Νέα

Mε ποιά κυβέρνηση περνούσε καλύτερα ο λαός ΠΑΣΟΚ ή ΝΔ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

με ποια κυβερνηση περναγε καλυτερα ο λαος ΠΑΣΟΚ Η ΝΔ

  • ΠΑΣΟΚ

    Ψήφοι: 13 48,1%
  • ΝΔ

    Ψήφοι: 7 25,9%
  • ΤΑ ΙΔΙΑ

    Ψήφοι: 7 25,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    27

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Παρατηρώ τους φίλους που έχουν αρνητικά να βρουν για τις περιόδους διακυβέρνησης του ΠΑΣΟΚ, τα οποία όντως υπήρχαν και  εγώ ποτέ δεν είπα ότι όλα ήταν καλά και άγια τότε, δεν βλέπω όμως ΚΑΝΕΝΑΝ να λέει ότι περνά καλύτερα τώρα.

Που σημαίνει οτι δεν γουστάρουμε ΟΥΤΕ εκείνην, ΟΥΤΕ τη σημερινή εποχή.
Ικανοποιημένος;
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
11
Like
3.489
Πόντοι
4.615
Που σημαίνει οτι δεν γουστάρουμε ΟΥΤΕ εκείνην, ΟΥΤΕ τη σημερινή εποχή.
Ικανοποιημένος;
Εγώ είμαι απόλυτα ικανοποιημένος φίλε, όπως ακριβώς είσαι και εσύ με τους παρόντες αλλά δεν θες να το παραδεχτείς και το λες εμμέσως βάλλοντας κατά του τότε.
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Εξέλαβε;
Τι γραμματικός τύπος είναι αυτός;
Προστακτική αορίστου;           :dancing:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ρε γαμώ το κέρατό μου, μπορεί να έχουμε τσακωθεί άπειρες φορές αλλά μερικές φορές γελάω με τα σχόλιά σου.
Σου αναγνωρίζω πάντως τη σχεδόν άπταιστη χρήση της ελληνικής :thumbsup:
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Νεα Δημοκρατια Για Παντα Δημοκρατια .......χαχαχαχαχαχα
Αλητες ρουφιανοι Πορτορικανοι ......ασχετο
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Η άποψή μου είναι η εξής απλή:δεν έπαιξα χρηματιστήριο, διότι δεν έχω σχέση με το χώρο, και όταν κάτι δεν ξέρω, δεν ασχολούμαι με αυτό. Μπορεί να έγιναν μακακίες εκ μέρους της κυβέρνησης, πλην όμως ευθύνονται και οι αδαείς που νόμισαν ότι σε μία νύχτρα καθήμενοι στο σπίτι τους μπορούν να γίνουν πάμπλουτοι. Το ξέρεις όμως ότι τώρα η πτώση του χρηματιστηρίου είναι μεγαλύτερη από εκείνη του τότε μεγάλου σκανδάλου; το λέει κανένας αυτό; φυσικά και όχι, διότι δεν συμφέρει την κυβερνητική προπαγάνδα.

Δεν θυμάμαι απ' εξω τους δείκτες αλλά νομίζω ότι υπερβάλεις..
Σε κάθε περίπτωση, άλλο να έχεις πτώση εποχή οικονομικής άνθησης όπως το 2000 και άλλο να έχεις πτώση εν μέσω της χειρότερικης οικονομικής κρίσης από το 1929...
Θα βοηθούσε πάρα πολύ το πασοκ αν αντί να λέει στον κόσμο πόσο μαλάκας υπήρξε που πηγαίνε και έπαιζε στο χρηματιστήριο που διαφημιζόταν από τα συμπολιτευόμενα τότε μέσα και την κυβέρνηση ως η κορωνίδα- ναυαρχίδα της "ισχυρής ελλάδας", να πει και να παραδεχτεί τις ευθύνες των στελεχών του...
Αλλά η αυτοκριτική στο πασοκ είναι άγνωστη λέξη...
Τουλάχιστον ο δάμαλος ομολόγησε αποτυχία στη ΔΕΘ..
Ο κινέζος μέχρι που παρέδωσε το δαχτυλίδι έλεγε ότι για όλα έφταιγε η δεξξά...
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Εγώ είμαι απόλυτα ικανοποιημένος φίλε, όπως ακριβώς είσαι και εσύ με τους παρόντες αλλά δεν θες να το παραδεχτείς και το λες εμμέσως βάλλοντας κατά του τότε.

Κοίτα, αν συνεχίσεις να βάζεις στο στόμα μου πράγματα που δεν είπα, θα σε στείλω σε κανα γερο διάολο νυχτιάτικα.
Και πίστεψέ με, δεν θα σου αρέσει.
Άντε νούμερα που θα πάρουμε και έγκριση για το τι θα λέμε!      :jerking:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ρε γαμώ το κέρατό μου, μπορεί να έχουμε τσακωθεί άπειρες φορές αλλά μερικές φορές γελάω με τα σχόλιά σου.
Σου αναγνωρίζω πάντως τη σχεδόν άπταιστη χρήση της ελληνικής :thumbsup:

Θενκς.        :)
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
αποτηχια και ποιος θα πληρωσει, και αυτα που χαρισε στους εχοντες και κατεχοντες ,????
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Εγώ είμαι απόλυτα ικανοποιημένος φίλε, όπως ακριβώς είσαι και εσύ με τους παρόντες αλλά δεν θες να το παραδεχτείς και το λες εμμέσως βάλλοντας κατά του τότε.

Κοίτα, σε αυτό το σάιτ μπορείς να γράφεις ό,τι θέλεις - έως και για υποθαλάσσιες αφοδευσεις και εκσπερματώσεις- αλλά να υπονοείς ότι ο Φέθρυ είναι δεξιός ή έστω ότι υποστηρίζει συγκαλυμένα τη νδουλα, συνίστά έγκλημα καθοσιώσεως...
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Κοίτα, σε αυτό το σάιτ μπορείς να γράφεις ό,τι θέλεις - έως και για υποθαλάσσιες αφοδευσεις και εκσπερματώσεις- αλλά να υπονοείς ότι ο Φέθρυ είναι δεξιός ή έστω ότι υποστηρίζει συγκαλυμένα τη νδουλα, συνίστά έγκλημα καθοσιώσεως...

Άμα είσαι ΠΑΣΟΚος παλαιάς κοπής, όλους δεξιούς τους βγάζεις.
Εκτός απο την πολιτική σου.          :)

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom