Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (1 μέλη και 30 επισκέπτες)

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
51
Like
739
Πόντοι
4.530

Μια γνώμη για αυτήν την αγγελία; Είναι κάποιος πελάτης της;

κατα πασα πιθανοτητα αλβανιδα,πολυ καλαελληνικα. κανει μισαωρο προγραμμα στα 40,ωριαιο στα 60. Απο μασαζ δεν ξερω, ακαποτη πιπα αμα θες,καλο γλυψιμο, σεξακι και καλα λυσαρικο γλωσσολφιλα, αυτια λαιμοκαι συναφη δαγκωματα γλυψιματα. Φταιχνεται να βλεπει γλωσα να παιζει. Εννοω οταν της γλυφεις τα βυζια θελει να σε βλεπει. Βυζια μεγαλα αλλα πεσεμνα. Βεβαια εμενα με υποδεχθηκε με την ιδια αμφιεση των φωτο. και δεν εβγαλε και πολλα. Το σουτιεν ειναι του τυπου ανοιχτο απο μπροστα και στηριξη απο κατω. Ηλικιακα καπου στα 40φευγα (οχι πολυ φως για να διακρινω καλα) μπανακι πετσετες ολα καλα. Για ενα αδειασμα δεν σε χαλαει, αναλογα βεβαια τα γουστα. Για τους τυπους που ψαχνουν την ωραια πιτσιρικα κ.λ.π δεν κανει. Ευκολο παρκινγ αλλα και με ηλεκτρικο πας. Δεν ξερω τι αλλα να γραψω πληροφοριακα.
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
Βρε μαζι σου αλλα το σχόλιό μου έχει ηλικιακό προσανατολισμό. Δεν αντιλέγω για τις υπηρεσίες

Υ.γ: Πάντως την πατεντα με την τηλεόραση κατω από το μασαζοκρεβατο, να βλεπεις τσόντες την ωρα που σε τρίβει, δεν την εχω δει πουθενά αλλού.
πρεπει να εχεις παει τελευταια στον χωρο ..εμενα οσες φορες εχω  παει ...και ειναι περιπου ενα χρονο πριν η τελευταια φορα ..μουσικα βιντεο με σαντορινη και παρκουρ στην σαντορινη  εχω δει ..και κατι εξωτικα γυρισματα μεσα στον ωκεανο με ψαρια και συναφη ....προοδος-εξελιξη λεγετε αυτο ...αν υπαρχει η αναλογη μπυριτσα παγωμενη ..κατεθειαν απ το ψυγειο ..χαχαχαχχαα..και τα συναφη πανω στο τραπεζακι στο σαλονι ...εγω καλυπτομαι και χωρις τσοντα  στην οθονη ...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.907
Like
9.607
Πόντοι
1.056
Μια φορα πηγα πριν 2 χρονια ισως και περισσοτερο. Τοτε με ειχε ρωτησει αν θελω τσόντα ή μαγευτικά τοπία στο youtube για χαλάρωση.
Επαιξε πιπούλα πριν το μασαζ για "ζεσταμα" οπως είπε, καλό μασαζ και περιποιηση με πολύ γλώσσα στο δεύτερο μέρος.
Με ξεζουμισε η θείτσα, καλα πέρασα, αλλα δεν ξαναπήγα από τότε γιατί δεν ειναι οι μεγάλες ηλικίες αυτό που ψάχνω.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Παίδες σος...

Χαλάνδρι παίζει ΤΠΤ;;;;
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
340
Κριτικές
3
Like
834
Πόντοι
81
κατα πασα πιθανοτητα αλβανιδα,πολυ καλαελληνικα. κανει μισαωρο προγραμμα στα 40,ωριαιο στα 60. Απο μασαζ δεν ξερω, ακαποτη πιπα αμα θες,καλο γλυψιμο, σεξακι και καλα λυσαρικο γλωσσολφιλα, αυτια λαιμοκαι συναφη δαγκωματα γλυψιματα. Φταιχνεται να βλεπει γλωσα να παιζει. Εννοω οταν της γλυφεις τα βυζια θελει να σε βλεπει. Βυζια μεγαλα αλλα πεσεμνα. Βεβαια εμενα με υποδεχθηκε με την ιδια αμφιεση των φωτο. και δεν εβγαλε και πολλα. Το σουτιεν ειναι του τυπου ανοιχτο απο μπροστα και στηριξη απο κατω. Ηλικιακα καπου στα 40φευγα (οχι πολυ φως για να διακρινω καλα) μπανακι πετσετες ολα καλα. Για ενα αδειασμα δεν σε χαλαει, αναλογα βεβαια τα γουστα. Για τους τυπους που ψαχνουν την ωραια πιτσιρικα κ.λ.π δεν κανει. Ευκολο παρκινγ αλλα και με ηλεκτρικο πας. Δεν ξερω τι αλλα να γραψω πληροφοριακα.
τηλέφωνο έχουμε, ενδιαφέρον για 40 όποιος έχει pm ευχαριστώ
 

maloists

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2012
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αν έχει κάποιος το λινκ της θείας ελένης στην καλλιθέα, θα το θελα και εγώ!
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
12
Like
2.616
Πόντοι
746
Όσο δεν υπάρχει κάποια με τον ανάλογο χώρο και υπηρεσίες, η θεία Ελένη θα παραμείνει θεία Ελένη..
ετσι ακριβως αυτή την στιγμη,ο χωρος υπηρεσίες τιμες της θειας Ελένης είναι τοπ....
 

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
51
Like
739
Πόντοι
4.530
ετσι ακριβως αυτή την στιγμη,ο χωρος υπηρεσίες τιμες της θειας Ελένης είναι τοπ....

θα εκτιμουσα π.μ με το τηλ. της θειας Ελενης μπας και μου εχει ξεφυγει. ευχαριστω
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
να ευχαριστησουμε τον συναγωνιστη dionisiako
για την λεπτομερη περιγραφη δημοσιως και ιδιωτικως
για την μεγαλοκοπελα!!!
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
ετσι ακριβως αυτή την στιγμη,ο χωρος υπηρεσίες τιμες της θειας Ελένης είναι τοπ....
Πολύ καλά θα κάνουν άλλες μαζακορες..
(από λαδάδικα που θέλουν να ανεξαρτοποιηθουν
και ανεξάρτητες στα πρώτα βήματα τους)
αν θέλουν να πανε μπροστά,
να παραδειγματιστουν από την
σέξυ θεία Ελένη και να προσφέρουν κάτι ανάλογο..
αλλιώς δεν έχει λόγο ο κάθε μύστης να τις επιλέξει και θα καταφύγει στα λαδαδικα..
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
κάποιος φίλος να στείλει και σε μένα το τηλέφωνο της θείας Ελένης και δυο λόγια για την ίδια και το πρόγραμμά της
 

taper

Μέγας
Εγγρ.
10 Φεβ 2008
Μηνύματα
279
Κριτικές
20
Like
510
Πόντοι
4.440
Αν ειναι ευκολο θα ηθελα και εγω τηλ η λινκ για την Θεια Ελενη
 

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
51
Like
739
Πόντοι
4.530
ρε συναγωνιστες Θεια Ελενη please π.μ αντε ειμαστε σε αναμονη να γινουμε πελατονια.  :pipa2: :fuck2: :pipa1: :knockinb:
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Παιδες... Μια και λεμε για Ελένη μια βοήθεια.. εχω προσπαθήσει 2..3 φορές να κλείσουμε ραντεβού αλλά δεν ταίριαζαν τα ωράρια μας...

Λεω να ξαναπροσπαθησω αλλά θα το κάνω μόνο και μόνο για τα δυθυραμβικα σχόλια... Επ ειδή δεν την έχω δει ποτέ....Μπορεί κάποιος να μου κάνει μια γρήγορη περιγραφή;

Ύψος
Σώμα
Κωλος
Βυζια
Μαλλιά
Λεπτή χοντρή;
Είναι γιαγιά με.... ζαρες;;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
κάποιος φίλος να στείλει και σε μένα το τηλέφωνο της θείας Ελένης και δυο λόγια για την ίδια και το πρόγραμμά της
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
24
Like
4.041
Πόντοι
1.666
Παιδες... Μια και λεμε για Ελένη μια βοήθεια.. εχω προσπαθήσει 2..3 φορές να κλείσουμε ραντεβού αλλά δεν ταίριαζαν τα ωράρια μας...

Λεω να ξαναπροσπαθησω αλλά θα το κάνω μόνο και μόνο για τα δυθυραμβικα σχόλια... Επ ειδή δεν την έχω δει ποτέ....Μπορεί κάποιος να μου κάνει μια γρήγορη περιγραφή;

Ύψος
Σώμα
Κωλος
Βυζια
Μαλλιά
Λεπτή χοντρή;

Είναι γιαγιά με.... ζαρες;;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Σιτεμένη (πλέον) νταρντανορωσίδα (εξ ου και το Ελενάρα, ως προσωνύμιό της παλιότερα όταν δούλευε στη Στουρνάρη για την Ζάννα), που στα νιάτα της πρέπει να φτούραγε πολύ, όχι μόνο λόγω πληθωρικού (αλλά όχι χοντρού για την ηλικία της) σωματότυπου, αλλά και λόγω του σχήματος των ματιών της (σκιστά). Ως θεραπαίνιδα για μασάζ την δουλειά την ξέρει μια χαρά και πολύ καλύτερα από τις περισσότερες συναδέλφισσές της. Στο 2ο πιάτο είναι επίσης πολύ έμπειρη και δοτική, με πλήρες μενού, τα πάντα-όλα. Βέβαια για κάποιον που έχει εμπειρία από "κορίτσια" του χώρου, δίνει την εντύπωση ότι κολλάει τα τελευταία ένσημα, πριν κρεμάσει το στριγκάκι, αλλά και πάλι το πακέτο είναι οκ. Εμφανισιακά όμως είναι σκέτα-νέτα γκιλφ, όχι μιλφ. Όποιος αρέσκεται σ' αυτή την κατηγορία πρέπει έστω για μια φορά να την τιμήσει για την εμπειρία. Όποιος όμως θέλει μέχρι μιλφ ή ακόμα περισσότερα την φρεσκάδα των πιο νέων κοριτσιών για να λειτουργήσει, ανεξάρτητα από το καλό της σέρβις, ας προσπεράσει καλύτερα, γιατί μπορεί και να μην τον εμπνεύσει σεξουαλικά. Εγώ ανήκω σ' αυτή την κατηγορία, οπότε δεν το μετάνιωσα μεν, γιατί την χάρηκα στο παρελθόν μαζί με μια άλλη νεώτερή της και εξίσου άξια πρώην μασαζοκόρη που δουλεύει σε κλειστό κύκλο, αλλά από την άλλη δεν θα το επαναλάμβανα κιόλας. Το τηλ της Ελένης δεν το έχω, γιατί η επαφή έγινε μέσω της άλλης κοπέλας, που επειδή δουλεύει σε κλειστό κύκλο δεν θέλει να το δίνω. Οπότε τα σχετικά μνμ απλά θα διαγράφονται.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom