Νέα

Μέρη για γκέι σέξοτουρισμό στην Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Grbtm
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Grbtm

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2022
Μηνύματα
14
Like
8
Πόντοι
0
Σκέφτομαι να πάω μόνος μου διακοπές κάποιες μέρες. Θέλω να πάω σε ένα μέρος που να είναι ήσυχο, αλλά να πέφτει και πολύ (γκέι) σεξ. Πιστεύετε ότι αν πάω σε μέρη όπου φημίζονται για τις εναλλακτικές διακοπές, το γυμνισμό και το ελεύθερο κάμπινγκ (πχ Γαύδος, Δονούσα, Κουφονήσια κλπ) να βρω αυτό που θέλω?
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.168
Like
2.054
Πόντοι
456
ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ GAY ΠΡΟΦΑΝΩΣ.

Πάνε στη Σαμοθράκη Ιούλιο μήνα. Πολλά gay ζευγάρια. Ελεύθεροι η που ψάχνουν πως να ρίξουν κέρατο στη σχέση τους.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Grbtm

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.919
Κριτικές
60
Like
24.242
Πόντοι
20.486
Σκέφτομαι να πάω μόνος μου διακοπές κάποιες μέρες. Θέλω να πάω σε ένα μέρος που να είναι ήσυχο, αλλά να πέφτει και πολύ (γκέι) σεξ. Πιστεύετε ότι αν πάω σε μέρη όπου φημίζονται για τις εναλλακτικές διακοπές, το γυμνισμό και το ελεύθερο κάμπινγκ (πχ Γαύδος, Δονούσα, Κουφονήσια κλπ) να βρω αυτό που θέλω?
Μύκονος τύπε .
Νούμερο 1 πουστονήσι .
Μέχρι και ο πελαργός κουνιέται ... :coffee:
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
1
Like
2.622
Πόντοι
456
Α ρε Ελλαδάρα τα παλικάρια σου :cry:
 

Thanos48

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2023
Μηνύματα
35
Like
60
Πόντοι
0
Σκέφτομαι να πάω μόνος μου διακοπές κάποιες μέρες. Θέλω να πάω σε ένα μέρος που να είναι ήσυχο, αλλά να πέφτει και πολύ (γκέι) σεξ. Πιστεύετε ότι αν πάω σε μέρη όπου φημίζονται για τις εναλλακτικές διακοπές, το γυμνισμό και το ελεύθερο κάμπινγκ (πχ Γαύδος, Δονούσα, Κουφονήσια κλπ) να βρω αυτό που θέλω?
Γύρισα πριν λίγες μέρες από Ανάφη. Πολύς γυμνισμός στις παραλίες, αρκετος gay κοσμος, μπολικο free camping, νομίζω υπαρχουν αυξημένες πιθανότητές να βρεις αυτό που ψάχνεις. Σκέψου την!
Α...διαθέτει κ after club, τις Μάντρες
 

xlboy

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2024
Μηνύματα
10
Like
10
Πόντοι
0
κον τα νεααρτακη εχει
 
  • Like
Αντιδράσεις: Grbtm

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
152
Like
402
Πόντοι
21
Πήγαινε παραλία γυμνιστών Κορινού Πιερίας. Όλος ο καλός κόσμος της Βόρειας Ελλάδας εκεί βρίσκεται. Παίζει πολύ gay παιχνίδι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Grbtm

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Σκέφτομαι να πάω μόνος μου διακοπές κάποιες μέρες. Θέλω να πάω σε ένα μέρος που να είναι ήσυχο, αλλά να πέφτει και πολύ (γκέι) σεξ. Πιστεύετε ότι αν πάω σε μέρη όπου φημίζονται για τις εναλλακτικές διακοπές, το γυμνισμό και το ελεύθερο κάμπινγκ (πχ Γαύδος, Δονούσα, Κουφονήσια κλπ) να βρω αυτό που θέλω?
Ομόνοια μετά τις 23.00 πίσω από δημαρχείο
 

Dasstaboo

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2024
Μηνύματα
203
Like
365
Πόντοι
21
Πήγαινε παραλία γυμνιστών Κορινού Πιερίας. Όλος ο καλός κόσμος της Βόρειας Ελλάδας εκεί βρίσκεται. Παίζει πολύ gay παιχνίδι.
Έχω πάει έχει και τουρίστες ! Αλλά έχεις ωραίες ψωλες και ωραίους κωλους . Περπατάς άνετα γυμνός με το καυλί όρθιο αν σου αρέσει κάτι και ξεκινάς κουβέντα άνετα ! Και μεγάλη παραλία
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
858
Κριτικές
66
Like
12.209
Πόντοι
4.706
Πήγαινε στην Μύκονο, στην παραλία των γυμνιστών, στην Ελιά. Στα βραχάκια γίνονται ομαδικά όργια, με gay. Δεν υπάρχει περίπτωση, να μην κάνεις φάση με κάποιον.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom