Νέα

Mε ποιά κυβέρνηση περνούσε καλύτερα ο λαός ΠΑΣΟΚ ή ΝΔ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

με ποια κυβερνηση περναγε καλυτερα ο λαος ΠΑΣΟΚ Η ΝΔ

  • ΠΑΣΟΚ

    Ψήφοι: 13 48,1%
  • ΝΔ

    Ψήφοι: 7 25,9%
  • ΤΑ ΙΔΙΑ

    Ψήφοι: 7 25,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    27

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Τώρα....δέσαμε μούτσο, που λέει και το τραγούδι.      :helpplea:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Μιλέναααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

Επισκέπτης
τι εγινε ρε παιδια...whitey4?? καλα ποσα επεισοδια εχω χασει!! :think:

Ελα ρε Diky! ολα τα μεγαλα πνευματα εδω συναντονται :2funny: :2funny: :2funny:
Ναι να ναι καλα οι διαχειριστες επειδη ειπα σε εναν κλωνο του παπαριωνα οτι ειναι χοντρος και αγαμητος με μπαναραν...τι να πεις...Τουλαχιστον να λενε οτι αναλογως τις καβλες τους ισχυουν και οι κανονες και το "καλο" επιπεδο του φορουμ :jerking: :jerking: :jerking:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Ελα ρε Diky! ολα τα μεγαλα πνευματα εδω συναντονται :2funny: :2funny: :2funny:
Ναι να ναι καλα οι διαχειριστες επειδη ειπα σε εναν κλωνο του παπαριωνα οτι χοντρος και αγαμητος με μπαναραν...τι να πεις...Τουλαχιστον να λενε οτι αναλογως τις καβλες τους ισχυουν και οι κανονες και το "καλο" επιπεδο του φορουμ :jerking: :jerking: :jerking:
ωχ...... βλέπω το πέμπτο επεισόδιο στα σκαριά....
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Μιλέναααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Έχεις κι άλλες φωτο της Μιλένας απο τη συγκεκριμένη φωτογράφιση;
Ει δυνατόν σε υψηλότερη ανάλυση κιόλας.     
Με τρελαίνει το μεγαλοαστικό γραφείο, η γόβα για τις κατσαρίδες και το υφάκι που ατενίζει το μέλλον με αισιοδοξία.                :)

 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Γιατι ρε αδικο εχω?Εγω τους χαλασα το "καλο" επιπεδο του μπουρδελοφορουμ :jerking: :jerking: :jerking:

γεια σου ρε ασπρουλη μου γι αυτο σε παω γιατι με βγαζεις ασπροπροσωπο οταν απουσιαζω!!γαμησε τους ολους μωρε κρητικαρε! αντε και στα δικα μου ban!!βλεπω περσονα εδω, οχιες..ολα τα καλα παιδια..σορυ guys αλλα ειχα μπλεξει με πολλες ιστοριες και δεν αδειαζα για το σαιτ..παντως ενα εχω να πω, ζητω οι λιθουανες!! :rockon:
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Έχεις κι άλλες φωτο της Μιλένας απο τη συγκεκριμένη φωτογράφιση;
Ει δυνατόν σε υψηλότερη ανάλυση κιόλας.       
Με τρελαίνει το μεγαλοαστικό γραφείο, η γόβα για τις κατσαρίδες και το υφάκι που ατενίζει το μέλλον με αισιοδοξία.                :)

καλα μωρη παπια ποσα μηνυματα εχεις φτασει..ελεος!!και απορω αν υπαρχει εστω και ενα που να μην εχεις πεταξει παπαρια!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Έχεις κι άλλες φωτο της Μιλένας απο τη συγκεκριμένη φωτογράφιση;
Ει δυνατόν σε υψηλότερη ανάλυση κιόλας.     
Με τρελαίνει το μεγαλοαστικό γραφείο, η γόβα για τις κατσαρίδες και το υφάκι που ατενίζει το μέλλον με αισιοδοξία.                :)
Οχι γαμώτο.....
Αρσακιάδα............η κορασίς... Γι αυτό η ψυχρότης........
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Είναι όμως κάβλα τελεία και παύλα....

:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Ρε εγραψα και εγω ενα σοβαρο ποστ επιτελους και αντι να μου πειτε respect , +1000 κλπ μιλατε για τη Μιλενα ;  :tickedoff: :2funny:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Ρε εγραψα και εγω ενα σοβαρο ποστ επιτελους και αντι να μου πειτε respect , +1000 κλπ μιλατε για τη Μιλενα ;  :tickedoff: :2funny:

Προσωπικά συμφωνώ σε μεγάλο βαθμό μ' αυτό που έγραψες, φίλε.
Αλλά έπεσες στο πεντάλεπτο του Ζάχου Χατζηφωτίου, ατυχία.      :boobies:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
οσο για το φιλο που λεει για 1.000.000 δημοσιους υπαλληλους δε διαβασε προφανως ολο το αρθρο της ημερησιας που επικαλειται αφου μιλαει και για ειδικους φρουρους αρα μαζι με τα σωματα ασφαλειας και το στρατο μπορω να σου μαγειρεψω κατι νουμερα και να τους ανεβασω στα2 μυρια

Κτηνίατρε θα με τρελλάνεις;;;
Ή τρελλές αγελάδες βλέπεις παντού;

Το άρθρο μιλάει για τον αριθμό των απασχολουμένων στον δημόσιο τομέα στο τέλος του 2006. Οι προσλήψεις των ειδικών φρουρών αναφέρει ότι θα γίνουν το 2007.

Και τέλος πάντων έχεις εσύ κάποια στοιχεία, έστω και μαγειρεμένα, που να μας λένε ότι δεν είναι έτσι τα πράγματα;
Για δείξτα μας για τις δύο περιόδους που εξετάζουμε.

Μπορείς να μας αποδείξεις ότι η ΝΔ δεν αύξησε αλλά πραγματικά μείωσε την απασχόληση στον Δημόσιο Τομέα σύμφωνα με την νεο-φιλελεύθερη πολιτική που υποτίθεται ότι ευαγγελίζεται;
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Ρε εγραψα και εγω ενα σοβαρο ποστ επιτελους και αντι να μου πειτε respect , +1000 κλπ μιλατε για τη Μιλενα ;  :tickedoff: :2funny:
Ρε εδω εχουμε συμφιλιωση του περσονα με το φεθρυ και συ μας λες για βλακειες..? :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Ρε εγραψα και εγω ενα σοβαρο ποστ επιτελους και αντι να μου πειτε respect , +1000 κλπ μιλατε για τη Μιλενα ;  :tickedoff: :2funny:

+1000 βοιδόπουτσα.... Και μιας και για μιλένα ο λόγος μια τέτοια ήθελα να της ρίξω.....

Οσο για τα σοβαρά ποστ......... Το έριξα στην τρελλή και στην κάβλα γιατί αλλιώς θα αρχίσω τις χριστοπαναγίες.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom