Νέα

Μεταξουργείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Συναγωνιστές,

ΔΕΝ είμαι gay, ΔΕΝ ειμαι μπαι, ΔΕΝ μου αρέσουν οι άντρες και ΔΕΝ είμαι δολοφόνος.

Απλά είμαι μόνος και επειδή δεν είμαι μπαζμένος στα κόλπα των πορνείων, ζητάω κάποιον φίλο (παρόμοια κατάσταση)να κάνουμε καμιά τσάρκα μαζί.



Αυτά, ευχαριστώ πολυ.

Τύπε φίλους δεν έχεις να πάτε παρέα;

:zombie: :zombie:
 

tsampikosgamikos

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2012
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Και μην πας περίεργες ώρες. Ούτε μην αφηνεις μηχανάκι κοντά και τέτοια. Αν τα προσέχεις αυτά, μη φοβάσαι.
 

menelaos2013

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2013
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Έκτακτη επίσκεψη σήμερα το βραδάκι.Που παίζουν τα καλά?
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Μάγκες καλή χρονιά!Στο Μεταξουργείο υπάρχει κάποια μαυρούλα?Δεν μπορώ να βρω πουθενά!
 

gianniscfa

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλή χρονιά κ από εμένα, στο Μεταξουργείο ή σε κάποια άλλη περιοχή υπάρχει κάποια που να δέχεται να τις βάλεις δάχτυλο;; Έως 30 ευρώ.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Άσχημο τέλος για τοξικομανή μετά από ληστεία

Νεκρός μέσα από φρεάτιο στην Ομόνοια ανασύρθηκε ένας τοξικομανής ηλικιας περίπου 42-45 ετών που είχε πέσει κατω απο άγνωστες συνθήκες σε αυτό,  λιγη ωρα αφ΄ότου είχε ληστέψει έναν περαστικό.

Σύμφωνα με την Αστυνομία, στις 20.15 χτες το βράδυ στη διασταύρωση των οδών Ιάσωνος και Αγησιλάου, ο τοξικομανής πλησίασε διερχόμενο πεζό και απειλώντας τον με σύριγγα, τού αφαίρεσε το κινητό του τηλέφωνο.

Το θύμα της ληστείας παρακολούθησε το δράστη και τον είδε όπως είπε να μπαίνει σε εγκαταλελειμμένο ξενοδοχείο, στην οδό  Δεληγιώργη 14. Οι δύο άνδρες ειδοποίησαν την Αστυνομία, που έσπευσε στο σημείο.

Κατά την άφιξή τους οι αστυνομικοί άκουσαν τον άνδρα να καλεί σε βοήθεια και διαπίστωσαν ότι είχε πέσει σε πλημμυρισμένο φρεάτιο.

Αστυνομικός μπήκε μέσα στα νερά για να σώσει τον άνδρα, αλλά παγιδεύτηκε και αυτός στο φρεάτιο.

Οι δύο εγκλωβισμένοι ανασύρθηκαν με τη βοήθεια πυροσβεστών αλλά για τον τοξικομανή ήταν πλέον αργά και  στο νοσοκομείο όπου διακομίσθηκε οι γιατροί  απλώς διαπιστωσαν το θάνατό του

Στην κατοχή του νεκρού βρέθηκε και το κινητό τηλέφωνο που είχε αφαιρέσει από τον πεζό.

Φως στα αίτια θανάτου του ίσως ρίξει η νεκροψία-νεκροτομή.

Ο αστυνομικός που κινδύνεψε είναι καλά στην υγεία του.

πηγή: internet 30/01/2017 :shit: :zombie: :shit: :zombie:
 

Συνημμένα

  • apollon.JPG
    apollon.JPG
    207 KB · Εμφανίσεις: 76

nick007gr

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2016
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
Πρωι η μεσημερι ειναι επικίνδυνα να πας?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.662
Πόντοι
41.129
Άσχημο τέλος για τοξικομανή μετά από ληστεία

Στην κατοχή του νεκρού βρέθηκε και το κινητό τηλέφωνο που είχε αφαιρέσει από τον πεζό.

ελπιζω το τηλεφωνο να μην βραχηκε και να δουλευε....τυχερο μες στην ατυχια του το θυμα της ληστειας.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.662
Πόντοι
41.129

Κατά την άφιξή τους οι αστυνομικοί άκουσαν τον άνδρα να καλεί σε βοήθεια και διαπίστωσαν ότι είχε πέσει σε πλημμυρισμένο φρεάτιο.


το πρεζονι θα εκανε γαργαρες ολα τα χυσονερα απο τους νιπτηρες και τις τουαλετες των μπουρδελων....  :vomit:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.662
Πόντοι
41.129
Αυτός τον έσπρωξε μέσα στο φρέατιο.  :grin:

και εγω στη θεση του μπατσου η του θυματος αμα με απειλουσε το πρεζονι με καμμια συριγγα και δε μας εβλεπε κανενας το ιδιο θα εκανα, θα του βουταγα το κεφαλι μεσα στα βοθρονερα μεχρι να ψοφησει.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
και εγω στη θεση του μπατσου η του θυματος αμα με απειλουσε το πρεζονι με καμμια συριγγα και δε μας εβλεπε κανενας το ιδιο θα εκανα, θα του βουταγα το κεφαλι μεσα στα βοθρονερα μεχρι να ψοφησει.
Σκηνές resudent evil παίχτηκαν μέσα στο ξενοδοχείο.Μπάτσοι,ζόμπι,εγκατελειμένο κτίριο φρεάτια παγίδες,σκηνές απο ταινία.  :grin:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.662
Πόντοι
41.129
Σκηνές resudent evil παίχτηκαν μέσα στο ξενοδοχείο.Μπάτσοι,ζόμπι,εγκατελειμένο κτίριο φρεάτια παγίδες,σκηνές απο ταινία.  :grin:

τυπε γουσταρεις να μπουκαρουμε στο ξενοδοχειο με τσεκουρια πριονια μασκες και να ζησουμε λαιβ το resident evil ??  :rockon:
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Τώρα με το έστω προσωρινό σφράγισμα του ξενοδοχείου τα ζόμπι θα έχουν ξεχυθεί
και θα υπάρχει μεγαλύτερος κίνδυνος.


:zombie: :zombie:

 

nick007gr

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2016
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0

nick007gr

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2016
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
Καλυτερα να παω φυλης αν και ειναι πιο ακριβα απο την αλλη δεν παιζουν και πολλα λεφτα,καλα αστυνομια δεν υπαρχει εκει τριγυρω?Και γιατι τα πρεαζακια αραζουν συγκεκριμενα κοντα στα μπουρδελα?
 

komis diablo

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
603
Κριτικές
7
Like
212
Πόντοι
3.983
Πρωι η μεσημερι ειναι επικίνδυνα να πας?

Φιλε εχω κανει γυρω στις 4 με 5 φορες τσαρκα καθημερινη μεσημερι ναι κυκλοφορανε σκατοφατες και περιεργοι τυποι αλλα δεν μου δωθηκε η εντυπωση οτι κινδυνευω ισως ηταν ψευδαισθηση μου ,βεβαια περπατουσα υποψιασμενος .Αλλη μια φορα ειχα παει σαββατο μεσιμερακι προς απογευμα ειδα μπουκουκια απο ξενους να γυροβολανε και γενικα μαυροκεφαλους οποτε εκανα αναστροφη και πισω .Επιδη η περιοχη εχει ενα θεμα με την ασφαλεια προσωπικα παω ωρες που σφιζει απο ζωη οπως μεσημερι και κεντρικες οδους οπως κολοκυνθους κεραμικου κλπ


Ενας σχετικος κινδυνος υπαρχει αφου ως γνωστον γενικα η περιοχη του Μεταξουργειου δεν ειναι πολυ ασφαλης  
Πηγαινε μαζι με ενα φιλο αν φοβασαι

Τελευταια φορα πηγα πριν κανενα 3μηνο και ηταν "νορμαλ" ποτε πηγες τελευταια συναγωνιστη ? εχει αλλαξει η κατασταση απο πλευρας ασφαλειας ?
 

nick007gr

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2016
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
Πηγε κανεις προσφατα να μας δωσει ενημερωση?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom