Νέα

Μερη για γνωριμιες με γυναικες 40+

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
28
Like
2.226
Πόντοι
2.411
Αναφερετε Αθηναικα στεκια,μπαρακια,και λοιπα μερη που συχναζουν γκομενες 40+ και ενδεχομενως γινεται παιχνιδι.
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445
μαλλον αντιστροφα πρεπει να το γραψεις τυπε , που δεν συχναζουν . Εχω βαρεθει να βλεπω σαπιες ελλεηνιδες 40,50,60 αγαμητες να συχναζουν σε μερη που ειναι για πιπινια ... :S
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.387
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
ο φίλος μας εννοεί μέρη που να κάθονται και να τον περιμένουν να τον κεράσουν και στη συνέχεια τίς γαμήσει
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.387
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Δεν παίζει όπως το σκέφτεσαι αγαπητέ

Καλά σου απάντησε ο φίλος παραπάνω, βρίσκονται παντού....δε τις βλέπεις ?
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
μαλλον αντιστροφα πρεπει να το γραψεις τυπε , που δεν συχναζουν . Εχω βαρεθει να βλεπω σαπιες ελλεηνιδες 40,50,60 αγαμητες να συχναζουν σε μερη που ειναι για πιπινια ... :S

:hi: :hi: :hi:
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
582
Κριτικές
8
Like
455
Πόντοι
306
Καλημέρα....Που έχετε δει σε μπαράκια ηλικίες πάνω από 40,45.....Που είναι αυτά;; Γιατί αν είναι σε κάθε μαγαζί από μια δεν παίζει...Σε γνωστά μπαράκια...
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
Αναφερετε Αθηναικα στεκια,μπαρακια,και λοιπα μερη που συχναζουν γκομενες 40+ και ενδεχομενως γινεται παιχνιδι.

αδερφε ψαχνεις γυναικα να την κληρονομησεις;
 

zorbas the freak

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
To Lotte cafe-bistrot στο Κουκάκι μικρο μεν αλλά γεμάτο 40αρες.... :hi:
 

aaleks

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2019
Μηνύματα
18
Like
10
Πόντοι
0
Jik νομίζω αυτό που ψάχνεις το ψάχνουν πολλοί εδώ μέσα κι ας το παίζουν ιστορίες. Ποιος δε θα ήθελε να γνωρίσει έξω σε μπαράκι 45αρα, να κάνει παιχνίδι και γιατί όχι να γίνουν fuck bodies? Οπότε όποιος ξέρει μαγαζιά που είναι τέτοιου είδους στέκια ας μας πει.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Εχουμε γεμισει απελπισμενες σπερματοζητιανες παντου, στα μαγαζια, στα σοσιαλ...και ο αλλος ψαχνει και δεν μπορει να βρει...

Σημαδια των καιρων, σηκωθειτε απο καρεκλες και ντιβανια.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τυπε ειμαι πεπεισμενος οτι και στα 4 να σου στηθει μουναρα και να σου λεει ελα να με γαμησεις, θα βρεις το προβλημα που θα σε οδηγησει στην αποτυχια και σε αυτη τη περιπτωση.

Τερματισμενος, οπου να ναι σπας τα κοντερ.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τώρα το είπες σωστά
σαντμαν όταν βαζεις πανω από 5 σε μια γυναικα σημαινει ότι παιρνει την βαση για να πας μαζι της, εσυ μονος σου αυτοναιρεισαι και λες ότι η ταδε αξιζει 6 και δεν κανεις κατι για να πας μαζι της.

ξεμπερδεξε τα στο καφαλι σου. ο αντρας κανει κινηση, ο αντρας κυνηγαει, ακομη και αν ο αντρας είναι 10 και η γυναικα 5, ετσι παιζεται το παιχνιδι σε ολο το ζωικο βασιλειο. μη βιαζεις άλλο την φυση και την λογικη.

δεν μπορεις να λες επειδή εισαι ψηλος και παρδαλος κοκκορας θα επρεπε να σου ορμανε οι κοτες.
οι κοτες δεν ορμανε, οι κοκκορες ορμανε. είναι θεμα ορμονών. εσυ εχεις την ανωμαλια να σκέφτεσαι σαν γκομενα , δεν είναι στραβος ο γιαλος, εσυ αρμενίζεις στραβα.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τυπε δεν εχεις καταλαβει τι παιζει με τον αγανακτισμενο, εισαι εκτος θεματος.
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
582
Κριτικές
8
Like
455
Πόντοι
306
Καλησπέρα....Πάντως εγώ που ψιλό βγαίνω έξω μπαράκια που πηγαίνουν 40+ δεν ξέρω και πολλά...Ίσως μετρημένα στα δάχτυλα του ενός χεριού...Ισως να πω και καθόλου..!!!.Πιο πολύ πηγαίνουν για φαγητό με παρέα....Τώρα αν κάποιος ξέρει να το αναφέρει....
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
σαντμαν όταν βαζεις πανω από 5 σε μια γυναικα σημαινει ότι παιρνει την βαση για να πας μαζι της, εσυ μονος σου αυτοναιρεισαι και λες ότι η ταδε αξιζει 6 και δεν κανεις κατι για να πας μαζι της.

ξεμπερδεξε τα στο καφαλι σου. ο αντρας κανει κινηση, ο αντρας κυνηγαει, ακομη και αν ο αντρας είναι 10 και η γυναικα 5, ετσι παιζεται το παιχνιδι σε ολο το ζωικο βασιλειο. μη βιαζεις άλλο την φυση και την λογικη.

δεν μπορεις να λες επειδή εισαι ψηλος και παρδαλος κοκκορας θα επρεπε να σου ορμανε οι κοτες.
οι κοτες δεν ορμανε, οι κοκκορες ορμανε. είναι θεμα ορμονών. εσυ εχεις την ανωμαλια να σκέφτεσαι σαν γκομενα , δεν είναι στραβος ο γιαλος, εσυ αρμενίζεις στραβα.

Αν δω έναν 10 να την πέφτει σε 5αρι και 6αρι,θα πάω εκείνη την ώρα και θα του ρίξω ένα φάσκελο στο σβέρκο.Έτσι ψωνίζονται μετά τα μπάζα,όταν βλέπει κάποια ότι προσελκύει 10αρια σου λέει δεν χρειάζεται να κάνω πλέον τίποτα.Αλλά πού να το καταλάβεις εσύ που μας λες για κόκκορες
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τυπε δεν εχεις το θαρρος να ζησεις και να μιλησεις σε μια κοπελα και θα αρχισεις να μοιραζεις ξυλο σε αγνωστους;

Εχεις σπασει και οπου να ναι κανεις το μπαμ; Τζοκερ φαση και ετσι;
 
OP
OP
J

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
28
Like
2.226
Πόντοι
2.411
Τυποι μου ισως δεν ημουν σαφης,μαγαζια με πιτσιρικαρια υπαρχουν πολλα και το ξερω,οντας ομως στην ηλικια των 35-40 προτιμω να κανω νταραβερια με ηλικιες 30-50.Δεν λεω για ζιγκολικια,απλα για μερη που μαζευουν πιο..ωριμο κοσμο.Να την πεσω η να κανω γνωριμια ουτε ειχα,ουτε εχω προβλημα.Απλα επειδη δεν βγαινω συχνα για ποτο βραδυ,να ξερω που υπαρχουν θηραμα,ωστε να μην τριγυρναω ασκοπα.Προφανως υπαρξη γυναικων δε σημαινει οτι θα παιξει φορτωτικη οπωσδηποτε,αλλα αν τσιλιμπιυρδισω,να γινει με ηλικιες της επιλογης μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom