Νέα

Mε ποιά κυβέρνηση περνούσε καλύτερα ο λαός ΠΑΣΟΚ ή ΝΔ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

με ποια κυβερνηση περναγε καλυτερα ο λαος ΠΑΣΟΚ Η ΝΔ

  • ΠΑΣΟΚ

    Ψήφοι: 13 48,1%
  • ΝΔ

    Ψήφοι: 7 25,9%
  • ΤΑ ΙΔΙΑ

    Ψήφοι: 7 25,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    27

Επισκέπτης
Τότε πως καταδέχεσαι να ψηφίζεις ένα κόμμα που ΨΕΥΔΕΤΑΙ ακόμα και διά του τίτλου του;
μωρη παπια ουτε εκπροσωπος του καραμανλη να ησουν. μη ντρεπεσαι να πεις οτι ψηφιζεις ΝΔ δεν ειναι ντροπη. σε λιγο θα τους πεις και τι θα και ποια να πηδηξουν. κοιτα και λιγο την ψηφοφορια να δεις πως αντιλαμβανονται το νοημα που εχει το θρεντ.  
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
μωρη παπια ουτε εκπροσωπος του καραμανλη να ησουν. μη ντρεπεσαι να πεις οτι ψηφιζεις ΝΔ δεν ειναι ντροπη. σε λιγο θα τους πεις και τι θα και ποια να πηδηξουν. κοιτα και λιγο την ψηφοφορια να δεις πως αντιλαμβανονται το νοημα που εχει το θρεντ. 

Προς Ζίγκμουντ:
Τι έχεις να σχολιάσεις για τα παραπάνω γραφόμενα και το ήθος που εκπηγάζει απ' αυτά;
Ναι, εσύ ο μορφωμένος και ο επί της "πειθούς".
 

Επισκέπτης
Προς Ζίγκμουντ:
Τι έχεις να σχολιάσεις για τα παραπάνω γραφόμενα και το ήθος που εκπηγάζει απ' αυτά;
Ναι, εσύ ο μορφωμένος και ο επί της "πειθούς".
τι κανεις γιαννη κουκια σπερνω. αλλα σου λενε αλλα καταλαβαινεις αλλα απαντας και η μαλακια παει συννεφο.μωρη παπια τα αποτελεσματα της ψηφοφοριας πως τα βλεπεις η και εσυ απαντας σαν τον προεδρο σου παρακαλω αλλη ερωτηση!!!!!
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
11
Like
3.492
Πόντοι
4.615
μωρη παπια ουτε εκπροσωπος του καραμανλη να ησουν. μη ντρεπεσαι να πεις οτι ψηφιζεις ΝΔ δεν ειναι ντροπη. σε λιγο θα τους πεις και τι θα και ποια να πηδηξουν. κοιτα και λιγο την ψηφοφορια να δεις πως αντιλαμβανονται το νοημα που εχει το θρεντ.  
΅
Είναι γνωστό τοις πάσι ότι το πρόβλημα της Αριστεράς είναι το ΠΑΣΟΚ κι όχι η ΝΔ, για το λόγο ότι ΠΑΣΟΚ και Αριστερά στην ουσία απευθύνονται ουσιαστικά στην ίδια δεξαμενή ψηφοφόρων.Δεν είναι να απορεί κανείς με κάτι τέτοιο φίλε μου. Και τις ανακοινώσεις των κομμάτων της Αριστεράς στην πλειοψηφία τους να δει κανείς, το αντιλαμβάνεται εύκολα. Σπάνια αναφέρονται μόνο στα πεπραγμένα της παρούσης κυβέρνησης, χωρίς να βάλουν στο ίδιο τσουβάλι και το ΠΑΣΟΚ. Και στην τελική, το ΠΑΣΟΚ έπραξε όσα έπραξε, καλώς ή κακώς, και έκανε και λάθη. Κανένας δεν διαφωνεί. Πλην όμως εκρίθη 2 φορές αρνητικά από το λαό. Και σωστά εάν θέλουν κάποιοι. Το θέμα είναι τι κάνουν αυτοί οι οποίοι θα έλυναν διά μαγείας όλα τα προβλήματα της εποχής του ΠΑΣΟΚ, θα κυβερνούσαν με ''μηδενική ανοχή'' (το ανέκδοτο του αιώνα) και θα επανίδρυαν το κράτος.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
άλλο αυτό.
Με τη λογική μου όμως φαντάζομαι πώς συμφωνείς....
Μπορείς κάλλιστα να απορρίπτεις 2 ανθρώπους, αλλά είναι τελείως ηλίθιο να μου λες ότι τους απορρίπτεις επειδή τους βλέπεις ίδιους....
Μπορεί όντως να είναι απορριπτέοι αλλά ο λόγος απόρριψης που θέτεις είναι παντελώς ηλίθιος και μηδενιστικός.
Αντίστοιχος με την προσαρτημένη φωτό....
ορεα φοτο,τι εινε ιερογλιφικα???
 

Siegf

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.177
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ πάλι ντρέπομαι να μου λένε τις ειδήσεις ο πρετεντέρης και η Τρέμη και να θεωρούν εαυτούς αντικειμενικούς και ποιοτικούς...
Γούστα είναι αυτά...
Μαζί σου...


Και η γυναίκα του Μπλερ (γνωστό ίνδαλμα των απανταχού κεντροαριστέρών..Επίσης γνωστός με τα προσωνύμια Σφάχτης του Βελιγραδίου, Κατακτητής της Βασόρα και Πολιορκητής της Βαγδάτης και κατά πολλούς νόθο πολιτικό τέκνο της λαίδης Θάτσερ), ασκούσε κανονικότατα δικηγορία κατά τη διάρκεια της θητείας του Τόνι αλλά δεν είναι κανέναν να λέει "πώς θα βγάλει ο δικαστής αντικειμενική απόφαση με δικηγόρο τη γυναίκα του πρωθυπουργού"...
Όλοι/ες οι σύζυγοι πολιτικών κάποια δουλειά κάνουν. Δεν αντιλαμβανομαι ποιο conflict of interest μπορεί να υπάρχει μεταξύ δικηγορίας και πολιτικής. Στην Αγγλία τουλάχιστον... Εδώ η Μάρα μας ενημερώνει για το τι κάνει ο άνδρας της... Φαντάζομαι πως αντιλαμβάνεσαι τη διαφορά...


Πάντως, αν θέλεις να μικήσουμε για ντροπές υπουργικών και πρωθυπουργικών συζύγων, θα σου πω μονάχα ένα όνομα και τέλος: ΜΙΜΗ.
Συμφώνώ και επαυξάνω. Εκεί πιάσαμε πάτο. Δεν είναι λόγος για να έχουμε μια πιο light εκδοχή 15 χρόνια μετά.

Καλά, κόψε κάτι...Κυρίως κόψε τον πρετεντέρη...Κουφαίνει και τυφλώνει...
Τον έχω κόψει. Ελπίζω εσύ το ίδιο. Πες μου και τι άλλο θες να κόψω...
 

coral

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
4
Πόντοι
6
Το ποιό ανησυχητικό από αυτά που διαβάζω είναι ότι χρησιμοποιούνται χαρακτηρισμοί όπως ''σοσιαλιστής'', ''δεξιός'', ''κομμουνιστής'' κλπ. Είμαστε στο έτος 2008 και έχουμε πολλά και σοβαρά προβλήματα.

Είμαστε στο 2008 και οι όποιες διαφορές περιορίζονται στην προσωπικότητα, το ήθος, την ΄"λογική" αυτών που κυβερνούν. Καμία κυβέρνηση χώρας μέλους ΕΕ δεν μπορεί να χαράζει και εφαρμόζει ανεξάρτητες πολιτικές, παρά μόνο σε επι μέρους ζητήματα. Σήμερα μόνο για "λεπτομέρειες" μπορούν να αποφασίσουν εθνικές κυβερνήσεις, δηλαδή όχι για το "τι και πότε θα γίνει", αλλά για το πως. Το ίδιο ισχύει σε όλη την ΕΕ και όχι μόνο. Αν μπορούμε λοιπόν "κοιτάμε πίσω από τα λόγια" και σε τελευταία ανάλυση προσωπικότητα και όσο γίνεται ηθική ατόμων.
 

Επισκέπτης
΅
Είναι γνωστό τοις πάσι ότι το πρόβλημα της Αριστεράς είναι το ΠΑΣΟΚ κι όχι η ΝΔ, για το λόγο ότι ΠΑΣΟΚ και Αριστερά στην ουσία απευθύνονται ουσιαστικά στην ίδια δεξαμενή ψηφοφόρων.Δεν είναι να απορεί κανείς με κάτι τέτοιο φίλε μου. Και τις ανακοινώσεις των κομμάτων της Αριστεράς στην πλειοψηφία τους να δει κανείς, το αντιλαμβάνεται εύκολα. Σπάνια αναφέρονται μόνο στα πεπραγμένα της παρούσης κυβέρνησης, χωρίς να βάλουν στο ίδιο τσουβάλι και το ΠΑΣΟΚ. Και στην τελική, το ΠΑΣΟΚ έπραξε όσα έπραξε, καλώς ή κακώς, και έκανε και λάθη. Κανένας δεν διαφωνεί. Πλην όμως εκρίθη 2 φορές αρνητικά από το λαό. Και σωστά εάν θέλουν κάποιοι. Το θέμα είναι τι κάνουν αυτοί οι οποίοι θα έλυναν διά μαγείας όλα τα προβλήματα της εποχής του ΠΑΣΟΚ, θα κυβερνούσαν με ''μηδενική ανοχή'' (το ανέκδοτο του αιώνα) και θα επανίδρυαν το κράτος.
φιλε LION αυτα τα εχω πει απο την αρχη και εγω. το θεμα ειναι οτι καποιοι εδω μεσα δεν εχουν καταλαβει οτι 5χρονια η ΝΔ κυβερνα και οχι το πασοκ. το πασοκ κριθηκε καλως 2συνεχομενες εκλογες. η ΝΔ που ηρθε με υποσχεσεις και λυσεις τι κανει αυτο ειναι το ζητουμενο. και εχεις το παπια να μας λεει τι εκανε ο Αντρεας και ο Σημιτης. τι γινεται σημερα εχει αγνοια. αλλα ειπαμε να ντρεπεσαι να πεις οτι εισαι δεξιος δεν ειναι κακο.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
φιλε LION αυτα τα εχω πει απο την αρχη και εγω. το θεμα ειναι οτι καποιοι εδω μεσα δεν εχουν καταλαβει οτι 5χρονια η ΝΔ κυβερνα και οχι το πασοκ. το πασοκ κριθηκε καλως 2συνεχομενες εκλογες. η ΝΔ που ηρθε με υποσχεσεις και λυσεις τι κανει αυτο ειναι το ζητουμενο. και εχεις το παπια να μας λεει τι εκανε ο Αντρεας και ο Σημιτης. τι γινεται σημερα εχει αγνοια. αλλα ειπαμε να ντρεπεσαι να πεις οτι εισαι δεξιος δεν ειναι κακο.

Δεν επιθυμώ διάλογο με τύπους της Κλαδικής και λιγδωμένο μαλλί σαν και σένα.
Αλλά με διασκεδάζει που θες να μας κάνεις να ξεχάσουμε οτι επί ΠΑΣΟΚ ζήσαμε μερικές απο τις δεξιότερες ημέρες μας στην Ελλάδα.
Και που τώρα, σαν να μην τρέχει τίποτα, ξανά "το ΠΑΣΟΚ είναι εδώ, ενωμένο δυνατό".
Πως τό'΄λεγε ο Κουτσόγιωργας;
Το χρονοντούλαπο της ιστορίας;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Όλοι/ες οι σύζυγοι πολιτικών κάποια δουλειά κάνουν. Δεν αντιλαμβανομαι ποιο conflict of interest μπορεί να υπάρχει μεταξύ δικηγορίας και πολιτικής. Στην Αγγλία τουλάχιστον... Εδώ η Μάρα μας ενημερώνει για το τι κάνει ο άνδρας της... Φαντάζομαι πως αντιλαμβάνεσαι τη διαφορά...

Για να είμαι ειλικρινής δεν την αντιλαμβάνομαι...
Αν πχ ήμουν άγγλος πολίτης και κατέφευγα στα Δικαστήρια και ο αντίδικος είχε δικηγόρο τη Σέρι Μπλερ, θα ένιωθα άβολα διότι θα φοβόμουν ότι ο δικαστής μπορεί να μην κρίνει αντικειμενικά είτε φοβούμενος αντίποινα είτε ζητώντας εύνοια και βέβαια δεν θα μπορούσα να αλλάξω δικαστή...

Αντίθετα, ό,τι και να πει και να γράψει η Μάρα, θα μπορώ να το φιλτράρω υπό το πρίσμα της συζυγικής της ιδιότητας...Και σε κάθε περίπτωση μπορώ να αλλάξω κανάλι...

Τον έχω κόψει. Ελπίζω εσύ το ίδιο. Πες μου και τι άλλο θες να κόψω...

Εγώ πάλι δεν τον έχω κόψει τελείως- ρίχνω κλεφτές ματιές στις ειδήσεις του μέγκα και διαβάζω που και που τα άρθρα στο Βήμα..
Βλέπεις, αυτός και μερικοί άλλοι- άλλες ήταν το τέλειο παραισθησιογόνο μέχρι το 2004...Όλα πήγαιναν σκατά και εσύ νόμιζες ότι ζούσες στην Ελβετία...
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
11
Like
3.492
Πόντοι
4.615
φιλε LION αυτα τα εχω πει απο την αρχη και εγω. το θεμα ειναι οτι καποιοι εδω μεσα δεν εχουν καταλαβει οτι 5χρονια η ΝΔ κυβερνα και οχι το πασοκ. το πασοκ κριθηκε καλως 2συνεχομενες εκλογες. η ΝΔ που ηρθε με υποσχεσεις και λυσεις τι κανει αυτο ειναι το ζητουμενο. και εχεις το παπια να μας λεει τι εκανε ο Αντρεας και ο Σημιτης. τι γινεται σημερα εχει αγνοια. αλλα ειπαμε να ντρεπεσαι να πεις οτι εισαι δεξιος δεν ειναι κακο.
Φίλε bodos, συμφωνούμε απόλυτα. Μα βλέπεις ότι όλο το σύστημα προπαγάνδας της παρούσης κυβέρνησης, ωθεί τα πράγματα προς την κατεύθυνση του ότι ''όλοι μαζί φταίνε'' και ότι ''όλοι ίδιοι είναι'', γιατί αυτό ακριβώς είναι εκείνο το οποίο τους συμφέρει. Εάν φταίνε όλοι μαζί, αποσπάται η προσοχή του κόσμου από αυτούς οι οποίοι κυβερνάνε και έχουν την ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ευθύνη της άσκησης της κυβερνητικής πολιτικής. Η αντιπολίτευση απλά ασκεί κριτική στην υπεύθυνη κυβέρνηση, δεν έχει καμία αρμοδιότητα άσκησης κυβερνητικής πολιτικής. Ούτε έχουμε συγκυβέρνηση των 2 μεγάλων κομμάτων. Δείγμα των καιρών είναι και τα εξής:
1)Βαθμολογείται στις δημοσκοπήσεις η αξιωματική αντιπολίτευση. Και ερωτώ:ποιος μπορεί να είναι ευχαριστημένος από την αξιωματική αντιπολίτευση; όσοι υποστηρίζουν την κυβέρνηση, δεν μπορούν να είναι. Όσοι την αριστερά, σαφώς και όχι, διότι το ΠΑΣΟΚ είναι το πρόβλημά τους και όχι η ΝΔ. Όσοι υποστηρίζουν ΠΑΣΟΚ, ομοίως δεν μπορούν να είναι, γιατί αυτό που θέλουν είναι να πέσει η κυβέρνηση, και όχι να λέει ωραία λόγια και κριτική η αντιπολίτευση. Επομένως, Μαζεύεται ένα 90% δυσαρεστημένων από την αντιπολίτευση, και σου λέει χάλια το ΠΑΣΟΚ....
2)Ακούω ότι το ΠΑΣΟΚ δεν πάει καλά διότι δεν έχει θέσεις. Μήπως είχε θέσεις ο κ. Καραμανλής όταν ήταν στην αντιπολίτευση; σαν εισαγγελέας μιλούσε. Και όταν διατυπώσει κάποιες θέσεις το ΠΑΣΟΚ, επί πεπραγμένων της Κυβέρνησης, όλοι ασχολούνται με την κριτική των θέσεων του ΠΑΣΟΚ και όχι με όσα πράττει η Κυβέρνηση.
Αν μη τι άλλο οι κυβερνώντες κάνουν καταπληκτική προπαγάνδα....
 

Siegf

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.177
Like
0
Πόντοι
16
Δεν επιθυμώ διάλογο με τύπους της Κλαδικής και λιγδωμένο μαλλί σαν και σένα.
Αλλά με διασκεδάζει που θες να μας κάνεις να ξεχάσουμε οτι επί ΠΑΣΟΚ ζήσαμε μερικές απο τις δεξιότερες ημέρες μας στην Ελλάδα.
Και που τώρα, σαν να μην τρέχει τίποτα, ξανά "το ΠΑΣΟΚ είναι εδώ, ενωμένο δυνατό".
Πως τό'΄λεγε ο Κουτσόγιωργας;
Το χρονοντούλαπο της ιστορίας;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τύφλα να έχουν ο Ρουσσόπουλος και ο Αντώναρος... Έίσαι πολύ καλός στην αποδόμηση του ΠΑΣΟΚ με την επαναφορά προ 20ετίας περιστατικών για τα οποία ελπίζω και εύχομαι και οι Πασόκοι να έχουν μετανιώσει.

By the way, δεν ξέρω αν στις κλαδικές έχουν λιγωμένο μαλλί, αλλά ξέρω πολλούς συνασπιμένους/ες με τέτοιο look. Και πολλούς λαθρομετανάστες...
Μη γίνεσαι ρατσιστής τώρα...
 

Επισκέπτης
Δεν επιθυμώ διάλογο με τύπους της Κλαδικής και λιγδωμένο μαλλί σαν και σένα.
Αλλά με διασκεδάζει που θες να μας κάνεις να ξεχάσουμε οτι επί ΠΑΣΟΚ ζήσαμε μερικές απο τις δεξιότερες ημέρες μας στην Ελλάδα.
Και που τώρα, σαν να μην τρέχει τίποτα, ξανά "το ΠΑΣΟΚ είναι εδώ, ενωμένο δυνατό".
Πως τό'΄λεγε ο Κουτσόγιωργας;
Το χρονοντούλαπο της ιστορίας;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
και εσυ το βιολι σου συνεχισε να εκθετεις τον ευατο σου . οσο για τις κλαδικες και τους υπολοιπους χαρακτηρισμους  συνεχισε να μας διασκεδαζεις εισαι η μεγαλυτερη πουτανα των θρεντ ολοι φωναζουν ποσο μαλακας εισαι που λεει και το τραγουδι. τελικα μιλαμε για μεγαλο νουμερο!!!!!!! ειναι τυχαιο πες μου ρε παπια ειαι τυχαιο πως σε βριζουν ολοι;; μαλλον οχι τους διασκεδαζεις ολους συνεχισε ετσι!! Ρουσοπουλε!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Όρεξη έχεις πάλι...
Ρε καραμήτρο, σαν απλός φίλαθλος δεν μπορείς να ξέρεις τι σκατά κάνει ο αναπληρωματικός στις προπονήσεις του κλπ κλπ.
Σαν προπονητής όμως?????? Οεο

Στο θέμα μας λοιπόν. Και οι δυο δείχνουν οτι δεν μπορούν να διαχειριστούν τα εσωτερικά του κόμματος τους.
Τόόόόόόόόόόόόόόόόόσο πολύ διαφορετικός περιμένεις να βγεί ο Γιώργης απο τον Κωστή??? Παπάρια μέντολες

Δεν κρίνω κάτι ή κάποιον από αυτό που περιμένω....
γι αυτό έχει γίνει μπουρδέλο η χώρα... Είχαμε το μεσσία Αντρέα ήρθε και ο Μωάμεθ ο Κωστάκης τώρα και έδεσε το γλυκό.....

Εγώ κρίνω εκ του αποτελέσματος.
Και τον έναν τον είδα. Τον άλλον δεν τον έχω δει.. Το ίδιο ηλίθια θεωρούσα την ερώτηση επί Σημίτη με τον Κωστάκη.......
ΚΑι ΞΑΦΝΟΥ ο ΑΝΕΠΑΓΓΕΛΤΟΣ ΜΠΟΥΛΗΣ εγινε Ο ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΟΣ όλης της χώρας.

Ρε δε γαμάτε καμμιά μάντολα λέω γω....

Υ.Γ.
Στην Ισπανία ο Θαπατέρο ήταν πάνω κάτω πριν τη βομβιστική επίθεση ότι και ο Γιωργάκης... Σήμερα θεωρείται ο πλέον επιτυχημένος στην Ισπανία τις τελευταίες δεκαετίες.
Ο κάθε παπάρας που δεν είχε τελειώσει το δημοτικό έβγαινε και έλεγε στον αντίστοιχο Λαζόπουλο "Δεν κάνει το παιδί". Είδα ρε μαλάκα και τον Αντρέα που έκανε που σε κατάντησε....
Εχει γιομίσει ο τόπος ηλίθιους που νομίζουν ότι είναι και εξυπνάκιες....
Φάτε τώρα Κώστα καταλληλότερο και μόκολα.........
 

Siegf

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.177
Like
0
Πόντοι
16
Εδώ στο ΠΑΣΟΚ λένε ακόμα οτι είναι σοσιαλιστές, μέλη της Σοσιαλιστικής Διεθνούς.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Γιατί, έχεις το κοπιραϊτ του ορισμού της λέξης "σοσιαλισμός";

Συνέχισε, μην πούμε κάτι κατά της ΝΔ. Πετάγεσαι αμέσως να κριτικάρεις το ΠΑΣΟΚ.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Δεν κρίνω κάτι ή κάποιον από αυτό που περιμένω....
γι αυτό έχει γίνει μπουρδέλο η χώρα... Είχαμε το μεσσία Αντρέα ήρθε και ο Μωάμεθ ο Κωστάκης τώρα και έδεσε το γλυκό.....

Εγώ κρίνω εκ του αποτελέσματος.
Και τον έναν τον είδα. Τον άλλον δεν τον έχω δει.. Το ίδιο ηλίθια θεωρούσα την ερώτηση επί Σημίτη με τον Κωστάκη.......
ΚΑι ΞΑΦΝΟΥ ο ΑΝΕΠΑΓΓΕΛΤΟΣ ΜΠΟΥΛΗΣ εγινε Ο ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΟΣ όλης της χώρας.

Ρε δε γαμάτε καμμιά μάντολα λέω γω....

Υ.Γ.
Στην Ισπανία ο Θαπατέρο ήταν πάνω κάτω πριν τη βομβιστική επίθεση ότι και ο Γιωργάκης... Σήμερα θεωρείται ο πλέον επιτυχημένος στην Ισπανία τις τελευταίες δεκαετίες.
Ο κάθε παπάρας που δεν είχε τελειώσει το δημοτικό έβγαινε και έλεγε στον αντίστοιχο Λαζόπουλο "Δεν κάνει το παιδί". Είδα ρε μαλάκα και τον Αντρέα που έκανε που σε κατάντησε....
Εχει γιομίσει ο τόπος ηλίθιους που νομίζουν ότι είναι και εξυπνάκιες....
Φάτε τώρα Κώστα καταλληλότερο και μόκολα.........
κολιτε αυτο που δε καταλαβενω ινε γιατι πρεπι η προθιποργια στιν ελαδα να πιγενι σινιθος σε Μιτσο.καραμαλη,παπαντρεου τι ινε επιχιριση αποφραξεων σα τι δικη μου απο πατερα σε γιο!!!!!!!!!
ο καραμαλης ο ανιψος απο το κιριακο φενετε αιτος με πεταλα
 

Επισκέπτης
Γιατί, έχεις το κοπιραϊτ του ορισμού της λέξης "σοσιαλισμός";

Συνέχισε, μην πούμε κάτι κατά της ΝΔ. Πετάγεσαι αμέσως να κριτικάρεις το ΠΑΣΟΚ.
αν θελετε να ασχολειθειτε με το παπια καντε το γουσταρει να τον βριζουν ειναι γνωστη πουτανα του θρεντ κατα αλλα οι αποψεις του φασκουν και αντιφασκουν οποτε εινα αναξιος συζητησεως. για να γελαμε ειναι οτι καλυτερο υπαρχει. μην μου τον μαλωνεται πολυ και φυγει και παει σε αλλο θρεντ να λεει μαλακιες!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom