Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 75 άτομα (0 μέλη και 75 επισκέπτες)

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.253
Κριτικές
4
Like
2.925
Πόντοι
456

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Άντε ένα ενα ψηφίο να το γράφετε σιγά σιγά
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.129
Κριτικές
4
Like
9.093
Πόντοι
2.306
Τι περιμένατε ρε παίχτες? Αφού λένε είναι θεία και τα έχει τα χρονάκια της.. Φυσικά και έχει ρωσικό DNA αλλά δεν παύει να είναι θεία.. Βασικά γιαγιά (στην πραγματικότητα αφού έχει εγγόνια).
 

BruceDickWayne

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2020
Μηνύματα
117
Like
70
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά ξέρουμε μήπως την αγγελία της ερικαςποπεσκου
 

lionelmessi7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους . Μια χάρη και από μένα αν μπορεί κάποιος να μου στείλει το τηλέφωνο της Θείας Ελένης
Καλή σαρακωστή
 

dimkarav

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα.
Πρόσφατη επίσκεψη "καραντινικη" στην Ελένη.Ειχα να την επισκεφτώ περίπου ένα χρόνο πριν την "ανακαίνιση" και μου φάνηκε και αδυνατισμένη. Παραμένει κορυφή για μένα στο κομμάτι του μασάζ! Ωραία εμπειρία.Καλη προσπάθεια και στον 2ο γύρο μιας και είναι κλασική Ρωσίδα!
70€ το δωράκι για πάνω από μία ώρα.
Όποιος θέλει το τηλ το δίνω πολύ ευχαρίστως σε πμ
Καλή συνέχεια χωστες!
Καλημέρα θα μπορούσα να έχω το τηλ της θείας Έλενη
Ευχαριστώ και καλή Σαρακοστή
 

atakis

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2009
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα.
Πρόσφατη επίσκεψη "καραντινικη" στην Ελένη.Ειχα να την επισκεφτώ περίπου ένα χρόνο πριν την "ανακαίνιση" και μου φάνηκε και αδυνατισμένη. Παραμένει κορυφή για μένα στο κομμάτι του μασάζ! Ωραία εμπειρία.Καλη προσπάθεια και στον 2ο γύρο μιας και είναι κλασική Ρωσίδα!
70€ το δωράκι για πάνω από μία ώρα.
Όποιος θέλει το τηλ το δίνω πολύ ευχαρίστως σε πμ
Καλή συνέχεια χωστες!
Μπορώ να έχω το τηλ ευχαριστώ
 

Losto

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Δεν έχω τύχει να υπάρχει και άλλη κοπέλλα, η συγκεκριμένη κυρία είναι 50+, προσφέρει καλό μασάζ και στοχεύει στην εκτόνωση με το χέρι βάζοντας αρκετό δακτυλάκι! Αν δεν είστε της δακτυλοσκόπησης μη το δοκιμάσετε! Στοματικό κάνει στα 50€ αλλά πρέπει να έχετε δικό σας σκουφάκι! Είναι δίπλα σε super Market οπότε εάν είστε της περιοχής κινδυνεύεταε να καρφωθείτε γιατί επιμένει να πάτε στην είσοδο της πολυκατοικίας και να της τηλεφωνήσετε για να σας ανοίξει (δεν αποκαλύπτει ποτέ το όνομα στο κουδούνι).Προσωπικά επιδή κινούμαι στην γραμμή αυτή του Μετρό, μία γρήγορη στάση στον Χολαργό στον δρόμο για το σπίτι με βολεύει αρκετά!
Πολύ καλύτερο πρόγραμμα έκανε η κινεζούλα για την οποία έχω ξαναγράψει αλλά τώρα με τον covid φοβάται να δουλέψει δυστυχώς οπότε, Κορέα-Κίνα 1-0!!
Μήπως υπάρχουν στοιχεία επικοινωνίας για την κυρία Χολαργό; Πρέπει να έχει κατεβάσει αγγελίες λόγω απαγορεύσεων και να δουλεύει μόνο με όσους την έχουν επισκεφτεί.
 

paparovicz

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
19
Κριτικές
116
Like
6.687
Πόντοι
24.060
Ρε παιδιά δεν έχω καταλάβει η Ερρικα Ποπεσκου το πνίγει το κουνέλι? έχει πάει κανείς τώρα τελευταία? η θα πάω για Μασαζακι χωρίς νόημα για να ξέρω μην πάνε τα ευρουλακια πετάμενα τουλάχιστον στο μπουρδέλο θα πιάσουν τόπο.
Ευχαριστω
 

ektor2010

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2010
Μηνύματα
58
Like
190
Πόντοι
0
Ρε παιδιά δεν έχω καταλάβει η Ερρικα Ποπεσκου το πνίγει το κουνέλι? έχει πάει κανείς τώρα τελευταία? η θα πάω για Μασαζακι χωρίς νόημα για να ξέρω μην πάνε τα ευρουλακια πετάμενα τουλάχιστον στο μπουρδέλο θα πιάσουν τόπο.
Ευχαριστω
Η Έρρικα το έπνιγε το κουνέλι κανονικά και με τον νόμο, τουλάχιστον πριν δυο χρόνια που είχα βρεθεί μαζί της, εγώ απλά δεν προχώρησα.
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
Πλάκα μας κάνει;
70€ την ώρα.
100€ 1,5 ώρα
200€ 2 ώρες.
Συμφέρει να την πάρεις 2 φορές απο μία ώρα, παρά μία για 2ωρο.
Όποιος την πάρει, ας της μιλήσει λίγο για τα μαθηματικά.
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Η Έρρικα το έπνιγε το κουνέλι κανονικά και με τον νόμο, τουλάχιστον πριν δυο χρόνια που είχα βρεθεί μαζί της, εγώ απλά δεν προχώρησα.
Σωστα ....οχι μονο το επνιγε ...και το μαγειρευε κιολαs ....αλλα και εγω εχω να την δω μερικα χρονακια ....καποιο πουλακι βεβαια μου ανεφερε πριν καιρο οτι ακομη τα κουνελια τα "δολοφονει" .....Αυτα !!!
 

dimkarav

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα.
Πρόσφατη επίσκεψη "καραντινικη" στην Ελένη.Ειχα να την επισκεφτώ περίπου ένα χρόνο πριν την "ανακαίνιση" και μου φάνηκε και αδυνατισμένη. Παραμένει κορυφή για μένα στο κομμάτι του μασάζ! Ωραία εμπειρία.Καλη προσπάθεια και στον 2ο γύρο μιας και είναι κλασική Ρωσίδα!
70€ το δωράκι για πάνω από μία ώρα.
Όποιος θέλει το τηλ το δίνω πολύ ευχαρίστως σε πμ
Καλή συνέχεια χωστες!
Καλημέρα θα μπορούσα να έχω το τηλ εύχαρις πολύ !!
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Σωστα ....οχι μονο το επνιγε ...και το μαγειρευε κιολαs ....αλλα και εγω εχω να την δω μερικα χρονακια ....καποιο πουλακι βεβαια μου ανεφερε πριν καιρο οτι ακομη τα κουνελια τα "δολοφονει" .....Αυτα !!!
Το... δολοφονεί =???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom