Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (6 μέλη και 21 επισκέπτες)

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.520
Like
3.826
Πόντοι
456
Αντε να κανω εγω την καθιερομενη ερωτηση.
Ποια ειναι η ελενη η ρουμανα?
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
Μάγκες, τι επιμονή είναι αυτή με τη θεία Ελένη. Είναι 65χρονων και χρεώνει 70€. :confused::confused::confused:


καποια στιγμη πρεπει να καταλαβετε εδω μεσα οτι ο καθενας εχει τα γουστα του.......Εσενα γενικα δεν σου αρεσουν πολλα απ οτι βλεπω και καλα κανεις δεν τιθεται θεμα αλλα ασε ολους τους υπολοιπους να πηγαινουν οπου τους κανει κεφι.Και απο την στιγμη που δεν σου κανουν οι μεγαλες γυναικες τι λογο ειχες να πας απο την στιγμη που ηξερες τι παιζει ειναι σαν να το κανεις επιτιδες απλα και μονο για να κράξεις........Μια χαρα ειναι η γυναικα καθαρη ευγενικη πουτανα παλαιας κοπής δεν περιμενεις να δεις κατι αλλο.Εγω που πηγα κανα δυο φορες μια χαρα περασα απ το να δινω τα 100αρικα σε ολες τις ξυπασμενες πουτανες και να μην περναω καλα προτιμω να τα δινω εκει.
 

nikosxp

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
157
Κριτικές
2
Like
127
Πόντοι
1
Θελουμε πληροφορίες για την Ελένη την Ρουμάνα, χα χα :)
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
όποιος μπορεί ας στείλει πμ με πληροφορίες για την ελένη τη ρουμάνα
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
843
Κριτικές
11
Like
1.480
Πόντοι
376

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Ποια είναι η Ελένη η Ρουμάνα?:think:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470

Ναι σωστά!
λανθασμένα το έθεσα εγώ!
Εννοώ πως είναι ηλικιακά, εμφανισιακά και πρόγραμμα
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
633
Κριτικές
4
Like
1.418
Πόντοι
206
Ναι σωστά!
λανθασμένα το έθεσα εγώ!
Εννοώ πως είναι ηλικιακά, εμφανισιακά και πρόγραμμα

Ειναι περιπου 40κατι στην αρχη του 40 ομως, ξανθια, ωραιο προσωπο γυρω στο 1,65. Εχει ωραιο στηθος και πολυ ωραιο πισινο τον οποιο δεν δινει! Κανει σχετικα καλο μασαζ, στο δευτερο προγραμμα εχει πολυ καλο στοματικο τελειωτικο (πριν το κορονα τουλαχιστον) και δεχεται και γλυψιμο. Στο σεξ ειναι GFE θα ελεγα και αντεχει σφυροκοπημα.
Για εμενα ειναι γυναικαρα. Εμφανισιακα σου βγαζει να τη βαλεις κατω και να την σκισεις αλλα δεν ειναι PSE! Και τελος δεν φυλαει.

Καλα γαμησια συναθλητη!
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
Συναγωνιστή ολοκληρώ μπάνερ έχει εδώ για την Έλενα :glasses:
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.045
Πόντοι
2.456
Αυτό που πρέπει να απασχολεί εμάς τους λαδογαμιαδες, δεν είναι αν η θεία Ελένη καβατζαρε τα 60 και γιατι από τότε που έφτιαξε το τσαρδι της άρχισε στα 50 ,το έκανε 60 και τώρα το πήγε 70..
Το θέμα είναι πως όλα τα παρτσακλά που το παίζουν λαδοκορες, δεν μπορούν να μιμηθούν τις υπηρεσίες και την διάθεση της θείας για μασάζ κ εκτόνωση..
Ας αρχίσουν έστω με το τριβειο..
:confused:
 

jipiripo6

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
31
Like
12
Πόντοι
0
Καλημέρα συνάδελφοι. Είμαι παλιός μασαζόπληκτος απο την εποχή της Ιλιάδας. Λόγω καταστασεων απείχα πολλά χρόνια απο το αθλημα και αρχισα να επανερχομαι τελευταία. Ανακάλυψα τη Φωτεινή απο Καλλιθέα με την οποία περνάω κσλά αλλά θα ήθελα κατι παραπάνω για το τέλος. Μήπως εχει καποιος συνάδελφος τη καλοσύνη να μου στείλει το Τηλέφωνο της θείας Ελένης για την οποία εχω ακούσει καλά λόγια απο έμπειρους συναδέλφους. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
633
Κριτικές
4
Like
1.418
Πόντοι
206
Για οσους μου στελνουν πμ και ρωτανε για την Ελενη την Ρουμανα...Υπαρχει banner για το τσαρδι της τερμα κατω δεξια στο site διευθυνση Ηλιουπολεως 55 Δαφνη!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Ναι σωστά!
λανθασμένα το έθεσα εγώ!
Εννοώ πως είναι ηλικιακά, εμφανισιακά και πρόγραμμα

Ειναι περιπου 40κατι στην αρχη του 40 ομως, ξανθια, ωραιο προσωπο γυρω στο 1,65. Εχει ωραιο στηθος και πολυ ωραιο πισινο τον οποιο δεν δινει! Κανει σχετικα καλο μασαζ, στο δευτερο προγραμμα εχει πολυ καλο στοματικο τελειωτικο (πριν το κορονα τουλαχιστον) και δεχεται και γλυψιμο. Στο σεξ ειναι GFE θα ελεγα και αντεχει σφυροκοπημα.
Για εμενα ειναι γυναικαρα. Εμφανισιακα σου βγαζει να τη βαλεις κατω και να την σκισεις αλλα δεν ειναι PSE! Και τελος δεν φυλαει.

Καλα γαμησια συναθλητη!


Είσαι ωραίος!
Σε ευχαριστώ!
 

mpampakas

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2019
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
50
Πόντοι
0
Μαγκες το τηλεφωνο της Θειας Ελενης καποιος; Ευχαριστώ
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
:glasses::glasses:Συναγωνιστές έχασα τα ονόματα ξαφνικά από το τηλέφωνο μου και βλέπω μόνο νούμερα μπορεί καπιος να μου γράψει σε πμ το τηλέφωνο της θείας Ελένης από καλλιθεα ;νομίζω τελειώνει σε 214 βοηθάτε χριστιανοί κοντεύω να σαλταρωωωω
 

flemonas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2020
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Παίδες θα ήθελα και εγώ το τηλ της θείας Ελένης. Έχω να την δω από εποχές Στουρνάρη 29, και μου έχει έρθει όρεξη για μια επανάληψη
 

Apolon1982

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα παίδες !το τηλ της θειας Ελενεης μπορει να μιο στειλει κάποιος ?Σε ποια περιοχη ειναι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom