Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
349
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
21
εχω παει εγω. Το μαγαζι ειναι καλο μονο για αυτους που δεν ζητανε σεξ γιατι απλα δεν παρεχει , ετσι μου ειπαν και ετσι μου εδειξαν. η κυρια στην υποδοχη ευγενεστατη οταν της ειπα να δω τα κοριτσια μου ειπε οτι δεν κανουν σαλοναρισμα εδω, ολα αυτα με ευγενεια. Την ρωτησα αν κανουν εκτονωση.δεν εγινε συγκεκριμμενη στην απαντηση της αλλα καταλαβα οτι κανουν.μπηκα μεσα, μου ηρθε μια κοπελα αποτην ταυλανδη αρκετα εμφανισιμη που μου εκανε ενα παρα πολυ καλο μασαζ.... προς το τελος της ειπα να μου τον παιξει και να της δωσω 10 ευρω... ετσι και εγινε. Το μαγαζι ειναι καθαρο... απο οτι καταλαβα θελει να προφερει πολυ καλο μασαζ με φραπε... ολα αυτα στα 40 ευρω... πιστευω οτι ειναι τιμιο για αυτους που αρεσκονται στην φραπεδια... αν για καποιο λογο το κανει 30 ευρω με φραπε θεωρω οτι δεν θα βρισκουμε να κλεισουμε.... ρεζουμε!!!! 1)Καλο μασαζ 2)φραπες 3)ευγενεια και καθαριοτητα του μαγαζιου 4)30+10=40 ευρω.... αυτα !!!!
πως ειναι απο παρκινγκ εκει τριγυρω?ξερει κανεις?
 

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
901
Like
316
Πόντοι
26
ξερουμε τιποτα???κυψελη μου ειπε...μη παμε κ βγει κανας δρακουμελ.............
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.888
Like
9.500
Πόντοι
1.056
Μάγκες, με την dina kara ή αλλιώς Ναταλία που είχε δικό της χώρο στη Γλυφάδα, έχει μιλήσει κανείς τελευταία μαζί της;
Από την αρχή της καραντίνας και μετά έχω χάσει τα ίχνη της. Το τηλέφωνο μονίμως κλειστό. Μήπως έχει αλλάξει;
Κάποια στιγμή μέσα στο Μάιο μου ήρθε ειδοποίηση ότι γράφτηκε στο viber. Έστειλα μήνυμα αλλά ακόμα παραμένει αδιάβαστο.
 

thanos530

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
99
Like
61
Πόντοι
0
ξερουμε τιποτα???κυψελη μου ειπε...μη παμε κ βγει κανας δρακουμελ.............

Απο εμενα οχι, εχει αρκετες καταχωρησεις
πχ εδω
 

qsys12

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2011
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
0
καλημερα. με την κατερινα μασαζ που ειναι στο facebook πως επικοινωνουμε τηλεφωνικα γιατι στο facebook ουτε που απανταει
 

thanos530

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
99
Like
61
Πόντοι
0
ξερουμε τιποτα???κυψελη μου ειπε...μη παμε κ βγει κανας δρακουμελ.............
/Lily-kauto-masazaki-ad128563.html

bulgaria
email: no-reply@lilybojanamiteva.bg
Περιοχή : Αθήνα
Κατηγορία : Μασάζ
 
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
καλημερα. με την κατερινα μασαζ που ειναι στο facebook πως επικοινωνουμε τηλεφωνικα γιατι στο facebook ουτε που απανταει

δεν εχω εντοπισει να ξανα εχει αναφερθει η συγκεκριμενη ? ξερεις εσυ κατι απο αλλουσ να την εχουν παρει?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.888
Like
9.500
Πόντοι
1.056
καλημερα. με την κατερινα μασαζ που ειναι στο facebook πως επικοινωνουμε τηλεφωνικα γιατι στο facebook ουτε που απανταει
Μάλλον κανα ψεύτικο προφιλ θα είναι. Ουτε σε εμένα έχει απαντήσει. Υπάρχει πουτάνα που να μη θέλει πελάτες;
Αν ήταν κανονικό το προφιλ θα απαντούσε
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
843
Κριτικές
11
Like
1.485
Πόντοι
376
Μάλλον κανα ψεύτικο προφιλ θα είναι. Ουτε σε εμένα έχει απαντήσει. Υπάρχει πουτάνα που να μη θέλει πελάτες;
Αν ήταν κανονικό το προφιλ θα απαντούσε
απάντησε πέρυσι, λογικά θα έχει χάσει κωδικούς η κάτι τέτοιο. Δεν έχει χώρο μόνο σε ξενοδοχείο, δηλαδή callgirl με incall
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456

fotis1974

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
269
Like
309
Πόντοι
21
Καλημέρα κύριοι.
Υπάρχει καμία μασέζ που να δέχεται σε χώρο δικό της, στο κέντρο του Πειραιά;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.888
Like
9.500
Πόντοι
1.056
Καλημέρα κύριοι.
Υπάρχει καμία μασέζ που να δέχεται σε χώρο δικό της, στο κέντρο του Πειραιά;

Υπήρχαν στα Καμίνια δύο φίλες που έκαναν διπλό μασαζ με φραπέ στα 50€. Βασικά κοροϊδία ήταν και το μασαζ και το φραπέ και δεν ξαναπήγα.
Νομίζω έχω κάπου το τηλέφωνο. Δεν ξερω αν ισχυει μετα από τόσο καιρό αλλα θα στο στείλω να δοκιμάσεις. Αν και δεν αξιζει κατα τη γνώμη μου

Επίσης είχε αναφερθεί παλιότερα καποια που διατηρούσε χώρο πίσω από το Τζάννειο. Δεν πήγα ποτέ όμως γιατί θέλει να κλείσεις ραντεβού μια με δύο μέρες πριν και δε με βολεύει λόγω άστατου ωραρίου εργασίας.

Εχουν περασει χρονια φυσικα από τοτε που εγινε αναφορά σε αυτές και δεν ξερω αν συνεχίζουν ακόμα.

Αν καποιος ξερει κάτι άλλο να γράψει.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
843
Κριτικές
11
Like
1.485
Πόντοι
376
Πηγαίνετε στο μαγαζί το πρινσες που είναι Πειραιά για σίγουρα αποτελέσματα.
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
απάντησε πέρυσι, λογικά θα έχει χάσει κωδικούς η κάτι τέτοιο. Δεν έχει χώρο μόνο σε ξενοδοχείο, δηλαδή callgirl με incall
δεν λειτουργεί το face εδώ και πολύ καιρό αν δεν έχεις το τηλέφωνο της δεν γίνεται πάντως δεν χάνεις και κάτι το τρομερό
 

Vangelis73

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2020
Μηνύματα
187
Like
348
Πόντοι
21
εχω παει εγω. Το μαγαζι ειναι καλο μονο για αυτους που δεν ζητανε σεξ γιατι απλα δεν παρεχει , ετσι μου ειπαν και ετσι μου εδειξαν. η κυρια στην υποδοχη ευγενεστατη οταν της ειπα να δω τα κοριτσια μου ειπε οτι δεν κανουν σαλοναρισμα εδω, ολα αυτα με ευγενεια. Την ρωτησα αν κανουν εκτονωση.δεν εγινε συγκεκριμμενη στην απαντηση της αλλα καταλαβα οτι κανουν.μπηκα μεσα, μου ηρθε μια κοπελα αποτην ταυλανδη αρκετα εμφανισιμη που μου εκανε ενα παρα πολυ καλο μασαζ.... προς το τελος της ειπα να μου τον παιξει και να της δωσω 10 ευρω... ετσι και εγινε. Το μαγαζι ειναι καθαρο... απο οτι καταλαβα θελει να προφερει πολυ καλο μασαζ με φραπε... ολα αυτα στα 40 ευρω... πιστευω οτι ειναι τιμιο για αυτους που αρεσκονται στην φραπεδια... αν για καποιο λογο το κανει 30 ευρω με φραπε θεωρω οτι δεν θα βρισκουμε να κλεισουμε.... ρεζουμε!!!! 1)Καλο μασαζ 2)φραπες 3)ευγενεια και καθαριοτητα του μαγαζιου 4)30+10=40 ευρω.... αυτα !!!!

Σε ποιά περιοχή είναι ο χώρος ?
 

gregory7769

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Μασάζ από κοπέλα με δικό της χώρο αισθησιακό tantric νατάσσα από εναλλακτικές θεραπείες στο fb
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom