Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (1 μέλη και 28 επισκέπτες)

LEBRON(2)

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2020
Μηνύματα
24
Like
12
Πόντοι
0
Very nice
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ως ανέφερα, έκανα την καταδρομική στο Γαλατσι. Κυρία 50-55 ετών παχουλή. Μέτριο προς κακό μασαζ και εκτόνωση στο τέλος.
15 €.
κακή εμπειρία αλλά με 15€ δεν είχα περεταίρω απαιτήσεις, πήγαινα για το θαύμα!
Παιζει να εχουμε τηλ.και λιγο πιο αναλυτικη προς τα προσοντα..ευχαριστω
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Ως ανέφερα, έκανα την καταδρομική στο Γαλατσι. Κυρία 50-55 ετών παχουλή. Μέτριο προς κακό μασαζ και εκτόνωση στο τέλος.
15 €.
κακή εμπειρία αλλά με 15€ δεν είχα περεταίρω απαιτήσεις, πήγαινα για το θαύμα!
Ευχαριστούμε για τις infos
 
  • Like
Αντιδράσεις: Rsexy

Rsexy

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2018
Μηνύματα
30
Like
72
Πόντοι
0
καλημέρα,αν μπορείς δωσε καμιά λεπτομέρεια παραπάνω,βλέπεται? είναι συζητήσιμη η τιμή λέει..ως προς τι συζητήσιμη δλδ?κρεβάτι μασαζ διαθέτει?
Μέτριο μασαζ, προς το κακή η εμφανιση(παχουλή και μεγάλη) μασαζοκρεβατο έχει αλλά μασαζ χάδια ίσα να καυλωσεις
 

hambos2013

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2013
Μηνύματα
2
Κριτικές
6
Like
147
Πόντοι
280
Προσφατη καταδρομικη και απο εμενα στον Μάμ-ρα τον παντοτινο (Θεια Ελένη)!! Ευγενικη, θερμή, καλο μασαζ δεν λεω και οι υπηρεσιες της τίμιες.. ομως ο χρόνος και η βαρυτητα εχουν κανει καλη δουλεια στο κορμι της με αποτελεσμα να μου φαινεται λιγακι αστειο ολο το σουαρε... με την συγκεκριμενη..κορασιδα
Προτεινεται για μερακληδες γκρανακιδες συναγωνιστες ανεπιφυλακτα:headbang2::headbang2::headbang2:

Καλησπέρα στους αξιότιμους συναγωνιστές!

Ύστερα από καιρό απουσίας, βασανίζομαι από την επιθυμία να βιώσω την εμπειρία της ΄θείας΄ Ελένης! (όπως και πολλοί άλλοι απ ό,τι βλέπω).
Αλήθεια, πονάω και υποφέρω-΄χρήζω στοργικού μασάζ...
Δεν χαίρομαι που ζητιανεύω, αλλα αναγκάζομαι....Όποιος μπορούσε να μου στελνε το τηλ της Ελένης, θα του ήμουν υπόχρεος και με το παραπάνω!

Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά μάγκες...για καλό ειναι!
Εάν σου το έδωσαν
Φαίνεται να έχεις χιούμορ, οπότε προσπερνάω τον χαρακτηρισμό. Στην ερώτηση σου τώρα. Όπως γνωρίζεις είναι υποκειμενικό το γούστο. Εμένα μου βγάζει τη μανάβισσα που με τρόπο πιάνει τα αγγούρια και με κοιτάει με νόημα. Κρατιέται καλά, είναι πάρα πολύ φιλική, γνωρίζει και τους 2 γύρους εξαιρετικά. Μην περιμένεις αεροπλανικά, αλλά όλα τα επίγεια με ευλάβεια. Επιμένω ότι ο καλλίτερος τρόπος είναι η καταδρομική. Ελπίζω να βοήθησα μπας και γλυτώσει η γιαγιά σου!
Μπορείς να μου στείλεις το τηλ. της; κάνει και πρωκτικο;
 

Tedotiras

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
149
Πόντοι
0
Χρόνια πολλά παίδες!Κάνει cim-anal η Αλίκη από Χολαργό?
Οχι δεν ανέφερε κάτι τέτοιο στην συνεδρίαση, η οποία στην δική μου συνέντευξη έληξε με μια πιπάρα με στράγγιγμα έντος πότας.
 

ioanniskann

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2021
Μηνύματα
14
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα
γνωρίζουμε κάτι για την συγκεκριμένη gilf ;
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Καλησπέρα
γνωρίζουμε κάτι για την συγκεκριμένη gilf ;
Πάντα αναρωτιόμουν γιατί να διαλέγουν τέτοιες κάποιοι όταν υπάρχουν τόσο άλλες όμορφες επιλογές? Για τα 20 ευρώ διαφορά? Γούστα είναι αυτά βέβαια αλλά το μόνο που φαντάζομαι εγώ σχετικά με αυτήν είναι ότι έχει έναν λογαριασμό εδώ με το όνομα ioanniskan
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom