Νέα

Mε ποιά κυβέρνηση περνούσε καλύτερα ο λαός ΠΑΣΟΚ ή ΝΔ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

με ποια κυβερνηση περναγε καλυτερα ο λαος ΠΑΣΟΚ Η ΝΔ

  • ΠΑΣΟΚ

    Ψήφοι: 13 48,1%
  • ΝΔ

    Ψήφοι: 7 25,9%
  • ΤΑ ΙΔΙΑ

    Ψήφοι: 7 25,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    27

kthniatros

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
268
Like
1
Πόντοι
1
στην αγελαδα κανουν σπερματεγχυση εκτος κι αν φωστηρα του LSE εβγαλες θεωριες για ταυρους που γκαστρωνονται ωστε να αυξηθει η παραγωγη και κατι ακομα εκτος απο τις αγελαδες ασχολουμαστε και με τα ζωα συντροφιας στα οποια εχω κανει το διδακτορικο μουν στη δερματολογια του σκυλου συγκεκριμενα και διατηρω κλινικη μικρων ζωων για να τελειωνουμε μια και καλη με τις αγελαδες τζαρτζανε
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
στην αγελαδα κανουν σπερματεγχυση εκτος κι αν φωστηρα του LSE εβγαλες θεωριες για ταυρους που γκαστρωνονται ωστε να αυξηθει η παραγωγη και κατι ακομα εκτος απο τις αγελαδες ασχολουμαστε και με τα ζωα συντροφιας στα οποια εχω κανει το διδακτορικο μουν στη δερματολογια του σκυλου συγκεκριμενα και διατηρω κλινικη μικρων ζωων για να τελειωνουμε μια και καλη με τις αγελαδες τζαρτζανε

Τότε ασχολήσου με τα τσιμπούρια! Έχουν και αρκετά κοινά με τους νεοφιλελευθερους!
 

kthniatros

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
268
Like
1
Πόντοι
1
δεν υπαρχει νεοφιλελευθερισμος αυτο ειναι ελληνικη μπαρουφα διαβασε και λιγο μανδραβελη και ειδικοτητα μου ειναι ο αποπαρασιτισμος μακαρι να γινει αυτο με την κοινωνια μας κρατικοδιαιτοι και εν δυναμει κρατικοδιαιτοι αδειαστε μας τη γωνια
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
δεν υπαρχει νεοφιλελευθερισμος αυτο ειναι ελληνικη μπαρουφα διαβασε και λιγο μανδραβελη και ειδικοτητα μου ειναι ο αποπαρασιτισμος μακαρι να γινει αυτο με την κοινωνια μας κρατικοδιαιτοι και εν δυναμει κρατικοδιαιτοι αδειαστε μας τη γωνια

σε φαντάζομαι έξω απ τη Ρηγίλλης με τη στολή των γκοστμπάστερς........
Ζήτω ο μανδραβέλης και οι τρελλές αγελάδες............
 

kthniatros

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
268
Like
1
Πόντοι
1
φιλε την πατησες γι αυτο σου λεω οτι απο πολιτικη εχεις μεσανυχτα δεν ανηκω στη νδ και δεν ξερω καν που πεφτει η ρηγιλλης το εχω ξαναπει ειμαι ανενταχτος που ασπαζεται την φιλελευθερη ιδεολογια αλλα τι να κανουμε καλες οι αγελαδες αλλα κυκλοφορουν και βοδια.........
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
κρατικοδιαιτοι και εν δυναμει κρατικοδιαιτοι αδειαστε μας τη γωνια

Δε σε ξέρω προσωπικά,και ελπίζω να μην παρεξηγηθείς όπως άλλο μέλος,αλλά ξέρεις πόσοι "επιχειρηματίες" ζουν από το κράτος;Πόσοι παίρνουν λεφτά να ανοίξουν,ή να επεκτείνουν τις επιχειρήσεις τους,και πόσοι ακόμα ζουν από τα δημόσια έργα;Και μάλιστα γλύφουν υπουργούς και βουλευτές για να πάρουν ένα έργο.Χειρότεροι και από όσους ψάχνουν να δουλέψουν στο δημόσιο είναι.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Δε σε ξέρω προσωπικά,και ελπίζω να μην παρεξηγηθείς όπως άλλο μέλος,αλλά ξέρεις πόσοι "επιχειρηματίες" ζουν από το κράτος;Πόσοι παίρνουν λεφτά να ανοίξουν,ή να επεκτείνουν τις επιχειρήσεις τους,και πόσοι ακόμα ζουν από τα δημόσια έργα;Και μάλιστα γλύφουν υπουργούς και βουλευτές για να πάρουν ένα έργο.Χειρότεροι και από όσους ψάχνουν να δουλέψουν στο δημόσιο είναι.

γκου χου γκου χου, γκου χου γκου χου κτηνίατρος.............
Εχω παράσιτα........
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
φιλε την πατησες γι αυτο σου λεω οτι απο πολιτικη εχεις μεσανυχτα δεν ανηκω στη νδ και δεν ξερω καν που πεφτει η ρηγιλλης το εχω ξαναπει ειμαι ανενταχτος που ασπαζεται την φιλελευθερη ιδεολογια αλλα τι να κανουμε καλες οι αγελαδες αλλα κυκλοφορουν και βοδια.........

εχει φτιάξει κόμμα ο μανδραβέλης και δεν το γνωρίζω;
φτου μου.


μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ λέμε.....
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

kthniatros

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
268
Like
1
Πόντοι
1
Δε σε ξέρω προσωπικά,και ελπίζω να μην παρεξηγηθείς όπως άλλο μέλος,αλλά ξέρεις πόσοι "επιχειρηματίες" ζουν από το κράτος;Πόσοι παίρνουν λεφτά να ανοίξουν,ή να επεκτείνουν τις επιχειρήσεις τους,και πόσοι ακόμα ζουν από τα δημόσια έργα;Και μάλιστα γλύφουν υπουργούς και βουλευτές για να πάρουν ένα έργο.Χειρότεροι και από όσους ψάχνουν να δουλέψουν στο δημόσιο είναι.
οταν φιλε λεω κρατικοδιαιτους εννοω οσους με παρασιτικο τροπο τα παιρνουν απ το κρατος τωρα ο δημοσιος ο στρατιωτικος η ο μπατσος τη δουλεια του κανει χωρις αυτους δεν λειτουργει κρατος ασχετα αν δεν την κανουν καλα και το κρατος δυσλειτουργει
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
οταν φιλε λεω κρατικοδιαιτους εννοω οσους με παρασιτικο τροπο τα παιρνουν απ το κρατος τωρα ο δημοσιος ο στρατιωτικος η ο μπατσος τη δουλεια του κανει χωρις αυτους δεν λειτουργει κρατος ασχετα αν δεν την κανουν καλα και το κρατος δυσλειτουργει

Στα πανεπιστήμια που -λες οτι- πήγες σου μάθανε να γράφεις χωρίς τόνους, κόμματα και τελείες;
Έτσι θεραπεύεις και τα ταλαίπωρα τα ζωντανά που πέφτουν στα χέρια σου;
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

kthniatros

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
268
Like
1
Πόντοι
1
εχει φτιάξει κόμμα ο μανδραβέλης και δεν το γνωρίζω;
φτου μου.


μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ λέμε.....
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
ο πασχος μανδραβελης ειναι δημοσιογραφος και εχει γραψει βιβλια σαν θεωρητικος του φιλελευθερισμου βαρεθηκα να λεω οτι ειμαι κομματικα ανενταχτος απλα φιλελευθερος ουτε μανος ουτε νδ ουτε τιποτα αποφασιζω τι θα ψηφισω την τελευταια βδομαδα της προεκλογικης περιοδου αφου εχω δει και ακουσει τα παντα αντε τραβα ρε προβατο στο μαντρι σου και ασε μας ησυχους εχεις καταντησει ο τζουτζες του θρεντ
 

kthniatros

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
268
Like
1
Πόντοι
1
Στα πανεπιστήμια που -λες οτι- πήγες σου μάθανε να γράφεις χωρίς τόνους, κόμματα και τελείες;
Έτσι θεραπεύεις και τα ταλαίπωρα τα ζωντανά που πέφτουν στα χέρια σου;
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
κοιτα ρε παπια μη κολλησεις καμμια γριπη και μου ερθεις παρακαλωντας
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
κοιτα ρε παπια μη κολλησεις καμμια γριπη και μου ερθεις παρακαλωντας

Γιατρους που δεν ξέρουν ούτε τα σημεία στίξης δεν εμπιστεύομαι.
Αν πάλι σου αρέσει να γράφεις σαν αγράμματος, δικό σου το πρόβλημα.
Και θες και να μας πείσεις, τρομάρα σου........
 

kthniatros

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
268
Like
1
Πόντοι
1
Γιατρους που δεν ξέρουν ούτε τα σημεία στίξης δεν εμπιστεύομαι.
Αν πάλι σου αρέσει να γράφεις σαν αγράμματος, δικό σου το πρόβλημα.
Και θες και να μας πείσεις, τρομάρα σου........
δε μας χεζεις ρε τζαρτζανε νομιζεις εχω ορεξη να γραφω στον υπολογιστη αμα ειχα ορεξη δε θα γινομουν κτηνιατρος αλλα δακτυλογραφος σαν και σενα
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
δεν υπαρχει νεοφιλελευθερισμος αυτο ειναι ελληνικη μπαρουφα διαβασε και λιγο μανδραβελη και ειδικοτητα μου ειναι ο αποπαρασιτισμος μακαρι να γινει αυτο με την κοινωνια μας κρατικοδιαιτοι και εν δυναμει κρατικοδιαιτοι αδειαστε μας τη γωνια

Μπρε, καλώς τον Μίλτο (ν Φρίντμαν).

Πως δεν υπάρχει νεοφιλελευθερισμός;
Πως ονομάζονταν το κόμμα που ιδρύσε ο Μητσοτάκης το 1977; (Μηηηη, τζιζζζζζ)

Αλλά μια και εσύ διαβάζεις Μανδραβέλη για πες μας τι λέει για την ΝΔ και για το πως διαχειρίζεται το κράτος. Έτσι για να το μάθουμε και εμείς.

Ο τελευταίος που προσπαθούσε να μας διδάξει και να μας διαφωτίσει γιατί μόνον αυτός ήξερε ήταν ο Athens. Αλλά αυτός μας άδειασε την γωνία.

Πάντως εσύ μην φύγεις.
Τον Οκτώβριο επιστρέφει στα πάτρια εδάφη ο Dimitrakis.
Παρόλο που δεν ειδικεύεσαι στις γίδες θα σε χρειαστούμε.

 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
δε μας χεζεις ρε τζαρτζανε νομιζεις εχω ορεξη να γραφω στον υπολογιστη αμα ειχα ορεξη δε θα γινομουν κτηνιατρος αλλα δακτυλογραφος σαν και σενα

Αγράμματος και βλαξ παραμένεις πάντως.      :dancing:
 

kthniatros

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
268
Like
1
Πόντοι
1
ο μητσοτακης φιλε ονομασε ετσι το κομμα αναφερομενος στους φιλελευθερους του βενιζελου αλλα δεν μπορουσε να το ονομασει  κομμα φιλελευθερων γιατι το τιτλο το κρατουσε ο νικητας βενιζελος
καλα κανει και κριτικαρει τη νδ ο πασχος και διαβασε παραπανω να δεις αν ειμαι νδ βαρεθηκα να εξηγω τι ειμαι η μαλλον τι δεν ειμαι ουτε μανος ουτε νδ απλα φιλελευθερος και εξω απ τα μαντρια
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Ο φίλος μας ο κτηνίατρος μόλις με πληροφόρησε (σε pm φυσικά) οτι ...θα μου κάνει αγωγή επειδή τον είπα αγράμματο και βλάκα.
Σας υπόσχομαι να σας κρατώ ενήμερους ως προς τις εξελίξεις αυτής της πολύκροτης δίκης.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom