Νέα

Μεταξουργείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

scout3r

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
Πρώτη φορά πήγα σήμερα Μετάξι (κυρίως Φυλής πήγαινα αραιά και που) και είδα αρκετές desperate ιερόδουλες... μια πήγε και καλά να μου κλείσει την πόρτα να μην φύγω, άλλη με το που μπήκα ήρθε κατά πρόσωπο και με χάιδευε, αλλά το πιο τραγικό είναι μια που κυριολεκτικά μου χούφτωσε τον πούτσο! Άλλη μου έλεγε θα μου πάρει μόνο €8 επειδή της άρεσα (εμένα δεν μου άρεσε όμως, λολ).

Η πλάκα είναι ότι σε μια (ξανθιά μέτριου ύψους στην Λεωνιδίου, στην δεξιά σκάλα) όπως ερχόταν για δουλειά (ντυμένη) της κάνω ένα φιλικό χτύπημα στο κωλομέρι, δηλαδή όχι χούφτωμα/γράπωμα με το εσωτερικό μέρος του χεριού, αλλά με το εξωτερικό και μου λέει νευριασμένη «ΜΑΛΑΚΑ!!!». Έτσι περιμένει να πιάσει πελάτη; Δηλαδή εγώ τι έπρεπε να πω στην άλλη που μου γράπωσε τον πούτσο; Σόρρυ, αλλά με αυτά που είδα στο Μετάξι πήρα θάρρος, αλλά ξαναλέω, δεν χούφτωσα... υπάρχει κι ένα όριο.

Α λα καρτ ισότητα με λίγα λόγια... θα ήθελα να ακούσω απόψεις από φεμινίστριες, SJWs και ιερόδουλες.


εισαι  φαουλ ....  εξω απο  το μπουρδελο  φιλε δεν εχεις δικαιωμα να απλωσεις χερι ..
 

stolenheart

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
443
Like
599
Πόντοι
81
Ποιό έξω ρε; Ξέρετε να διαβάζετε μερικοί; Μέσα στο μπουρδέλο ήμουν...

Επίσης μου άπλωσαν αρκετές χέρι όπως είπα. Μια πήγε να μου κλείσει και την πόρτα κιόλας. Αν το έκανα όμως εγώ θα ήμουν κακός φαλλοκράτης σεξιστής, ε; Η ισότητα προϋποθέτει ίσα δικαιώματα, αλλά και ίσες υποχρεώσεις... όχι εγώ είναι γυναίκα και θα κάνω ό,τι θέλω, αλλά εσύ όχι. Όχι άλλα double standards.

Ε ρε κάτι πυρφόροι εδώ μέσα...
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.495
Πόντοι
10.686
Προσωπικά μιλώντας,είμαι εναντίον του επιθετικού σαλοναρίσματος από τις κοπέλες,όπως και της πρακτικής από τη μεριά των αντρών που βρίσκουν ευκαιρία για τζάμπα χούφτωμα... Στην περίπτωση τη δική σου θα είχες κάθε δικαίωμα να διαμαρτυρηθείς αν σε αποκαλούσε ''μαλάκα'' η κοπέλα που σου έπιασε τον πούτσο και της το επέστρεφες χουφτώνοντάς την!Το ότι η δεύτερη σε έβρισε ήταν υπεραντίδραση εκ μέρους της κατατάσσοντάς σε στην κατηγορία των ενοχλητικών που απλώς βολτάρουν και κάνουν φασαρία στα τσαρδιά,και μάλλον έτσι εξηγείται αφού έγραψες ότι δηλώνεις άγνοια για τα μαγαζιά και τις κοπέλες του Μεταξουργείου.Το ότι πλην μερικών εξαιρέσεων οι κοπέλες και οι τσατσάδες κινούνται στα όρια του νευρικού κλονισμού,τόσο εξαιτίας της αναδουλειάς,όσο και του πολύ χαμηλού επιπέδου των πελατών (μπάζα),έχει θιχτεί αρκετές φορές.Τέλος,όσον αφορά τη διαφορά αντιμετώπισης από κοπέλες και υπηρεσίες στη Φυλής και στα κεντρικά γενικότερα,πάνω-κάτω τα ίδια με το Μεταξουργείο,ίσως στον μέσον όρο είναι καλύτερα στα κεντρικά,με επιφύλαξη πάντα...
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
εγω ειμαι απο τους τυχερους δεν εχω προβληματα με τσατσαδες και κοπελες μονο μια τσατσα ειχα θεματακι με μια χοντρη και μια αλλη απο την μοντελοαλυσιδα  αλλα  το ελυσα  και τα δυο δεν ειναι σωστα ουτε χουφτωμα η κοπελα προς τον ανδρα που θελι να τσαρκαρει ουτε  ο ανδρας να χουφτωσει την κοπελλα αν δεν μπει δωματιο
 

stolenheart

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
443
Like
599
Πόντοι
81
Προσωπικά μιλώντας,είμαι εναντίον του επιθετικού σαλοναρίσματος από τις κοπέλες,όπως και της πρακτικής και από τη μεριά των αντρών που βρίσκουν ευκαιρία για τζάμπα χούφτωμα... Στην περίπτωση τη δική σου θα είχες κάθε δικαίωμα να διαμαρτυρηθείς αν σε αποκαλούσε ''μαλάκα'' η κοπέλα που σου έπιασε τον πούτσο και της το επέστρεφες χουφτώνοντάς την!Το ότι η δεύτερη σε έβρισε ήταν υπεραντίδραση εκ μέρους της κατατάσσοντάς σε στην κατηγορία των ενοχλητικών που απλώς βολτάρουν και κάνουν φασαρία στα τσαρδιά,και μάλλον έτσι εξηγείται αφού έγραψες ότι δηλώνεις άγνοια για τα μαγαζιά και τις κοπέλες του Μεταξουργείου.Το ότι πλην μερικών εξαιρέσεων οι κοπέλες και οι τσατσάδες κινούνται στα όρια του νευρικού κλονισμού,τόσο εξαιτίας της αναδουλειάς,όσο και του πολύ χαμηλού επιπέδου των πελατών (μπάζα),έχει θιχτεί αρκετές φορές.Τέλος,όσον αφορά τη διαφορά αντιμετώπισης από κοπέλες και υπηρεσίες στη Φυλής και στα κεντρικά γενικότερα,πάνω-κάτω τα ίδια με το Μεταξουργείο,ίσως στον μέσον όρο είναι καλύτερα στα κεντρικά,με επιφύλαξη πάντα...
Να και σοβαρή απάντηση άνευ τρολλαρίσματος...

Γιατί να την χουφτώσω; Δεν το θεωρώ «τιμωρία», ούτε ξέρω πόσοι την έχουν χουφτώσει πιο πριν...

Φασαρία; Ούτε καν... αν έψαχνα φασαρία, θα έβριζα ή θα έριχνα κανά χαστούκι.

Φαντάσου κιόλας να την χούφτωνα πραγματικά (γράπωμα με το εσωτερικό μέρος του χεριού, όχι απαλό χτύπημα με το εξωτερικό) και ήταν και ντυμένη κιόλας, όχι (ημί)γυμνη...

Για τα μπάζα (Πάκια, γέροι κλπ.) το παρατήρησα, σε πολλές μάλλον τους φαινόμουν σαν ξερολούκουμο, αφού κιόλας μια χοντρή-μπάζο μου είπε ανοιχτά να μου πάρει μόνο €8 (ούτε €5 δεν της έδινα, τζάμπα σπίτι της ίσως).

Αυτό με τις καληνύχτες μέρα-μεσημέρι είναι γνωστό φαινόμενο; Δεν είδα καμία απάντηση.

Για το χαμηλό επίπεδο πρώτα από όλα φταίνε οι ίδιοι. Δεν μπορείς π.χ. να μου έχεις απαγορευτικό καπνίσματος και να αφήνεις πελάτες να καπνίζουν ελεύθερα, χώρια ότι καπνίζουν και οι τσατσάδες εντός κλειστού χώρου. Μια ιερόδουλη προς τιμήν της βγήκε να καπνίσει έξω στο προαύλιο. Γενικά θέλει γερή αναμόρφωση το όλο σύστημα και να αρχίσουν να πληρώνουν και κανά φόρο... από του χρόνου είπαν μόνο πληρωμές με κάρτες για το αφορολόγητο.

Φυλής πήγα πριν κανά μήνα και δεν παρατήρησα τέτοια φαινόμενα. Η τσάρκα κουραστική είναι για μένα, θα με βόλευε να υπήρχε ένα site στυλ Google Maps που να δείχνει φωτός από τα κορίτσια της τωρινής βάρδιας και έτσι να έχω προαποφασίσει που θα πάω, χωρίς να χάνω χρόνο βολτάροντας...

Τέλος, για τις αναδουλειές που λες, σεβαστό, αλλά έτσι από περιέργεια γνωρίζει κανείς πόσα (μαύρα) βγάζει μια τσατσά & ιερόδουλη εκεί πέρα; Εγώ είμαι πολύ χαμηλά αμειβόμενος και ετοιμάζομαι για μετανάστευση... παρ' όλ' αυτά δεν το βρίσκω δικαιολογία για νευρικό κλονισμό, αλλιώς θα έβριζα και γενικά θα φερόμουν άσχημα.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.495
Πόντοι
10.686
Δεν έχω αναλάβει την υπεράσπιση των ιερόδουλων και των τσατσάδων,κάποιες φορές όμως συμμερίζομαι τις αντίξοες πολλές φορές συνθήκες που εργάζονται με ευθύνη των νταβατζήδων,των αφεντικών,των πελατών,κ.ο.κ.Οι ιερόδουλες είναι ο τελευταίος τροχός της άμαξας,όλοι πάνω της ξεσπάνε(με),σίγουρα κάποιες κερδίζουν αφορολόγητα χρήματα που πλέον αντιστοιχούν σε διευθυντικό και πάνω μισθό,και πολλές δουλεύουν για το νοίκι και τα τσιγάρα τους... Σίγουρα χρειάζεται αναμόρφωση,αλλά αν είναι να την αναλάβουν οι πουστοτσυριζαίοι γκέουλες και οι αγάμητες τσυριζαίες μαλακοφεμινίστριες,θα τα κάνουνε... πουτάνα!Καλύτερα να τα αφήσουν όπως είναι να αυτορυθμιστούν,πιο καλά αποτελέσματα θα έχουμε...
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
φιλε εππιρεπη εγω θεωρω οτι φταινε επρισσοτερο αυτοι που εχουν τα μαγαζια διοτι θα επρεπε να κανουν καποια ανακαινιση στην φυλης καποια μαγαζια ειναι καλα και καποια χρειαζονται βελτιωση ενω στο μεταξουργειο ειναι ασχημα τα πραγματα  οι κοπελες που θελουν βγαλουν το ενοικιο τους αναγκαστηκα πρεπει να κανουν κολπα ωστε να εχουν πελατες  βεβαια υπαρχουν και κοπελες που βγαζουν καλα λεφτα αλλα παντου σε ολα τα επαγγελματα εχουμε καποιους να πληρωνονται καλα και καπιους οχι τοσο καλα  βεβαια οι ιερωδουλες καποιες εχουν  καλους πελατες καποιες κοπελες δεν εχουν λογω φολας η δεν εχουν τον τροπο να εχουν πελατες 
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.662
Πόντοι
41.129
τυπε γασπαρη εγω πιστευω ότι η Αννυ γυρισε στο μπουρδελο γιατι στα στουντιο πανε μονο ματσωμενοι παππουδες και γαμανε. Η Αννυ είναι μια ιεροδουλη που τις αρεσει το σεξ και το δυνατο γαμησι και επεστρεψε
πισω στους δυνατούς γαμιαδες της !!! Γυρισε για εσενα !!  :knockinb: :knockinb:  :rockon:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
εγω ειμαι 24 χρονων ειμαι δυνατος και ναι η αννυ η πορνοσταρ το τσιμπουκι της με ξεκουραζει καλυτερα που γυρισε διοτι θα εδινα τα λεφτα μου σε τιποτα φολες η τιποτα βαρετες κοπελες φιλε πηγα το βραδυ φωκαιας 24 και το γλεντησα το μωρο
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
τυπε γασπαρη εγω πιστευω ότι η Αννυ γυρισε στο μπουρδελο γιατι στα στουντιο πανε μονο ματσωμενοι παππουδες και γαμανε. Η Αννυ είναι μια ιεροδουλη που τις αρεσει το σεξ και το δυνατο γαμησι και επεστρεψε
πισω στους δυνατούς γαμιαδες της !!! Γυρισε για εσενα !!  :knockinb: :knockinb:  :rockon:

Πιο πολλους παππουδες βρισκεις στα μπουρδελα.
 

stolenheart

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
443
Like
599
Πόντοι
81
Οι παππούδες με τις περικοπές στις συντάξεις θα αφήσουν τα μπουρδέλα και θα το γυρίσουν στο χειρογλύκανο...
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Είδα ότι παίζουν διάφορες ιερόδουλες, είπα να παίξω κι εγώ. Φάνηκε να το σηκώνει το κλίμα της περιοχής. Δεν ξέρω πόσο πιο απλά να το πω. Είναι σαν να πηγαίνεις σε ένα σπίτι που όλοι βάζουν τα πόδια στο τραπέζι. Ε θα τα βάλεις κι εσύ (αρκεί να μην βρωμάνε). When in Rome be like a Roman.

Τύπε την επόμενη φορά που θα τυχει να περάσεις απέξω από κανα γκει κλαμπ μην παρεξηγηθείς άμα σε βουτήξουν τίποτα κολομπαράδες και σου κάνουν τη σούφρα παπαρούνα, απλά θα το σηκώνει το κλίμα της περιοχής. When in Rome be like a Roman.
 

George Shelby

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2016
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Διάβαζα μερικές από τις απαντήσεις, τις παλιότερες, οπότε πρέπει να υποθέσω πως το Μεταξουργείο πλέον δεν έχει καμία σχέση με τα προηγούμενα χρόνια, σε άποψη εγκληματικότητας.
Για πείτε κανένα σκηνικό πρόσφατο..
 

George Shelby

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2016
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Διάβαζα μερικές από τις απαντήσεις, τις παλιότερες, οπότε πρέπει να υποθέσω πως το Μεταξουργείο πλέον δεν έχει καμία σχέση με τα προηγούμενα χρόνια, σε άποψη εγκληματικότητας.
Για πείτε κανένα σκηνικό πρόσφατο..
 

Takis_takis

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές,

ΔΕΝ είμαι gay, ΔΕΝ ειμαι μπαι, ΔΕΝ μου αρέσουν οι άντρες και ΔΕΝ είμαι δολοφόνος.

Απλά είμαι μόνος και επειδή δεν είμαι μπαζμένος στα κόλπα των πορνείων, ζητάω κάποιον φίλο (παρόμοια κατάσταση)να κάνουμε καμιά τσάρκα μαζί.



Αυτά, ευχαριστώ πολυ.
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Συναγωνιστές,

ΔΕΝ είμαι gay, ΔΕΝ ειμαι μπαι, ΔΕΝ μου αρέσουν οι άντρες και ΔΕΝ είμαι δολοφόνος.

Απλά είμαι μόνος και επειδή δεν είμαι μπαζμένος στα κόλπα των πορνείων, ζητάω κάποιον φίλο (παρόμοια κατάσταση)να κάνουμε καμιά τσάρκα μαζί.



Αυτά, ευχαριστώ πολυ.


Να σου πω την αληθεια τις καλυτερες τσαρκες τις κανω μονος μου χωρις παρεα. Γιατι στο κατω κατω της γραφης μπορει εσυ να φτιαχτεις με κανα μπαζο και αν εχεις παρεα να φοβασαι μην σε δουλευουν. Το κολπο ειναι απλο. Αν ξερεις που ειναι τα μπουρδελα πας ανοιγεις πορτα λες μια καλημερα/καλησπερα που το εχουν αναγκη να το ακουσουν η τσατσαδες, καθεσαι ερχεται η τανα, την βλεπεις, σου κανει μπαινεις, δεν σου κανει ευγενικα και ωραια χωρις γκριματσα την κοιτας απο πανω μεχρι κατω εντυπωσιασμενος και της λες θα κανω μια βολτα και θα ξαναρθω. Προτιμησε να μπαινεις για αρχη σε ρδελα με κοσμο για να αισθανεσαι λιγο πιο ανετα και να μην εισαι αμηχανος οταν αποχωρεις. Μετα σου γινεται συνηθεια!

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom