Νέα

Mε ποιά κυβέρνηση περνούσε καλύτερα ο λαός ΠΑΣΟΚ ή ΝΔ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

με ποια κυβερνηση περναγε καλυτερα ο λαος ΠΑΣΟΚ Η ΝΔ

  • ΠΑΣΟΚ

    Ψήφοι: 13 48,1%
  • ΝΔ

    Ψήφοι: 7 25,9%
  • ΤΑ ΙΔΙΑ

    Ψήφοι: 7 25,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    27

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

αμααααααααααααααααααααάννννννννννννν
τι είπες τώρα ρεεεεεεε.
Μικρός ήμουνα ερωτευμένος με τη μιλένα.... Κάναμε μαζί διακοπές.........
Πω πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω μου χάλασες όλο το όνειρο ρε φέθρυ.....
Μου γάμησες την ψυχολογία τώρα.....
:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Ήταν απο μικρή όσο ξινή είναι και τώρα;
Άξιος κλώνος του Δαμανάκη style;
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Και σου έφερνε παγωτό στη φυλακή;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
φέθρυ......
Και χωρίς πλάκα εάν έβλεπες τότε τη Μιλένα στην παραλία με μαγιώ πήγαινες σπίτι να τον παίξεις στα γρήγορα.....

Μιλέναααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
Σ αγαπάω ακόμα..........
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Ασε τον Βαγγέλη έχω μύγδαλα....... :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
στο νοσοκομείο...... Εκανα βουτιές για να την εντυπωσιάσω και καρφώθηκα με την κεφάλα στον πάτο της θαλάσσης....
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Εύλογο συμπέρασμα:
Μην κάνετε μαλακίες για να συγκινήσετε τις Ελλεεινίδες, έστω και αν πρόκειται για την ωραία Μιλένα.
Στο τέλος, τον Ευάγγελο θα διαλέξουν.

:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Εύλογο συμπέρασμα:
Μην κάνετε μαλακίες για να συγκινήσετε τις Ελλεεινίδες, έστω και αν πρόκειται για την ωραία Μιλένα.
Στο τέλος, τον Ευάγγελο θα διαλέξουν.

:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Ασε παραλίγο τότε να σπάσω τον αυχένα μου....
Ελεινίδες........  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
φέθρυ......
Και χωρίς πλάκα εάν έβλεπες τότε τη Μιλένα στην παραλία με μαγιώ πήγαινες σπίτι να τον παίξεις στα γρήγορα.....

Μιλέναααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
Σ αγαπάω ακόμα..........
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Ασε τον Βαγγέλη έχω μύγδαλα....... :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Την Μιλένα την ήξερα (αν και -δυστυχώς- δεν την είχα δει ποτέ με μαγιό) απο τότε που ήταν 17 χρονών.
Ήταν πολύ νόστιμη για Ελληνίδα του '80, αλλά απελπιστικά ψυχρή.
Και δεν ήταν ουδόλως ΠΑΣΟΚα τότε.
 

Επισκέπτης
Την Μιλένα την ήξερα (αν και -δυστυχώς- δεν την είχα δει ποτέ με μαγιό) απο τότε που ήταν 17 χρονών.
Ήταν πολύ νόστιμη για Ελληνίδα του '80, αλλά απελπιστικά ψυχρή.
Και δεν ήταν ουδόλως ΠΑΣΟΚα τότε.

Εμ τα λεω εγω!Η μπαζα θα ειναι οι Ελεινιδες η κρυωκολες :dancing:
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Nα πω και εγω τη γνωμη, τη δικια μου. Εγω πιστευω οτι ουτε το Πασοκ φταιει ουτε η Νδ . Για ποιο πραμα να φταινε ; Μηπως φταιει
ο λαος; Εγω αυτο λεω. Φταιει ο λαος. Που εχει τεραστιες απαιτησεις . Που ειναι ψωνιο και δηθεν . Δε σας φτανουν τα λεφτα περνατε δυσκολα,αλλα τα εισητηρια της Μαντονα στην Ελλαδα ηταν τα πιο ακριβα απο τις αλλες χωρες και εξαντληθηκαν εν ριπει οφθαλμου.
Μαλακας ο Παπαντωνιου, μαλακας ο Αλογοσκουφης ποιον υπουργο θελετε πια; Να γυρναει τις γειτονιες και να σας μοιραζει ευρω ;
Και αυτο να κανει θα τα δωσετε τα ευρω για την πρωτη δοση για το καινουριο δανειο που θα παρετε γιατι πρεπει να αλλαξετε γετονια καθως πρεπει να 'αναβαθμηστειτε'. Για το καινουριο αυτοκινητο γιατι παλιωσε. το εχουμε 3 χρονια
Μια χαρα ειναι η Ελλαδα. Πιστευω οτι πρεπει να αλλαξει νοοτροπια ο ελληνας γιατι ολο μια ζωη μαλακες θα τους λεει ολους. Κανενας δεν του κανει
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Την Μιλένα την ήξερα (αν και -δυστυχώς- δεν την είχα δει ποτέ με μαγιό) απο τότε που ήταν 17 χρονών.
Ήταν πολύ νόστιμη για Ελληνίδα του '80, αλλά απελπιστικά ψυχρή.
Και δεν ήταν ουδόλως ΠΑΣΟΚα τότε.
Αχχχχχχχχχχ φεθρούκο τότες την ήξερα και γω...............
Σε μένα δεν ήταν ψυχρή.... :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Με έβλεπε σαν τον μικρό της αδελφό όμως.....  :babycry: :babycry: :babycry: :babycry: :babycry: :babycry:

Τότες δε με ενδιέφεραν οι πολιτικές της τοποθετήσεις.... Είχα άλλα πράγματα στο μυαλό μου....... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Υ.Γ.
Είχε και μια αδερφή μεγαλύτερη... Ωραία αλλά όχι όσο η Μιλένα...... :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom