Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Gamikos_Papatzis

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2021
Μηνύματα
66
Like
49
Πόντοι
0
Καλησπέρα στη παρέα , εχετε να μου προτείνετε κοπέλα που να με βαλει κάτω να μου κάνει μασάζ & στη συνέχεια να με ξεπατώσει. Εννοείτε & με προσωπικα μήνυματα. Είχα παλαιότερα πάει με τη Στεφανία αλλά θέλω ένα level πιο πάνω.
 

Gamikos_Papatzis

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2021
Μηνύματα
66
Like
49
Πόντοι
0
Δεν υπάρχει τίποτα ας τα να πάνε. Αλήθεια έχω βαρεθεί.
Καλησπερα ,
Πριν καμιά πενταετία είχα πάρει μια 40αρα(απο βραζιλία αν θυμάμαι σωστά) τούμπανο με βυζάρες φτιαχτες 4 επίπεδο & κολάρα για το γύρο του κόσμου μου έκανε τύπου νουρου άλλα μέχρι φραπέ την έκανα χρυσή για παραπάνω αλλά στον άξονα. Ύστερα απο 2 συνεδρίες μου έιπε ότι θα σταματήσει γιατι φοβόταν μην το μάθει η οικογενεία της & την έδιωχναν.
Από τότε εξαφανισμένη , της έδινα 100€ για 1 ωρα άλλα έφευγα σαν τη διαφημίση του Red Bull.
Εχετε να προτείνετε τίποτα απο τη μακρινή Ασία ?
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Καλησπέρα στη παρέα , εχετε να μου προτείνετε κοπέλα που να με βαλει κάτω να μου κάνει μασάζ & στη συνέχεια να με ξεπατώσει. Εννοείτε & με προσωπικα μήνυματα. Είχα παλαιότερα πάει με τη Στεφανία αλλά θέλω ένα level πιο πάνω.
τι εννοεις,ακομα πιο πολλα κυβικα? ?
 

Gamikos_Papatzis

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2021
Μηνύματα
66
Like
49
Πόντοι
0
Η αλήθεια είνα ότι ήταν κάπως τσουπωτή.Απλά ψάχνώ μια κοπέλα να με βάλει και να με ξεπατώσει.
Συν ότι γουστάρω τη φάση να μπαίνω μέσα και να είναι με την ρομπίτσα της , τα ψιλοτακουνά της , τα καυλογυαλία.
Θέλω να με ξεκινήσει απο μασάζ & να με φτάσει μέχρι τέλους.
Αν έχετε να μου προτείνετε κάτι στείλτε . Ανθρώπο θα σωσέτε χαχαχαχα
 

Peykorytinis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2020
Μηνύματα
23
Like
46
Πόντοι
0
Συναγωνιστές γνωρίζετε τίποτα για πατησια νέα Φιλαδέλφεια να μου προτείνετε ?ευχαριστω
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.080
Κριτικές
191
Like
51.923
Πόντοι
41.443

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.254
Κριτικές
4
Like
2.929
Πόντοι
456
παπατζης δεν λεει οτι ειναι ?? τι περιμενεις χαχαχα :buck2::buck2:
 

james81

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2018
Μηνύματα
18
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Μία βοήθεια αν ξέρει κάποιος. Πριν χρόνια είχα πάει για μασάζ κατά οίκον σε μία Ρωσίδα στην Καλλιθέα. 55+. Ξανθιά, λεπτή. Επί της Θησέως, κοντά σε μία εκκλησία. Πολύ καλό μασάζ, αλλά μόνο στον έπαιζε επίσης καλά, αλλά αυστηρά αυτό. Αυτή είναι η θεία Ελένη; Δεν θυμάμαι ούτε όνομα, ούτε έχω κρατήσει τηλέφωνο. Είτε είναι η θεία Ελένη, είτε όχι, αν κάποιος κατάλαβε ποια λέω και έχει το τηλέφωνο, αν θέλει μου το στέλνει. Ευχαριστώ
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Καλησπέρα. Μία βοήθεια αν ξέρει κάποιος. Πριν χρόνια είχα πάει για μασάζ κατά οίκον σε μία Ρωσίδα στην Καλλιθέα. 55+. Ξανθιά, λεπτή. Επί της Θησέως, κοντά σε μία εκκλησία. Πολύ καλό μασάζ, αλλά μόνο στον έπαιζε επίσης καλά, αλλά αυστηρά αυτό. Αυτή είναι η θεία Ελένη; Δεν θυμάμαι ούτε όνομα, ούτε έχω κρατήσει τηλέφωνο. Είτε είναι η θεία Ελένη, είτε όχι, αν κάποιος κατάλαβε ποια λέω και έχει το τηλέφωνο, αν θέλει μου το στέλνει. Ευχαριστώ
Tυπε η θεία Ελένη τον πνίγει, δεν τον παίζει..
.:pipa1::pipa3:
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.339
Πόντοι
506
Από Πάτρα παίζει κάτι;
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Καλησπέρα. Μία βοήθεια αν ξέρει κάποιος. Πριν χρόνια είχα πάει για μασάζ κατά οίκον σε μία Ρωσίδα στην Καλλιθέα. 55+. Ξανθιά, λεπτή. Επί της Θησέως, κοντά σε μία εκκλησία. Πολύ καλό μασάζ, αλλά μόνο στον έπαιζε επίσης καλά, αλλά αυστηρά αυτό. Αυτή είναι η θεία Ελένη; Δεν θυμάμαι ούτε όνομα, ούτε έχω κρατήσει τηλέφωνο. Είτε είναι η θεία Ελένη, είτε όχι, αν κάποιος κατάλαβε ποια λέω και έχει το τηλέφωνο, αν θέλει μου το στέλνει. Ευχαριστώ
Άννα από Σερβία 70 χρόνων με Πάρκινσον
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
  • Like
Αντιδράσεις: Rsexy

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom