Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (0 μέλη και 66 επισκέπτες)

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
34
Like
3.843
Πόντοι
4.365
Είναι η Λι από Κορέα που έχει χώρο στην Μεσογείων, αν ψάξεις πίσω θα βρεις ίνφο. Ηλικία 45+, μέτρια εμφάνιση, μέτριο μασάζ, κακός φραπές (σεξ δεν την ρώτησα αν κάνει επειδή δεν γούσταρα). Έχει και μια Ιταλίδα ή Ισπανίδα φίλη στο διαμέρισμα που δεν την έχω δει αλλά η Λι δεν αξίζει κατά την γνώμη μου.

Συμφωνώ σε όλα. Από τις πιο ξενέρωτες εμπειρίες μου..
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
397
Like
1.986
Πόντοι
201
Γιατί ρε παίδες ρωτάτε για λενα ινστα;

Έχει απαντήσει σε κανέναν στα dm?!?!?!
 

g_anar

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2020
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Γιατί ρε παίδες ρωτάτε για λενα ινστα;

Έχει απαντήσει σε κανέναν στα dm?!?!?!
Με καποιες μικρες καθυστερησεις μου απαντησε για μασαζ, μονο στον χωρο της ανεφερε, 30 η ωρα, θεραπευτικο, αλλα εχω ακουσει οτι ειναι στα δεν οποτε και δεν μπηκα στον κοπο να επισκεφτω
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2021
Μηνύματα
50
Like
85
Πόντοι
0
Εγγρ.
3 Φεβ 2021
Μηνύματα
50
Like
85
Πόντοι
0
Ρε παλικαρια ειμαι νεος στο φορουμ και δεν ξερω πως μπορω να στειλω μηνυμα χωρις να το βλεπουν ολοι παρα μονο αυτος που θελω.Τουλαχιστον να εξυπηρετησω και εγω ορισμενους με τηλεφωνα που ψαχνουν καποιοι.Σας ευχαριστω
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2021
Μηνύματα
50
Like
85
Πόντοι
0
Ρε παλικαρια ειμαι νεος στο φορουμ και δεν ξερω πως μπορω να στειλω μηνυμα χωρις να το βλεπουν ολοι παρα μονο αυτος που θελω.Τουλαχιστον να εξυπηρετησω και εγω ορισμενους με τηλεφωνα που ψαχνουν καποιοι.Σας ευχαριστω
Το ελυσα το θεμα.Ευχαριστω
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Με καποιες μικρες καθυστερησεις μου απαντησε για μασαζ, μονο στον χωρο της ανεφερε, 30 η ωρα, θεραπευτικο, αλλα εχω ακουσει οτι ειναι στα δεν οποτε και δεν μπηκα στον κοπο να επισκεφτω
Επιβεβαιώνω επειδή επισκέφθηκα την κοπέλα πως ανήκει στα ΔΕΝ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: gasper

teflar

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
90
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
0
Θα μπορούσε κάποιος συναγωνιστής να μου πει εάν το τηλ της θείας Ελένης στην Καλλιθέα τελειώνει σε 214? Το έχω σωστα?
Εαν δεν είναι το σωστό, θα μπορούσε να το στείλει?
Ευχαριστώ πολύ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.698
Like
28.302
Πόντοι
5.006
Θα μπορούσε κάποιος συναγωνιστής να μου πει εάν το τηλ της θείας Ελένης στην Καλλιθέα τελειώνει σε 214? Το έχω σωστα?
Εαν δεν είναι το σωστό, θα μπορούσε να το στείλει?
Ευχαριστώ πολύ.
Σωστά
 

pap868686

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2016
Μηνύματα
22
Like
44
Πόντοι
0
Θα μπορούσε κάποιος συναγωνιστής να μου πει εάν το τηλ της θείας Ελένης στην Καλλιθέα τελειώνει σε 214? Το έχω σωστα?
Εαν δεν είναι το σωστό, θα μπορούσε να το στείλει?
Ευχαριστώ πολύ.
Ειναι ευκολο να μου το στιλης το τηλ
 

pap868686

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2016
Μηνύματα
22
Like
44
Πόντοι
0
Θα μπορούσε να μου στείλει κάποιος το τηλέφωνο της θείας Ελένης
 

giorgos2226

Μέγας
Εγγρ.
9 Ιαν 2010
Μηνύματα
679
Κριτικές
19
Like
2.442
Πόντοι
4.577
Καλημερα ! Εχει κανενας φωτο απο θεια Ελενη απο καλλιθεα να μ στειλει σε pm ? Η ιδια λει πως δεν εχει φωτο να στειλει...
Καποια περιγραφη να δουμε πω εινα σωματικα ?
 

warpig19

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2020
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Καλημερα παιδια!! Ενω το εχουμε ξαναπςι κανεις δεν εχει φιλοτιμηθεί να ανοίξει ενα thread για θεια Ελένη. Θα ηθελα και εγω το τηλεφωνο εαν καποιος εχει τν καλοσύνη. Επισης το ανοιγμα του thread θα βοηθουσε ωστε να μην εοαναλαμβανεται διαρκως η ερώτηση. Να ειστε καλα παιδια!
 

Rsexy

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2018
Μηνύματα
30
Like
72
Πόντοι
0
Είναι ανοιχτό τώρα αυτό? Θέλω απο περιέργεια να πάω να δοκιμάσω αλλά μου πέφτει μακρυα η Καλλιθέα για να τρέχω και να είναι κλειστό
Συμφορουμίτη δοκίμασα προ του τελευταίου lockdown. Κυριλέ χώρος, μασαζ με εσώρουχο. Υπέροχο πλάσμα ως μασέζ το οποίο βέβαια δεν άφησε υπαινιγμούς για περαιτέρω. Θα ξαναπήγαινα, λόγω του πολύ καλού μασαζ.
 

pap868686

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2016
Μηνύματα
22
Like
44
Πόντοι
0
Θα μπορούσε να μου στείλει κάποιος το τηλέφωνο της θείας Ελένης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom