Νέα

Μερη για γνωριμιες με γυναικες 40+

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.468
Like
21.838
Πόντοι
5.006
Καλα ολα αυτα που λετε παιδια. Αλλα αληθεια τωρα.. Απο το να το γυρνάτε σε ενα στυλ κοντρας και να την λεει ο ενας στον αλλο απ'έξω απεξω , δεν θα ηταν προτυμοτερο ο καθεενας να ελεγε για κανενα μαγαζακι που ξερει να γινεται υο παιχνιδι αυτο;
Σε περιοχες οπως η Ηλιούπολη. Πχ,
Που να ειναι απλα και όμορφα οπως παλια. Κλασικο παιχνιδι και οχι με δηθεν.

Ηλιούπολη δεν έχει τέτοια μαγαζα ρε τυπε..
Τραβά καμία Νίκαια να παίξεις μπαλίτσα..
:heavymetalbig:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.828
Like
12.816
Πόντοι
2.606
Τυποι αν σκασει ο μεσος χρηστης του σαιτ στα μαγαζια της φιλοθεης και του ψυχικου που αναφερατε που κυκλοφωρανε τα μιλφακια με τους αντρες και τα παιδια τους για μεσημεριανο με τα σκυλια και τα παιδικα καροτσια θα εχει φουλ επιτιχυα  :S
για αυτό τον στείλαμε στην τραστ  :grin:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.468
Like
21.838
Πόντοι
5.006
Δεν εχω παει ποτε, τι παιζει Νικαια τυπε;

Έχει λαικατζες που γαμιουνται εύκολα.. Είχα πάει σε ένα καταγωγι μπαρ ταχα με τζαζ μουσικη και ήταν κάτι θείες με μίνι που μας κοζαραν εμένα και τον φίλο μου..
Ποιοτικως βέβαια είναι σαν τα βρώμικα της καντίνας (γευστικά αλλά μόνο μετά από ένα μπουκάλι ουίσκι), αλλά για τον μέσο χρήστη του μπου και πολύ του πέφτουν..
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.961
Κριτικές
1
Like
2.651
Πόντοι
606
Τυποι αν σκασει ο μεσος χρηστης του σαιτ στα μαγαζια της φιλοθεης και του ψυχικου που αναφερατε που κυκλοφωρανε τα μιλφακια με τους αντρες και τα παιδια τους για μεσημεριανο με τα σκυλια και τα παιδικα καροτσια θα εχει φουλ επιτιχυα  :S
στο βραδινο δελτιο ειδησεων  :police:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.961
Κριτικές
1
Like
2.651
Πόντοι
606
Έχει λαικατζες που γαμιουνται εύκολα.. Είχα πάει σε ένα καταγωγι μπαρ ταχα με τζαζ μουσικη και ήταν κάτι θείες με μίνι που μας κοζαραν εμένα και τον φίλο μου..
Ποιοτικως βέβαια είναι σαν τα βρώμικα της καντίνας (γευστικά αλλά μόνο μετά από ένα μπουκάλι ουίσκι), αλλά για τον μέσο χρήστη του μπου και πολύ του πέφτουν..
και κατα τα αλλα εκραζες το σκαλμπαρ  :jerking:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.828
Like
12.816
Πόντοι
2.606
προβλέπω να ζει trash(t) καταστάσεις στην τραστ  :grin:
πρώτα ξεκινας από το ξερό με γαρμπιλι μετά πας πλαστικό χλοοτάπητα και μετά χόρτο για να φας βέβαια πάλι χοντογκ σε ακριβό περιτύλιγμα
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.828
Like
12.816
Πόντοι
2.606
Εγώ χρηματιστηριακά έχω μαύρα μεσάνυχτα κάτι λίγα φράγκα έχασα από έναν δικό μου που με έβαλε για λίγο στο γκεζι πλέον ασχολούμαι με ότι είμαι σε θέση να γνωρίζω καλά ο ίδιος
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
πρώτα ξεκινας από το ξερό με γαρμπιλι μετά πας πλαστικό χλοοτάπητα και μετά χόρτο για να φας βέβαια πάλι χοντογκ σε ακριβό περιτύλιγμα
ολα τα χοντογκ την ιδια γευση εχουνε


αυτο που ψαχνουν ολοι ειναι η επιβεβαιωση του να διαλεγεις το χοντογκ που θες
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.828
Like
12.816
Πόντοι
2.606
ολα τα χοντογκ την ιδια γευση εχουνε


αυτο που ψαχνουν ολοι ειναι η επιβεβαιωση του να διαλεγεις το χοντογκ που θες
τι να σου πω φίλε είναι οξύμωρο να συμμετέχεις σε ένα παιχνίδι που έμαθες πλέον να το κουμαντάρεις αλλά ξέρεις ότι το έπαθλο είναι κιβδηλο
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
τι να σου πω φίλε είναι οξύμωρο να συμμετέχεις σε ένα παιχνίδι που έμαθες πλέον να το κουμαντάρεις αλλά ξέρεις ότι το έπαθλο είναι κυβδιλο
οχι δεν ειπα αυτο

ειπα οτι κανενας δεν ειναι τοσο μεγαλος παιχτης και οτι οσες και να γαμησει κανεις παντα θελει να σκεφτεται οτι μπορει να γαμησει περισσοτερες

απλα δεν εχει διαφορα αν ειναι του σιδεραδικου η του γκασπαρ
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
40+ παντρεμένες, είναι πολύ προσιτές, αν είσαι στην ίδια φάση .......

αλλά δεν είναι όποτε τις θες .......

απλά αν δεν ασχολείσαι και είσαι στην κατάλληλη ώρα, στο κατάλληλο μέρος, έρχονται μόνες τους ....

τότε μόνο λένε .......

αν είσαι ελεύθερος , δεν αξίζει να τις ψάξεις και να ασχοληθείς ......

δύο σενάρια αναφέρω ......


1)αν έχεις κλείσει να πας με γυναίκα σε χοτέλ στο εξωτερικό με πάμπολους έλληνες ζευγαρωτούς .......
εννοώ να έχεις κάνει κράτηση από ελληνικό γραφείο που έχουν κλείσει και πολλοί άλλοι ........

ειδικά σε τροπικά νησιά , που λόγω ... ισημερινού νυχτώνει από 17.00 ως 18.30 ....

ξεμένουν τεμάχια σε πισίνες και παραλίες ενώ έχει πέσει η νύχτα ......


2)σε αντίστοιχα ελληνικά all inclusive μετά το πέρας των βραδυνών δραστηριοτήτων ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom