρανεζα(δεν την εχω ξαναδει , λογικα καινουργια)με ισιο μαλλι μεχρι κατω
απο τους ωμους με πιασιματακια 1.5αρι βυζι ,απλο προγραμμα στα 10 ευρω.

Ιασωνος 30β καστανη κοπελα με μακρυ ισιο μαλλι σωμα με πιασιματακια 1.5αρι βυζι , απλο προγραμμα
και οποιος θελει και ακα στα 10 ευρω.

Μεγαλου Αλεξανδου 17 Μαρια μελαχρινη γκιλφ παχουλη με 2αρι βυζι , με ακα και κωλο στα 10 ευρω.

Μεγαλου Αλεξανδρου 15 Παολα καστανη χοντρουλα με 2.5αρια βυζια , με ακα τελειωτικο στα 10 ευρω.

Μεγαλου Αλεξανδρου 22α Κατερινα το ξανθο κατσαρομαλλικο γκιλφ(απο Εξηκιου 18γ , Βεργας 2 κλπ)χοντρη
με 2.5αρι βυζι ,απλο προγραμμα στα 10 ευρω(μεσα κανει και ακα αλλα οχι σε ολους), εξω σχεδον απο τον οικο
ειχε παρκαρει και το ασημι πολυτελες αμαξι της...δεν φοβαται???

καλο μεσημερι
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Πριν λίγο με τον εξωθεσμικό μου φίλο...υπό βροχή!
Μεταξουργείο....μόνο Πάκια...ούτε 1 Έλληνας,πάλι!   :S



Ιάσωνος 20Γ - Τζανίνα (η γνωστή ξανθιά φόλα,καραμούζιαζε κόσμο - πάκια -  :grin: )

Ιάσωνος 33 - Χριστίνα (εντελώς στυλιάρι,καύλα με απαξιωμένη μούρη....άβυζη με απλό πρόγραμμα) & Άντζελα (Αλβανοκοντύλω με απλό και αυτή)  :s&m_2:

Ιάσωνος 19Α κάτω - Ντιάνα (το κοντό πιπίνι με τα ωραία βυζάκια...μακρύ μαύρο μαλλί,απλό πρόγραμμα)

Ιάσωνος 37Β - Κατερίνα (τσουρκοειδές μπαζάκι...σγουρό μαλλί,με 69)


Κολωνού 30Β - Ανδριάνα (το στυλιάρι,με τα γυαλάκια...με απλό πρόγραμμα) :-*

Τιμήθηκε από τον εξωθεσμικό,με καλές εντυπώσεις...αν και το μωρό σχόλαγε!
Τίμια,η κορασίδα...



Κολωνού 32Β -  Μόνικα (το στυλιάρι,από το Κ.15 αριστερά...με απλό) ,μαζί της η Μισέλ (ανανεωμένη  :tits2: ,κοντεύει να γίνει τελείως στυλιάρι...με απλό πρόγραμμα) 15€,η τιμή.

Κολωνού 15 δεξιά - Άννα (το στυλιάρι γυρολόγος που πήρα προχθές στο 11 πάνω,με ακά τσιμπούκι  :pipa1: ) & Μέγκυ (ξανθό στυλιάρι,που επιμένει να ζητάει 15€  :jerking:...με 10€...θα την έπαιρνα και ας είναι φόλα)

Κολωνού 11Α κάτω - Άννα (ξανθό μαϊμουδάκι...με λευκά εσώρουχα σήμερα,απλό πρόγραμμα)  :pipa1:

Τιμήθηκε και πάλι,με καλές εντυπώσεις από εμένα.... :erection:



Κολωνού 23 - μπαζο/Λουμινίτσα (προσπαθούσε να βάλει άτομο στο δωμάτιο,σπρώχνοντας τον  :grin:)


nDTkEh7.jpg


JPZZzZg.jpg


ysiFNec.jpg



Αυτά τα λίγα,από το άδειο Μεταξουργείο!  :hi:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Ο ψευτοκλιματισμός που ζέστανε τον χώρο... :grin:
στους πόσους °C ήταν τύπε ;  :grin:
Πριν λίγο με τον εξωθεσμικό μου φίλο...υπό βροχή!
Μεταξουργείο....μόνο Πάκια...ούτε 1 Έλληνας,πάλι!  :S
Ωραία ενημέρωση τύπε και φυσικά και το φωτορεπορτάζ :grin:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Πριν λίγο με τον εξωθεσμικό μου φίλο...υπό βροχή!
Μεταξουργείο....μόνο Πάκια...ούτε 1 Έλληνας,πάλι!   :S



Ιάσωνος 20Γ - Τζανίνα (η γνωστή ξανθιά φόλα,καραμούζιαζε κόσμο - πάκια -  :grin: )

Ιάσωνος 33 - Χριστίνα (εντελώς στυλιάρι,καύλα με απαξιωμένη μούρη....άβυζη με απλό πρόγραμμα) & Άντζελα (Αλβανοκοντύλω με απλό και αυτή)  :s&m_2:

Ιάσωνος 19Α κάτω - Ντιάνα (το κοντό πιπίνι με τα ωραία βυζάκια...μακρύ μαύρο μαλλί,απλό πρόγραμμα)

Ιάσωνος 37Β - Κατερίνα (τσουρκοειδές μπαζάκι...σγουρό μαλλί,με 69)


Κολωνού 30Β - Ανδριάνα (το στυλιάρι,με τα γυαλάκια...με απλό πρόγραμμα) :-*

Τιμήθηκε από τον εξωθεσμικό,με καλές εντυπώσεις...αν και το μωρό σχόλαγε!
Τίμια,η κορασίδα...



Κολωνού 32Β -  Μόνικα (το στυλιάρι,από το Κ.15 αριστερά...με απλό) ,μαζί της η Μισέλ (ανανεωμένη  :tits2: ,κοντεύει να γίνει τελείως στυλιάρι...με απλό πρόγραμμα) 15€,η τιμή.

Κολωνού 15 δεξιά - Άννα (το στυλιάρι γυρολόγος που πήρα προχθές στο 11 πάνω,με ακά τσιμπούκι  :pipa1: ) & Μέγκυ (ξανθό στυλιάρι,που επιμένει να ζητάει 15€  :jerking:...με 10€...θα την έπαιρνα και ας είναι φόλα)

Κολωνού 11Α κάτω - Άννα (ξανθό μαϊμουδάκι...με λευκά εσώρουχα σήμερα,απλό πρόγραμμα)  :pipa1:

Τιμήθηκε και πάλι,με καλές εντυπώσεις από εμένα.... :erection:



Κολωνού 23 - μπαζο/Λουμινίτσα (προσπαθούσε να βάλει άτομο στο δωμάτιο,σπρώχνοντας τον  :grin:)


nDTkEh7.jpg


JPZZzZg.jpg


ysiFNec.jpg



Αυτά τα λίγα,από το άδειο Μεταξουργείο!  :hi:
Ο μόνος Ελληνας που πήγαινε ήμουν εγώ  :2funny: Σε ενάμιση που μήνα θα έρθω πάλι Ελλάδα και ένας Ελληνας θα υπάρχει στο Μεταξουργείο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.669
Like
2.393
Πόντοι
606
δημητρακη καλησπερα :) το τελευταιο  βιντεακι σου ειναι εκεινο που φορας τα αρχαιοελληνικα?
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
δημητρακη καλησπερα :) το τελευταιο  βιντεακι σου ειναι εκεινο που φορας τα αρχαιοελληνικα?
Ναι
O Ανθρωπος Πυρφορος θα παει στο Μεταξουργείο?
Ο ανθρωπος Πιρφόρος συχνάζει σε κατι αθλια μπαρ στη γειτονιά του!Η γκομενα που εφυγε πρεπει να του εφυγε και το  :knockinb: πρεπει να το εκωψε  :2funny:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Πορνομεταναστη μου παιρνω καμψεις σε εχουμε πελωρια αναγκη  :kneel: :kneel: :kneel:

Ρε συ καντο τελη Μαιου αν μπορεις, γιατι μεσα Μαιου μαλλον θα λειπω εξωτερικο  :headbang:
Το έχουμε τεράστια ανάγκη  :hi: :hi: :hi: :hi:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Πορνομεταναστη μου παιρνω καμψεις σε εχουμε πελωρια αναγκη  :kneel: :kneel: :kneel:

Ρε συ καντο τελη Μαιου αν μπορεις, γιατι μεσα Μαιου μαλλον θα λειπω εξωτερικο  :headbang:
Εγω ηθελα και πιο νωρις αλλα δεν μπορω!Ππιθανοτατα Θα κατσω μεχρι της 26-27 Μα'ι'ου
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom