Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (8 μέλη και 36 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.997
Like
10.141
Πόντοι
2.256
αμα λεει σοβαρές προτάσεις, μπορεί να μην προσφέρει ουτε φραπε.
Βασικά όλες "σοβαρες προτάσεις" γράφουν , εμενα με φρενάρει λιγο το κόστος. Δυσκολο φραπες στα 40€ εκτός αν πας απο εκεί και σε αρχίσει στα ++ το ενα ++ το άλλο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: kapsa

boudog

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2024
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
141
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους!
Ξέρετε κάτι για εδώ;
Έχει περάσει από αρκετά γραφεία κατ´οίκον. Φούλαρε τότε με 150. Μασάζ μέτριο όπως και τα υπόλοιπα. Εμφάνιση 2-3 κλικ πιο κάτω από τις φωτό. 40αρα σίγουρα.
 

p777

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2024
Μηνύματα
49
Like
168
Πόντοι
0
Φιλε μηπως εισαι διχασμενη προσωπικοτητα; με διαφορα λιγων ωρων, γραφεις εντελως αντικρουομενα πραγματα .

21 Ιουλιου (#5930) γραφεις :
"Η κόρη της είναι μια γελοία...φοράει μια μακριά φόρμα γκρι της δεκαετίας του 90, δεν έχουν Φράγκο και στο μασάζ βάζει πετσέτα μέχρι τέρμα επάνω.... Η μάνα ζητάει 70, 80 και 90 για μια εκτόνωση Σιγά τώρα ... Η μόνη ωραία γυναικάρα η Χρύσα από το Grace που πλέον είναι δεκτική και σε έξτρα τώρα..."

7 Οκτωβριου (#8537), ώρα 19.45 :
"Πρωινή επίσκεψη Καλλιθέα στο meilla massage therapy. Γυμνός χωρίς πετσέτα με περάσματα πολύ κοντινά μέχρι εκεί. Κόστος 35 ευρώ με μια μικρή περίπου 25 χρονων" (τωρα δεν ειναι γελοία η μικρη?)

7 Οκτωβριου (#8541), ώρα 20.36 :
"Ναι φραπές μόνο όταν είναι μόνη της η μάνα η οποία έχει χώρο Νικηταρά 42 στον Πειραιά .και η κόρη είναι μόνη στην Καλλιθεα"

8 Οκτωβριου (#8543), ώρα 6.30 :
"Η μάνα η Ελβίρα με δύο ενοίκια όταν είναι μόνη αν δώσεις λεφτά παραπάνω κάνει αλλά μόνο όταν είναι μονη της. Το ίδιο και η μικρή στις Τζιτζιφιές."

Δηλαδη βαζει ή δεν βαζει πετσετα μεχρι πανω; κανει ή δεν κανει φραπε; ειναι ή δεν ειναι γελοια;
Πραγματικα οποιος σε διαβαζει πρεπει να παρει ασπιρινες.
Ναι μάλλον έπεσε πείνα και άλλαξε στάση
Θέλει 50 ευρω
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.997
Like
10.141
Πόντοι
2.256
Εμφάνιση 2-3 κλικ πιο κάτω από τις φωτό.
Στη φωτό είναι ήδη σαν τραμπακουλας... Αμα λες ότι ειναι 2-3 κλικ πιο κάτω από κοντα , θα βλέπουμε εφιάλτες το βράδυ.
Ναι μάλλον έπεσε πείνα και άλλαξε στάση
Θέλει 50 ευρω
50€ μασαζ μαζί με το φραπέ ή 50 € επιπλέον του μασάζ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: boudog

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.254
Κριτικές
6
Like
7.096
Πόντοι
1.336
Για να τελειώνουμε. Η Χαρά δεν έχει δικό της χώρο. Επίσης έχει κλειστό κύκλο που μπαίνεις ΜΟΝΟ με σύσταση! Έκανα το λάθος και έκανα μια κακή σύσταση για εναν μαλάκα από δω μέσα και από τότε δεν ανήκω στον κύκλο της. Σε σύγκριση πάντως με τη θεία Ελένη εγώ προσωπικά δεν τη βάζω. Σε μασάζ είναι επίπεδα πάνω ή θεία Ελένη, αλλά σε εμφάνιση, συμμετοχή στο σεξ, καβλα κλπ, για μένα τουλάχιστον η Χαρά είναι από τις καλύτερες milf. Μη ζητήσετε τηλέφωνο, με μπλόκαρε και μετά το διέγραψα. Γιαυτό ΠΡΟΣΟΧΗ. Να μοιράζεστε πληροφορίες αλλά ΟΧΙ ΜΕ ΜΑΛΑΚΕΣ!
 

p777

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2024
Μηνύματα
49
Like
168
Πόντοι
0
Στη φωτό είναι ήδη σαν τραμπακουλας... Αμα λες ότι ειναι 2-3 κλικ πιο κάτω από κοντα , θα βλέπουμε εφιάλτες το βράδυ.

50€ μασαζ μαζί με το φραπέ ή 50 € επιπλέον του μασάζ;
50 ευρώ η μαλακή με το ζόρι..αρχικά ζήτησε 70...συμφωνία στα 50 ολλα μαζί ως τελικό ποσο
 
  • Like
Αντιδράσεις: boudog

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.169
Κριτικές
2
Like
9.111
Πόντοι
2.456
Για να τελειώνουμε. Η Χαρά δεν έχει δικό της χώρο. Επίσης έχει κλειστό κύκλο που μπαίνεις ΜΟΝΟ με σύσταση! Έκανα το λάθος και έκανα μια κακή σύσταση για εναν μαλάκα από δω μέσα και από τότε δεν ανήκω στον κύκλο της. Σε σύγκριση πάντως με τη θεία Ελένη εγώ προσωπικά δεν τη βάζω. Σε μασάζ είναι επίπεδα πάνω ή θεία Ελένη, αλλά σε εμφάνιση, συμμετοχή στο σεξ, καβλα κλπ, για μένα τουλάχιστον η Χαρά είναι από τις καλύτερες milf. Μη ζητήσετε τηλέφωνο, με μπλόκαρε και μετά το διέγραψα. Γιαυτό ΠΡΟΣΟΧΗ. Να μοιράζεστε πληροφορίες αλλά ΟΧΙ ΜΕ ΜΑΛΑΚΕΣ!
Τυπε συμφωνώ..
Θεία Ελένη μασαζαρα (extra τριβείο)
Το γλωσσιδι της χαράς δεν υπάρχει..
Καλος είναι κάποιος μέχρι να αποκαλυφθεί πως είναι μλκς..
:hi:
 

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
489
Like
650
Πόντοι
81
μην είστε ρατσιστές ρε σεις 2025 κοντά....
βάλτε κι εμάς τους μασέρ στο παιχνίδι :hi:
εννοώ στο θρεντ... στο πηγάδι κατουρήσαμε εμείς;
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.997
Like
10.141
Πόντοι
2.256
μην είστε ρατσιστές ρε σεις 2025 κοντά....
βάλτε κι εμάς τους μασέρ στο παιχνίδι :hi:
εννοώ στο θρεντ... στο πηγάδι κατουρήσαμε εμείς;
τζιτζιφιογκο, εδω ασχολουμαστε με γυναίκες... για το "ειδος" σου υπάρχει ειδικός χώρος..
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
880
Πόντοι
81
αμα λεει σοβαρές προτάσεις, μπορεί να μην προσφέρει ουτε φραπε.

Τυπε συμφωνώ..
Θεία Ελένη μασαζαρα (extra τριβείο)
Το γλωσσιδι της χαράς δεν υπάρχει..
Καλος είναι κάποιος μέχρι να αποκαλυφθεί πως είναι μλκς..
:hi:
Φίλε σε διπλό που έχω πάρει πριν χρόνια με θεία Ελένη και Χαρά, η θεία με τσιμπουκωνε και η χαρά μου ρούφαγε το μεγάλο δάχτυλο του ποδιού. Ultra cult σκηνικό. Μπορεί να πέρασαν και 6 χρόνια από τότε και μου είχε πει η Ελεναρα τότε αν θες στο δίνω το τηλ να κανονίζεις απευθείας μαζί της, δεν έχω κανένα πρόβλημα. Και ο μαλακάς είπα όχι. Εποχές για όποιον θυμάται στα 60€ πριν καεί το σπίτι της.

Υ.γ. Σαν το τριβείο στον κωλο σου και να βλέπεις τα λιοντάρια να κυνηγούν τις γαζέλες, τέτοιο σκηνικό δεν θα ξανάυπάρξει πουθενά!
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.997
Like
10.141
Πόντοι
2.256
Μακρυααα..ενας αλλος συναγωνιστης..ειπεν οτι τον εκλεψε..
Όταν γραφουμε τετοιες ανακρίβειες να τις τεκμηριώνουμε.. Ποιός το έγραψε..;; κάνε παράθεση την ανάρτησή του
 

Ε14

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2021
Μηνύματα
46
Like
216
Πόντοι
0
Θα πάω σήμερα το μεσημέρι και θα κάνω δοκιμή για παρακάτω . Θα ενημερωσω για τη συνέχεια
Πήγα , συνάντηση με τη κόρη , πετσέτα την οποία οταν έκανε Μασαζ στη πλάτη την είχε κατεβάσει τελείως χαμηλά , περάσματα στο επίμαχο σημείο ούτε για αστείο . Μου έκανε ενα πολυ καλό Μασαζ για μια ώρα και τίποτα άλλο . Θα ξαναπάω για το Μασαζ , αλλα δε ξέρω αν υπαρχει σύνθημα για παρακάτω .
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
880
Πόντοι
81
Πήγα , συνάντηση με τη κόρη , πετσέτα την οποία οταν έκανε Μασαζ στη πλάτη την είχε κατεβάσει τελείως χαμηλά , περάσματα στο επίμαχο σημείο ούτε για αστείο . Μου έκανε ενα πολυ καλό Μασαζ για μια ώρα και τίποτα άλλο . Θα ξαναπάω για το Μασαζ , αλλα δε ξέρω αν υπαρχει σύνθημα για παρακάτω .
Παιδιά η κόρη δεν υπάρχει περίπτωση να παίζει φραπέ. Αν υπήρχε μια περίπτωση να δίνει φραπε η μάνα δεν γίνεται να δίνει και η κόρη! Κόψτε τις τσόντες!
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
880
Πόντοι
81
Μακρυααα..ενας αλλος συναγωνιστης..ειπεν οτι τον εκλεψε..

Υπάρχει περίπτωση να ξέρετε πως αυτή είναι με το αρχαιοελληνικό μασάζ στο τζάκι, η οποία δεν μάθαμε ποτέ αν δίνει φραπέ. Μόνο κάποιος συναγωνιστής είχε πει πως σε ξεκινάει ανάποδα το μασάζ και γυμνός σίγουρα.
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.527
Κριτικές
2
Like
1.470
Πόντοι
216
Υπάρχει περίπτωση να ξέρετε πως αυτή είναι με το αρχαιοελληνικό μασάζ στο τζάκι, η οποία δεν μάθαμε ποτέ αν δίνει φραπέ. Μόνο κάποιος συναγωνιστής είχε πει πως σε ξεκινάει ανάποδα το μασάζ και γυμνός σίγουρα.
Υπάρχει ακόμα αυτή με το αρχαιοελληνικό μασάζ??
Κάπου Ψυχικό ήταν??
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
880
Πόντοι
81
Υπάρχει ακόμα αυτή με το αρχαιοελληνικό μασάζ??
Κάπου Ψυχικό ήταν??
Μετα
Έμαθα πως είχε πάει Καλλιθέα νομίζω μια φορά την είχα πάρει πριν 3 χρόνια τηλ από αγγελία στο poulato και μου είχε πει Καλλιθέα. Σε χύμα ερώτηση για φραπέ κάπως με τρόπο μου το ψιλό απέκλεισε αν θυμάμαι καλά, αλλά άφησε κάποια υπόνοια. Δεν πήγα ποτε τελικά και χάθηκε κιόλας.
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.527
Κριτικές
2
Like
1.470
Πόντοι
216
Μετα
Έμαθα πως είχε πάει Καλλιθέα νομίζω μια φορά την είχα πάρει πριν 3 χρόνια τηλ από αγγελία στο poulato και μου είχε πει Καλλιθέα. Σε χύμα ερώτηση για φραπέ κάπως με τρόπο μου το ψιλό απέκλεισε αν θυμάμαι καλά, αλλά άφησε κάποια υπόνοια. Δεν πήγα ποτε τελικά και χάθηκε κιόλας.
Είχα μιλήσει κι εγώ όταν ήταν Ψυχικό αλλά δεν ψηθηκα τότε να πάω...
Κάτι μου έλεγε ότι δεν....
Μετά έχασα τα ίχνη της
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom