Νέα

Mε ποιά κυβέρνηση περνούσε καλύτερα ο λαός ΠΑΣΟΚ ή ΝΔ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

με ποια κυβερνηση περναγε καλυτερα ο λαος ΠΑΣΟΚ Η ΝΔ

  • ΠΑΣΟΚ

    Ψήφοι: 13 48,1%
  • ΝΔ

    Ψήφοι: 7 25,9%
  • ΤΑ ΙΔΙΑ

    Ψήφοι: 7 25,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    27

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
ντροπη σου περσονα..με τον φεθρυ??ειναι δυνατον? θα τα πω ολα στον υπουργο να μαθεις
υπήρξε μια έντονη και αγαστή συνεργασία το τελευταίο διάστημα προκειμένου να ρίξουμε την κυβέρνηση....
Νομίζω ότι η συνεργασία και άλλων μελών θα οδηγήσει σε νέο 89..........
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
ασε που εάν μου κανονίσει ραντεβού μη τη Μιλένα, όποιος πούστης τα βάζει με το φέθρυ από δω και μπρος θα έχει να κάνει μαζί μου..........

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

:uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Απο το 1970 εως 1974 τα καλιτερα χρονια !!!!!!!!!!!Επαναστατικα χρονια
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
ασε που εάν μου κανονίσει ραντεβού μη τη Μιλένα, όποιος πούστης τα βάζει με το φέθρυ από δω και μπρος θα έχει να κάνει μαζί μου..........

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

:uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:

Ε όχι να γίνω και νταβατζής στα γεράματα!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kthniatros

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
268
Like
1
Πόντοι
1
Κτηνίατρε θα με τρελλάνεις;;;
Ή τρελλές αγελάδες βλέπεις παντού;

Το άρθρο μιλάει για τον αριθμό των απασχολουμένων στον δημόσιο τομέα στο τέλος του 2006. Οι προσλήψεις των ειδικών φρουρών αναφέρει ότι θα γίνουν το 2007.

Και τέλος πάντων έχεις εσύ κάποια στοιχεία, έστω και μαγειρεμένα, που να μας λένε ότι δεν είναι έτσι τα πράγματα;
Για δείξτα μας για τις δύο περιόδους που εξετάζουμε.

Μπορείς να μας αποδείξεις ότι η ΝΔ δεν αύξησε αλλά πραγματικά μείωσε την απασχόληση στον Δημόσιο Τομέα σύμφωνα με την νεο-φιλελεύθερη πολιτική που υποτίθεται ότι ευαγγελίζεται;
αυτο που ειπα ειναι οτι για να αναφερεται στους ειδικους φρουρους παει να πει οτι τους υπολογιζει ως δημ υπαλληλους οποτε με την προσθηκη αυτων και γενικοτερα των σωματων ασφαλειας εμφανιζονται τοσο μεγαλα νουμερα
αναλογισου οτι διοριζοντας 400000 επιπλεον θα επερνε 12000000 ψηφους αν σε καθε οικογενεια αντιστοιχουν 3 ψηφοι αρα οχι 42 αλλα 52% θα επαιρνε
πρεπει να εχεις συγκρισιμα μεγεθη απ την ιδια πηγη
οσο για το χιουμορακι σου με τις αγελαδες εγω μπορει να τις βλεπω αλλοι ομως τις τρωνε κι ετσι εξηγουνται ολα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
αυτο που ειπα ειναι οτι για να αναφερεται στους ειδικους φρουρους παει να πει οτι τους υπολογιζει ως δημ υπαλληλους οποτε με την προσθηκη αυτων και γενικοτερα των σωματων ασφαλειας εμφανιζονται τοσο μεγαλα νουμερα
αναλογισου οτι διοριζοντας 400000 επιπλεον θα επερνε 12000000 ψηφους αν σε καθε οικογενεια αντιστοιχουν 3 ψηφοι αρα οχι 42 αλλα 52% θα επαιρνε
πρεπει να εχεις συγκρισιμα μεγεθη απ την ιδια πηγη
οσο για το χιουμορακι σου με τις αγελαδες εγω μπορει να τις βλεπω αλλοι ομως τις τρωνε κι ετσι εξηγουνται ολα
εγώ είμαι χορτοφάγος.....
Και ως χορτοφάγος αγρότης έχω να πω το εξής: η απλή μέθεδος των τριών που εφαρμόζεις για να βγάλεις το 52% δείχνει πόσο τυχερές είναι οι θετικές επιστήμες που δεν ασχολήθηκες με αυτές.
Και για άλλη μια φορά σ αυτή την χώρα την πληρώνουν οι φίλοι μας τα ζώα......
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
εγώ είμαι χορτοφάγος.....
Και ως χορτοφάγος αγρότης έχω να πω το εξής: η απλή μέθεδος των τριών που εφαρμόζεις για να βγάλεις το 52% δείχνει πόσο τυχερές είναι οι θετικές επιστήμες που δεν ασχολήθηκες με αυτές.
Και για άλλη μια φορά σ αυτή την χώρα την πληρώνουν οι φίλοι μας τα ζώα......
τι ινε η απλι μεθοδος τον τριων ,κολλιτε????
 

kthniatros

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
268
Like
1
Πόντοι
1
εγώ είμαι χορτοφάγος.....
Και ως χορτοφάγος αγρότης έχω να πω το εξής: η απλή μέθεδος των τριών που εφαρμόζεις για να βγάλεις το 52% δείχνει πόσο τυχερές είναι οι θετικές επιστήμες που δεν ασχολήθηκες με αυτές.
Και για άλλη μια φορά σ αυτή την χώρα την πληρώνουν οι φίλοι μας τα ζώα......
τα γαιδουρια τρωνε χορτα :birdman:
 

kthniatros

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
268
Like
1
Πόντοι
1
δεν εχεις προσωπικη αποψη επι του θεματος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom