Νέα

Μερη για γνωριμιες με γυναικες 40+

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
582
Κριτικές
8
Like
455
Πόντοι
306
Εσύ που πηγαίνεις δηλαδή...Αν είναι και πεις και κάποια στέκια που πας....Περιοχες... Και που θα μπορούσες να κυκλοφορήσεις...Τι σου αρέσει;; Να ξέρεις οι κοπέλες αυτές πηγαίνουν και σε μεζεδοπωλεία....
 
OP
OP
J

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
28
Like
2.226
Πόντοι
2.411
Εσύ που πηγαίνεις δηλαδή...Αν είναι και πεις και κάποια στέκια που πας....Περιοχες... Και που θα μπορούσες να κυκλοφορήσεις...Τι σου αρέσει;; Να ξέρεις οι κοπέλες αυτές πηγαίνουν και σε μεζεδοπωλεία....
Μεζεδοπωλεια συνηθως ειναι συνοδεια ανδρων ενιοτε,η απλα φιλες που βγηκαν για φαι χωρις διαθεση για πολλα.Θυμαμαι ωραιο ψωνιστηρι ειχε ο Ανδρονικος στο Χαλανδρι,το Ασπρο πιατο επισης ατο χαλανδρι,ο Κομης και το kibubu στα πατησια,αυτα μου ρχονται για σαρανταρες και βαλε.Το κεντρο το αποφευγω λογω της ταλαιπωριας που συνεπαγεται εξοδος αε αυτο,κινηση,παρκινγκ κτλ.
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
582
Κριτικές
8
Like
455
Πόντοι
306
Καλημέρα... Αυτά τα μαγαζιά μάζευαν κοπέλες λίγο στην ηλικία ης περιπου λες... Αλλά πλέον αυτά έχουν αλλάξει και δεν υπάρχουν ποια γι'αυτό που ψάχνεις...Δες το και σε μερικά μεζεδοπωλεία γίνεται αυτό...Που μαζεύουν κοπέλες μεγαλύτερες που πηγαίνουν παρέες μαζί για να διασκεδάσουν..Αλλά και στο κέντρο της Αθήνας...Γύρω της περιοχής Κολοκοτρώνη... Χαλάνδρι μεζεδοπωλεία, Καισαριανή,αλλά μην περιμένεις να βρεις αυτό που γίνονταν παλιά...Δεν πολύ γίνεται φλερτ..
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Μερικοι λετε οτι ολες ψαχνονται. Η τυφλος ειμαι η δε το βλεπω ολες μς το κινητο κςι τα ακουστικα στο αυτι . Μονο στον κυκλο τους παιζουν εκ του ασφαλους
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.387
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Τυποι μου ισως δεν ημουν σαφης,μαγαζια με πιτσιρικαρια υπαρχουν πολλα και το ξερω,οντας ομως στην ηλικια των 35-40 προτιμω να κανω νταραβερια με ηλικιες 30-50.Δεν λεω για ζιγκολικια,απλα για μερη που μαζευουν πιο..ωριμο κοσμο.Να την πεσω η να κανω γνωριμια ουτε ειχα,ουτε εχω προβλημα.Απλα επειδη δεν βγαινω συχνα για ποτο βραδυ,να ξερω που υπαρχουν θηραμα,ωστε να μην τριγυρναω ασκοπα.Προφανως υπαρξη γυναικων δε σημαινει οτι θα παιξει φορτωτικη οπωσδηποτε,αλλα αν τσιλιμπιυρδισω,να γινει με ηλικιες της επιλογης μου.

φίλος


αν δεν βρέξεις κώλο ψάρι δεν τρως...

εσύ θέλεις να ξενογαμήσεις με τα εξής δεδομένα

να μην σπαταλήσεις χρόνο
να την βρεις σε σημείο που θα συγκεντρώνονται με το σκοπό αυτό
προφανώς θα θέλεις να χτυπήσεις και να την κάνεις γιατί σε περιμένει η γυναικούλα σου
προφανώς δεν θέλεις να σου κοστίσει...

φίλε μου για πουτάνα ψάχνεις, μην μας ταλαιπωρείς
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.985
Κριτικές
8
Like
32.015
Πόντοι
6.536
Τυπε δεν εχεις το θαρρος να ζησεις και να μιλησεις σε μια κοπελα και θα αρχισεις να μοιραζεις ξυλο σε αγνωστους;

Εχεις σπασει και οπου να ναι κανεις το μπαμ; Τζοκερ φαση και ετσι;

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Μερικοι λετε οτι ολες ψαχνονται. Η τυφλος ειμαι η δε το βλεπω ολες μς το κινητο κςι τα ακουστικα στο αυτι . Μονο στον κυκλο τους παιζουν εκ του ασφαλους

Αυτοί που τα λένε,απ'το αλκοολίκι δεν βλέπουν μπροστά τους.Πίνουν τα ουίσκια απ'το πρωί και φαντάζονται ότι είναι κάτι μεταξύ Βαρδινογιάννη και Λάτση
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.828
Like
12.816
Πόντοι
2.606
Αναφερετε Αθηναικα στεκια,μπαρακια,και λοιπα μερη που συχναζουν γκομενες 40+ και ενδεχομενως γινεται παιχνιδι.
τυπε στην τραστ στις τζιτζιφιες θα βρεις τετοιες λαικα παρικμασμενα ναυαγια
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146

Ε μα τι να πω ρε αδερφε...απο τη μια φοβαται να μιλησει σε γυναικα, φοβαται να βγει να ζησει γενικα τη ζωη και απο την αλλη θα κερναει ξυλο αγνωστους αντρες.

Μαλλον ειδε το joker αρκετες φορες και επαθε υπερδοσολογια.  :S
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
τυπε στην τραστ στις τζιτζιφιες θα βρεις τετοιες λαικα παρικμασμενα ναυαγια

Ωχ ωχ ωχ...τυπε απο οτι βλεπω εχεις μπλεξει σε σκληρες καταστασεις...

Μετα τις ανεβαζεις διπλα στη ντισκο ή πας απευθειας στο στενο για χοτελι;
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.828
Like
12.816
Πόντοι
2.606
Ωχ ωχ ωχ...τυπε απο οτι βλεπω εχεις μπλεξει σε σκληρες καταστασεις...

Μετα τις ανεβαζεις διπλα στη ντισκο ή πας απευθειας στο στενο για χοτελι;
το οτι ξερω που συχναζουν 40+ ναυαγια δεν σημαινει οτι συναθροιζομαι κι εγω μαζι τους  τυπε  :grin:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
το οτι ξερω που συχναζουν 40+ ναυαγια δεν σημαινει οτι συναθροιζομαι κι εγω μαζι τους  τυπε  :grin:

Τύπε, εσύ τι να ξέρεις από πουρά και σλαβικά μουνολίβαδα;

Εγώ για κανένα "Θα σε κάνω βασίλισσα" ή "Κική ντε Γκρες" σε κόβω.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.828
Like
12.816
Πόντοι
2.606
Τύπε, εσύ τι να ξέρεις από πουρά και σλαβικά μουνολίβαδα;

Εγώ για κανένα "Θα σε κάνω βασίλισσα" ή "Κική ντε Γκρες" σε κόβω.
τυπε ουτε καν τα ειχα ακουσει αυτα μαλλον δεν ειμαι ιν  :grin:
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Μεζεδοπωλεια συνηθως ειναι συνοδεια ανδρων ενιοτε,η απλα φιλες που βγηκαν για φαι χωρις διαθεση για πολλα.Θυμαμαι ωραιο ψωνιστηρι ειχε ο Ανδρονικος στο Χαλανδρι,το Ασπρο πιατο επισης ατο χαλανδρι,ο Κομης και το kibubu στα πατησια,αυτα μου ρχονται για σαρανταρες και βαλε.Το κεντρο το αποφευγω λογω της ταλαιπωριας που συνεπαγεται εξοδος αε αυτο,κινηση,παρκινγκ κτλ.
:hi:
"ωραιο ψωνιστηρι ειχε ο Ανδρονικος στο Χαλανδρι,το Ασπρο Πιατο επισης στο Χαλανδρι,ο Κομης και το Kibubu στα Πατησια"

Περπατημένο σε κόβω συναγωνιστή!!! :thumbsup: Όντως "δυνατά" μαγαζιά αναφέρεις για το θέμα που γράφουμε.
Επίσης και στην Πατησίων υπήρχε ένα ακόμα (στο κτίριο που ήταν τα Granits ινστιτούτα καλονής) μιλάμε για σκέτη παρακμή και σαπίλα!!

 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.828
Like
12.816
Πόντοι
2.606
Λογω ηλικιας τυπε; Σου πεφτουν μεγαλες οι 40αρες;
τυπε δεν ειπα οτι δε παω με σαρανταρες απλα δεν παω με λαικα ναυαγια σαρανταρες που μαζευει η τραστ.στο μαγαζι αυτο ειχα παει μια φορα οταν δεν θα μουνα ουτε 17 χρονωνε  :grin:
αν αντεχει η τσεπη του για αλλη κλαση σαρανταρες ας παει στο αλμπιον ας πουμε η ζουρμπαραν η ρεσιπι
 
OP
OP
J

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
28
Like
2.226
Πόντοι
2.411
φίλος


αν δεν βρέξεις κώλο ψάρι δεν τρως...

εσύ θέλεις να ξενογαμήσεις με τα εξής δεδομένα

να μην σπαταλήσεις χρόνο
να την βρεις σε σημείο που θα συγκεντρώνονται με το σκοπό αυτό
προφανώς θα θέλεις να χτυπήσεις και να την κάνεις γιατί σε περιμένει η γυναικούλα σου
προφανώς δεν θέλεις να σου κοστίσει...

φίλε μου για πουτάνα ψάχνεις, μην μας ταλαιπωρείς
Δεν ειμαι παντρεμενος,ουτε εχω γυναικα να δωσω λογο,πουτανες γαμαω,γαμαω κ στην προσωπικη μου ζωη,γνωριζω κοσμο λογω δουλειας,κοινωνικου κυκλου,βραδια για μπαροτσαρκα βγαινω σπανια.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
τυπε δεν ειπα οτι δε παω με σαρανταρες απλα δεν παω με λαικα ναυαγια σαρανταρες που μαζευει η τραστ.στο μαγαζι αυτο ειχα παει μια φορα οταν δεν θα μουνα ουτε 17 χρονωνε  :grin:
αν αντεχει η τσεπη του για αλλη κλαση σαρανταρες ας παει στο αλμπιον ας πουμε η ζουρμπαραν η ρεσιπι

Πας που πας Ψυχικο, λιγο πιο διπλα ειναι η Φιλοθεη, εχει καλυτερα μαγαζια. Το ιδιο και στο Κολωνακι, ψαξου καλυτερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom