Νέα

Μεγαλύτερες τσούλες/Καταγωγή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Eros82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 243
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πιο πουτανάκια

  • Αθήνα

    Ψήφοι: 20 8,7%
  • Θεσσαλονίκη

    Ψήφοι: 23 10,0%
  • Πάτρα

    Ψήφοι: 73 31,6%
  • Ιωαννινα

    Ψήφοι: 3 1,3%
  • Καβάλα

    Ψήφοι: 2 0,9%
  • Σέρρες

    Ψήφοι: 50 21,6%
  • Κερκυρα

    Ψήφοι: 4 1,7%
  • Κοζάνη

    Ψήφοι: 4 1,7%
  • Λάρισα

    Ψήφοι: 7 3,0%
  • Κύπρο

    Ψήφοι: 20 8,7%
  • Νησί

    Ψήφοι: 13 5,6%
  • Καλαμάτα

    Ψήφοι: 12 5,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    231

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.139
Κριτικές
5
Like
12.606
Πόντοι
3.786
Πάντως αυτό περί Σερραίων μάλλον μούφα είναι.

Αν ήταν έτσι,θα γαμούσαμε όλοι Σερραίες
Παντού υπάρχει ένας αστικός μύθος.Έχω φίλους στις Σέρρες που είναι αντικειμενικά εμφανίσιμοι και δεν μου λένε μαλακίες.Δε γίνεται σε μια επαρχιακή πόλη να πηδιέται μια γκόμενα άβερτα,γιατί πάνω κάτω όλοι είναι γνωστοί μεταξύ τους.

Απλά τι συμβαίνει;Πολλές που στα χωριά τους είναι στερημένες,όταν πάνε να ζήσουν σε μεγάλη πόλη,ξεσαλώνουν,γιατί είναι άγνωστες μεταξύ αγνώστων.Αυτό ισχύει για όλες τις περιοχές καταγωγής
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Παντού υπάρχει ένας αστικός μύθος.Έχω φίλους στις Σέρρες που είναι αντικειμενικά εμφανίσιμοι και δεν μου λένε μαλακίες.Δε γίνεται σε μια επαρχιακή πόλη να πηδιέται μια γκόμενα άβερτα,γιατί πάνω κάτω όλοι είναι γνωστοί μεταξύ τους.

Απλά τι συμβαίνει;Πολλές που στα χωριά τους είναι στερημένες,όταν πάνε να ζήσουν σε μεγάλη πόλη,ξεσαλώνουν,γιατί είναι άγνωστες μεταξύ αγνώστων.Αυτό ισχύει για όλες τις περιοχές καταγωγής
Μια Σερραια που πηδουσα παλια Θεσσαλονικη, σε σχετικη συζητηση μου λεγε πως στην πολη της θεωρειται μαγκια μια γκομενα να την πεσει σε αντρα σε μπαρακι και να φυγει μαζι του και οχι ντροπη οπως θεωρειται στις περισσοτερες πολεις

Στο πηδημα δε, δικαιωνε τη φημη τους και με το (πολυ) παραπανω, μιας και ητανε και ιδιαζουσα περιπτωση
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Παντού υπάρχει ένας αστικός μύθος.Έχω φίλους στις Σέρρες που είναι αντικειμενικά εμφανίσιμοι και δεν μου λένε μαλακίες.Δε γίνεται σε μια επαρχιακή πόλη να πηδιέται μια γκόμενα άβερτα,γιατί πάνω κάτω όλοι είναι γνωστοί μεταξύ τους.

Απλά τι συμβαίνει;Πολλές που στα χωριά τους είναι στερημένες,όταν πάνε να ζήσουν σε μεγάλη πόλη,ξεσαλώνουν,γιατί είναι άγνωστες μεταξύ αγνώστων.Αυτό ισχύει για όλες τις περιοχές καταγωγής

Αυτό λέμε,όσες θέλουν να ξεσαλώσουν θα πάνε Θεσσαλονίκη.Εκεί είναι η πηγή.Όχι μόνο οι Σερραίες,αλλά απο όλη τη Βορεια Ελλάδα

Μόνο οι Θεσσαλές μπορεί να ξεσαλώνουν στις πόλεις τους,γιατί και Θεσσαλονίκη και Αθήνα πέφτουν σχετικά μακριά
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.139
Κριτικές
5
Like
12.606
Πόντοι
3.786
Μια Σερραια που πηδουσα παλια Θεσσαλονικη, σε σχετικη συζητηση μου λεγε πως στην πολη της θεωρειται μαγκια μια γκομενα να την πεσει σε αντρα σε μπαρακι και να φυγει μαζι του και οχι ντροπη οπως θεωρειται στις περισσοτερες πολεις

Στο πηδημα δε, δικαιωνε τη φημη τους και με το (πολυ) παραπανω, μιας και ητανε και ιδιαζουσα περιπτωση
Άλλο αυτό.Γενικά δεν θα έπρεπε να θεωρείται ντροπή.Στη Νέα Υόρκη πχ συμβαίνει συνέχεια.Έχουν κάθε δικαίωμα να το κάνουν και αυτές.Όσον αφορά την εμπειρία στο πήδημα,μια γκόμενα μπορεί να την έχει και με λιγότερα one night stand,γιατί στη σχέση της θα εμβαθύνει περισσότερο σε κόλπα
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
8
Like
32.361
Πόντοι
6.536
Δεν είχες Κύπριες σαν φοιτητής?
Ξεπερνάνε στην πουτανιά Πατρινές,Σερραίες,απλά είναι σαν γιουβαρλάκια οι πιο πολλές.....

Είχαμε αρκετές στην σχολή μου.
Εγώ δεν είχα φάει αλλα γενικά αρπάζανε ότι κυκλοφορούσε και παρτουζίτσες κτλ...
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
8
Like
32.361
Πόντοι
6.536
Όλα αυτά τα χωριά που λέτε Καλαμάτα λαμία Καρδίτσα Θα έχουν καθόλου διαθέσιμες γυναίκες σε ηλικίες 20 25 και 30?γιατι εκτός από κάτι θειτσες νομίζω όλες οι νέες την έχουνε κάνει για αθηνα. Για σερραιες νομίζω οι πιο όμορφες στο ελλαντα, αλλά και αυτές οι νέες Θεσσαλονίκη ζουν οι πιο πολλεσ
Καλαμάτα κάτω από 25 πολύ πράμα....
Ειδικά φοιτήτριες αλλά και ντόπιες γάλακτος....

Πολλοί 40ηδες έχουν δει το φως το αληθινό.....

Ενώ οι πιτσιρικάδες είναι μαλακοκαύληδες εντελώς....
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
8
Like
32.361
Πόντοι
6.536
Δηλαδή οι 20 άρες στη καλάματα πανε με 40αρηδες?γιατι?περιεγο με φαίνετε. Αν ισχύει πρέπει να περιμένετε λεωφορεία με πορνομεταναστες από όλη τη χωρα εκεί κατω
Μόνο στην Καλαμάτα νομίζεις γίνεται?

Εντάξει δεν σου λέω να είσαι χρέπης δυσμορφικός.
Αν είσαι απλά προσεγμένος παίζεις άνετα μπάλα.
Έχουν αλλάξει τα πράγματα.
Προσωπικά δεν γουστάρω με τίποτα πιτσιρίκια 20 κτλ αλλά είναι πολύ εύκολο πλέον.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Δεν είχες Κύπριες σαν φοιτητής?
Ξεπερνάνε στην πουτανιά Πατρινές,Σερραίες,απλά είναι σαν γιουβαρλάκια οι πιο πολλές.....

Είχαμε αρκετές στην σχολή μου.
Εγώ δεν είχα φάει αλλα γενικά αρπάζανε ότι κυκλοφορούσε και παρτουζίτσες κτλ...

Μπορεί και να είχα,αλλά θα ταν τόσο μπάζα που μάλλον δεν θα τις πρόσεχα καν

Άσε που έτσι όπως μιλάνε γενικώς οι Κύπριοι,πάντα μου'ρχεται να βάλω τα γέλια :grin:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
  • Like
Αντιδράσεις: Eros82

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom