Νέα

Μεταξουργείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Θα γίνει χαμός στο Μετάξι....θα γαμεύσουμε όλες τις κορασίδες.... :wanker: :wanker: :wanker:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Θα γίνει χαμός στο Μετάξι....θα γαμεύσουμε όλες τις κορασίδες.... :wanker: :wanker: :wanker:
3-4 ειναι οι καλες που μπορεις να της  :knockinb: ολες οι αλλες ειναι  :shit: ελπιζω να μην κανει ζέστη οταν θα ερθω!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Πριν λίγο με τον εξωθεσμικό μου φίλο...στην αλλαγή βάρδιας!
Μεταξουργείο....τυχαία συνάντηση με Προεδράρα Sotirof/Kavlof και Προεδρικό εξωθεσμικό!  
Να πω ότι είναι της μόδας οι εξωθεσμικοί,τώρα τελευταία...!!! :o



7DOKlb8.jpg



Ιάσωνος 20Α - Κορίνα (σαν πιο όμορφη ήταν σήμερα,με το μαύρο εσώρουχο  :rolleyes:  :hi: απλό πρόγραμμα)

Ιάσωνος 19Α κάτω - Ντιάνα (το κοντό πιπίνι με τα ωραία βυζάκια...μακρύ μαύρο μαλλί,απλό πρόγραμμα)  :tits2:

Ιάσωνος 30Α - Τζέσικα (το πιο ωραίο μωρό της πρώτης βάρδιας...με απλό πρόγραμμα)



Τιμήθηκε από τον εξωθεσμικό,με καλές εντυπώσεις...και καπάκι πέρασα και εγώ!
"Εκαταγαμεύθη" πολύ ωραία με εναλλαγές στάσεων και στα όρθια....τελείωσα σε ιεραποστολικό. :wanker:
Το είχα ανάγκη αυτό το σεξάκι,με το τσουρκοειδές μωρό Τζέσικα!
Εδώ τελείωσε και η μίνι βόλτα μας... :hi:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
βόλτα (11.18-12.25) στην πρώτη τρέχουσα βάρδια στο Μεταξουργείο,πολλά σπίτια κλειστά ή άνοιγαν στην διαρκεια της βόλτας μου.

Κολωνου 53 Χριστίνα μελαχρινή ψηλή με πιασιματάκια 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Κολωνού 48  Άντζελα καστανόξανθη μίλφ με κοντό μαλλάκι φράντζα , κανονικό σώμα  μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ και Αντριαννα ξανθιά με πιασιματάκια 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Κολωνού 47 κάτω Μιράντα η Βραζιλίανα απο τα μαγαζία Λιοσίων και πέριξ , ξανθιά χοντρή μιλφογκίλφ με 2άρι βυζί , με ακα.

Κολωνού 47 όροφος Γκαλίνα ξανθιά χοντρή γκίλφ με 4άρια βυζιά , με ακα τελειωτικό στο σώμα στα 10 ευρώ.

Κολωνού 23β Ναταλία ξανθιά γκίλφ με πιασιματάκια 2άρι βυζί , με ακα τελειωτικό  στα 10 ευρώ.

Κολωνού 23 Αντελίνα ξανθιά λεπτή με ωραίο κώλο 1.5άρι βυζί , απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Κολωνού 15α Πάολα καστανόξανθη με πιασίματα 2άρι βυζί , απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Κολωνού 15β ξανθιά κατσαρομάλλα με κανονικό σώμα 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Κολωνού 11α ισόγειο Άννα ξανθιά λεπτή με 2άρι βυζί τατού στο αριστερό στήθος ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Κολωνού 11α όροφος Αννα μελαχρινή κοντή κοκκαλίαρα με μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Ιάσωνος 1α Μαρίνα μελαχρινή γκίλφ με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους λεπτή με μικρό βυζί , με ακα και κώλο στα 10 ευρώ.

Ιάσωνος 1β αριστερά Μπόνα κοκκινομάλλα μιλφ με πιασιματάκια 1.5άρι βυζί , με κώλο στα 10 ευρώ.

Ιάσωνος 10 ισόγειο Χριστίνα μελαχρινή χοντρούλα με μακρύ ίσιο μαλλί 3άρια βυζιά , απλό πρόγρμαμα στα 10 ευρώ.

Ιάσωνος 10 όροφος Αννα ξανθιά με καρέ μαλλί πιασιματάκια 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ , η πιο ξυνή που είδα στην βόλτα μου....

Ιάσωνος 20α η Αννα στο δωμάτιο ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Ιάσωνος 20β Ελένη μελαχρινή με κανονικό σώμα μικρό βυζί και ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Ιάσωνος 27α Μαρίνα μελαχρινή μαυριδερή κοντή κανονικο σώμα πεταχτώ κωλαράκι 2άρι βυζί , με κώλο στα 10 ευρώ , τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική.

Ιάσωνος 30α Αλίνα ξανθιά κοντή σώμα με πιαισματάκια 2άρι βυζί , με ακα στα 10 ευρώ.

Ιάσωνος 30β Τζώρτζια ξανθία φάλαινα με 4άρια βυζιά , με κώλο στα 10 ευρώ.

Ιάσωνος 31 Άντζέλα η χαζόφατσα καστανό μαλλί παχουλή με 2.5άρι βυζί , με ακα στα 10 ευρώ.

Ιάσωνος 33  το ζυμαράκι Άντζέλα ξανθιά κοντή με κατσαρό μαλλί πιασμένο πάνω κανονικό σώμα ωραίο κωλαράκι 1.5άρι στητό βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Ιάσωνος 37α Σύλβια καστανή με πιασιματάκια 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Ιάσωνος 44 μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά με πιασιματάκια 2.5άρι βυζί , απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Ιάσωνος 46β Μαρία μελαχρινή μαυριδερή κανονικό σώμα μικρό βυζί με μεγάλη ρόγα , με ακα στα 10 ευρώ.

Ιάσωνος 43 ξανθιά χοντρή με 2άρι βυζί , απλό πρόγραμμα στα 10 ευρω.

καλό μεσημέρι
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Την Κυριακη το βραδυ πηγα και εριξα εναν σε μια ξυνουλα στο μαγευτικο Μεταξι. Δευτερη φορα που παω γενικοτερα. Λογω χρηματων δεν με παιρνει για φυλης ασε που ειναι πιο απροσιτη απο αποψη συγκοινωνιας για μενα και δεν γουσταρω να πηγαινω πριν δυσει ο ηλιος.

Για πειτε ρε παιδια. Ποιες μερες ειναι καλυτερες απο αποψη να μην εχει κοσμο πολυ. Την πρωτη φορα ειχα παει μια Παρασκευη απογευμα και γινοτανε της ακολλασιας και ξενερωσα τον πατο μου μεχρι που ηρθε το μωρο και ολα ξεχαστηκαν. Την Κυριακη πηγα γυρω στις 11 το βραδυ και ηταν σχετικα ηρεμα. Αν και δεν εκανα μεγαλη γυρα μονο σε ενα ηταν η πουτανα επι το εργω.

Επισης απο αποψη επικυνδηνοτητας υπαρχει καποιος δρομος που να σε οδηγει στα ρδελα (απο μετρο) που να ειναι λιγοτερο επικυνδηνος. Οι περιεργοι τις περιοχης σε πειραζουν? Εχει τυχει δλδ κανα σκηνικο που ειναι αξιολογο για να προσεχουμε. Τα ματια ηταν 44 αλλα νταξει καμια φορα ειναι η κακια στιγμη
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Πριν λίγο....Μεταξουργείο 2η-3η βάρδια...με αρκετές κοπέλες σε δωμάτια... :tickedoff:



Ιάσωνος 33 - Χριστίνα (το στυλιάρι με μαλλί Φρου-φρου και ο ξυλουργός  :P) & Μαρία (με την κωλάρα)  :pipa1:

Ιάσωνος 30 πάνω - Βανέσα (ωραίο πιπινοτσουρκάκι)  

Ιάσωνος 27Α - Σακίρα (η μαυρούλα,προσπαθούσε να χώσει κόσμο σε δωμάτιο)

Ιάσωνος 37Α - Μαρία (τσουρκοειδές στυλιάρι)

Ιάσωνος 1 μεσαίο - στο αριστερό μαγαζί  Ρίτα (ρωσικό προμίλφ,οι αλλοδαποί έκαναν πάρτυ και πήραμε δρόμο  :badair:)

Υπηρεσία η κ.Νίκη....  :kneel: :kneel: :kneel:



Κολωνού 30 κάτω - Ηλέκτρα (η ξανθιά καύλα,με τα τατού) + 1 στο δωμάτιο

Τιμήθηκε πάλι από τον εξωθεσμικό μου φίλο με καλές εντυπώσεις...  :fuck2:



Κολωνού 15 δεξιά - Μαρία (η γνωστή με το κωλαράκι το πεταχτό και απαξιωμένη φατσούλα)

Την πήρα εγώ,με απλό πρόγραμμα  :rolleyes: :huh: ...γιατί με καυλώνει το κωλάκι της!
Πολύ καλή,εγαμεύθη με καλές εντυπώσεις...ήθελε να την γαμήσω δυνατά...πράγμα που έγινε!
Κάτι μαλάκες έξω φώναζαν και άνοιξα την πόρτα πριν ξεκινήσω με το Μαράκι και τους είπα να κάνουν ησυχία.... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Πολύ καύλα η κοντοπούτανη.... :wanker:




Κολωνού 15 αριστερά - Νικόλ (η νέα πιτσιρίκα) και 1 στο δωμάτιο.

Κολωνού 11 ισόγειο - Ζωή (Αλβανοστυλιάρι)

Κολωνού 11 υπόγειο - Μόνικα + 1 στο δωμάτιο

Κολωνού & Λεωνίδου - Γκαμπριέλα (ξανθό στυλιάρι,με γυαλάκια 15€)

Κολωνού 23 κάτω - Χριστίνα (Κου,με τις βυζάρες έξω  :tits2:) 15€)



Το δωμάτιο από Κολωνού 15 δεξιά,που τίμησα τη Μαρία... :hi:



GeFVPL1.jpg
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Πριν λίγο....Μεταξουργείο 2η-3η βάρδια...με αρκετές κοπέλες σε δωμάτια... :tickedoff:



Ιάσωνος 33 - Χριστίνα (το στυλιάρι με μαλλί Φρου-φρου και ο ξυλουργός  :P) & Μαρία (με την κωλάρα)  :pipa1:

Ιάσωνος 30 πάνω - Βανέσα (ωραίο πιπινοτσουρκάκι)  

Ιάσωνος 27Α - Σακίρα (η μαυρούλα,προσπαθούσε να χώσει κόσμο σε δωμάτιο)

Ιάσωνος 37Α - Μαρία (τσουρκοειδές στυλιάρι)

Ιάσωνος 1 μεσαίο - στο αριστερό μαγαζί  Ρίτα (ρωσικό προμίλφ,οι αλλοδαποί έκαναν πάρτυ και πήραμε δρόμο  :badair:)

Υπηρεσία η κ.Νίκη....  :kneel: :kneel: :kneel:



Κολωνού 30 κάτω - Ηλέκτρα (η ξανθιά καύλα,με τα τατού) + 1 στο δωμάτιο

Τιμήθηκε πάλι από τον εξωθεσμικό μου φίλο με καλές εντυπώσεις...  :fuck2:



Κολωνού 15 δεξιά - Μαρία (η γνωστή με το κωλαράκι το πεταχτό και απαξιωμένη φατσούλα)

Την πήρα εγώ,με απλό πρόγραμμα  :rolleyes: :huh: ...γιατί με καυλώνει το κωλάκι της!
Πολύ καλή,εγαμεύθη με καλές εντυπώσεις...ήθελε να την γαμήσω δυνατά...πράγμα που έγινε!
Κάτι μαλάκες έξω φώναζαν και άνοιξα την πόρτα πριν ξεκινήσω με το Μαράκι και τους είπα να κάνουν ησυχία.... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Πολύ καύλα η κοντοπούτανη.... :wanker:




Κολωνού 15 αριστερά - Νικόλ (η νέα πιτσιρίκα) και 1 στο δωμάτιο.

Κολωνού 11 ισόγειο - Ζωή (Αλβανοστυλιάρι)

Κολωνού 11 υπόγειο - Μόνικα + 1 στο δωμάτιο

Κολωνού & Λεωνίδου - Γκαμπριέλα (ξανθό στυλιάρι,με γυαλάκια 15€)

Κολωνού 23 κάτω - Χριστίνα (Κου,με τις βυζάρες έξω  :tits2:) 15€)



Το δωμάτιο από Κολωνού 15 δεξιά,που τίμησα τη Μαρία... :hi:



GeFVPL1.jpg
Ωραίος Μπιλάκο  :hi: :hi: :hi: :hi:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Επισης απο αποψη επικυνδηνοτητας υπαρχει καποιος δρομος που να σε οδηγει στα ρδελα (απο μετρο) που να ειναι λιγοτερο επικυνδηνος. Οι περιεργοι τις περιοχης σε πειραζουν? Εχει τυχει δλδ κανα σκηνικο που ειναι αξιολογο για να προσεχουμε. Τα ματια ηταν 44 αλλα νταξει καμια φορα ειναι η κακια στιγμη
Εγω δεν ειδα να υπαρχει κανενας κυνδινος.Βεβαια στις 12 μερες που ημουν Ελλάδα (Μεταξουργειο πηγα 7 ή 8 φορες,αλλα περπατισα και στο τριγωνο που λενε κατω απο το δημαρχείο) δεν μπορω να εχω πληρη εικονα  :think: καλητερα να γραψει καποιος απο αυτους που μένουν Ελλάδα και πηγαινουν εκει συνέχεια.
  Πιστευω οτι αν δεν εχεις ακριβά πραγματα μαζι σου και πολλα μετρητα (αν εχεις 1000+ Ευρω μαζι σου και τα δουνε μπορει να εχεις προβλημα) δεν εχεις να φοβιθεις τιποτα.
    Το προβλημα εκει ειναι οτι η ποιοτητα επεσε τελειως!Αντε να εχει μια ή δυο που να βλεπονται στην καθε βάρδια!
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Πιστευω οτι αν δεν εχεις ακριβά πραγματα μαζι σου και πολλα μετρητα (αν εχεις 1000+ Ευρω μαζι σου και τα δουνε μπορει να εχεις προβλημα) δεν εχεις να φοβιθεις τιποτα.
    Το προβλημα εκει ειναι οτι η ποιοτητα επεσε τελειως!Αντε να εχει μια ή δυο που να βλεπονται στην καθε βάρδια!


Με 999 ευρω δεν νομιζω να χω θεμα αν και τα χς σε ψηλα  :P . Νταξει για την ποιοτητα δεν ξερω γτ 2 φορες ειχα κανει τσαρκα πιο παλια σιγουρα στην φυλης παιζουνε καλυτερα πραγματα αλλα δεν εχω να πεταξω ενα 20αρι...
 

Superaxinos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, θα ρωτήσω κάτι τόσο προφανές που δε ξέρω αν θα στεκόμουν στη θέση σας να μου απαντήσω αλλά θα το κάνω! Μέχρι τώρα έχω πάει μόνο σε Studio της Αθήνας. Η εντύπωσή μου είναι καλή και τελείως αντίθετη από όποιους φόβους μου είχαν δημιουργηθεί πριν ξεκινήσω το σπορ. Όμορφες κοπέλες, προσεγμένες, καθαρές(όσο φαίνεται), προσεγμένο μέρος σαν ένα καθαρό δωμάτιο σπιτιού και χρόνο σίγουρα 20-30λεπτά. Η συμπεριφορά που είχα μέχρι τώρα καλή και εξυπηρετική. Λόγω κρίσης λοιπόν σκέφτηκα πως το 50αρι τσούζει αρκετά και είπα να πάω σε ένα μπουρδέλο κοντά στο μεταξουργείο. Ειλικρινά, δε ξέρω αν μπορώ να μετρήσω τις φορές και τις ώρες που πέρασα και έκανα κύκλους από το μέρος. Κάθε φορά, κόσμος απαράδεκτος απ'έξω, πάκι, πρεζόνια και ότι άλλο θες. Πείτε μου σας παρακαλώ γιατί προσπαθώ να καταλάβω. Τα έχετε συνηθίσει τόσο πολύ αυτά και μπορείτε και μπαίνετε? Θέλω να πω, δε μπόρεσα να μπω όταν είδα 5-6 πακιστανούς να βγαίνουν από μέσα και στα σκαλιά να κάθονται τα πρεζόνια. Αρρώστιες, βρωμιά? Έχετε κολλήσει? Όχι πως στα στούντιο κόβω το κεφάλι μου πως είναι όλα αθώα αλλά έχω δει να τρώει πόρτα ξένος και γενικά να υπάρχει νορμάλ κόσμος. Δε φοβάστε μη κολλήσετε τίποτα? Προς θεού μη με πείτε ρατσιστή αλλά για λόγους προφανείς είναι πιο πιθανό να κουβαλάνε ασθένειες όλοι αυτοί στο Μεταξουργείο από έναν μέσο πολίτη. Ειδικά όταν ακούω για Μεταξουργείο και χωρίς προφυλακτικό, εκεί αλήθεια σηκώνω τα χέρια ψηλά. Ίσως να προσπαθώ να με πείσετε κάπως να πάω, δε ξέρω! Ευχαριστώ πολύ.
 

konpap71

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2013
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
Πριν λίγο με τον εξωθεσμικό μου φίλο...στην αλλαγή βάρδιας!
Μεταξουργείο....τυχαία συνάντηση με Προεδράρα Sotirof/Kavlof και Προεδρικό εξωθεσμικό!  
Να πω ότι είναι της μόδας οι εξωθεσμικοί,τώρα τελευταία...!!! :o



7DOKlb8.jpg



Ιάσωνος 20Α - Κορίνα (σαν πιο όμορφη ήταν σήμερα,με το μαύρο εσώρουχο  :rolleyes:  :hi: απλό πρόγραμμα)

Ιάσωνος 19Α κάτω - Ντιάνα (το κοντό πιπίνι με τα ωραία βυζάκια...μακρύ μαύρο μαλλί,απλό πρόγραμμα)  :tits2:

Ιάσωνος 30Α - Τζέσικα (το πιο ωραίο μωρό της πρώτης βάρδιας...με απλό πρόγραμμα)



Τιμήθηκε από τον εξωθεσμικό,με καλές εντυπώσεις...και καπάκι πέρασα και εγώ!
"Εκαταγαμεύθη" πολύ ωραία με εναλλαγές στάσεων και στα όρθια....τελείωσα σε ιεραποστολικό. :wanker:
Το είχα ανάγκη αυτό το σεξάκι,με το τσουρκοειδές μωρό Τζέσικα!
Εδώ τελείωσε και η μίνι βόλτα μας... :hi:

στο σπιτακι της φωτο κατοικοεδρευει η προισταμενη βαρδιων και καθαριστριων και λευκων ειδων των γυρω μπου...ειναι 30αρα...
βλεπεται με βυζακι ωραιο 3 αρι...και κυκλοφορει με μια μπανανα στη μεση... (τσαντακι οχι κιτρινη ;) )
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom